bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby bon jovi » 09 Jun 2018, 22:54

Čau visiem!
Skatos, ka ar Preludēm ar vien švakāk,kā šeit forumā, tā uz ielām, bet esam tie dinozauri kas bija un būs! :smt006 :smt033
Kamēr es vēl dzīvs, centīšos informēt Jūs ar ikdienas braucienu piedzīvojumiem un auto apdeitiem. Visu cieņu un paldies hondaclub.lv
Nissan Datsun Cherry('79)1,3l - ex
Honda Prelude Second generation('86)1,8l - ex (vislabākās atmiņas,labs dinamisks un stabils auto)
Honda Accord AeroDeck('89)2,0l - ex
Honda Prelude Fifth generation ('99)H22A4 (vismīļākā)
User avatar
bon jovi
_
_
 
Posts: 74
Joined: 29 May 2010, 16:57

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby bon jovi » 09 Jun 2018, 23:57

Īsumā par auto atjauninājumiem:
Iepriekšējoša gada vasarā atdevu galvu Ramoto, vārstu sēžas izfrēzētas, kā arī vārsti, daži vārsti nomainīti ar honda oem, galvas blīve, zobsiksnas skriemelis apakšējais, hidro-spriegotājs(z-siksnas), blīves un blīvslēgi,tas viss no nippona, galvas skrūves gan viņi nemācēja piedāvāt-2 pēc nedēlas, 4 pēc mēneša utt, pasūtīju hondapartsnow.com, muita izsauca uz lidostu, viņiem kautkas likās aizdomīgi, galu galā tiku pie dārgajām oem skrūvēm. Šogad februāri-jauna z-siksna, waterpump honda oem. Saskrūvēju pats personīgi, pēc iepriekšējiem piedzīvojumiem ar dažādiem ''auto servisiem''. Tagad es saprotu ko nozīmē galvas remonts, vai ir tā vērts, TAS IR TĀ VĒRTS :smt023 ,divos vārdos jauda un ekonomija!
Nissan Datsun Cherry('79)1,3l - ex
Honda Prelude Second generation('86)1,8l - ex (vislabākās atmiņas,labs dinamisks un stabils auto)
Honda Accord AeroDeck('89)2,0l - ex
Honda Prelude Fifth generation ('99)H22A4 (vismīļākā)
User avatar
bon jovi
_
_
 
Posts: 74
Joined: 29 May 2010, 16:57

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby bon jovi » 10 Jun 2018, 01:13

Šonedēļ ne īpaši labs atgadījums.Braucu rīta pusē no nakts maiņas, pēkšņi kā ar āmuru pa pieri, mana honda noslāpst un nav vispār nekādas dzīvibas pazīmes to mēģinot piestartēt! Bišķi parakājos zem haubes, sapratu ka dzirkstele ir aizgājusi, iemesls kā vēlāk konstatēju,diezgan neparasts un samērā vienkāršs, sadalītāja rotors negribēja vairs dalīties ar dzirksteli. Pirms apmēram 3 gadiem nomainīju rotoru, sadalītāja vāku un spoli viss no MSD. Pagaidām uzliku savu iepriekš nomainīto honda oem rotoru un vāku kuram ir sazin cik gadi, dzinējs darbojas nevainojami.
Nissan Datsun Cherry('79)1,3l - ex
Honda Prelude Second generation('86)1,8l - ex (vislabākās atmiņas,labs dinamisks un stabils auto)
Honda Accord AeroDeck('89)2,0l - ex
Honda Prelude Fifth generation ('99)H22A4 (vismīļākā)
User avatar
bon jovi
_
_
 
Posts: 74
Joined: 29 May 2010, 16:57

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby dev_hdd » 12 Jun 2018, 08:32

MSD spoles ir tik niknas ka regulāra vāka un rotora apkope ir obligāta. Tieši tapēc gribu pārkāpt uz CPR
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby bon jovi » 13 Jun 2018, 23:11

dev_hdd wrote:MSD spoles ir tik niknas ka regulāra vāka un rotora apkope ir obligāta. Tieši tapēc gribu pārkāpt uz CPR

Jā, starpība ir ievērojama, ar MSD piešķiļas zibenīgi, bet tikai komplektā ar ogļšķiedras centrālo svečvadu, nomainot uz NGK parasto, jauda iesprūst vadā, to es pārbaudīju ar HEI Spark Testeri.
CPR izskatās ļoti labs, lai izdodas 8)
Nissan Datsun Cherry('79)1,3l - ex
Honda Prelude Second generation('86)1,8l - ex (vislabākās atmiņas,labs dinamisks un stabils auto)
Honda Accord AeroDeck('89)2,0l - ex
Honda Prelude Fifth generation ('99)H22A4 (vismīļākā)
User avatar
bon jovi
_
_
 
Posts: 74
Joined: 29 May 2010, 16:57

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby bon jovi » 16 Jun 2018, 00:00

bon jovi wrote:
dev_hdd wrote:MSD spoles ir tik niknas ka regulāra vāka un rotora apkope ir obligāta. Tieši tapēc gribu pārkāpt uz CPR

Jā, starpība ir ievērojama, ar MSD piešķiļas zibenīgi, bet tikai komplektā ar ogļšķiedras centrālo svečvadu, nomainot uz NGK parasto, jauda iesprūst vadā, to es pārbaudīju ar HEI Spark Testeri.
CPR izskatās ļoti labs, lai izdodas 8)

Nedomāju ka dēļ savlaicīgi neizdarītas apkopes nosvila rotors, bet gan visdrīzāk aiz rotora nebija ogļšķiedras svečvadi kas aizvada spriegumu tālāk :oops:
Nissan Datsun Cherry('79)1,3l - ex
Honda Prelude Second generation('86)1,8l - ex (vislabākās atmiņas,labs dinamisks un stabils auto)
Honda Accord AeroDeck('89)2,0l - ex
Honda Prelude Fifth generation ('99)H22A4 (vismīļākā)
User avatar
bon jovi
_
_
 
Posts: 74
Joined: 29 May 2010, 16:57

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby bon jovi » 22 Jul 2018, 01:31

Iegādāts aparātsImage
Veicam diagnostiku, saremontējam un braucam tālāk :-D no more services |-X

Uz 6. augustu ir ieplānota virsbūves pārkrāsošana, sagatavošu pats
un tad jau sen neredzētas bildes :D ja nebūs lažas :-D

Uz ceļiem: braucam, gāzējam, vtekojam. Nesen pārbraukts pāri nelaimīgai lapsai, bampers tik mazliet apskādēts, zvēriņam gan bēdīgi.
Esmu noņēmis vienu no diviem izpūtēja bunduļiem apm. 15kg, divus JBL subwoofer skaļruņus ar kasti apmēram 50kg.,pēc pēdējā man likās ka zaudēju gabalu sirds :smt090, pagaidām meklēju alternatīvu risinājumu, bet ir pozitīvais pašsaprotamais fakts 8-)
Citādi: Ir novēroti vairāki autovadītāji, kas burtiski pielīp pakaļā arī nesastrēgumumu laikā un negrib ieturēt distanci, ļoti reti izmantoju bremžu metodi un aizmugurējā skaņas signāla testu, nu tāda mums ir kultūra :mhihi:
Nissan Datsun Cherry('79)1,3l - ex
Honda Prelude Second generation('86)1,8l - ex (vislabākās atmiņas,labs dinamisks un stabils auto)
Honda Accord AeroDeck('89)2,0l - ex
Honda Prelude Fifth generation ('99)H22A4 (vismīļākā)
User avatar
bon jovi
_
_
 
Posts: 74
Joined: 29 May 2010, 16:57

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby Oto » 23 Jul 2018, 17:04

bon jovi wrote:Citādi: Ir novēroti vairāki autovadītāji, kas burtiski pielīp pakaļā arī nesastrēgumumu laikā un negrib ieturēt distanci, ļoti reti izmantoju bremžu metodi un aizmugurējā skaņas signāla testu, nu tāda mums ir kultūra :mhihi:


Vēl labāka metode ir pieturēt bremzi ar kreiso kāju tik daudz lai iedegas bremžu signāli un uzdot gāzi, šāds nesaprotams gājiens kad bremzē un tai pat laikā attālinās samulsina un kādu laiku vairs nelīp klāt.
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby BirkoWs » 03 Aug 2018, 13:28

Oto wrote:
bon jovi wrote:Citādi: Ir novēroti vairāki autovadītāji, kas burtiski pielīp pakaļā arī nesastrēgumumu laikā un negrib ieturēt distanci, ļoti reti izmantoju bremžu metodi un aizmugurējā skaņas signāla testu, nu tāda mums ir kultūra :mhihi:


Vēl labāka metode ir pieturēt bremzi ar kreiso kāju tik daudz lai iedegas bremžu signāli un uzdot gāzi, šāds nesaprotams gājiens kad bremzē un tai pat laikā attālinās samulsina un kādu laiku vairs nelīp klāt.


lasu un brīnos. :shock:
ja es kaut ko tādu mēģinātu, tad noteikti ar ar labo kāju.
vienreiz mēģināju gaitā ar kreiso kāju tikai mazliet piespiest bremzi un kaut kādā 4 reizē aizmirsos kaut kā un bremzi nospiedu tik ātri, kā sajūgu un ielidoju logā gandrīz :-D
User avatar
BirkoWs
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4118
Joined: 15 May 2006, 12:29
Location: Riga/Iļguciems

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby bon jovi » 04 Aug 2018, 00:30

Lai bremžu gaismas iedegtos, vajag niecīgi maz pedāļa gājiena(apm 10mm). Ja tam nopietni pieejot, varētu izveidot mazas kontrolējamas viltībiņas :smt077 , bet nu tās jau būtu bērnu spēlītes :lol:
Last edited by bon jovi on 04 Aug 2018, 01:07, edited 1 time in total.
Nissan Datsun Cherry('79)1,3l - ex
Honda Prelude Second generation('86)1,8l - ex (vislabākās atmiņas,labs dinamisks un stabils auto)
Honda Accord AeroDeck('89)2,0l - ex
Honda Prelude Fifth generation ('99)H22A4 (vismīļākā)
User avatar
bon jovi
_
_
 
Posts: 74
Joined: 29 May 2010, 16:57

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby bon jovi » 04 Aug 2018, 01:05

Esmu procesā uz krāsošanas sagatavošanu, grūtākā un atbildīgākā detaļa ir haube. Vakar mans draugs fleksis ar saraino birsti izdarīja ļoti labu darbu, domāju ka viņš kādu laiku vairs nebūs draugs, kad man tas viss tagad būs jāaizšpaktelē :smt021 :-D .
Nissan Datsun Cherry('79)1,3l - ex
Honda Prelude Second generation('86)1,8l - ex (vislabākās atmiņas,labs dinamisks un stabils auto)
Honda Accord AeroDeck('89)2,0l - ex
Honda Prelude Fifth generation ('99)H22A4 (vismīļākā)
User avatar
bon jovi
_
_
 
Posts: 74
Joined: 29 May 2010, 16:57

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby dev_hdd » 07 Aug 2018, 09:03

Pag, tev, ja atmiņa neviļ stāvēja DC2 lampas. Uj ku daudz špakteļa :-D !
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby Edupuiks » 15 Aug 2018, 15:12

bon jovi wrote:Esmu procesā uz krāsošanas sagatavošanu, grūtākā un atbildīgākā detaļa ir haube. Vakar mans draugs fleksis ar saraino birsti izdarīja ļoti labu darbu, domāju ka viņš kādu laiku vairs nebūs draugs, kad man tas viss tagad būs jāaizšpaktelē :smt021 :-D .


pirms sagatavošanas vismaz pastudēji kā tas pareizi jādara? :-D

pilns jutubs ar info
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby dev_hdd » 16 Aug 2018, 11:33

a ko tur studēt, ja haube ir špakteleta, tad tā arī būs pēctam špakteleta. Neko tur vairs neizlabosi. Tikai cita haube, ļoti labs metinātājs un daudz dārgas alvas.
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: bon jovi's Prelude(H22A4) alive!

Postby Edupuiks » 16 Aug 2018, 13:50

dev_hdd wrote:a ko tur studēt, ja haube ir špakteleta, tad tā arī būs pēctam špakteleta. Neko tur vairs neizlabosi. Tikai cita haube, ļoti labs metinātājs un daudz dārgas alvas.


es par drāšu birsti kapota slīpēšanai :-D
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Next

Return to Prelude

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron