Accord pamet Eiropu

Posted on by status

Accord

“Accord iet uz galu un mēs neatgriezīsimies šajā segmentā” – Tā Honda Lielbritānijas auto divīzijas šefs Leon Brannan šī gada 23.janvārī pavēstīja Automotive News Europe.

Honda ir buksējusi ar Accord modeļu tirdzniecību Eiropā auto segmentā, kur pat masu produkcijas populārie modeļi Volswagen Passat un Ford Mondeo zaudē premium klases konkurentiem. Tādiem kā Mercedes C klase un BMW 3. sērija.

Pēc Brannan vārdiem vidējā segmentā šobrīd dominē Vācu premium klases zīmoli un cena, lai konkurētu ar tiem, “savieš acīs asaras”.

Honda Accord modelis Eiropā tika piedāvāts jau no 1977. gada un 1992. gadā to sāka izgatavot Svindonas rūpnīcā Anglijā. Accord savus pircējus piesaistīja ar uzticamību un tehnoloģijām, kas bija cenas ziņā pieejamākas plašākam cilvēku lokam. Pēc modeļa ražošanas pārcelšanas uz Japānu 2000. gadā, Honda nespēja piedāvāt tādas atlaides, kā Eiropas ražotāji jo Japānas Jēnas kurss nostiprinājās attiecībā pret Eiropas vietājām valūtām.

2015.gads būs pēdējais gads, kad Eiropā tiks pārdots Accord modelis

Honda cer atgūt tirgus pozīciju piedāvājot pircējiem jauno kompaktklases apvidus auto H-RV un vidējās klases apvidus auto C-RV

Category: Auto ziņas
Comments are disabled