Par LHK

Posted on by

LHK logo

Latvijas Honda Klubs ir sabiedriska organizācija ar mērķi popularizēt Honda markas automašīnas, apvienot Honda auto  īpašniekus, fanus un piekritējus, kā arī organizēt kopīgus pasākumus visiem šīs markas entuziastiem un piekritējiem.

 

 

Šeit ir uzskaitīti 7 izplatītākie maldi par LHK:

1. Sapulces ir tikai biedriem. 

NĒ! Sapulcēs tiek gaidīts jebkurš interesents. Sapulcēs var personīgi iepazīties ar kluba atbalstītājiem, biedriem un kluba valdi, parādīt savu mašīnu un apskatīties citas.

2. Uz kluba pasākumiem var ierasties tikai ar īpašu (jaudīgu, skaistu, jauna gadagājuma, tūnētu) Hondu. 

NĒ! Cilvēki ierodas ar dažādu marku, vecuma, dzinēja automašīnām. Mašīnai nebūt nav jābūt ideālā stāvoklī – protams, visi priecāsies redzēt sakoptu Hondu, taču ir muļķīgi neierasties uz pasākumu tikai tādēļ, ka nav pielikts bamperis vai ir svaigi nošpaktelēts spārns. Mēs visi esam cilvēki, un mums ir parastas mašīnas, neviens nav ideāls! Un vienmēr ir iespēja braukt arī ar sabiedrisko transportu. Nereti iespējams sarunāt ar kādu citu dalībnieku doties kopīgi ar vienu mašīnu.

3. Visi Interneta foruma lietotāji ir kluba biedri. 

NĒ! Forums ir tikai saziņas līdzeklis, kuru izmanto gan biedri, gan vienkārši Honda interesenti. Saukt visus foruma lietotājus (pat tos, kuriem ir simtiem postu) par biedriem ir nekorekti. Foruma lietotāji, kuri ir biedri, ir atpazīstami pēc uzraksta zem lietotāja nosaukuma:

LHK Biedrs
Image

4. Sapulcēs tiek runāts tikai par tehniskām lietām. 

NĒ! Sapulces ir sava veida socializācijas pasākums, kura norisi improvizējam – kokteiļu dzeršana, picas ēšana, boulinga vai biljarda spēles, gaidāmo pasākumu apspriešana, vienkārša pļāpāšana, kā arī dažādas ar automašīnām saistītas aktivitātes. Tematiskajos pasākumos spēlējam sporta spēles, gatavojamies dragreisa vai citām sacensībām, svinam jubilejas, utml.

5. Klubs ir tikai Rīgas iedzīvotājiem. 

NĒ! Kluba biedri un aktīvisti uz pasākumiem ir devušies no dažādām Latvijas vietām – Liepāja, Ventspils, Bauska, Kandava, Jelgava, Rauna, Skrīveri, Carnikava, utml. Dažos gadījumos klubs rīko aktivitātes, piemērojoties atsevišķu interesentu dzīvesvietai.

6. Biedriem ir obligāti jāapmeklē visas sapulces. 

NĒ! Vadoties pēc statūtos esošās informācijas, biedram ir jāsniedz paskaidrojums, kad viņš nav apmeklējis kluba pasākumus ilgāk nekā 6 mēnešus. Praksē ir pilnīgi pietiekams, ja biedrs dažas reizes nedēļā apmeklē forumu un ņem dalību nozīmīgākajos pasākumos.

7. Lai kļūtu par biedru, nepieciešams tikai aizpildīt anketu un samaksāt iestašanās naudu.

NĒ! Anketas aizpildīšana ir tikai formalitāte. Biedra kandidātam jāapmeklē vairākas sapulces (pēc statūtiem – visas sapulces 2 mēnešu laikā, taču dzīvē netiek vērtēts tik stingri), jāiepazīstās ar biedriem, jāizrāda interese par kluba dzīvi, ja iespējams, jāapmeklē kāds “lielais pasākums”, u.t.t. Un tikai tad ir nozīme aizpildīt un nodot anketu.