Shakāļa IV Prelūds

Re: Shakāļa IV Prelūds

Postby Shakālis » 09 Feb 2016, 23:39

Krisiks wrote:
Dainis wrote:Ar boratu, to, no folksvagena, braucot ar beigtu ārējo granātu, vibrācija bija pat vairāk nekā jūtama.. Brackam civic iekšējā bija beigta, arī vibrēja dodot virsū.


Bet te jau problēma bremzējot.

Nu braucot itka vibrē kaut kas, itka nē. Tik minimāli, kā grūti saprast, vai tās ir kas piekarē, vai vienkārši ceļa segums.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Image
User avatar
Shakālis
--
--
 
Posts: 292
Joined: 17 Oct 2013, 23:10
Location: Rīga

Re: Shakāļa IV Prelūds

Postby Shakālis » 23 Mar 2016, 14:49

Tātad...
Prelude atgriezusies Latvijā - atkal pati saviem spēkiem. Šoreiz bija labi piekrāmēta, tādēļ 17" diski ar augstām riepām paberza arkas, bet tas sīkums.
Pa ceļam Vācijā 80 km man sekoja kautkāds Civic, lai iebrauktu man līdzi bendzīntankā un pateiktu, ka "cool car bro" un aizbrauktu tālāk.
Polijā pavērās izpūtējs pirms gala bunduļa, Latvijā jau iebraucu kā subaru :D
Lietuvā paskaidrots policistam, ka tikko vēl braucu pa Autobāhn un tādēļ pieraduma pēc netīšām pavēru uz 150, un ka ļoti gribu mājās un ka skaidras naudas tāpat nav un ka var rakstīt sodu un vispār es gribu gulēt, uz ko atbildē mani palaida tālāk ar brīdinājumu, ka tālāk ir vēl ekipāžas (bet nebija, melis).

Šodien beidzas apskate, un auto nolikts gaidīt brīnumus. Remontēt šo pašu īsti vairs neatmaksājas: Kautkur galvas blīvei spiež garām tosolu, motors ir izdilis, piekare ir vienkārši pēcpusē (bukses + rūsa). Toties kuzavam īsti kaiš tikai sliekšņi pakaļgalā un pakaļējās arkas. Grīda vesela. Šķietamās rūsainās vietas notīrot izrādījās, ka brūnums nav no rūsas, bet kautkādas krāsas.

Dotā brīža plāns ir vasaras pusē sadabūt anglijā donoru ar h22 vai ko tamlīdzīgu.
Visu noņemt, sakopt un pārkāsot bundžu, un lēnām likt virsū visu no donora.
Pēc tam auto izmantot tikai siltajā sezonā. Nav ko labus auto sālīt un rūsināt.
Cerams, ka izdosies pēc plānotā.

Pagaidām pauze.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
User avatar
Shakālis
--
--
 
Posts: 292
Joined: 17 Oct 2013, 23:10
Location: Rīga

Re: Shakāļa IV Prelūds

Postby Shakālis » 20 Jun 2017, 12:19

Vārdu sakot reālas pasaules klaiņošanas un laika trūkuma dēļ auto ir pamests novārtā un kopumā tajā nav vērts ieguldīt, jo f20 un nav komplektācijas.
Vietā iegādāts cits japānis, kas vairs nepieder šim forumam :)
Auto iet rezerves daļās vai viss kopā, ja nu kādam ir vēlme.
WhatsApp 28-24-52-31, Rīga un Olaines apkaime.
Image
User avatar
Shakālis
--
--
 
Posts: 292
Joined: 17 Oct 2013, 23:10
Location: Rīga

Previous

Return to Prelude

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest