Nippon Auto

Dažādi pakalpojumi | Services

Re: Nippon Auto

Postby FIB_ » 05 Nov 2009, 10:16

eliina wrote:
Jāatgādina, ka atlaide tiek piesaistīta klientam, nevis automašīnai, tāpēc tā ir spēkā vienīgi tad, ja rēķina maksātājs ir kluba biedrs. Ja rēķins tiek izrakstīts uz uzņēmumu utml. tad atlaides nedarbojas.



Un atlaide darbojas tikai tad, ja par visu maksaa CASH! :-D :haha2: :smt119 :smt116
2007 Honda Accord DOHC iVTEC HH-711
1988 Honda CRX ED9 - sold
FIB_
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2424
Joined: 06 Jul 2004, 10:22
Location: Meža parka apartamenti

Re: Nippon Auto

Postby eliina » 05 Nov 2009, 17:37

FIB_ wrote:
Un atlaide darbojas tikai tad, ja par visu maksaa CASH! :-D :haha2: :smt119 :smt116

to tu izdomaaji :mrgreen:
eliina
 
Posts: 20
Joined: 29 Jun 2009, 20:08

Re: Nippon Auto

Postby FIB_ » 09 Nov 2009, 10:41

eliina wrote:
FIB_ wrote:
Un atlaide darbojas tikai tad, ja par visu maksaa CASH! :-D :haha2: :smt119 :smt116

to tu izdomaaji :mrgreen:


Nu ne gluzhi... Jo klients ir klients, ja klients brauc un remontee savu auto, un par to grib sanjemt atlaidi, ir tikai normaali. Nav svariigi vai reekjins tiek adreseets privaatpersonai, respektiivi pasham klientam, vai bagaataa teevocha Vanjas uznjeemumam...

Man domaat, ka tas nav iisti godiigi, ka atlaide piemeerojas tikai gadiijumaa, ja maksaataajs ir fiziska persona... :roll: :-k [-(
2007 Honda Accord DOHC iVTEC HH-711
1988 Honda CRX ED9 - sold
FIB_
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2424
Joined: 06 Jul 2004, 10:22
Location: Meža parka apartamenti

Re: Nippon Auto

Postby snikers » 11 Feb 2010, 16:45

Vai nippon nodarbojas( vispār jau vajadzētu)ar auto, kas tiek atsaukti ražotāja defekta dēļ? Konkrēti šobrīd tiek atsaukti ASV tirgū izplatītie 2001. un 2002. gada auto kuriem var būt problēmas ar gaisa spilveniem. Ir vēlme pārbaudīt vai tas skar arī manu auto.
User avatar
snikers
 
Posts: 15
Joined: 22 Apr 2008, 14:36

Re: Nippon Auto

Postby Pooky » 12 Feb 2010, 11:46

snikers wrote:Vai nippon nodarbojas( vispār jau vajadzētu)ar auto, kas tiek atsaukti ražotāja defekta dēļ? Konkrēti šobrīd tiek atsaukti ASV tirgū izplatītie 2001. un 2002. gada auto kuriem var būt problēmas ar gaisa spilveniem. Ir vēlme pārbaudīt vai tas skar arī manu auto.

Jau zvanīju Elīnai un apjautājos.

Latvijas pārstāvji oficiāli mēdījos paziņoja, ka varbūtība ir tik niecīga, ka viņi ar to nenodarbosies

Lai gan stulbi. Civicam nodedzis Air Bag bloks un dīleri atteicās pārbaudīt vai tas nav rūpnīcas defekts
Image
Pooky
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2418
Joined: 02 Sep 2006, 15:32
Location: 32[20]

Re: Nippon Auto

Postby Krolix » 17 Feb 2010, 22:53

snikers wrote:Vai nippon nodarbojas( vispār jau vajadzētu)ar auto, kas tiek atsaukti ražotāja defekta dēļ? Konkrēti šobrīd tiek atsaukti ASV tirgū izplatītie 2001. un 2002. gada auto kuriem var būt problēmas ar gaisa spilveniem. Ir vēlme pārbaudīt vai tas skar arī manu auto.


Sāku meklēt kontaktus Eiropas līmenī, jo bišku jau sāk apnikt. Honda Accord Tourer 2.4, kurš "piepačkāts" ar elektroniku. Jo tālāk, jo trakāk sāk palikt. Autiņam nedaudz pāri pa 5 gadiem, bet tā laikā ir mainīta elektroniskā sēdekļu regulēšana (mainīta tika visa sēdekļa pamatne), mainīts bagāžnieka vāka mehānisms, kas atver/aizver bagāžnieka vāku, mainīts motors, kas darbina centrālo atslēgu, lambda zonde, mainīti vēl dažādi megzli, no kuriem katrs svārstījās 100ls robežās neskaitot darbu problēmas diagnostikai un detaļas nomaiņai. Lieki teikt, ka lielākie darbi tika darīti pēc garantijas perioda.
Nu un pēdējā lielākā sāpe, kas tika nesen kā konstatēta nespējot attaisīt !!! bagāžnieka vāku, ir kaut kāda "sūda" (man citu vārdu nav) kārtējā motora sabojāšanās, kura pasūtīšanas maksa ir 260ls!!! Kā var salikt mašīnā elektroniku, kas pēc 3-5 gadiem sāk viena pēc otras šķiebties ārā. Mana uzticība H sāk izteikti mazināties un ja es gadus 2 atpakaļ slavināju H kvalitāti, tad šobrīd es esmu diametriāli pretējās domās.
Ar šo es saprotu, ka nākošās mašīnas iegādē tiks ņemts vērā kritērijs pēc iespējas mazāk elektronikas, kā arī lai cik tas skumji nebūtu, iespējams, ka tā nebūs Honda, diemžēl... Atradīšu kontaktus, kam šo aizsūtīt no H ražotājiem, ar lielāko prieku aizsūtīšu.
Honda Accord Tourer 2.4 (2004)
ex Honda Civic 4d (2002)
ex Honda Civic 3d (2003)
ex Honda Civic 4d (1992)
Krolix
LHK ex-biedrs
 
Posts: 133
Joined: 30 Jul 2004, 14:48
Location: Rīga raj.

Re: Nippon Auto

Postby dzekinsh » 18 Feb 2010, 00:54

Krolix wrote:
snikers wrote:Vai nippon nodarbojas( vispār jau vajadzētu)ar auto, kas tiek atsaukti ražotāja defekta dēļ? Konkrēti šobrīd tiek atsaukti ASV tirgū izplatītie 2001. un 2002. gada auto kuriem var būt problēmas ar gaisa spilveniem. Ir vēlme pārbaudīt vai tas skar arī manu auto.


Sāku meklēt kontaktus Eiropas līmenī, jo bišku jau sāk apnikt. Honda Accord Tourer 2.4, kurš "piepačkāts" ar elektroniku. Jo tālāk, jo trakāk sāk palikt. Autiņam nedaudz pāri pa 5 gadiem, bet tā laikā ir mainīta elektroniskā sēdekļu regulēšana (mainīta tika visa sēdekļa pamatne), mainīts bagāžnieka vāka mehānisms, kas atver/aizver bagāžnieka vāku, mainīts motors, kas darbina centrālo atslēgu, lambda zonde, mainīti vēl dažādi megzli, no kuriem katrs svārstījās 100ls robežās neskaitot darbu problēmas diagnostikai un detaļas nomaiņai. Lieki teikt, ka lielākie darbi tika darīti pēc garantijas perioda.
Nu un pēdējā lielākā sāpe, kas tika nesen kā konstatēta nespējot attaisīt !!! bagāžnieka vāku, ir kaut kāda "sūda" (man citu vārdu nav) kārtējā motora sabojāšanās, kura pasūtīšanas maksa ir 260ls!!! Kā var salikt mašīnā elektroniku, kas pēc 3-5 gadiem sāk viena pēc otras šķiebties ārā. Mana uzticība H sāk izteikti mazināties un ja es gadus 2 atpakaļ slavināju H kvalitāti, tad šobrīd es esmu diametriāli pretējās domās.
Ar šo es saprotu, ka nākošās mašīnas iegādē tiks ņemts vērā kritērijs pēc iespējas mazāk elektronikas, kā arī lai cik tas skumji nebūtu, iespējams, ka tā nebūs Honda, diemžēl... Atradīšu kontaktus, kam šo aizsūtīt no H ražotājiem, ar lielāko prieku aizsūtīšu.

es domāju, ka tev pagadījies būs slīkonis.. tāpēc tev tā elektronika arī jūk nost!! tās ir manas domas :-" :kaspich:
Image
dzekinsh
-
-
 
Posts: 181
Joined: 04 Jul 2006, 11:32
Location: Riga

Re: Nippon Auto

Postby Krolix » 20 Feb 2010, 13:19

dzekinsh wrote:es domāju, ka tev pagadījies būs slīkonis.. tāpēc tev tā elektronika arī jūk nost!! tās ir manas domas :-" :kaspich:


Nav slīkonis, jo mašīna ir LV kopš dzimšanas.
Honda Accord Tourer 2.4 (2004)
ex Honda Civic 4d (2002)
ex Honda Civic 3d (2003)
ex Honda Civic 4d (1992)
Krolix
LHK ex-biedrs
 
Posts: 133
Joined: 30 Jul 2004, 14:48
Location: Rīga raj.

Re: Nippon Auto

Postby V1 » 20 Feb 2010, 18:38

Priecājies ka Tev nav Citroen vai Reno :mrgreen:
Visas mašīnas lūzt, domāju ka rūpnīcas pārstāvji nekādi nepalīdzēs. Ir daži labi Akordi, kuri jau ir noskrējuši vairāk kā 400000 km un brauc bez īpašām problēmām....
228 hp N/A B16A2 - iznīcināts
211 hp B16A1 - tiek spīdzināts
B16B - http://www.youtube.com/watch?v=YhDnKI4R ... ature=plcp
V1
Vēviens
 
Posts: 973
Joined: 05 Mar 2005, 16:44

Re: Nippon Auto

Postby Edžus » 20 Feb 2010, 18:58

Krolix wrote:
snikers wrote:Vai nippon nodarbojas( vispār jau vajadzētu)ar auto, kas tiek atsaukti ražotāja defekta dēļ? Konkrēti šobrīd tiek atsaukti ASV tirgū izplatītie 2001. un 2002. gada auto kuriem var būt problēmas ar gaisa spilveniem. Ir vēlme pārbaudīt vai tas skar arī manu auto.


Sāku meklēt kontaktus Eiropas līmenī, jo bišku jau sāk apnikt. Honda Accord Tourer 2.4, kurš "piepačkāts" ar elektroniku. Jo tālāk, jo trakāk sāk palikt. Autiņam nedaudz pāri pa 5 gadiem, bet tā laikā ir mainīta elektroniskā sēdekļu regulēšana (mainīta tika visa sēdekļa pamatne), mainīts bagāžnieka vāka mehānisms, kas atver/aizver bagāžnieka vāku, mainīts motors, kas darbina centrālo atslēgu, lambda zonde, mainīti vēl dažādi megzli, no kuriem katrs svārstījās 100ls robežās neskaitot darbu problēmas diagnostikai un detaļas nomaiņai. Lieki teikt, ka lielākie darbi tika darīti pēc garantijas perioda.
Nu un pēdējā lielākā sāpe, kas tika nesen kā konstatēta nespējot attaisīt !!! bagāžnieka vāku, ir kaut kāda "sūda" (man citu vārdu nav) kārtējā motora sabojāšanās, kura pasūtīšanas maksa ir 260ls!!! Kā var salikt mašīnā elektroniku, kas pēc 3-5 gadiem sāk viena pēc otras šķiebties ārā. Mana uzticība H sāk izteikti mazināties un ja es gadus 2 atpakaļ slavināju H kvalitāti, tad šobrīd es esmu diametriāli pretējās domās.
Ar šo es saprotu, ka nākošās mašīnas iegādē tiks ņemts vērā kritērijs pēc iespējas mazāk elektronikas, kā arī lai cik tas skumji nebūtu, iespējams, ka tā nebūs Honda, diemžēl... Atradīšu kontaktus, kam šo aizsūtīt no H ražotājiem, ar lielāko prieku aizsūtīšu.

Nu nezinu eletromotoriņš tādu naudu elektromotors pēc uzbūves tā pēkšņi patraukt darboties nevar ka to visu var novērst izjauc un mājas apstakļo papēti saeļļo tas ir sīkum.Varbūt ūdens ticis un sasalis mehānisma kas izpilda aizversanu Ar ritošo tev nav problēmas?
Image
Honda civic EG4 D15/Z6 1992g 1.5 - pārdots
Honda civic EG5 D16Z6 1992g 1.6
Piedāvāju elektromontiera,elektriķa, autoelektriķa pakalpojumus un pārējo kas saistīts ar audio,video, signalizāciju)
Ka ari apsardzes signalizāciju programmēšanu PARADOX,DSC
T. 29665350
User avatar
Edžus
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 906
Joined: 03 Aug 2008, 14:34
Location: Rīga;Iļģuciems

Re: Nippon Auto

Postby jNx » 23 Dec 2010, 14:20

Paldies Nipponam, par to ka teica ka manam accordam der tikai hondas īstā lambdas zonde, un ka nekādi boscha aizvietotāji nederēs

hondas zonde 121Ls

bosch 55Ls un darbojās ka nutikai, tā ka, paldies vēlreiz
Image
jNx
LHK ex-biedrs
 
Posts: 3882
Joined: 29 Mar 2005, 09:13
Location: Bauska

Re: Nippon Auto

Postby Oto » 23 Dec 2010, 15:07

Nipponam tomēr taisnība. Jā aizvietotāji darbojas, bet ne uz ilgu laiku. Tas gan nenozīmē, ka jāpērk par 120Ls :wink:
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: Nippon Auto

Postby jNx » 23 Dec 2010, 16:01

Re5pect wrote:Nipponam tomēr taisnība. Jā aizvietotāji darbojas, bet ne uz ilgu laiku. Tas gan nenozīmē, ka jāpērk par 120Ls :wink:


nu pastīsimies, es tomēr domāju ka bosch nav nekāds pīļu sūds un savus gadus nokalpos

nipponā man pateica ka pat var nemēģināt ielikt bosch - jo nedarbosies vispār
Image
jNx
LHK ex-biedrs
 
Posts: 3882
Joined: 29 Mar 2005, 09:13
Location: Bauska

Re: Nippon Auto

Postby Cipans » 23 Dec 2010, 16:11

jNx wrote:
Re5pect wrote:Nipponam tomēr taisnība. Jā aizvietotāji darbojas, bet ne uz ilgu laiku. Tas gan nenozīmē, ka jāpērk par 120Ls :wink:


nu pastīsimies, es tomēr domāju ka bosch nav nekāds pīļu sūds un savus gadus nokalpos

nipponā man pateica ka pat var nemēģināt ielikt bosch - jo nedarbosies vispār
http://www.hondaclub.lv/forums/viewtopic.php?f=2&t=21593&p=487757&hilit=bosch+zonde#p487757
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: Nippon Auto

Postby mayday » 28 Nov 2011, 19:38

jNx wrote:
Re5pect wrote:Nipponam tomēr taisnība. Jā aizvietotāji darbojas, bet ne uz ilgu laiku. Tas gan nenozīmē, ka jāpērk par 120Ls :wink:


nu pastīsimies, es tomēr domāju ka bosch nav nekāds pīļu sūds un savus gadus nokalpos

nipponā man pateica ka pat var nemēģināt ielikt bosch - jo nedarbosies vispār



Ūūuuja, Hondām stāv NGK/NTK zondes no rūpnīcas, tieši tādas pašas zondes var iegādāties veikalā aptuveni ap 50LS!!!
mayday
---
---
 
Posts: 352
Joined: 15 Nov 2006, 17:52

Previous

Return to Pakalpojumi | Services

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron