Pārdodu Honda Accord 1995 cc7

Tikai automašīnas | Cars only

Pārdodu Honda Accord 1995 cc7

Postby raicap » 30 Nov 2017, 10:40

Pārdodu Honda Accord 1995.g 2.0iLS
96kW
benzīns gāze, gāzes iekārta kādus gadus 5 uzstādīta
Pievienotajos foto izskatās vēl ok (nav daudz foto bijis, atradu tikai pāris), varbūt pa nedēļas nogali safotografēšu lai redz rūsas vietas.
patiesībā apkārt ir diezgan aprūsējusi, caurumu vēl nav, pirms gadiem 4 bija visa pārkrāsota, izņemot jumtu
pirms gada kārtīgi sametināta apkaša sliekšņi utt vēl nezināju, ka tirgošu un metinātājam teicu lai metina kā priekš manis nevis lai tikai tehnisko var iziet.

Tehniskā beidzās augustā, februārī nopirku jaunāku accord, šo netirgoju jo domāju, ka vajadzēs divas mašīnas, bet esmu sapratis, ka tie ir tikai lieki izdevumi un ka mierīgi var iztikt ar vienu.

lai tehnisko izietu diezgan droši ka lampas nepatiks, esmu ar viņām visus gadus čakarējies kaut ko pieregulē pirms tehniskās knapi iziet
un tad pārējais gan jau kāds lodbalsts utt, bet tā nekam trakam nevajadzētu būt, nu tā es domāju, varbūt arī atrod ko
suporti pirms gadiem 4-5 pie dev_hdd restaurēti, bet pagājis jau daudz laika, kad es braukāju vēl bija ok, bet pirms mēneša pārdzinu kādus 100m uz citu vietu un jutu ka no stāvēšanas jau sāk ierūsēt,
mašīna nav lietota no augusta, kā beidzās tehniskā

nodoklis nav nomaksāts par šo gadu,

motoram eļļu no maiņas līdz maiņai apm 2L jāpielej

koplektā varu dot abus disku komplektus kādi redzami foto, ziemas riepas vēl labas, vasaras gan ne pārāk
vasaras 16" ziemas 15''

atrodas laukos pie brāļa Preiļu rajonā
gribētu 300€
labāk rakstiet raitis@fixfox.lv
Attachments
Photo 30-04-2016, 14 47 24.jpg
Photo 14-06-2016, 22 00 25.jpg
Photo 01-03-2015, 12 09 22.jpg
accord cl9
accord CC7
raicap
_
_
 
Posts: 53
Joined: 21 Jul 2010, 21:23

Return to Pārdod (auto) | Sell (auto)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest