Netipisks jautājums

Netipisks jautājums

Postby Devlin » 25 Jan 2018, 19:42

Hey, kā jau pēc nosaukuma var saprast - man ir viens netipisks jautājums.
Nopirku Honda Civic `94 hečbeku un bieži vien man viņam parādas kādas problēmas. Arī tagad.
Visu laiku vedāju hondiņu pa servisiem, maksāju lielu naudu, bet tagad esmu pārvākusies no Rīgas uz Jelgavu un pazīstamie servisi tālu.
Ir viens cilvēks, kurš mums palīdz citreiz ar mašīnu lietām, bet viņš strādā tikai ar dīzeļiem..

Palasot forumu, pamanīju, ka daudziem ir projekti tādiem pašiem civiciem.. tādēļ nodomāju ka varbūt paveiksies un atradīšu kādu no Jelgavas, kas varētu man, blondīnei, palīdzēt, kad manai hondiņai kaut kas noticis? (:
Būtu super jauki. Un man uzreiz arī būs jautājums - kopš vakardienas, kamēr mašīna silst, viņa nežēlīgi raustas. Arī kad sāk braukt, kamēr nav uzsilis motors līdz galam. Varbūt ir idejas, kas pie vainas?
Mana mazulīte.
Image
User avatar
Devlin
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2018, 09:57

Re: Netipisks jautājums

Postby udensvirs22 » 25 Jan 2018, 20:26

Devlin wrote:Hey, kā jau pēc nosaukuma var saprast - man ir viens netipisks jautājums.
Nopirku Honda Civic `94 hečbeku un bieži vien man viņam parādas kādas problēmas. Arī tagad.
Visu laiku vedāju hondiņu pa servisiem, maksāju lielu naudu, bet tagad esmu pārvākusies no Rīgas uz Jelgavu un pazīstamie servisi tālu.
Ir viens cilvēks, kurš mums palīdz citreiz ar mašīnu lietām, bet viņš strādā tikai ar dīzeļiem..

Palasot forumu, pamanīju, ka daudziem ir projekti tādiem pašiem civiciem.. tādēļ nodomāju ka varbūt paveiksies un atradīšu kādu no Jelgavas, kas varētu man, blondīnei, palīdzēt, kad manai hondiņai kaut kas noticis? (:
Būtu super jauki. Un man uzreiz arī būs jautājums - kopš vakardienas, kamēr mašīna silst, viņa nežēlīgi raustas. Arī kad sāk braukt, kamēr nav uzsilis motors līdz galam. Varbūt ir idejas, kas pie vainas?

Domāju ka Gapchuks tev palīdzēs.Forumā var atrast
04 BMW E60 530
07 Civic TypeR FN2(ex)
08 Passat B6 2.0 DSG(ex)
04 Accord CL7(ex)
08 Leon FR(ex)
05 Civic TypeR EP3(ex)
97 Passat 1.8 20V(ex)
94 BMW E36 2.0i(ex)
97 Civic EK4 B16A2(ex)
99 Civic EK3 D15Z6 (ex)
99 Avensis T22 D4D 2.0 (ex)
udensvirs22
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 978
Joined: 25 Nov 2012, 19:04
Location: Rīga,Āgenskalns

Re: Netipisks jautājums

Postby Nowiii » 26 Jan 2018, 10:01

Apsveicu, ar Civic iegādi ;) Jā, Jelgavā tev noteikti varētu palīdzēt Gapcuks (viens no zinošākajiem hondistiem).
'94 Civic K20/K24
Image
Nowiii
LHK biedrs - like a boss
LHK biedrs - like a boss
 
Posts: 4002
Joined: 13 Jan 2005, 23:15
Location: Rīga(LV)London(UK)

Re: Netipisks jautājums

Postby BirkoWs » 26 Jan 2018, 12:21

Apsveicu ar Hondu un pirmo postu forumā :)

Devlin wrote:kamēr mašīna silst, viņa nežēlīgi raustas.

Es pirmām kārtām pārbaudītu tosola līmeni radiatorā :wink:
User avatar
BirkoWs
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4118
Joined: 15 May 2006, 12:29
Location: Riga/Iļguciems

Re: Netipisks jautājums

Postby Devlin » 29 Jan 2018, 03:12

BirkoWs wrote:Apsveicu ar Hondu un pirmo postu forumā :)

Devlin wrote:kamēr mašīna silst, viņa nežēlīgi raustas.

Es pirmām kārtām pārbaudītu tosola līmeni radiatorā :wink:

Kad nopirku hondu, man gan tosolu, gan eļļu - visu nomainīja, kas it kā nepieciešams lai būtu viss kārtībā.

Paldies par ieteikumiem! :)
Mana mazulīte.
Image
User avatar
Devlin
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2018, 09:57

Re: Netipisks jautājums

Postby dev_hdd » 31 Jan 2018, 01:16

Kads no sensoriem kas neizdod check engine paziņojumus, Fats Idle Valve vai EACV, abiem pienāk tosola līnijas, sensori mēdz aizaugt ar visādiem mēsliem un sākas visādas dīvainības, nav specifiski tikai sivēniem bet visām 80to beigu un līdz pat 2000šo sākuma Hondām. Ja tosola līmeņa nebūtu rīstītos arī silts. Man līdzīgas dīvainības savulaik bija ar defektīvu TPSu uz 2.2 preludes.
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: Netipisks jautājums

Postby Devlin » 01 Feb 2018, 17:21

dev_hdd wrote:Kads no sensoriem kas neizdod check engine paziņojumus, Fats Idle Valve vai EACV, abiem pienāk tosola līnijas, sensori mēdz aizaugt ar visādiem mēsliem un sākas visādas dīvainības, nav specifiski tikai sivēniem bet visām 80to beigu un līdz pat 2000šo sākuma Hondām. Ja tosola līmeņa nebūtu rīstītos arī silts. Man līdzīgas dīvainības savulaik bija ar defektīvu TPSu uz 2.2 preludes.


Un ko tas nozīmē? Es varu braukt vai steidzami uz servisu?
Mana mazulīte.
Image
User avatar
Devlin
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2018, 09:57

Re: Netipisks jautājums

Postby dev_hdd » 01 Feb 2018, 22:01

Protams ka var braukt. Šito gadu hondām daudzkas ir pie vienas vietas. Vienkārši jāatceras ka nekas neveiks pašsalabošanos un problēma ir jārisina.
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona


Return to Civic&DelSol - EG / EJ / EH / EK / MA / MB / MC ('92-2000)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron