Kas vajadzigs TURBO instalacijai uz 1.5 motora

Sarunas par turbo, kompresoriem u.c. papildus elementiem | Discussions about turbo, compressors etc. additional elements.

Postby samurai » 19 Dec 2007, 17:56

mx_kanskis wrote:
samurai wrote:Man bija garrets ar lodiishu gultnjiem, aizseereeja elljas liinija, jo bija par shauru un turbiina pagaaja 5km bez ellas.. un chau. :roll:


Tiesham ar lodishu gultnjiem, no kurienes tadu dabuji?


nopirku no zarrooo.. tu tak staastu zini. ;)
:smt023 LHK filmas teaser - http://www.youtube.com/watch?v=HaX5ERw0DwE
"where an average B series setup ends, a K setup begins." :smt116
Honda Integra TypeR K24/K20 incoming..
Honda Civic EJ9 D14A3 SOHC non-VTEC TURBO (197hp) - Ex
Honda Civic EF D15B SOHC non-VTEC (102hp) - Ex
Honda Marine BF2.3B (2.3hp) - on water
samurai
LHK Biedrs - Niggačika
 
Posts: 3816
Joined: 25 Sep 2006, 16:55
Location: Somewhere Anywhere Everywhere

Postby mx_kanskis » 19 Dec 2007, 21:24

Man likas ka tur bija parastais turbo, ne ball bearing, bet nu parejais + - jaa
exVW Jetta 1.6 - Killed by Civic
exCIVIC ESI - Pārdots
exCIVIC COUPE EK D16y7 Turbo - Pardots - Nobeigts :(
BMW e46 320d (Diesel Power) 330 nm :)

3d Arhitekturas Interjera un eksterjera izveidi - piemeri
User avatar
mx_kanskis
-
-
 
Posts: 127
Joined: 18 May 2005, 14:55
Location: Riga

Postby orcan » 19 Dec 2007, 22:01

samurai wrote:
mx_kanskis wrote:
samurai wrote:Man bija garrets ar lodiishu gultnjiem, aizseereeja elljas liinija, jo bija par shauru un turbiina pagaaja 5km bez ellas.. un chau. :roll:


Tiesham ar lodishu gultnjiem, no kurienes tadu dabuji?


nopirku no zarrooo.. tu tak staastu zini. ;)

tā nebija lodīšu gultņu :-D
Civic EJ1Image
BMW E91 318d Image
orcan
LHK biedrs - Rafšan
LHK biedrs  -  Rafšan
 
Posts: 3417
Joined: 28 Apr 2005, 15:32
Location: Banānu republika

Postby mx_kanskis » 20 Dec 2007, 09:01

piekritu Orcan man lidzigas domas, jo ball bearing turbine ir salits pasakums, pat ja vinja ir lietota :wink:
exVW Jetta 1.6 - Killed by Civic
exCIVIC ESI - Pārdots
exCIVIC COUPE EK D16y7 Turbo - Pardots - Nobeigts :(
BMW e46 320d (Diesel Power) 330 nm :)

3d Arhitekturas Interjera un eksterjera izveidi - piemeri
User avatar
mx_kanskis
-
-
 
Posts: 127
Joined: 18 May 2005, 14:55
Location: Riga

Postby samurai » 20 Dec 2007, 11:00

orcan wrote:
samurai wrote:
mx_kanskis wrote:
samurai wrote:Man bija garrets ar lodiishu gultnjiem, aizseereeja elljas liinija, jo bija par shauru un turbiina pagaaja 5km bez ellas.. un chau. :roll:


Tiesham ar lodishu gultnjiem, no kurienes tadu dabuji?


nopirku no zarrooo.. tu tak staastu zini. ;)

tā nebija lodīšu gultņu :-D


nevar buut ka nebija lodiishu.. :roll: es tak pats skatiijos.. bet nu jau sanaak offtopic.. piedod man dimat.. |-o<
:smt023 LHK filmas teaser - http://www.youtube.com/watch?v=HaX5ERw0DwE
"where an average B series setup ends, a K setup begins." :smt116
Honda Integra TypeR K24/K20 incoming..
Honda Civic EJ9 D14A3 SOHC non-VTEC TURBO (197hp) - Ex
Honda Civic EF D15B SOHC non-VTEC (102hp) - Ex
Honda Marine BF2.3B (2.3hp) - on water
samurai
LHK Biedrs - Niggačika
 
Posts: 3816
Joined: 25 Sep 2006, 16:55
Location: Somewhere Anywhere Everywhere

Postby Arsmens » 18 Mar 2008, 10:42

Palasiijos ieksh foruma pa turbo likshanaam un liceejiem un taa arii netiku skaidriibaa kaadas ir taas izmaksas (ok, shur tur figuree 2005. g topiki :) )?! :? Figuree skaitlji, ka 2000Ls iisti pat neiekljauties... Primitiivi paluurot ebaojs D16 kitus, cena ar celju ir ap 380Ls. Ja pareizi saprotu, ta proporcija kits/darbs vareetu buut 20/80?
Arsmens
 
Posts: 45
Joined: 17 Mar 2007, 14:09

Postby orcan » 18 Mar 2008, 11:08

Arsmens wrote:Palasiijos ieksh foruma pa turbo likshanaam un liceejiem un taa arii netiku skaidriibaa kaadas ir taas izmaksas (ok, shur tur figuree 2005. g topiki :) )?! :? Figuree skaitlji, ka 2000Ls iisti pat neiekljauties... Primitiivi paluurot ebaojs D16 kitus, cena ar celju ir ap 380Ls. Ja pareizi saprotu, ta proporcija kits/darbs vareetu buut 20/80?

skatoties cik nopietnu vēlies to turbo kitu, ebay kitos naf ieklauta degvielas sistēmas uzlabošana un programmēšana lai vispār tas turbo dotu kādu labumu
Civic EJ1Image
BMW E91 318d Image
orcan
LHK biedrs - Rafšan
LHK biedrs  -  Rafšan
 
Posts: 3417
Joined: 28 Apr 2005, 15:32
Location: Banānu republika

Postby Arsmens » 18 Mar 2008, 11:35

orcan wrote:
Arsmens wrote:Palasiijos ieksh foruma pa turbo likshanaam un liceejiem un taa arii netiku skaidriibaa kaadas ir taas izmaksas (ok, shur tur figuree 2005. g topiki :) )?! :? Figuree skaitlji, ka 2000Ls iisti pat neiekljauties... Primitiivi paluurot ebaojs D16 kitus, cena ar celju ir ap 380Ls. Ja pareizi saprotu, ta proporcija kits/darbs vareetu buut 20/80?

skatoties cik nopietnu vēlies to turbo kitu, ebay kitos naf ieklauta degvielas sistēmas uzlabošana un programmēšana lai vispār tas turbo dotu kādu labumu

Kas ietilpst degvielas sisteemas uzlaboshanaa? Un programmeeshanu jau pie darba izmaksaam skaitam.
Arsmens
 
Posts: 45
Joined: 17 Mar 2007, 14:09

Postby mx_kanskis » 18 Mar 2008, 13:09

1. tev bus vajadziga savadaka izplude (ar minimaalu pretestiibu lai ljurbio labak grieztos) kas noteikti nav kita Detaljas + darbs 200 - 300 LVL
2. Labs kits noteikti nemaksa 380, tik maksa viduvejas kvalitates jauna turbiina
3. Degvielas sistema ietver spauslas + ECU remapings vai labak MS vai kaut kas ekvivalents, teikshu godigi ar MS ir baigi OK, jo ir lielas iespejas ... vai arii ir variants ar degvielas spiedienu "parotalaties", bet domaju ka shitas ir ne pats labakais variants.
4. Veel buus 100 un viens lorinsh kas bus nepiecieshams, ta ka, lai uztaisitu kaut ko ilgspelejoshu, droshi rekinies ar 1200 tikai detalas, ja vel rokas liikas tad pieliec vel darbu ...
5. Pec pieredzes saku ka bus problemas ar bremzem, jo parak liela slodze buus, tad sajuugs :) un protams pusasis.

PS: Bet ja godiigi, dari TO visu un buus lieliska pieredze un gandariijums par padariito - ja pats buusi pielicis roku. Es neklausiiju pesimistus un dziives izmaaciitos un neko ir OK man patika :)

R.I.P. mana Hondinja :(
exVW Jetta 1.6 - Killed by Civic
exCIVIC ESI - Pārdots
exCIVIC COUPE EK D16y7 Turbo - Pardots - Nobeigts :(
BMW e46 320d (Diesel Power) 330 nm :)

3d Arhitekturas Interjera un eksterjera izveidi - piemeri
User avatar
mx_kanskis
-
-
 
Posts: 127
Joined: 18 May 2005, 14:55
Location: Riga

Re:

Postby mozilaaa » 27 Jul 2010, 15:21

mx_kanskis wrote:1. tev bus vajadziga savadaka izplude (ar minimaalu pretestiibu lai ljurbio labak grieztos) kas noteikti nav kita Detaljas + darbs 200 - 300 LVL
2. Labs kits noteikti nemaksa 380, tik maksa viduvejas kvalitates jauna turbiina
3. Degvielas sistema ietver spauslas + ECU remapings vai labak MS vai kaut kas ekvivalents, teikshu godigi ar MS ir baigi OK, jo ir lielas iespejas ... vai arii ir variants ar degvielas spiedienu "parotalaties", bet domaju ka shitas ir ne pats labakais variants.
4. Veel buus 100 un viens lorinsh kas bus nepiecieshams, ta ka, lai uztaisitu kaut ko ilgspelejoshu, droshi rekinies ar 1200 tikai detalas, ja vel rokas liikas tad pieliec vel darbu ...
5. Pec pieredzes saku ka bus problemas ar bremzem, jo parak liela slodze buus, tad sajuugs :) un protams pusasis.

PS: Bet ja godiigi, dari TO visu un buus lieliska pieredze un gandariijums par padariito - ja pats buusi pielicis roku. Es neklausiiju pesimistus un dziives izmaaciitos un neko ir OK man patika :)

R.I.P. mana Hondinja :(


kaa ar degvielas paterinu daudz palielinajas?
User avatar
mozilaaa
 
Posts: 7
Joined: 09 Apr 2010, 14:17

Re: Re:

Postby Eddy » 27 Jul 2010, 21:40

mozilaaa wrote:
kaa ar degvielas paterinu daudz palielinajas?

mx jau kaadu briitinju neapgrozaas te, bet cik es zinu, tad nevienam turbo brauceejam, ja nebrauc visu laiku spiedienaa, tad pateerinsh nav dizhi savaadaaks kaa parastam NA motoram.
Image
Eddy
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2376
Joined: 19 Apr 2005, 20:08
Location: with wide view on city

Re: Re:

Postby orcan » 30 Jul 2010, 10:14

Eddy wrote:
mozilaaa wrote:
kaa ar degvielas paterinu daudz palielinajas?

mx jau kaadu briitinju neapgrozaas te, bet cik es zinu, tad nevienam turbo brauceejam, ja nebrauc visu laiku spiedienaa, tad pateerinsh nav dizhi savaadaaks kaa parastam NA motoram.

patēriņš mierīgi braucot ir aptuveni tāds pats, jauktajā režīmā pilsēta/šoseja papusei agresīvi braucot - virs 10l/100km nav bijis.
Civic EJ1Image
BMW E91 318d Image
orcan
LHK biedrs - Rafšan
LHK biedrs  -  Rafšan
 
Posts: 3417
Joined: 28 Apr 2005, 15:32
Location: Banānu republika

Re: Re:

Postby edis » 30 Jul 2010, 10:42

orcan wrote:
Eddy wrote:
mozilaaa wrote:
kaa ar degvielas paterinu daudz palielinajas?

mx jau kaadu briitinju neapgrozaas te, bet cik es zinu, tad nevienam turbo brauceejam, ja nebrauc visu laiku spiedienaa, tad pateerinsh nav dizhi savaadaaks kaa parastam NA motoram.

patēriņš mierīgi braucot ir aptuveni tāds pats, jauktajā režīmā pilsēta/šoseja papusei agresīvi braucot - virs 10l/100km nav bijis.

CIPAANAM PATEERINS LKM BIJA KKAS AP 8IEM LITRIEM UZ 100,bija te kkad nesen rakstiijis,taads pats kaa man ne turbo ja nedod iekshaa pedali griidaa :-({|=
prelude 4gen 1992 with h22a
edis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1715
Joined: 16 Sep 2007, 11:54
Location: Riiga

Re: Re:

Postby Robis » 30 Jul 2010, 10:46

edis wrote:CIPAANAM PATEERINS LKM BIJA KKAS AP 8IEM LITRIEM UZ 100,bija te kkad nesen rakstiijis,taads pats kaa man ne turbo ja nedod iekshaa pedali griidaa :-({|=

Cipanam, ja nemaldos, boosts ir jau no 2,5krpm. Pēc idejas, ja pūš vēlāk, tad līdz turbīnas pūtienam vajadzētu būt pat mazāk, kā stokam. :roll:
Viedoklis subjektīvs, neapgalvoju, ka patiess. :mrgreen:
Symmetrical AWD
User avatar
Robis
*---
*---
 
Posts: 864
Joined: 21 Aug 2008, 13:25
Location: Jūrmala

Re: Kas vajadzigs TURBO instalacijai uz 1.5 motora

Postby laksh » 17 Aug 2010, 15:12

tas ir kaa noprogrameets kompis, liidz tam boostam...
Honda civic coupe
1. D15B7
2. D15B7 Turbo (blowed up)
3. D15Z6 Turbo 180zs 220nm
4. D16 Turbo...
Accord 2.2D (vecums nenāk viens)
Image
laksh
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1596
Joined: 25 Oct 2008, 18:56
Location: Riga-Roja

Previous

Return to Agregāti | Aggregates

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron