Nepareizs GPS pulkstenis

Sarunas par motoriem, piekari, modifikācija un tūnings |
Discussions about engines, mods and tuning

Nepareizs GPS pulkstenis

Postby looney » 20 Jan 2022, 15:26

Jautājums, vai kāds no hondaclub biedriem, ir saskāries ar šo Hondas programmētāju kļūdu kas skar visus honda modeļus visā pasaulē no 2004-2012 gadam ar Navigāciju?

Es esmu. Sākumā kaut kad Decembrī pulkstenis pabīdijās par stundu, likās savādi... nu labi to nobīdi piekoriģēju opcijās, bet tagad vajadzēja atvienot baču, vienoju klāt un viss - hondas kalkulātors uzskata, ka ir 2002 gads nevis 2022.

Iesaka jautāt dīlerim, man pēc kāda mēneša vai diviem vajadzēs ar nu jau jauno mūsu dīleri 'WESS' mazliet uzprasīt pāris lietas, tad uzjautāšu vai ir kāds fix, bet varbūt kādam šeit ir gali un var uzprasīt tā teikt zem letes vai jau ir kāds zināms risinājums, tā lai nav jagaida līdz Augustam, ka honda uzsūtīs 'kļūdas labojumu' saviem satelītiem lai rāda pareizu laiku. Jo mazliet tizli, ka manuali pulksteņa laiku ievadīt nevari, kalkulators ņem tikai no GPS, bet paņemt nevar jo ir datumu nesakritība.

Mazliet kretinē, ka rāda totālas muļķības acu galā. :-D

gpsclock.JPG
gpsclock.JPG (26.27 KiB) Viewed 772 times


Avots: https://www.mylondon.news/news/motoring ... s-22668370

p.s. Varbūt šī ziņa jāparliek kur citur?
Honda Accord 2007g. Tourer 2.2i-ctdi N22A1
User avatar
looney
 
Posts: 49
Joined: 16 Jan 2018, 21:24
Location: Jūrmala

Re: Nepareizs GPS pulkstenis

Postby Dainis » 14 Feb 2022, 09:51

Jap, manam akordam arī tas pats. Pamanīju kopš 01.01.2022. Vienu stundu uz priekšu un reizēm pat minūtes atšķiras no telefona pulksteņa rādījuma. -1h displejā nelīdz.. :roll:
User avatar
Dainis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1536
Joined: 28 Nov 2006, 14:02
Location: Usa

Re: Nepareizs GPS pulkstenis

Postby Dainis » 10 Apr 2022, 10:29

Pēc pārejas uz vasaras laiku, pulkstenis "rāda pareizo laiku"
User avatar
Dainis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1536
Joined: 28 Nov 2006, 14:02
Location: Usa


Return to Tehnika | Technique

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron