Hondaklubas kalendorius 2008

Postby ABruweris » 13 Feb 2008, 15:00

gatis wrote:
Cipans wrote:
V1 wrote:Varu noorganizēt kalendāra drukāšanu pa labu ciparu.
kas skaitaas labs cipars .

un pats galvenais - kas vinjus pirks un kas par to maksaas ??

Shaads variants ir iespeejams tikai tad ja ir veikta priekshapmaksa .

Uzreiz varu pateikt ka kluba vadiiba kalendaru NESPONSOREES .

ja būs kas pērk un par to samaksaa - nav nekaadu probleemu

ko tu cipān streso? lai samurais meklē sponsorus un taisa kalendāru :-D
ja nav auto ko focheet- varat nofocheet gati :-D
ABruweris
*---
*---
 
Posts: 852
Joined: 19 Jun 2005, 22:48
Location: Teika

Postby ABruweris » 13 Feb 2008, 15:01

dev_hdd wrote:Nubet par to jau ar iet runa ka pirmais uztaisam elektronisko variantu, sataisa sempljus ko paradit hondistiem, tad tie kam patik un grib to iegut piesakas, un tiek izdrukats ari vajadzigais daudzums. Par sponsoresanu neiet ne runas, iet runa par to ka jus izlemjat kas bildesies un par to, ja kads apnemas uztaisit, vai bus ari kads kurs velesies to iegadaties. Ja nav velesanas (iegadaties un saorganizet jums labi zinamas hondas kuras tiesam varetu likt uz vaka) no jusu puses tad neviens neko ari nedaris.
kapeec tu to visu nevari pats dariit- ar ko cipaans, parkere un gatis atskiras no tevis? Nearko- tev ir forums pieejams- riikojies :)
ABruweris
*---
*---
 
Posts: 852
Joined: 19 Jun 2005, 22:48
Location: Teika

Postby dev_hdd » 13 Feb 2008, 15:05

ABruweris wrote: kapeec tu to visu nevari pats dariit- ar ko cipaans, parkere un gatis atskiras no tevis? Nearko- tev ir forums pieejams- riikojies :)


Labi OK es varu uztaisit, bet vai beigas neizradas tradicionala iezime, kas sheit diezgan biezhi verojama "... fui, mesls, es varu labak, kapec manis te nav, utt ..." tiesi tapec jau tiek kustinati ari citi lietotaji. Prieks sevis es varu uztaisit dajebko.
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Postby gatis » 13 Feb 2008, 15:19

dev_hdd wrote:
ABruweris wrote: kapeec tu to visu nevari pats dariit- ar ko cipaans, parkere un gatis atskiras no tevis? Nearko- tev ir forums pieejams- riikojies :)


Labi OK es varu uztaisit, bet vai beigas neizradas tradicionala iezime, kas sheit diezgan biezhi verojama "... fui, mesls, es varu labak, kapec manis te nav, utt ..." tiesi tapec jau tiek kustinati ari citi lietotaji. Prieks sevis es varu uztaisit dajebko.

es atļauju
Image
viss ir pavisam sliktijeb nu IR LABI BŪT
User avatar
gatis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 3765
Joined: 28 Jul 2003, 06:20

Postby Kristena » 13 Feb 2008, 15:38

dev_hdd wrote:
ABruweris wrote: kapeec tu to visu nevari pats dariit- ar ko cipaans, parkere un gatis atskiras no tevis? Nearko- tev ir forums pieejams- riikojies :)


Labi OK es varu uztaisit, bet vai beigas neizradas tradicionala iezime, kas sheit diezgan biezhi verojama "... fui, mesls, es varu labak, kapec manis te nav, utt ..." tiesi tapec jau tiek kustinati ari citi lietotaji. Prieks sevis es varu uztaisit dajebko.

Ja ir veeleeshanaas dabuut kadu garantiju - peerc veljasmashiinu veikalaa.

Bet es domaaju, ka ja ideju novediisi liidz galam, visi tikai priecaasies, ka kaukas noteik ;)
Image
Sky is the limit - official pilot of team Volviz R33
Kristena
Sky is the limit!
 
Posts: 550
Joined: 06 Apr 2005, 16:52

Postby kuzmitch » 13 Feb 2008, 15:39

tagad auto focheet nebuutu praatiigi, lielai daljai smukie diski garazhaa, citi vispaar hondas ieziemojushi un laiks ar taads peleeks :wink:
Grāmatu nelasīju, bet viedoklis man ir...
Opeļdieselpower
User avatar
kuzmitch
profesionāla māmiņa
 
Posts: 941
Joined: 09 Sep 2005, 19:20

Postby Kristena » 13 Feb 2008, 15:42

kuzmitch wrote:tagad auto focheet nebuutu praatiigi, lielai daljai smukie diski garazhaa, citi vispaar hondas ieziemojushi un laiks ar taads peleeks :wink:

Lai tak darbojaas. Kas ir ar visiem. Ko grib to dara ;)
Image
Sky is the limit - official pilot of team Volviz R33
Kristena
Sky is the limit!
 
Posts: 550
Joined: 06 Apr 2005, 16:52

Postby silver » 13 Feb 2008, 15:46

Kristena wrote:
kuzmitch wrote:tagad auto focheet nebuutu praatiigi, lielai daljai smukie diski garazhaa, citi vispaar hondas ieziemojushi un laiks ar taads peleeks :wink:

Lai tak darbojaas. Kas ir ar visiem. Ko grib to dara ;)

Galvenais, ka grib :wink: Ja var, bet negrib, tad ir sliktāk :lol: :(
Visa veida vācu valodas tulkojumi PM
Honda Concerto D16Z2 - smags gadījums ...
User avatar
silver
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2410
Joined: 03 Mar 2005, 11:34
Location: Lost

Postby dev_hdd » 13 Feb 2008, 15:58

Kristena wrote:Ja ir veeleeshanaas dabuut kadu garantiju - peerc veljasmashiinu veikalaa.

Bet es domaaju, ka ja ideju novediisi liidz galam, visi tikai priecaasies, ka kaukas noteik ;)


Veļas mašina jau ir :-D
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Postby Loyal » 13 Feb 2008, 16:31

nu es kāreiz darbojos IT jomā, konkrētāk uz www. Web dizains, maketēšana ir otrā plānā, bet nav nekas svešs, un te tāpat nekā sarežģīta nav.

vispirms jau nu vajag tās bildes. Ja taisām 2009. gada kalendāru, tad būtu kruta, ja tas būtu no 2008. gada bildēm, tā lai katru gadu ir jaunas un jaunas bildes.

Pašu kalendāra maketu jau var mierīgi sākt miestarot. Bildes ar laiku var salikt, gada laikā gan jau būs 12 bildes :)

Manu typeri ar var bildēt :P Protams, pagaidām nav nekāds tjūns, bet šā vai tā. Anywayz, tāpat bildēšu savējo, citi savējos. Kā kādam jaunas, foršas bildes, liekam iekšā jaunā TOPIKĀ (2009. gada kalendāra bildes). Tā mums uzreiz būs priekšā bilde, kas ir kas un ko vajag :)

Gada beigās, ja mums ir visas bildes, līdz ar to kalendāra makets gatavs, nopostējam to šeit, ja cilvēkiem patīk un pirks, tad drukājam ārā konkrētu skaitu exemplārus, par kuriem jau cilvēki būs samaksājuši.

Thats all! 8-)
Last edited by Loyal on 13 Feb 2008, 16:33, edited 1 time in total.
User avatar
Loyal
*
*
 
Posts: 642
Joined: 26 Aug 2007, 15:53

Postby Bo » 13 Feb 2008, 16:32

kuzmitch wrote:tagad auto focheet nebuutu praatiigi, lielai daljai smukie diski garazhaa, citi vispaar hondas ieziemojushi un laiks ar taads peleeks :wink:

beidz... rallija mašīnas, manuprāt, vislabāk izskatās nošķiestas ar dubļiem līdz pat jumtam. kapē Hondas nevarētu ar labi izskatīties neuzpulētas un uz galda neuzdzītas....
P.S. meklēju dubļu pļančku Liepājas tuvumā. :-D
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Postby V1 » 13 Feb 2008, 16:44

Cipans wrote:
V1 wrote:Varu noorganizēt kalendāra drukāšanu pa labu ciparu.
kas skaitaas labs cipars .

un pats galvenais - kas vinjus pirks un kas par to maksaas ??

Shaads variants ir iespeejams tikai tad ja ir veikta priekshapmaksa .

Uzreiz varu pateikt ka kluba vadiiba kalendaru NESPONSOREES .

ja būs kas pērk un par to samaksaa - nav nekaadu probleemu


Cena atkariga no Kalendara izmēra, lpp. skaita, tirāžas, vai ir makets vai nav utt. Precizu ciparu varu nosaukt, kad ir izmērs un tirāža un no cik pusēm tiks apdrukātas lapas.
228 hp N/A B16A2 - iznīcināts
211 hp B16A1 - tiek spīdzināts
B16B - http://www.youtube.com/watch?v=YhDnKI4R ... ature=plcp
V1
Vēviens
 
Posts: 973
Joined: 05 Mar 2005, 16:44

Postby Elan » 13 Feb 2008, 16:51

Lietuviešiem jau arī ir aptrūcies brīnumu ko bildēt :-D Decembra bildē Jūlija mašīna arī iekļauta :-D
'04 Accord 2.2 i-CTDI
User avatar
Elan
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1603
Joined: 07 Jun 2006, 22:22
Location: Rīga, Centrs

Postby Bo » 13 Feb 2008, 16:54

Elan wrote:Lietuviešiem jau arī ir aptrūcies brīnumu ko bildēt :-D Decembra bildē Jūlija mašīna arī iekļauta :-D

pamanīju... bet tā kā pie tās stāvēja tā smukā meitene, tad es piedevu šādu kļūdu. :-D
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Postby Elan » 13 Feb 2008, 16:57

Bo wrote:
Elan wrote:Lietuviešiem jau arī ir aptrūcies brīnumu ko bildēt :-D Decembra bildē Jūlija mašīna arī iekļauta :-D

pamanīju... bet tā kā pie tās stāvēja tā smukā meitene, tad es piedevu šādu kļūdu. :-D

Nespēju piedot, ka tas del sol tur tā nobēdzināts. Pat tās 3 dāmītes nespēj to kompensēt :-D
'04 Accord 2.2 i-CTDI
User avatar
Elan
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1603
Joined: 07 Jun 2006, 22:22
Location: Rīga, Centrs

PreviousNext

Return to Pārējās lietas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron