"Trubas"

Sarunas par modifikācijām, braukšanas tehniku |Discussions about mods , driving technique

Postby Davido » 04 Oct 2006, 21:27

archibalts wrote:
DavidoD wrote:Taa... mana EG gumija arii tur atstaata. :D Veelaa naktii ar draugu iegriezos tur... neviena nebija (tas labi, gribeejaam savaa starpaa paciiskteeties). Man D15B2 - 95Hp, vinjam D15Z6 - 115Hp (VTec). Freezeejaam vairaakas reizes... tomeer seejeejs biju es. :(


es kautko esmu palaidis garaam?


Varbuut. Tas ir civic 97.g. ar 1.5 litru motoru un Vtec. ;)
ex EG4 D15B2
Davido
-
-
 
Posts: 118
Joined: 14 Jun 2006, 17:23
Location: Riga

Postby Edd » 07 Oct 2006, 00:01

Zb, shodien atkal no neko dariishans aizbraucu uz trubaam, ap plkst. 22.20 tur jau bija menti, nekas nenotika. Aizbraucaam liidz kaka-kolai - cilveeki gonija tur, bet nekas dizs nebija... Aizbraucaam uz bikjeriem samaksaajajm 0.5ls un tur, ar labi ja 10 mashiinas bija, kas visu laiku atkaartoti skreejaas... un ar laiku arii zb. Kaa izmisuma gaajiens noleemaam atgriezties trubaas un uzminiet kas notika... jaa tikliidz atbraucu es, atbrauca menti. Vai tieshaam Riigaa, nedeeljas nogalee nenotiek nekaadi normaali dragi, bez mentiem vai ne ar 10 mashiinaam?! :evil:
* Green 5g PRELUDE VTEC VTI
User avatar
Edd
-
-
 
Posts: 149
Joined: 30 Aug 2006, 13:31
Location: Rīga - Centrs

Postby orcan » 07 Oct 2006, 10:04

Edd wrote:Zb, shodien atkal no neko dariishans aizbraucu uz trubaam, ap plkst. 22.20 tur jau bija menti, nekas nenotika. Aizbraucaam liidz kaka-kolai - cilveeki gonija tur, bet nekas dizs nebija... Aizbraucaam uz bikjeriem samaksaajajm 0.5ls un tur, ar labi ja 10 mashiinas bija, kas visu laiku atkaartoti skreejaas... un ar laiku arii zb. Kaa izmisuma gaajiens noleemaam atgriezties trubaas un uzminiet kas notika... jaa tikliidz atbraucu es, atbrauca menti. Vai tieshaam Riigaa, nedeeljas nogalee nenotiek nekaadi normaali dragi, bez mentiem vai ne ar 10 mashiinaam?! :evil:
sezona beidzas un biķeros diži dalībnieki negrib maxāt 5 Ls
Civic EJ1Image
BMW E91 318d Image
orcan
LHK biedrs - Rafšan
LHK biedrs  -  Rafšan
 
Posts: 3417
Joined: 28 Apr 2005, 15:32
Location: Banānu republika

Postby Kristaps » 07 Oct 2006, 10:12

Edd wrote:Zb, shodien atkal no neko dariishans aizbraucu uz trubaam, ap plkst. 22.20 tur jau bija menti, nekas nenotika. Aizbraucaam liidz kaka-kolai - cilveeki gonija tur, bet nekas dizs nebija... Aizbraucaam uz bikjeriem samaksaajajm 0.5ls un tur, ar labi ja 10 mashiinas bija, kas visu laiku atkaartoti skreejaas... un ar laiku arii zb. Kaa izmisuma gaajiens noleemaam atgriezties trubaas un uzminiet kas notika... jaa tikliidz atbraucu es, atbrauca menti. Vai tieshaam Riigaa, nedeeljas nogalee nenotiek nekaadi normaali dragi, bez mentiem vai ne ar 10 mashiinaam?! :evil:


Klāt ir ziema 8-)
EDM 3rd gen Honda Prelude 2.2i 16v DOHC LSD E85 Image

Image

UK EP3 #25
LHK ziemas power Impreza GF8
Civic Aerodeck VtiS B18C4 LSD Sold3
Kristaps
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8197
Joined: 02 May 2005, 23:31
Location: Rīga/Mārupe

Postby Volviz » 09 Oct 2006, 09:13

Edd wrote:Zb, shodien atkal no neko dariishans aizbraucu uz trubaam, ap plkst. 22.20 tur jau bija menti, nekas nenotika. Aizbraucaam liidz kaka-kolai - cilveeki gonija tur, bet nekas dizs nebija... Aizbraucaam uz bikjeriem samaksaajajm 0.5ls un tur, ar labi ja 10 mashiinas bija, kas visu laiku atkaartoti skreejaas... un ar laiku arii zb. Kaa izmisuma gaajiens noleemaam atgriezties trubaas un uzminiet kas notika... jaa tikliidz atbraucu es, atbrauca menti. Vai tieshaam Riigaa, nedeeljas nogalee nenotiek nekaadi normaali dragi, bez mentiem vai ne ar 10 mashiinaam?! :evil:


Tu saspiedies neesi??? :-D tie "normaalie" dragi beidzaas ar guljosho uzlikshanu spicee un aizsaaceeju izaugshanas peec....
Jau pagaajushgad viss bija beidzies, nu trubas ir unikaala vieta un taa neizniix :-D

dragi notiek, tachu par tiem nebljaustaas pa labi un kreisi, jo nevienam naf vajadziigi piedzeerushies skatiitaaji un 316 huljigankas un sapuvushi golfi, kuri shljifujut nejeegaa :-D

Gribi dargu? sabuuvee mashiinu buus arii drags..., ja nee, gaidi pavasari 8-)
ImageImage
Sky is the limit - team Volviz R33
Volviz
Dlūmaiz dzeks (turbo olas)
 
Posts: 3874
Joined: 10 Mar 2004, 09:09
Location: Zentrz

Postby alens » 18 Nov 2006, 16:21

Labvakar! šovakar kkas notiek trubās ??
Virtual tuning
User avatar
alens
 
Posts: 9
Joined: 30 Jul 2006, 14:26

Postby zukins » 18 Nov 2006, 19:12

alens wrote:Labvakar! šovakar kkas notiek trubās ??


nezinu. bet es tur tik tikko biju kopā ar bmw 325 joka pēc paskrējāmies. :D
BMW 320d xDrive 2009
Honda Civic 5D 2.2 CTDi 2007
zukins
_
_
 
Posts: 99
Joined: 15 May 2006, 12:28
Location: Eiropa

Postby FIB_ » 21 Nov 2006, 10:33

zukins wrote:
alens wrote:Labvakar! šovakar kkas notiek trubās ??


nezinu. bet es tur tik tikko biju kopā ar bmw 325 joka pēc paskrējāmies. :D


Un nekaa jociiga tur nebija, vai ne? :-D
2007 Honda Accord DOHC iVTEC HH-711
1988 Honda CRX ED9 - sold
FIB_
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2424
Joined: 06 Jul 2004, 10:22
Location: Meža parka apartamenti

Postby Rolis » 14 Jan 2007, 14:54

archibalts wrote:
DavidoD wrote:Taa... mana EG gumija arii tur atstaata. :D Veelaa naktii ar draugu iegriezos tur... neviena nebija (tas labi, gribeejaam savaa starpaa paciiskteeties). Man D15B2 - 95Hp, vinjam D15Z6 - 115Hp (VTec). Freezeejaam vairaakas reizes... tomeer seejeejs biju es. :(


es kautko esmu palaidis garaam?

es arii laikam :-D
Honda Civic Type-R AX-80
Mitsubishi Lancer EVO IV RO-32
Seat Leon FR TDI (daily car) RO-23
Honda Jazz 1986 b18 (drag car) RO-29
KTM SMC R (Supermoto) SC-66
Jawa 350 Jubi

Auto, moto u.c. detaļu labošana, krāsošana PM :wink:
Rolis
Normāls kukainis
 
Posts: 1959
Joined: 22 Aug 2006, 18:27
Location: Rauna, Riga

Postby Rolis » 25 Mar 2007, 20:56

vakarnakt izleemu ar draugiem apciemot riigu nakts stundaa noskaidroju kur atrodas trubas! iierados saakums likaas daudzsolosh, bet kad sajutu atmosfeeru jutos reaaali viilies!!!! t.i. nenormaala nekaartiiba, cilveeku burzmas, nekaadas droshiibas sajuutas, pilns ar ar sareibushiem cilveekiem, celja segums briesmiigs, utt utt. aizlaidu paeest uz mc donaldu ap un ap 1niem noleemu ierasties apskatiities kaa te viss beidzaas - pamaniiju policijas auto bakugunis, sasistu otro golfu sarkanaa kraasaa, sarkanaa peljkee guljoshu motociklistu un apmeeeram 15m taalaak meetaajaas vinja mociits...... :(

Gruuti kko veel piebilst jo tajaa briidii biju shoka stavoklii... manupraat 1dienas degpunktaa vareetu buut kaads sizjets jo kkas tur visu ar izgaismotu kameru filmeeja....
:( :( :(
Honda Civic Type-R AX-80
Mitsubishi Lancer EVO IV RO-32
Seat Leon FR TDI (daily car) RO-23
Honda Jazz 1986 b18 (drag car) RO-29
KTM SMC R (Supermoto) SC-66
Jawa 350 Jubi

Auto, moto u.c. detaļu labošana, krāsošana PM :wink:
Rolis
Normāls kukainis
 
Posts: 1959
Joined: 22 Aug 2006, 18:27
Location: Rauna, Riga

Postby fleix » 25 Mar 2007, 21:18

Tur ir pilniigi degradeejusies sabiedriiba un tur chista viss ir slikti..
fleix
-
-
 
Posts: 116
Joined: 28 Jul 2006, 20:47

Postby orcan » 25 Mar 2007, 22:25

vakar madis redzējis kas tur esot noticis
http://www.hondaclub.lv/forums/viewtopi ... &start=765
Madis wrote:psc, biju trubās pa ilgiem laikiem.
viens čalis vizināja meitenes ar moci un protams stiepa kārtīgi un viens lohs nogrieza ceļu.
rezultātā, meitene mirusi.
Civic EJ1Image
BMW E91 318d Image
orcan
LHK biedrs - Rafšan
LHK biedrs  -  Rafšan
 
Posts: 3417
Joined: 28 Apr 2005, 15:32
Location: Banānu republika

Postby Rolis » 25 Mar 2007, 23:21

orcan wrote:vakar madis redzējis kas tur esot noticis
http://www.hondaclub.lv/forums/viewtopi ... &start=765
Madis wrote:psc, biju trubās pa ilgiem laikiem.
viens čalis vizināja meitenes ar moci un protams stiepa kārtīgi un viens lohs nogrieza ceļu.
rezultātā, meitene mirusi.


arii dzeks manupraat ir tajaa saulee, jo kad braucu garaam bija baigi sarkana pelkje rinkjii, tachu meiteni nemaniiju nekur tuvumaa.... tikai zipspuldzes un kameras spiiguljoijaas rinkjii!!!
Honda Civic Type-R AX-80
Mitsubishi Lancer EVO IV RO-32
Seat Leon FR TDI (daily car) RO-23
Honda Jazz 1986 b18 (drag car) RO-29
KTM SMC R (Supermoto) SC-66
Jawa 350 Jubi

Auto, moto u.c. detaļu labošana, krāsošana PM :wink:
Rolis
Normāls kukainis
 
Posts: 1959
Joined: 22 Aug 2006, 18:27
Location: Rauna, Riga

Postby aicizz » 26 Mar 2007, 08:14

http://www.delfi.lv/news/national/crimi ... d=17290949

un, no audi style:
nu ja tā bija.. tas viss notika manā acu priekšā...... mocis ietriecās golfa aimugurē... abi pašažieri(ģeks un meitene) aizlidoja........ abiem ķiveres nebija...

piegājam pie ģeka bija pulss un vāja elpošana.. meitene izskatijās cerigāk.. ari gulēja un necelās bet vismaz likās ka ir pie samaņas....

izsaucām ātros...

'pec ka'dām 5min ģeks partrauce elpot.. un sirds apstājās.. teorētiski šitādā aukstā laikā vēl butu laiks kādas 8-9min..

cerējām ka atrie atbrauks.. bet nekā atrie atbrauca tikai pēc kādām 20min... vienkārši pzgets.. ka var nakts laika kad ielas ir tukšas tik ilgi braukt...viņi piebgrauca nesteidzoties.. lenā garā noparkoja auto un slinki devās apraudzit cietušos....piegāja pie ta ģeka pataustija pulsu noteica"ai tas jau ir līķis", iecēla meiteni ātrājaauto.. un visss

ģeks vienkarši mirka milzīgā asens peļķē un nomira.... skats bija baigs...

nezinu vai viņš butu izdivojis jo nav zināmi miesas bojājumu bet domāju ka daļa vaina virieša nāvē ir jauzņemas "ātrajiem" kuri tik ilgi neieradās notikuma vietā..... nevienam nenovelu lai kadam sava dziviba butu jāuztic tādiem cilvēkiem
/eRgliS/
User avatar
aicizz
*--
*--
 
Posts: 822
Joined: 26 Oct 2004, 15:19
Location: Rīga

Postby Madis » 26 Mar 2007, 08:31

Bijām aizbraukuši apskatīt to vietu nākamā dienā, un jau bija nolikti ziedi un bildes melnos rāmjos, gan ar meiteni gan ar džeku.
Skats tiešām bija briesmīgs un vārds "politraumas" arī ir tieši tas, kā to varētu raksturot :?
quattro
I love my coffee black, just like my metal.
Image
Madis
Maigais
 
Posts: 1038
Joined: 03 Oct 2006, 10:41

PreviousNext

Return to Sacīkstes | Races

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest