HondaConcertoClub.lv

Postby silver » 13 Feb 2008, 15:43

DimanC wrote:
silver [janka] wrote:jaunumi lapas sakarā:

http://www.hondaconcertoclub.lv/index.html

Liels paldies Ritvaram, ko te tāpat neviens nezin (izņemot Bo) :-D
no Norge shitaa lapele nemaz neveras valjaa. :?

Nav ko vazāties pa pasauli :-D
Ja nopietni, lapas tehniskā puse nodota citam cilvēkam :wink:
Visa veida vācu valodas tulkojumi PM
Honda Concerto D16Z2 - smags gadījums ...
User avatar
silver
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2410
Joined: 03 Mar 2005, 11:34
Location: Lost

Postby Bo » 13 Feb 2008, 16:41

silver [janka] wrote:
Bo wrote:
silver [janka] wrote:jaunumi lapas sakarā:

http://www.hondaconcertoclub.lv/index.html

Liels paldies Ritvaram, ko te tāpat neviens nezin (izņemot Bo) :-D

Kas ir Ritvars? :shock: :roll: :-D

WC :wink: :-D

a kas i WC? :roll: :oops:
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Postby silver » 13 Feb 2008, 16:46

Bo wrote:a kas i WC? :roll: :oops:

Wcoast :wink:
Visa veida vācu valodas tulkojumi PM
Honda Concerto D16Z2 - smags gadījums ...
User avatar
silver
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2410
Joined: 03 Mar 2005, 11:34
Location: Lost

Postby aicizz » 13 Feb 2008, 17:11

tie sarkanie linki aciis griezh nenormaali uz taa peleekaa fona, bet nu vismaz peec lapas saak izskatiities, lai gan liidz pilniibai veel taalu...
User avatar
aicizz
*--
*--
 
Posts: 822
Joined: 26 Oct 2004, 15:19
Location: Rīga

Postby DimanC » 13 Feb 2008, 17:27

hmm... foruma noteikumu sadalja taada interesanta... kaut kur dikti redzeeta... :lol: :-D kaa ar copyright? :-D ok, just joking, nav jau tur ko copy-right-ot... :roll:
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Postby Bo » 13 Feb 2008, 19:45

DimanC wrote:hmm... foruma noteikumu sadalja taada interesanta... kaut kur dikti redzeeta... :lol: :-D kaa ar copyright? :-D ok, just joking, nav jau tur ko copy-right-ot... :roll:

Par kuru tieši? Tas labrīc ir mans darps. :-D
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Postby DimanC » 13 Feb 2008, 20:18

Bo wrote:
DimanC wrote:hmm... foruma noteikumu sadalja taada interesanta... kaut kur dikti redzeeta... :lol: :-D kaa ar copyright? :-D ok, just joking, nav jau tur ko copy-right-ot... :roll:

Par kuru tieši? Tas labrīc ir mans darps. :-D
es runāju par šo vs. šo
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Postby Bo » 13 Feb 2008, 22:24

DimanC wrote:es runāju par šo vs. šo

Ir lietas, kuras pa jaunam izdomāt nevar (un nemaz nevajag). ;)
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Postby silver » 13 Feb 2008, 22:39

Nu ja iebildumi, tad uzrakstīšu savādāk (nokopēšu no citurienes ... ) Tiešām, nav jēgas divriteni no jauna izdomāt :roll:
p.s. DimanC, Tu kādreiz arī no gultas arī ar labo kāju izkāp? :shock:
Visa veida vācu valodas tulkojumi PM
Honda Concerto D16Z2 - smags gadījums ...
User avatar
silver
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2410
Joined: 03 Mar 2005, 11:34
Location: Lost

Postby aicizz » 13 Feb 2008, 22:51

a kaada jeega vispaar no atsevishkja foruma? lai silveram ir ar bo kur parunaat? un viens otru vareetu izbanot? :-D
User avatar
aicizz
*--
*--
 
Posts: 822
Joined: 26 Oct 2004, 15:19
Location: Rīga

Postby DimanC » 13 Feb 2008, 22:57

silver [janka] wrote:Nu ja iebildumi, tad uzrakstīšu savādāk (nokopēšu no citurienes ... ) Tiešām, nav jēgas divriteni no jauna izdomāt :roll:
p.s. DimanC, Tu kādreiz arī no gultas arī ar labo kāju izkāp? :shock:
man personiigi iebildumu nav:roll: es tikai secinaaju faktu, ka noteikumi ir kopeeti. es vinjos esmu ieguldijis salidzinoshi nedaudz laika. nezinu, kaa juutas tie, kas nedaudz vairak laika pavadijushi vinju izveidoshanai... :roll:

p.s. liec mieraa manas kaajas :-D
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Postby Bo » 14 Feb 2008, 00:25

aicizz wrote:a kaada jeega vispaar no atsevishkja foruma? lai silveram ir ar bo kur parunaat? un viens otru vareetu izbanot? :-D

psc... nu i šaurs redzesloks... :x
ta kāpēc ir atsevišķs celica klubs? scirroco klubs utml? kāpēc visi nevar apvienoties vienā markā? m? atbilde - ir cilvēku grupas, kuras drusku grib izcelt savu sauto, dzīvesveidu vai kaut ko tamlīdzīdzīgi... tāpat ar Silvers un vēl pāris cilvēki nodibināja Concerto klubu. kas tur slikts, ka klubam ir savs forums? skauž, ka pac neko tādu nevar izdarīt?
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Postby frik » 14 Feb 2008, 08:56

Bo wrote:
aicizz wrote:a kaada jeega vispaar no atsevishkja foruma? lai silveram ir ar bo kur parunaat? un viens otru vareetu izbanot? :-D

psc... nu i šaurs redzesloks... :x
ta kāpēc ir atsevišķs celica klubs? scirroco klubs utml? kāpēc visi nevar apvienoties vienā markā? m? atbilde - ir cilvēku grupas, kuras drusku grib izcelt savu sauto, dzīvesveidu vai kaut ko tamlīdzīdzīgi... tāpat ar Silvers un vēl pāris cilvēki nodibināja Concerto klubu. kas tur slikts, ka klubam ir savs forums? skauž, ka pac neko tādu nevar izdarīt?


piekrītu pilnīgi. Tā tik turēt SILBER.

P.S. ja cilvēkam ir laiks un pacietība uzņemties foruma izveidi utt utt - cik var to cilvēku nolikt un "gudri" kritizēt. Visi mēs mākam tik d.rst, a vot kad kaut ko vajg izdarīt (bez maksas protams), tad vienam galva sāp, otram snowboard, trešam jāmačās, piektam liso jādzenā, un neviens neko nedara :-D
H22A civic
MINI Cooper 1,6
BMW 525
frik
LHK ex-biedrs
 
Posts: 440
Joined: 30 Jul 2003, 15:33
Location: Liepaja

Postby aicizz » 14 Feb 2008, 11:31

frik wrote:
Bo wrote:
aicizz wrote:a kaada jeega vispaar no atsevishkja foruma? lai silveram ir ar bo kur parunaat? un viens otru vareetu izbanot? :-D

psc... nu i šaurs redzesloks... :x
ta kāpēc ir atsevišķs celica klubs? scirroco klubs utml? kāpēc visi nevar apvienoties vienā markā? m? atbilde - ir cilvēku grupas, kuras drusku grib izcelt savu sauto, dzīvesveidu vai kaut ko tamlīdzīdzīgi... tāpat ar Silvers un vēl pāris cilvēki nodibināja Concerto klubu. kas tur slikts, ka klubam ir savs forums? skauž, ka pac neko tādu nevar izdarīt?


piekrītu pilnīgi. Tā tik turēt SILBER.

P.S. ja cilvēkam ir laiks un pacietība uzņemties foruma izveidi utt utt - cik var to cilvēku nolikt un "gudri" kritizēt. Visi mēs mākam tik d.rst, a vot kad kaut ko vajg izdarīt (bez maksas protams), tad vienam galva sāp, otram snowboard, trešam jāmačās, piektam liso jādzenā, un neviens neko nedara :-D


vai tad es teicu, ka ir slikti, ka ir atsevishkjs forums? vai to, ka man skauzh? es prasiiju jeegu tam pasaakumam... vareeja vienkaarshi paskaidrot.. man gan liekas, ja tas skaitaas dziivesveida izcelshana, tad vareeja atrast kaadu cilveeku, kas kaut mazliet kaut ko saprot no web dizaina un uztaisiitu normaalu pirmo lapu vismaz, nevis pus gadu tur nostaaveeja taas briesmas, kas bija pirms shitaam mazajaam briesmaam :-D

a uztaisiit forumu, panjemot kaut kaadu phpbb par pamatu var stundas laikaa, un ja man buutu kaut mazaakais iemesls to dariit, es to izdariitu.

p.s. paldies par domu, jaataisa forums mashiinaam ar PO numuriem, mees vareetu savaakt vairaak biedrus :-D

p.p.s. diskusijas vajag uztvert veseliigi, nevis gruziit par shauru redzesloku :wink:
User avatar
aicizz
*--
*--
 
Posts: 822
Joined: 26 Oct 2004, 15:19
Location: Rīga

Postby Bo » 14 Feb 2008, 12:00

aicizz wrote:p.p.s. diskusijas vajag uztvert veseliigi, nevis gruziit par shauru redzesloku :wink:

Vajag arī diskusijas uzsākt veselīgā valodā, nevis ar uzbraucieniem... :wink: Pīs!
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

PreviousNext

Return to Pārējās lietas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron