3. paaudze!

Rezerves daļas, aksesuāri | Car parts , accesories

3. paaudze!

Postby gandzejs » 26 Mar 2022, 13:05

Hei, Mans '87 Civic Shuttle aizgāja lūžņos (neatlieciet remontu, lai ir ko labot), palika šādas tādas detaļas!
1.5 karb motors ar visiem pribambasiem + jaunu blīvju komplektu, zobeni+ūdenspumpi, vēl tur štruntiņi. Bija ejošs, griezās taka vells! teikšu kā ir - uz sadalenes viens ieplūdes kulaciņš padilis vairāk, nez ko šis. Vajadzēs iztīŗīt no putekļiem.
Kārba derēs tikai pilnpiedziņas gadījumā! Ir kardans, aizmug. amortizatori pāris mēnešus braukti, orģinālās atsperes! Aizmugurējais tilts nav. Balstrāmis ar torsioniem nav! :( Stupicas nav! Priekšējo amīšu nav!

Visas 4 durvis ar apšuvumu, stikliem, spoguļiem, bamperi priekšā pakaļā, kapots, priekšējie spārni, arku plastmasas.
Ja tev ir 86-89 ACURA integra, vajadzētu sapasēt jaunajiem motora spilveniem. Vajadzētu derēt arī pusasīm, ārējie šarnīri mainīti! Vispār ar šito kārbu arī varētu braukt man liekas, tik tas kardāna flancītis papildus rotēs, tas jau nekas... Uz divām trosēm kārba darbojas, pašu trošu nav.
Ja tev ir 83-87 CIVIC 3 durvju hečbeks, nez vai CRX derēs, ir salona iekšpuse, gandrīz visa, priekšējiem beņķiem vajadzētu sapasēt, tsk panelis, spidometrs, stūre utt, nav rucītis un ātrumkloķis.
Salons brūns!
Ir priekšējie suporti, ar visu remkomplektu, un jauns bremžu galvenais cilindrs. Ja atceros biš niknākas kā 3durvniekiem un crxam.
Ir lukturi priekšā pakaļā, ir pagriezieni arī, a tiem oranžajiem pavarotiem, kas bamperī priekšā, vienam ieplīsis stikliņš. :(

Baigi neceru uzvārīties, jo vairāk ņemsi, jo mazāk maksāsi, tas gan. Labākais rakstīt uz div septiņ null null astoņ četr trīs četr , viss šitas i Talsos

Aiziet, noturam vēl vienu veco Hondeli uz ceļa, un iztīram man šķūni!

\:D/
gandzejs
 
Posts: 1
Joined: 29 Aug 2018, 10:46

Return to Pārdod (daļas) | Sell (parts)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron