bremžu suportu krāsošana

Bamperi, spoileri, virsbūves modifikācijas, krāsošana, interjers, diski, utml. | Bampers, spoilers, bodywork, painting, interior, rims, etc.

Postby vichux » 23 Apr 2008, 09:38

Vakar pat kraasoju. Papriekshu ar fleksha draashu birsti notiira kaa jau te mineeja ar acetonu notiiira virsmu un tad tik biezaa kaartaa hammerit kraasu... un ir ok 8-)
B16A
vichux
-
-
 
Posts: 111
Joined: 10 Apr 2008, 11:09
Location: jū kei

Postby silver » 23 Apr 2008, 09:57

kapēc topā acetons? :? manuprāt, nav labāka attaukotāja kā 646tais šķīdinātājs :roll: hammerit ... nu kautkur jau par jamo izteicos :lol: :wink: :-D
Visa veida vācu valodas tulkojumi PM
Honda Concerto D16Z2 - smags gadījums ...
User avatar
silver
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2410
Joined: 03 Mar 2005, 11:34
Location: Lost

Postby samurai » 23 Apr 2008, 11:19

orcan wrote:jā ir nopērkamas krāsas tieši priekš bremžu suportu krāsošanas :-D


tieshi taa.. ;) es civicam shitaa dariiju. nopirku sarkanu suportu kraasu, notiiriju ar lupatu, nopuutu ar kraasu, nozhaaveeju un tad uzpuutu laku pa virsu.. tureejas muuzhiigi un nekas nebira nost.. taakaa nav ne vainas. pirms tam dariiju bez lakas un tad netiirumi visi sagaaja kraasaa un suportus vairs nomazgaat nevareeja.. :roll: nu kkaa taa...
:smt023 LHK filmas teaser - http://www.youtube.com/watch?v=HaX5ERw0DwE
"where an average B series setup ends, a K setup begins." :smt116
Honda Integra TypeR K24/K20 incoming..
Honda Civic EJ9 D14A3 SOHC non-VTEC TURBO (197hp) - Ex
Honda Civic EF D15B SOHC non-VTEC (102hp) - Ex
Honda Marine BF2.3B (2.3hp) - on water
samurai
LHK Biedrs - Niggačika
 
Posts: 3816
Joined: 25 Sep 2006, 16:55
Location: Somewhere Anywhere Everywhere

Postby Edupuiks » 23 Apr 2008, 11:27

visi te baigi pūš un ar otām ķimerējas... a man jautājums, vai jūs jaucat ārā tos suportus vai arī bliežat vienkārši krāsu virsū :?:
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Postby dev_hdd » 23 Apr 2008, 11:33

Edupuiks wrote:visi te baigi pūš un ar otām ķimerējas... a man jautājums, vai jūs jaucat ārā tos suportus vai arī bliežat vienkārši krāsu virsū :?:


Ja gribas velak mainit visas suportu gumijas utt. es ari atbalstu tadu "pieskruveju un nopushu" variantu.
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Postby Edupuiks » 23 Apr 2008, 11:36

dev_hdd wrote:
Edupuiks wrote:visi te baigi pūš un ar otām ķimerējas... a man jautājums, vai jūs jaucat ārā tos suportus vai arī bliežat vienkārši krāsu virsū :?:


Ja gribas velak mainit visas suportu gumijas utt. es ari atbalstu tadu "pieskruveju un nopushu" variantu.


tb labāk pajaukt bik ārā un tad krāsot, ja? :-D
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Postby Roberts » 23 Apr 2008, 11:48

samurai wrote:
orcan wrote:jā ir nopērkamas krāsas tieši priekš bremžu suportu krāsošanas :-D


tieshi taa.. ;) es civicam shitaa dariiju. nopirku sarkanu suportu kraasu, notiiriju ar lupatu, nopuutu ar kraasu, nozhaaveeju un tad uzpuutu laku pa virsu.. tureejas muuzhiigi un nekas nebira nost.. taakaa nav ne vainas. pirms tam dariiju bez lakas un tad netiirumi visi sagaaja kraasaa un suportus vairs nomazgaat nevareeja.. :roll: nu kkaa taa...


Kaadu laku pirki? Man vnk arii izskataas,ka mana supportu kraasa ir diezgan "miiksta" un netiirumi ieeediisies kraasaa.. Prasaak ar kaut ko cietaaku caurspiidiigu paariet paari 8-)
Image
User avatar
Roberts
LHK biedrs - Reāls ņuņčuks
LHK biedrs - Reāls ņuņčuks
 
Posts: 2652
Joined: 09 Jun 2004, 20:54
Location: Riga/Jugla

Postby Stelmaks » 09 Jun 2008, 22:56

Noskatījos no kolēģa: nopirku hameritu,

noskrūvēju riteni, noberzu rūsu ar metāla birsti

un ar smalku otiņu nokrāsoju suportus un VISS.

Viņa mašīnai krāsa turās, gan jau arī man turēs.

Image
Image
Image
Image

Derēs, normāls šķūnings. Apsveru domu otro kārtu uzklāt ar hameritu, šaubos, jo kļūs spilgtāksarkana
Honda Accord 2003-2008 TypeSirmais"
Honda Accord 98-02 TypeR sold
Honda Accord Coupe 97USA sold
Honda Accord 98-02 sold
Honda Crx 2.gen. 91sold
Stelmaks
LHK biedrs - aka Biohazard
LHK biedrs - aka Biohazard
 
Posts: 181
Joined: 04 Jan 2006, 21:54
Location: Riga, Imanta

Postby DimanC » 09 Jun 2008, 23:55

1) otru kārtu vajadzēja klāt uzreiz... tik daudz jau nu varēji izdomāt, ka vienai sitīs cauri...
2) lai "spīdētu", jānolako :wink:

p.s. pats savējos nokrāsoju melnus - nekādus. efekts - aptuveni nulle. toties vairs nav sarūsējuši :D
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Postby DimanC » 10 Jun 2008, 01:14

Edupuiks wrote:visi te baigi pūš un ar otām ķimerējas... a man jautājums, vai jūs jaucat ārā tos suportus vai arī bliežat vienkārši krāsu virsū :?:
es savus izjaucu un nenožēloju, ka to izdarīju :) krietni daudz putras iztīrīju no bremžu cilindriem ārā. aizmugurējos gan pajaucu tikai daļēji, jo putekļu gumijas tur bij tā saēdušās ar rūsu kopā, un gatavu remkomplektu pie rokas nebija... :roll:
principā pie jaukšanas būtu noteikti jāmaina cilindra manžetes, jānomaina bremžu šķidrums, utml...

karoč, notīrīt/nopūst ar baloniņu - laiks mērāms stundās;
ja grib izjaukt - var nočakarēties vairakas dienas.
bet tas ir tā vērts, ja gribi zināt, ar ko Tu bremzēsi :roll:
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Postby Arsmens » 10 Jun 2008, 08:04

Es atkal "apstraadaaju" aizmugureejos bremzhtrumuljus, protams ne sarkanus, jo ar trumuljiem nav pienjemts lepoties :D :oops: Ar draashuripu noberzu tiirus no ruusas, attaukoju un nopuutu ar melno pretkorozijas mastiku (airosolaa, iztur augstas tem.), kas paredzeeta auto griidai un glushakam. Rezultaataa neuzkriitoshi melni trumulji un ne smakas no ruusas ;)
Arsmens
 
Posts: 45
Joined: 17 Mar 2007, 14:09

Postby samurai » 10 Jun 2008, 12:30

Roberts wrote:
samurai wrote:
orcan wrote:jā ir nopērkamas krāsas tieši priekš bremžu suportu krāsošanas :-D


tieshi taa.. ;) es civicam shitaa dariiju. nopirku sarkanu suportu kraasu, notiiriju ar lupatu, nopuutu ar kraasu, nozhaaveeju un tad uzpuutu laku pa virsu.. tureejas muuzhiigi un nekas nebira nost.. taakaa nav ne vainas. pirms tam dariiju bez lakas un tad netiirumi visi sagaaja kraasaa un suportus vairs nomazgaat nevareeja.. :roll: nu kkaa taa...


Kaadu laku pirki? Man vnk arii izskataas,ka mana supportu kraasa ir diezgan "miiksta" un netiirumi ieeediisies kraasaa.. Prasaak ar kaut ko cietaaku caurspiidiigu paariet paari 8-)


Laka saucas - "Blanck lack" vai kkaa taa neatceros.. Nopeerkams auto veikalos vai "Depo" u.c. Parasts baloninjsh(kaa kraasas) tikai iekshaa ir laka. Kad nokraaso suportus, paarpuut paari un viss kaartiibaa. Netiirumi tad arii no kluchiem u.c. nekjeraas klaat. Ja nokraaso vinkaarsi ar kraasu! tad aatri paliks netiiri no kluchiem un driiz vien taa sarkanaa kraasa nebuus vispaar redzama! :-D un ja nav lakas, nomazgaat arii nereeali. Vienkaarshi sakot pie lakas nekjeraas klaat netiirumi.
:smt023 LHK filmas teaser - http://www.youtube.com/watch?v=HaX5ERw0DwE
"where an average B series setup ends, a K setup begins." :smt116
Honda Integra TypeR K24/K20 incoming..
Honda Civic EJ9 D14A3 SOHC non-VTEC TURBO (197hp) - Ex
Honda Civic EF D15B SOHC non-VTEC (102hp) - Ex
Honda Marine BF2.3B (2.3hp) - on water
samurai
LHK Biedrs - Niggačika
 
Posts: 3816
Joined: 25 Sep 2006, 16:55
Location: Somewhere Anywhere Everywhere

Postby seisis » 10 Jun 2008, 12:38

Roberts varētu padalīties pieredzē par bremžu krāsošanu! :-D
Ar hameritu viss ir ģēlā,turās labi un notīrīt Samuraja minētos netīrumus arī var!Galvenais ir pirms krāsošanas ar flekša drāšu birsti notītīt nost rūsu un tad attaukot,kad 1 kārta nožūst,tad jāskatās vai krāsot vai nekrāsot otro kārtu,bildē redzamajam akordam prasās kārtīgāk notirīt suportus,un kā jau Dimanc minēja,otru kārtu tur vajag noteikti!;)
seisis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1429
Joined: 27 Jul 2007, 13:33
Location: Rīga/Smiltene

Re: bremžu suportu krāsošana

Postby benders » 06 Nov 2013, 23:24

paceļot veco tofiku..

ar kādu grunti labāk apstrādāt suportus vai var bez grunts pa tiešo krāsot? ar kkādu epo grunti?
vai suporta darbību varētu ietekmēt tas, ja patīrītu ar mazu drāšu ripu manžetes un putekļu gumijas vietas un tās arī nokrāsot?
BLUE EG HATCH
BLACK DEL SOL
_____________
Image
User avatar
benders
----
----
 
Posts: 452
Joined: 29 Nov 2008, 22:06

Re: bremžu suportu krāsošana

Postby Edupuiks » 07 Nov 2013, 09:23

vislabāk izmantot karstumizturīgo grunti. Tad krāsa un laka var būt dajebkāda. puteklenes vietu Tu vari iztīrīt, bet nedomāju, ka tur vajadzētu dzīt iekšā krāsu.
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Previous

Return to Izskats | Appearance

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron