KKTK EU8 - Ezis

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby KKTK » 25 Sep 2012, 09:05

BEIDZOT pa putuplasta līmes žūšanas starplaikiem un vispār lauku miera un klusuma ietekmē esmu ielicis woo gādātās lēcas!
Dēļ tā, kā oriģinālajos lukuros ir H4 spuldzes bija jālieto "H4 Hi/Low Bi-Xenon Wiring Harness for HID" ko man notirgoja benders. Tad vēl black housing un ja čakarējas tad čakarējas līdz galam - ieliku arī Edupuiks sagādātos xenonus. Sataisīts arī pats galvenais kāpēc jaucu lukurus - lukturu regulēšanas motoriņš. Šim bija nosprāgusi mikrene. Tikai atkausējot lukturi dabūju kodu pēc kura to motoriņu varēja nopirkt vietā jaunu. Bet īsti viņa mehānika arī nederēja, nācās jaukt ārā un pārlikt mikreni ar motoriņu vecajā kastītē.
Ātras gala rezultāta telefonbildes atačā:
Attachments
DSC00447.JPG
DSC00447.JPG (97.45 KiB) Viewed 11564 times
DSC00446.JPG
DSC00446.JPG (95.71 KiB) Viewed 11564 times
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby Edupuiks » 25 Sep 2012, 09:16

nu ta beidzot saņēmies :-D

ieliec kopskata bildes 8-)
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby ONKYO » 25 Sep 2012, 16:04

Nav slikti, bet vai lētāk un vienkāršāk nebūtu paņemt facelift lampas ar lēcām?
User avatar
ONKYO
---
---
 
Posts: 368
Joined: 06 Apr 2009, 14:01

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby Rixis » 25 Sep 2012, 18:57

Tuvais/tālais atsevišķām lampiņām, tb nebūs bi-xenon

liekas, ka jābūt labi..ieliec kopskatu :smt006
User avatar
Rixis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2774
Joined: 02 Mar 2008, 17:18
Location: Itāļu Hondā

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby Cipans » 25 Sep 2012, 21:02

Rixis wrote:Tuvais/tālais atsevišķām lampiņām, tb nebūs bi-xenon

liekas, ka jābūt labi..ieliec kopskatu :smt006
nu un ? man arī atsevišķi , bet lēca jau ir bixenon.
Man piemēram ir tuvie xenon un tālie xenon + tālie parastie.
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby persona » 14 Feb 2013, 12:59

Gribēju uzzināt, Tev CIVIKS ar ir ciets un skaņas izolācija ir tādā, ka vispār nebūtu?! Braucot pa bruģi, man aizmugurē, pilnīgi bagāžnieka plaukts sitās...!!! Diskomforta sajūta...!! + kur var dabūt šofera pusē durvju gumijas, baigi skan, kad brauc, liekas, ka logs vaļā! :?: 8-[
User avatar
persona
 
Posts: 4
Joined: 30 Oct 2012, 11:33
Location: Rīga

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby KKTK » 14 Feb 2013, 17:58

persona wrote:Gribēju uzzināt, Tev CIVIKS ar ir ciets un skaņas izolācija ir tādā, ka vispār nebūtu?! Braucot pa bruģi, man aizmugurē, pilnīgi bagāžnieka plaukts sitās...!!! Diskomforta sajūta...!! + kur var dabūt šofera pusē durvju gumijas, baigi skan, kad brauc, liekas, ka logs vaļā! :?: 8-[
Ciets un skaņas izolācija ir nenomērāma mērvienība. Protams, mašīna nav premium pakojums. Bet baigo diskomfortu nejūtu. Zinu, ka toyota corollai bundža skan līdzīgi, aizmugurē pat vairāk. Visvairāk dzirdas motors virs 90 un tad uz šosejas ja strauji iebrauc peļķē, šļūdonī.
Ciets? Arī it kā nē, jo nav sēdināts.
Vēja šņākšana priekšējā man bija saistīta ar dažiem salauztiem priekšējā loga vertikālās līstes klipšiem. Un man tā bija tikai īpatnējos vēja leņķos. Sataisīju klipšus, vairs neesmu dzirdējis.
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby persona » 15 Feb 2013, 09:39

KKTK wrote:
persona wrote:Gribēju uzzināt, Tev CIVIKS ar ir ciets un skaņas izolācija ir tādā, ka vispār nebūtu?! Braucot pa bruģi, man aizmugurē, pilnīgi bagāžnieka plaukts sitās...!!! Diskomforta sajūta...!! + kur var dabūt šofera pusē durvju gumijas, baigi skan, kad brauc, liekas, ka logs vaļā! :?: 8-[
Ciets un skaņas izolācija ir nenomērāma mērvienība. Protams, mašīna nav premium pakojums. Bet baigo diskomfortu nejūtu. Zinu, ka toyota corollai bundža skan līdzīgi, aizmugurē pat vairāk. Visvairāk dzirdas motors virs 90 un tad uz šosejas ja strauji iebrauc peļķē, šļūdonī.
Ciets? Arī it kā nē, jo nav sēdināts.
Vēja šņākšana priekšējā man bija saistīta ar dažiem salauztiem priekšējā loga vertikālās līstes klipšiem. Un man tā bija tikai īpatnējos vēja leņķos. Sataisīju klipšus, vairs neesmu dzirdējis.


Ūz doto brīdi auto vairāk stāv nekā tiek lietots, varbūt gumijas cietas palikušas!! šofer pusē toč...!! + izbrīns uznāca, ielēju pilnu bāku, nobraucu 490 km un iedegās lampiņa, ēdelīgs palicis, saprastu, ja bik ik pa brītiņam paspīdzinātu, bet netiek asi braukt, kā saka "ar Jūtām".
Njā, laikam stāvēt nav labi auto...!!
P.S. aizmugurē labajā pusē, iebraucot nelielākā bedrē izlec asi sitieni, servisā saka, ka viss ok, bet Ok, toč nav.. kas tas varētu būt...!?
User avatar
persona
 
Posts: 4
Joined: 30 Oct 2012, 11:33
Location: Rīga

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby ONKYO » 15 Feb 2013, 09:40

amortizators!
User avatar
ONKYO
---
---
 
Posts: 368
Joined: 06 Apr 2009, 14:01

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby Edupuiks » 15 Feb 2013, 10:00

KKTK, Tu TA beigās izgāji?
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby persona » 15 Feb 2013, 10:18

ONKYO wrote:amortizators!


es ar tā domāju, bet biju uz 2viem stendiem, teica, ka tie amīši nav! Viens teica, ka bagāžnieka vāka amīši ir izdiluši un kā asāka kustība, ta viņš lēkājot, otrs teica, ka atsaites vai kāda svira...!
Ziemā eksperimentēt nebututu labi, lētos komunālos jāmaksā...!! varbūt jāsagaida, ka apkuri atslēgs un tad pa vienam kaut kas jāmaina...!!
Cilk cilvēku, tik viedokļu! :)
User avatar
persona
 
Posts: 4
Joined: 30 Oct 2012, 11:33
Location: Rīga

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby Martinsh » 15 Feb 2013, 10:20

simt punkti ka amortizatori jāmaina :smt002
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby KKTK » 16 Feb 2013, 14:38

Edupuiks wrote:KKTK, Tu TA beigās izgāji?
Nav kur steigties, vēl ir laiks, bet gatavojos. Šrotā iepirkti pareizie lukturi. Sanāk ka uz TA swapošu visus lukturus nevis spuldzītes :P
Un tikko atgriezos no servisiņa kur svaigas atsperes uzlika. Var atkal nevilties pār sliedēm. Elementāri :] ja tik ir pareizā pleca atslēga un zina kā stūres pirkstu dabūt ārā un ir atsperu saspiedējs.
Atsperu cenas gan skaistā diapazonā, no 60Ls par oriģinālajām, 45Ls austrumauto, 33Ls no grosa man un 25Ls grosa zelta klientiem...

Par bagažnieka lēkāšau var nedaudz padalīties pieredzē. Reiz sanāca braukta ĻOTI jaudīgu vēju Lietuvā. Fūres gāja trapecē pa ceļu :mhihi: Nu lūk, apmainoties ar pretī braucošu smago sanāca vēja pauze un tad labs sitiens. Lūk uz to sitienu katru reizi iemirgojās bagažnieka vāka lampiņa panelī, tā kā tiešām tas vāks nedaudz staigā, bet lai šausmīgi grabētu - nu nez...
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby KKTK » 16 Feb 2013, 17:02

Neizstāstīju pašu galveno, rovera 282mm priekšējie bremžu diski der kā uzlieti, supporti gandrīz. Laikam bremžu diski 1mm biezāki, jo vienā malā ir OK, otrā nedaudz švīku velk. Un vēl pa visu līdz ar nagiem uzlien ziemas metāla 15" diski \:D/
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde

Re: KKTK EU8 - Ezis

Postby Rixis » 16 Feb 2013, 22:15

nākošajā reizē liec bremžu diskus no 1.7d versijas, tie esot biezāki, līdz ar to ilgāk iet ;)
User avatar
Rixis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2774
Joined: 02 Mar 2008, 17:18
Location: Itāļu Hondā

PreviousNext

Return to Civic - EP / EU / FG / FN (pēc 2001)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron