Hondaklubas kalendorius 2008

Postby Roberts » 13 Feb 2008, 17:03

Nav par teemu LHK kalendaars,bet shis ir vnk iists maakslas darbs.. :P

Image
Image
User avatar
Roberts
LHK biedrs - Reāls ņuņčuks
LHK biedrs - Reāls ņuņčuks
 
Posts: 2652
Joined: 09 Jun 2004, 20:54
Location: Riga/Jugla

Postby samurai » 13 Feb 2008, 17:13

aplaiziities var ku garda integra.. :wink:
:smt023 LHK filmas teaser - http://www.youtube.com/watch?v=HaX5ERw0DwE
"where an average B series setup ends, a K setup begins." :smt116
Honda Integra TypeR K24/K20 incoming..
Honda Civic EJ9 D14A3 SOHC non-VTEC TURBO (197hp) - Ex
Honda Civic EF D15B SOHC non-VTEC (102hp) - Ex
Honda Marine BF2.3B (2.3hp) - on water
samurai
LHK Biedrs - Niggačika
 
Posts: 3816
Joined: 25 Sep 2006, 16:55
Location: Somewhere Anywhere Everywhere

Postby Pooky » 13 Feb 2008, 17:17

samurai wrote:aplaiziities var ku garda integra.. :wink:

Tu to vien gribētu, kā ieziest viņu ar šokolādes sīrupu, ne? :-D
Image
Pooky
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2418
Joined: 02 Sep 2006, 15:32
Location: 32[20]

Postby Loyal » 13 Feb 2008, 17:21

spameri :D tā vietā lai kaut ko tālāk bīdītu... :twisted:

es te vairākus postus atpakaļ nosaucu darbības secību. Kādi viedokļi??? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
User avatar
Loyal
*
*
 
Posts: 642
Joined: 26 Aug 2007, 15:53

Postby samurai » 13 Feb 2008, 17:24

Hmm nu meegjinaashu paskaidrot..
Redziet manupraat daudziem ir uzkaast ka mana integra atrastos kkaadaa kalendaaraa, taapat man pilniigi vienalga, ka kaada man nezinaama cilveeka honda staav kalendaaraa man maajaas pie sienas.
Daudziem nevajag taadu kalendaaru, kaa rezultaaataa nav arii veelmes iesaistiities. Reaali es kalndaarus praktiski neizmantoju un tad jau labaak nopirkshu e-bay kkaadu kalendaaru ar plikaam meichaam un hondaam...
Nu nez.. Teiksim ja runa iet par forsaazhas kalendaaru tad taa ir cita lieta, jo taadi kalendaari tiek publiceeti tos visi redz utt.
Kam mums savu kalendaaru? Tad jau mees varam te pat forumaa uztaisiit sadalju - LHK kalendaars un salikt savu mashiinu bildes.. Katrs izdrukaas savu un piekaars pie sienas.. easy..
Nu nevajag saveejiem kalendaaru ar mashiinaam kuras pashi redzam ikdienaa. :roll:

p.s. Integru labraat aplaistiitu ar gardu shokolaadi un aplaiziitu... :-D
:smt023 LHK filmas teaser - http://www.youtube.com/watch?v=HaX5ERw0DwE
"where an average B series setup ends, a K setup begins." :smt116
Honda Integra TypeR K24/K20 incoming..
Honda Civic EJ9 D14A3 SOHC non-VTEC TURBO (197hp) - Ex
Honda Civic EF D15B SOHC non-VTEC (102hp) - Ex
Honda Marine BF2.3B (2.3hp) - on water
samurai
LHK Biedrs - Niggačika
 
Posts: 3816
Joined: 25 Sep 2006, 16:55
Location: Somewhere Anywhere Everywhere

Postby Pooky » 13 Feb 2008, 17:34

es daļēji piekrītu Tev - tas ir gaumes jautājums. Es kalendāru izmantoju vairāk kā dizaina elementu, lai aizpildītu vienkrāsainās sienas. Turklāt labāk dodu priekšroku LHK veidotam kalendāram, nekā vienkāršam, ko var nopirkt visi tajā pašā ebay
p.s. Tu esi Integromānis vai kaut kas tāds.. :-D
Image
Pooky
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2418
Joined: 02 Sep 2006, 15:32
Location: 32[20]

Postby DimanC » 13 Feb 2008, 17:40

Loyal wrote:spameri :D tā vietā lai kaut ko tālāk bīdītu... :twisted:

es te vairākus postus atpakaļ nosaucu darbības secību. Kādi viedokļi??? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
spameri gan :-D parunāt jau nav liela māksla, bet ar to diemžēl visas aktvititātes 95% gadījumos beidzas :?

un Tu domā, ka daudz lielaaka konstruktivitaate ir bijusi ieprieksheejos gadījumos, kad ir bijuši līdzīgi mēģinājumi veidot kalendāru? :-D (diskusijas atrodamas biedru sadaļā). pagājušo gad nevarējām pat vienu bildi forsāžas kalendāram atrast, kur nu vēl 12 :lol:

mans viedoklis - stock'us (tādu kā manu :roll: ) toč nav vērts fočēt. ar tādām bildēm pilns nets. ja jau grib, tad var paņemt tās un izdrukāt, nav ko iespringt. ja nu vienīgi grupu foto - tādā gadījumā es ar labprāt no savas melnās putekļus noslaucītu.

oponēšu samurajam par to, ka taisam elektronisko un tad katrs pats drukājam :!: :-k daudziem te krāsainie A3 (no A4 jēgas neredzu...) printeri mājās/ofisā mētājas? un cik daudz ir tādi, kuri var izdrukāt smukā foto-kvalitātē? tipogrāfija tomēr paliek tipogrāfija.

ja kalendārs būtu, es tādu pirkšu. vairāk par 10 LVL diez vai tērētu, bet arī tad tam jābūt :smt023 kvalitātē.

p.s. samurajs = integrofīlis :-D
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Postby samurai » 13 Feb 2008, 17:44

Pooky wrote:es daļēji piekrītu Tev - tas ir gaumes jautājums. Es kalendāru izmantoju vairāk kā dizaina elementu, lai aizpildītu vienkrāsainās sienas. Turklāt labāk dodu priekšroku LHK veidotam kalendāram, nekā vienkāršam, ko var nopirkt visi tajā pašā ebay
p.s. Tu esi Integromānis vai kaut kas tāds.. :-D


Pareizi tu jau negribeetu taadu kalendaaru
Image


Nu jaa piekriitu dimantam par to tipograafiju, savs kaifs tur ir.. Bet mees katrs varam uztaisiit savu kalnedaaru. Kjipa viena liela bilde, bet apakhaa siiki ir viss gads, tikai ar cipariem un meeneshu nosaukumiem. Vienreiz taadu kkam biju taisiijis. Ljoti smuki. Katrs sev taadu uztaisa un miers.
:smt023 LHK filmas teaser - http://www.youtube.com/watch?v=HaX5ERw0DwE
"where an average B series setup ends, a K setup begins." :smt116
Honda Integra TypeR K24/K20 incoming..
Honda Civic EJ9 D14A3 SOHC non-VTEC TURBO (197hp) - Ex
Honda Civic EF D15B SOHC non-VTEC (102hp) - Ex
Honda Marine BF2.3B (2.3hp) - on water
samurai
LHK Biedrs - Niggačika
 
Posts: 3816
Joined: 25 Sep 2006, 16:55
Location: Somewhere Anywhere Everywhere

Postby Loyal » 13 Feb 2008, 19:11

Bet citu bildes likt mūsu kalendāra būtu tizli. Pie tam tas arī paliktu par piemiņu. Laiks, vieta, autiņš. Galvenais, ka savējie! Protams, te jau atkal var bīdīt idejas. Drošivien tad arī būtu jātaisa dažādi pasācieni, tipa izbraucieni fotosesijām utt. :P Tad vajag kādu, kam labs aparāts, kas piedalās un tad jau ko fočēt.

Te pāris foto no foto sadaļas esmu redzējis, tā kā nav tik traki, vajag mērķi ;)
User avatar
Loyal
*
*
 
Posts: 642
Joined: 26 Aug 2007, 15:53

Postby Pooky » 13 Feb 2008, 20:04

samurai wrote:
Pooky wrote:es daļēji piekrītu Tev - tas ir gaumes jautājums. Es kalendāru izmantoju vairāk kā dizaina elementu, lai aizpildītu vienkrāsainās sienas. Turklāt labāk dodu priekšroku LHK veidotam kalendāram, nekā vienkāršam, ko var nopirkt visi tajā pašā ebay
p.s. Tu esi Integromānis vai kaut kas tāds.. :-D


Pareizi tu jau negribeetu taadu kalendaaru
Image


Nu jaa piekriitu dimantam par to tipograafiju, savs kaifs tur ir.. Bet mees katrs varam uztaisiit savu kalnedaaru. Kjipa viena liela bilde, bet apakhaa siiki ir viss gads, tikai ar cipariem un meeneshu nosaukumiem. Vienreiz taadu kkam biju taisiijis. Ljoti smuki. Katrs sev taadu uztaisa un miers.

Ja nu gadījumā doma par kalendāru tiek realizēta un Tu paraksties nostāties tās blondās vietā (tajā pašā tērpā) mēs varētu pelnīt miljonus :-D :-D
Prezentācijas modelis tiks sūtīts uz XXL
Image
Pooky
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2418
Joined: 02 Sep 2006, 15:32
Location: 32[20]

Postby Martins » 13 Feb 2008, 21:23

Tukša diršana :wink:

Bet, ja gadījumā kādam tas izdosies, tad tas būs tikai apsveicami :smt023

P.S. Tie, kas šeit forumā ir dažus gadus, nevis mēnešus, ļoti labi mani sapratīs :wink:
ImageCivic 5D '08
Martins
LHK ex-biedrs
 
Posts: 1707
Joined: 07 Nov 2004, 21:48
Location: Rīgas rajons

Postby Loyal » 13 Feb 2008, 21:36

nu ja, tieši tapē mēs nerēķināmies ar vecajiem :-D

a man vienmēr patīk opozīcija, kas saka, ka nav jēgas neko darīt, viss lemts neveiksmei :lol:
User avatar
Loyal
*
*
 
Posts: 642
Joined: 26 Aug 2007, 15:53

Postby Agnese » 13 Feb 2008, 22:02

Loyal wrote:nu ja, tieši tapē mēs nerēķināmies ar vecajiem :-D

a man vienmēr patīk opozīcija, kas saka, ka nav jēgas neko darīt, viss lemts neveiksmei :lol:


Viss nav lemts neveiksmei!

Ir pāris objektīvi argumenti, pret kuriem visdrīzāk arī "jaunie", kas vēl nav mēģinājuši taisīt kalendāru agri vai vēlu atdursies -

1. cik ir cilvēki, kas būs gatavi veikt priekšapmaksu par šādu kalendāru? (12 - tie, kuru mašīnas tur būs redzamas un vēl pāris) - bez priekšapmaksas neko neiesaku darīt, kad būs jāmaksā nevienam nebūs nauda - šobrīd man ir vēl 4 neampmaksātas LHK jakas no oktobra....
2. pie šādas tirāžas a3 formāta kalendārs ar 13 lapām (vāks + 12 mēneši) uz vismaz 250g papīra ar spirāli gatavots tipogrāfijā (kvalitatīvs) maksās vismaz 40Ls gabalā.... atkal jautājums - kurš būs tas, kas maksās 40 ls par kalendāru? Express druka, kas būs lētāka nenodrošinās tādu kvalitāti....
3. kas būs tie, kas savus auto fotografēs? līdz šim kaut kādam kalendāra projektam ir bijis grūti atrast tādus, kas paši grib un var noorganizēt bildi (forsāžas kalendāram nebija neviena bilde)

Nedomāju, ka vecie biedri, kas argumentē ir jāuztver, kā pesimisti! LHK ne vienu reizi vien ir domājis par kalendāra izveidošanu, taču šādu tādu iemeslu dēļ tas nav noticis.... ja kādam tas izdosies un kalendāri tiks nopirkti tas būs tikai apsveicami!!! :wink:
Agnese
LHK ex-biedrs
 
Posts: 685
Joined: 01 Apr 2004, 16:35
Location: Riga

Postby Martins » 13 Feb 2008, 22:03

Te pat ir bijuši tādi, kas taisijās filmu par hondistiem taisīt, bet, diemžēl, neuztaisja pat ar telefonu bildētu foto albūmu :smt017
ImageCivic 5D '08
Martins
LHK ex-biedrs
 
Posts: 1707
Joined: 07 Nov 2004, 21:48
Location: Rīgas rajons

Postby DimanC » 13 Feb 2008, 22:15

izceelu topiku no VISKAS sadaljas - ja nu kas sakariigs sanaak :D

ja nee - arii noderiigi - buus infa un paraugs (ka nekas nav tik vienkaarshi) jaunajiem censonjiem peec gada :-D
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

PreviousNext

Return to Pārējās lietas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron