motoreļļas viskozitāte - kādu vajag?

Sarunas par motoriem, piekari, modifikācija un tūnings |
Discussions about engines, mods and tuning

Re: motoreļļas viskozitāte - kādu vajag?

Postby looney » 06 Feb 2018, 12:25

Pirmajam autiņam fordam bendzīniekam pirmajā eļļas maiņā nopirku castrol magnatec(jo tak castrol!), atradu vajadzīgo viskozitāti un virsū rakstīts spešal for 'ford' engines, pēc spiecifikācijām... pēc ~5k eļļa melna, kā velns un šķidra kā ūdens, braucot varēj dzirdēt/sajust virzuļu klauvēšanu.... Vopš eļļa metama ārā :-D
Tad draugs kas tolaik strādaja grosā un rubī štelles, pasmējās par vēlvienu castrol, mārketinga upuri.. ieteica eni, ko viņi pardod, ka tā ir laba, pats lejot savā rumakā, paņēmu, nomainīju, patika(nākamreiz eļļu mainīju pie 12k, pēctam nobraucu vēl 6k un pārdevu mašīnu) un tā arī kaut kā esmu pieturejies pie šīs firmas.

Tātad jau gadiem leju 'Eni' firmas eļļu(tagad trešajam savam auto.) Neesmu sūdzējies.
Eni i-Sint 0W30 4L, 32€ man grosā, spešal praiss.

N22A1, pirmos 4k vispar nejutu, ka zem kapota dīzels, ap 8k jutu, ka jāmaina, tagad pāri ču 10k nobraukti, kopā esmu pielējis klāt kādus 800ml. Sēņotājs neesmu, patīk šad tad iespiest līdz galam un 'patīrīt tās dīzeļtrubas'... :lol:

Ka paliks siltāks un nagi nesals ta liešu otro eļļas maiņu hondai, stāv jau komplekts sagatavots. \:D/ + iepirku niponā honda mtf-3 (maksā 12.45€ 1Litra bundža), palutināšu un nomainīš pie viena arī kārbas eļļu jo šajos aukstajos rītos otrajā tā 'stīvi' grib sprausties... sazin, kad tur kas liets pēdējo reiz... :lol:
Honda Accord 2007g. Tourer 2.2i-ctdi N22A1
User avatar
looney
 
Posts: 49
Joined: 16 Jan 2018, 21:24
Location: Jūrmala

Re: motoreļļas viskozitāte - kādu vajag?

Postby BirkoWs » 14 May 2019, 11:50

User avatar
BirkoWs
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4118
Joined: 15 May 2006, 12:29
Location: Riga/Iļguciems


Previous

Return to Tehnika | Technique

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron