ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Sarunas par motoriem, piekari, modifikācija un tūnings |
Discussions about engines, mods and tuning

Postby Olions » 10 Mar 2008, 11:32

Antiradars nedrīkst būt. Detektors drīkst?
User avatar
Olions
-
-
 
Posts: 119
Joined: 20 Dec 2007, 20:10

Postby DimanC » 10 Mar 2008, 11:42

Olions wrote:Antiradars nedrīkst būt. Detektors drīkst?

GOOGLI LIETOT NEMAAKI?


ATBILDE: SHEIT: http://www.vp.gov.lv/jautajumi.php?catid=1
J: Labdien! Vai ir atļauts lietot/pārvadāt radaru detektorus Ja nē, tad kādi ir sodi
A: Administratīvo pārkāpumumu kodekss nosaka atbildību un saskaņā ar APK 149.24.17.d. – sods 40 Ls konfiscējot attiecīgās ierīces.


p.s. BANS - 3 DIENAS. :wink:
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby laksh » 18 Feb 2009, 11:31

slikta veests vissiem radara detektora lietotaajiem(tajaa skaitaa arii man) :cry:

Latvijas CP ir saneemusi jaunus radarus, kkaadus krievu razojumus, tos radarus speej uztvert tikai reti kursh radara detektors, jo vini ir loti aatri, un vinu raidiitais signaals ir tikai 0,2sek, gari, taadeel arii daudzi radardetektori nespeej vinus uztvert, un shiem radariem praktiski momentaali paraadaas juusu braukshanas aatrums :( Pagaidaam CP ir 98 shaadi radari, taakaa visiem zemu lidojoshi objektiem jaasaak lidot leenaak, ja neveelaties maksaat valstij :x
Honda civic coupe
1. D15B7
2. D15B7 Turbo (blowed up)
3. D15Z6 Turbo 180zs 220nm
4. D16 Turbo...
Accord 2.2D (vecums nenāk viens)
Image
laksh
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1596
Joined: 25 Oct 2008, 18:56
Location: Riga-Roja

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby Martinsh » 18 Feb 2009, 11:37

tu gan ātrs :-D
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby woo » 18 Feb 2009, 11:44

es domāju zemie lidotāji valstij neko nemaksā, kuram gan gribas ietrīties kādos soda punktos un btw pogainajiem savas ģimenes taču ari ir jāpabaro :-D
ImageImageImageImageImageImageImageImageImage Image
woo
domo addicted
 
Posts: 1972
Joined: 26 Aug 2008, 10:57
Location: Rīga, Madona

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby Edupuiks » 18 Feb 2009, 12:10

IMHO visi tie radardetekori ne no kā neglābs. Viens piemērs. Viens pazīstams čels brauc pa braslas ielu mierīgi uz 55 nevienam netraucē, bet bij piemirsis izrubīt to detektoru. Pēc brīža hops un ments astē bļauj lai stājas. Pienāk un saka: "Detektoru pa labam atdosiet vai būs jāved uz ekspertīzi?" Džeks protams bij paspējis zem sēdekļā pamest aparātu un saka, ka viņam nekā tāda neesot. Kad ments nosauca precīzu detektora modeļa nosaukumu un ražotāju, tad nācās vien atdot. Takā katram radaram ir detektors un katram radardektoram ir savs radardetektordetektors :kaspich:

rezultāts - dārga mantiņa mentiem lietošanā + 40Ls + 1 punkts. ](*,)

tapē uzskatu, ka nav tās naudas vērti šitie štrunti. Lidot ir forši, bet jāzin mērs un vieta. :smt006
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby DimanC » 18 Feb 2009, 12:15

Edupuiks wrote:IMHO visi tie radardetekori ne no kā neglābs. Viens piemērs. Viens pazīstams čels brauc pa braslas ielu mierīgi uz 55 nevienam netraucē, bet bij piemirsis izrubīt to detektoru.
...kāpēc pilsētā vispār to verķi vajag? pats vainīgs, ka tik neveikls :roll:

p.s. 2 laksh - jauno ISKRU nevis nespēj uztvert (dzelži spēj :!: jo laiks "0.2sek" elektronikai nav nekas "ātrs"), bet lielākajā daļā RD esošais SW to ignorē. tā ir atšķirība. kaut kur dzirdēts, ka daļai RD varot pāršūt softu, lai ķer. protams, problēma paliek :melnaa:
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby Edupuiks » 18 Feb 2009, 12:18

DimanC wrote:
Edupuiks wrote:IMHO visi tie radardetekori ne no kā neglābs. Viens piemērs. Viens pazīstams čels brauc pa braslas ielu mierīgi uz 55 nevienam netraucē, bet bij piemirsis izrubīt to detektoru.
...kāpēc pilsētā vispār to verķi vajag? pats vainīgs, ka tik neveikls :roll:


un ko tas detektors Tev dos uz šosejas? kad Tu būsi uztvēris radara signālu uz sava detektora, tas nozīmē, ka mentu galā Tu JAU esi piefiksējies kā potenciālais detektora īpašnieks. Enivei dabūsi par speeding un plus vēl paliksi bez devaisa. :smt016
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby Fitto » 18 Feb 2009, 12:25

Edupuiks wrote:IMHO visi tie radardetekori ne no kā neglābs. Viens piemērs. Viens pazīstams čels brauc pa braslas ielu mierīgi uz 55 nevienam netraucē, bet bij piemirsis izrubīt to detektoru. Pēc brīža hops un ments astē bļauj lai stājas. Pienāk un saka: "Detektoru pa labam atdosiet vai būs jāved uz ekspertīzi?" Džeks protams bij paspējis zem sēdekļā pamest aparātu un saka, ka viņam nekā tāda neesot. Kad ments nosauca precīzu detektora modeļa nosaukumu un ražotāju, tad nācās vien atdot. Takā katram radaram ir detektors un katram radardektoram ir savs radardetektordetektors :kaspich:

rezultāts - dārga mantiņa mentiem lietošanā + 40Ls + 1 punkts. ](*,)

tapē uzskatu, ka nav tās naudas vērti šitie štrunti. Lidot ir forši, bet jāzin mērs un vieta. :smt006

a par ko 40ls un 1punkts....par +5 :shock: :shock:
A vai ta vinji taa var dziit uz kadu expertiizi vispaar?
Image
Fitto
profesionāla māmiņa
 
Posts: 1428
Joined: 26 Sep 2006, 19:32

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby DimanC » 18 Feb 2009, 12:29

Fitto wrote:a par ko 40ls un 1punkts....par +5 :shock: :shock:
A vai ta vinji taa var dziit uz kadu expertiizi vispaar?
par RD lietošanu.
a/m kratīšanas orderi tagad neesot dabūt problēmas.

p.s. bet vispār - ne visām ekipāžām ir RDD.
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby Edupuiks » 18 Feb 2009, 13:15

DimanC wrote:
Fitto wrote:a par ko 40ls un 1punkts....par +5 :shock: :shock:
A vai ta vinji taa var dziit uz kadu expertiizi vispaar?
par RD lietošanu.
a/m kratīšanas orderi tagad neesot dabūt problēmas.

p.s. bet vispār - ne visām ekipāžām ir RDD.



ei nu sazini kurām ir kurām nav :smt116

un jā! sods bij par to ka lieto aizliegtos radardetektorus!
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby jNx » 18 Feb 2009, 13:20

tapēc man ir rācija un es gandrīz ienmēr zinu kur ir vai nav menti

un par rāciju man neviens neko nevar aizrādīt =; :mrgreen:
Image
jNx
LHK ex-biedrs
 
Posts: 3882
Joined: 29 Mar 2005, 09:13
Location: Bauska

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby laksh » 18 Feb 2009, 13:35

Edupuiks wrote:IMHO visi tie radardetekori ne no kā neglābs. Viens piemērs. Viens pazīstams čels brauc pa braslas ielu mierīgi uz 55 nevienam netraucē, bet bij piemirsis izrubīt to detektoru. Pēc brīža hops un ments astē bļauj lai stājas. Pienāk un saka: "Detektoru pa labam atdosiet vai būs jāved uz ekspertīzi?" Džeks protams bij paspējis zem sēdekļā pamest aparātu un saka, ka viņam nekā tāda neesot. Kad ments nosauca precīzu detektora modeļa nosaukumu un ražotāju, tad nācās vien atdot. Takā katram radaram ir detektors un katram radardektor uz kam ir savs radardetektordetektors :kaspich:

rezultāts - dārga mantiņa mentiem lietošanā + 40Ls + 1 punkts. ](*,)

tapē uzskatu, ka nav tās naudas vērti šitie štrunti. Lidot ir forši, bet jāzin mērs un vieta. :smt006


Nu vieniigais ko varu teikt ka tad ment vienkaarshi bija tiiri ar aci atpazinis marku, jo radara detektors neraida nekaadu signaalu, tas tikai uztver, taa pat kaa mashiinas raadzinsh, un tad es domaaju ka tas dzeks ir vienkaarshi parauts uz mulki :o

Kaadu laiku jau atpakal, man bija liidziigs gadiijums, Braucu pa tumsu maajaas, aarpus apdziivotas vietas, aatrums bija kaadi 120KM/H redzu kad taisnajaa gabalaa pa tumsu naak pretii kaada mashiina, protams nepieveershu uzmaniibu, liidz tam briidim kad man radars saak iet uz pillnu signaalu, es cik tik vien aatri vareedams metu pa bemzeem-tad redzu priexaa zilaas mirgalkas, nodomaaju, nu ja paneema, Neko izsleedzu radaru, apstaajos, pienaaca CP, dokumentus utt... Tad saak jautaat kur tad lidoju, saku nekur, tad protams saaka izjautaat kur tad antiradars, protams laizu mulki ka neko par taadu nezinu, man jau arii draudeeja ka vediis uz expertiizi, ka buus lielas nepatixanas utt... bet es tik laidu mulki, beigaas man ments pajautaaja-''kaa tad naakas ka braucaat uz 117, un peexni samazinaajaat aatrumu uz 78km/h?''
Man jau tajaa briidii paraadiijaas smaids un atbildeeju ka zveers tur man izskreeja, un tad protams veel mani patirdiija, beigaas atdeva dokumentus un pateica lai domaa ar galvu, un atlaida... :-D
Last edited by laksh on 18 Feb 2009, 13:38, edited 1 time in total.
Honda civic coupe
1. D15B7
2. D15B7 Turbo (blowed up)
3. D15Z6 Turbo 180zs 220nm
4. D16 Turbo...
Accord 2.2D (vecums nenāk viens)
Image
laksh
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1596
Joined: 25 Oct 2008, 18:56
Location: Riga-Roja

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby silver » 18 Feb 2009, 13:38

Ieliekam detektoru kabatā un lai pārmeklē mašīnu laimīgi :-D
Visa veida vācu valodas tulkojumi PM
Honda Concerto D16Z2 - smags gadījums ...
User avatar
silver
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2410
Joined: 03 Mar 2005, 11:34
Location: Lost

Re: ĀTRUMU FIKSĒJOŠĀS IERĪCES

Postby Edupuiks » 18 Feb 2009, 13:41

laksh wrote:Nu vieniigais ko varu teikt ka tad ment vienkaarshi bija tiiri ar aci atpazinis marku, jo radara detektors neraida nekaadu signaalu, tas tikai uztver, taa pat kaa mashiinas raadzinsh, un tad es domaaju ka tas dzeks ir vienkaarshi parauts uz mulki :o

Kaadu laiku jau atpakal, man bija liidziigs gadiijums, Braucu pa tumsu maajaas, aarpus apdziivotas vietas, aatrums bija kaadi 120KM/H redzu kad taisnajaa gabalaa pa tumsu naak pretii kaada mashiina, protams nepieveershu uzmaniibu, liidz tam briidim kad man radars saak iet uz pillnu signaalu, es cik tik vien aatri vareedams metu pa bemzeem-tad redzu priexaa zilaas mirgalkas, nodomaaju, nu ja paneema, Neko izsleedzu radaru, apstaajos, pienaaj CP, dokumentus utt... Tad saak jautaat kur tad lidoju, saku nekur, tad protams saaka izjautaat kur tad antiradars, protams laizu molki ka neko par taadu nezinu, man jau arii draudeeja ka vediis uz expertiizi, ka buus lielas nepatixanas utt... bet es tik laidu mulki, beigaas man ments pajautaaja-''kaa tad naakas ka braucaat uz 117, un peexni samazinaajaat aatrumu uz 78km/h?''
Man jau tajaa briidii paraadiijaas smaids un atbildeeju ka zveers tur man izskreeja, un tad protams veel mani patirdiija, beigaas atdeva dokumentus un pateica lai domaa ar galvu, un atlaida... :-D


nekādu muļķi :smt016

vispārzināma patiesība, ka mentiem IR radardetektoru detektori. Kā viņi to uztver, lai pastāsta kāds tehniski informētāks cilvēks. Un, ja neievēroji, tad iepriekš apspriedām, ka ne visām mentu ekipāžām ir tās mantiņas. kā reiz tiem Taviem mentiem noteikti, ka nebija. Citādi būtu Tevi paņēmuši priekšā mazo! |-X
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

PreviousNext

Return to Tehnika | Technique

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron