Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Sarunas par turbo, kompresoriem u.c. papildus elementiem | Discussions about turbo, compressors etc. additional elements.

Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby WhiteAngel » 26 Sep 2008, 11:10

Taatad, dziivnieku atbaidiitaaji. Ir taaadi pieejami, tikai nezinu kaa un vai vispaar tie darbojas. Taa kaa katru nakti gandriiz vai man ir braucieni pa Latvijas shosejaam un dazhreiz granteetiem celjiem, tad shis jautaajums man ir ljoti aktuaals.
Nu tad - vai kaads jau izmeegjinaaajis un kaadas sekas? :D
www.PreludeKlubs.lv
Image
User avatar
WhiteAngel
*-
*-
 
Posts: 689
Joined: 10 Jun 2008, 22:26
Location: United Kingdom

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby Cipans » 26 Sep 2008, 11:16

Man zinaamie atbaiditaaji darbojas tad ja auto staav noparkots , vismaz kakji nenaak tavu mashiinu apmiizt.

Ja tu domaa ka ir dziivnieku atbaidiitaaji , kas nelaus stirnai vai mezhacuukai izskriet uz celja kad tu brauc , tad tev ir jaauzliek kaa minimums policijas mirglkas un sireenas un arii tad veel nav garantija :roll:
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby WhiteAngel » 26 Sep 2008, 11:20

Cipan nu tak ir jau arii mezha zveeru atbaidiitaaji, vini man liekas izdala noteiktas frekvences skanju ko mees nedzirdam. bet dziivnieki ta dzird un lidz ar to netuvojas auto. Vnk es cereeju ka kaads kko taadu savam agregaatam ir pielipinaaajis un uzzinaaat vinja viedokli par to. Vnk es jau kaadas 10 x esmu knapi izmucis no stirnaam zakjiem lapsaam utt.. Vakar notriecu oposomu :D Auttinjam akal bampers sasists :( Jaasaak tak kkaadass korekcijas tajaa visaa veidot.
www.PreludeKlubs.lv
Image
User avatar
WhiteAngel
*-
*-
 
Posts: 689
Joined: 10 Jun 2008, 22:26
Location: United Kingdom

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby Bo » 26 Sep 2008, 11:25

WhiteAngel wrote:Cipan nu tak ir jau arii mezha zveeru atbaidiitaaji, vini man liekas izdala noteiktas frekvences skanju ko mees nedzirdam. bet dziivnieki ta dzird un lidz ar to netuvojas auto. Vnk es cereeju ka kaads kko taadu savam agregaatam ir pielipinaaajis un uzzinaaat vinja viedokli par to. Vnk es jau kaadas 10 x esmu knapi izmucis no stirnaam zakjiem lapsaam utt.. Vakar notriecu oposomu :D Auttinjam akal bampers sasists :( Jaasaak tak kkaadass korekcijas tajaa visaa veidot.

meklē kādā mežinieku saitā, kam ar šito ir tiešāks sakars, jo šite lielākā daļa ikdienā ārpus pilsētas neizbrauc.
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby Roberts » 26 Sep 2008, 11:27

Man visu laiku shkita,ka skalsh izpuuteejs vareetu loti labi darboties,bet tad iedomaajos,ka nabaga zveeri skries,kur nu kurais un var sanaakt pat veel sliktaaks effekts :-D
Image
User avatar
Roberts
LHK biedrs - Reāls ņuņčuks
LHK biedrs - Reāls ņuņčuks
 
Posts: 2652
Joined: 09 Jun 2004, 20:54
Location: Riga/Jugla

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby DimanC » 26 Sep 2008, 11:27

WhiteAngel wrote:Cipan nu tak ir jau arii mezha zveeru atbaidiitaaji, vini man liekas izdala noteiktas frekvences skanju ko mees nedzirdam. bet dziivnieki ta dzird un lidz ar to netuvojas auto. Vnk es cereeju ka kaads kko taadu savam agregaatam ir pielipinaaajis un uzzinaaat vinja viedokli par to. Vnk es jau kaadas 10 x esmu knapi izmucis no stirnaam zakjiem lapsaam utt.. Vakar notriecu oposomu :D Auttinjam akal bampers sasists :( Jaasaak tak kkaadass korekcijas tajaa visaa veidot.

:lol: oposums.

1) stulbi mācīt citus, bet moš vajag braukt ar galvu, nevis visu laiku ar Max atļauto + 20. brauc tik ātri, lai vari apstāties līdz tālākajam punktam, kuru redzi. ja gar ceļa malu cieši saauguši krūmi, utml., nomet vēl 20km/h.
2) Tu domā, ka stirnai vai jenotam motora skaņa liekas baigi pievilcīgā, un tāpēc viņa nesās kā traka virsū uz ceļa? :lol: tam zvērelim vienkārši nav iedomājams tas, ka tad, ja skaņa ir 150m attālumā, pēc 5 sekundēm viņa šķērsos viņa trajektoriju :lol:


p.s. vadoties pēc Internetā atrodamas informācijas (arī wikipedia), oposumi Eirāzijā vispār nedzīvo. un par braukšanu pie stūres apreibinošu un halucinogēnu vielu ietekmē draud lielas nepatikšanas :!:
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby WhiteAngel » 26 Sep 2008, 11:32

Labi labi , tas bij jenots, bet vienalga.. tad kaada velna peec tiek razhoti shie dziivnieku atbaidiitaaji? Es braucu uz shosejas ar aatrumu atljautais + daudz - kopaaa 120 - 190km/h. Mani nesatrauc un neinteresee leenaa braukshana, ja no punkta A liidz punktam B jaanokjuust laiciigi, plus nakamajaa riitaa darbs mezhaa..

P.S. es NEKAD dzeeris neesmu SEDEEJIS pie automashiiinas stuures.. un zaaaliiti es NEPIPEJU :D
www.PreludeKlubs.lv
Image
User avatar
WhiteAngel
*-
*-
 
Posts: 689
Joined: 10 Jun 2008, 22:26
Location: United Kingdom

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby Edman » 26 Sep 2008, 11:42

pieliec ķengursitamo :D

tak neizvairīsies tu no viņiem, kā jau teica, jabrauc uzmanīgi un janovērtē situācija.
viens čalis ar del solu gaidīja kādas 5min kamēr alnis pāriet pāri ceļam :D nekāds respekts pret to sīpolu kasti :-D
Image
Lexus GS400
Honda Civic hatch EG4[Rally]
Civic EJ2
User avatar
Edman
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 1035
Joined: 30 Sep 2007, 13:24
Location: Liepāja

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby WhiteAngel » 26 Sep 2008, 11:47

Nu re - vismaz preciiza atbilde :) Taatad tas ir kaartejais reklaamas triks ar tiem atbaidiiitaajiem.. hmm nu tad skaidrs. Par to naudinju labaak nopirkshu kautko citu :P
Last edited by WhiteAngel on 26 Sep 2008, 11:54, edited 1 time in total.
www.PreludeKlubs.lv
Image
User avatar
WhiteAngel
*-
*-
 
Posts: 689
Joined: 10 Jun 2008, 22:26
Location: United Kingdom

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby Cipans » 26 Sep 2008, 12:01

WhiteAngel wrote:Labi labi , tas bij jenots, bet vienalga.. tad kaada velna peec tiek razhoti shie dziivnieku atbaidiitaaji?
sk. auugstaak- lai visaadi bomzhdziivnieki pa nakti neliistu pie mashiinas .

P.S. Razho un tirgo arii visaadus oddu u.c. insektu atbaidiitajus , kas raida tjip frekvenci utt . Liidz sim neesmu dzirdeejis nevienu gadijumu kad tas reaali darbotos.

jaa, ar to atieciigaas frekveces skanu VAR panaakt dziivnieku / kukainu atbaidiiishanu . bet ne jau ar "made in china", kam pashizmaksa ir 5-10 centi
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby #MR » 26 Sep 2008, 12:41

ir tādas kā svilpītes ko liek pie mašīnas. braucot no pretvēja kurš pūš tajā svilpītē rodas skaņa. zinu Ventspilī, ka tādus liek lieliem priekšniekiem šoferi, jo viņiem vienkārši ir jalido gribot negribot. Daži saka , ka strādā citi uzliek ar domu, ka sliktāk jau nebūs. Mans šefs uzlika un tagad tik dabūja mašīnu no krāsošanas atpaļ kad mežacūka pamperi un spārnu izšķaidīja.
ej2 d16z6
Legacy 3.0R
User avatar
#MR
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1363
Joined: 12 Feb 2007, 20:07
Location: Ventspils

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby Oto » 26 Sep 2008, 12:55

Tā mežacūka nomedīta pirms vai pēc svilpes uzlikšanas?

Par to efektivitāti ir arī pāris pētījumi http://en.wikipedia.org/wiki/Deer_horn rezultāti švaki
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby Cipans » 26 Sep 2008, 13:00

Code: Select all
Komplektā ietilpst divas svilpītes, kuras pie virsmas stiprinās ar abpusējo līmlenti, virsmu iepriekš attaukot un attīrīt, lai nodrošinātu stabilu saķeri.

man liekas ka taas svilpes nokritiis peec pirmajiem braucieniem virs 120 km/h ja turaas tik uz liimlenti :D
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby #MR » 26 Sep 2008, 13:06

cūku nomedīja līdzko svilpes uzlika. vilka ap150 :-D
ej2 d16z6
Legacy 3.0R
User avatar
#MR
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1363
Joined: 12 Feb 2007, 20:07
Location: Ventspils

Re: Nezinaaju kur ielikt, bet jautaajums aktuaals..

Postby gekons » 21 Nov 2008, 18:59

IR teiksim dzīvnieku aitbaidekļi - līdznēsajamie :D
tīri teorētiski - uz mašīnas arī var uzkabināt.
TIK - darbības radiuss bija ap 15m lielākais..ja nemaldos...

protams tu vari uzķūnēt un beigās būs tā ka 1,5km vilks, bet tad nebrīnies, ka tev pa priekšu skries bars ar meža radībām :)
gekons
---
---
 
Posts: 308
Joined: 18 Mar 2008, 15:32
Location: Rīga

Next

Return to Agregāti | Aggregates

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron