Honda civic ee5

Honda civic ee5

Postby zirguzagliss » 29 Apr 2018, 20:28

Sveika tauta. Itkā bīju nolēmis mest tās hondas pie malas,bet redz tā sagadījās ka piedāvāja pavisam nejauši man hondu no kuras atteikties nevarēju.Cipars jau paliels (pa 500 eiro paņēmu) vecu sapuvušu civiku,bet šītāds vēl dzīvē nebīj redzēts un tamdēļ Izdomāju iegādāties.Tā nu atkal esmu atgriezies pie hondas.Tik tagad domāju ko ar viņu darīt ,jo darba tur ir daudz :-D :-D :-D :-D Iekšā stāv d16a6 kurš pagaidām negrib lekt.bet kādi tur brīnumi 4 gadi nostāvējis un izklausās ka sūknis nomiris.Bet ganjau piedarbinās. Tātad galvenais iemesls kāpēc viņu paņēmu ir tas,ka tas ir orģināls rūpnīcas real time 4wd ar dokumentiem.Viņam ir visi elektriskie logi,spoguļi.Kārbai pat ir SL robs. :-D :-D :-D :-D Pagaidām galvenais mērķis ir viņu piedarbināt un izbraukt un tad jau domās tālāk.Bet katrā ziņā ja kāds grib ,var izteikt kādu interesantu piedāvājumu.Mazums izlemšu pārdot :-D :-D :-D Bet nu jāieliek kāda bilde.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pagaidām ir ee5 :D
zirguzagliss
LHK ex-biedrs
 
Posts: 462
Joined: 07 Aug 2009, 15:52
Location: Tervete

Re: Honda civic ee5

Postby Amberkins » 30 Apr 2018, 08:39

Veiksmīgs pirkums. Nebiju domājis ka LV kaut ko tādu arī ir iespēja vēl atrast.
Man pašam ir EH1 ar RT4WD. Pa ziemu ir pa jautro.
Ir tikai pāris jautājumi, vai aizmugurē ir reduktors ar LSD vai bez?
Un vai kārba ir S22 vai L3, atšķirība ir ka L3 sajūgs (man liekas) bija uz trosi un tam nāk arī priekšā bloķis.

Un kā bija vilkt uz "bričku", jo teorētiski viņu tā nevar vilkt, neatslēdzot reduktoru :D
Pamācībai jābūt zem kapota uz uzlīmītes.

Protams, pacietību un laiku lai uzceltu, varētu būt interesanti šo liekot slīpi :)
Amberkins
 
Posts: 23
Joined: 17 Feb 2018, 19:23

Re: Honda civic ee5

Postby zirguzagliss » 30 Apr 2018, 12:54

Amberkins wrote:Veiksmīgs pirkums. Nebiju domājis ka LV kaut ko tādu arī ir iespēja vēl atrast.
Man pašam ir EH1 ar RT4WD. Pa ziemu ir pa jautro.
Ir tikai pāris jautājumi, vai aizmugurē ir reduktors ar LSD vai bez?
Un vai kārba ir S22 vai L3, atšķirība ir ka L3 sajūgs (man liekas) bija uz trosi un tam nāk arī priekšā bloķis.

Un kā bija vilkt uz "bričku", jo teorētiski viņu tā nevar vilkt, neatslēdzot reduktoru :D
Pamācībai jābūt zem kapota uz uzlīmītes.

Protams, pacietību un laiku lai uzceltu, varētu būt interesanti šo liekot slīpi :)

Godīgi sakot nemāku tev vēl atbildēt, jo neesmu izpētījis.
Uz bričkas uzlikăm un negāja, tad iepriekšējais īpašnieks pie kārbas kautko paspaidīja un palika tikai priekša.
Pagaidām ir ee5 :D
zirguzagliss
LHK ex-biedrs
 
Posts: 462
Joined: 07 Aug 2009, 15:52
Location: Tervete

Re: Honda civic ee5

Postby Gumza » 30 Apr 2018, 19:35

sveikts ar auto \:D/
vinam var atslegt aizmuguri pie karbas maza svirinna.
Ja, rokas nolaidisies vai nebus iedvesmas ko darit, esmu gatavs tirgoties, zino tik. :wink:
Honda civic EF D16A9 90g.
User avatar
Gumza
*
*
 
Posts: 553
Joined: 13 Jan 2011, 19:44
Location: Rauna

Re: Honda civic ee5

Postby CaraCal » 17 May 2018, 23:33

Civic nonācis manās rokās.
Kā reiz ir jau remontsliekšņi un tiri laba donora bundža, jeb jau savacies civic sedan šrots.
Pēc 10 gadus stāvēšanas ir iedarbināts, uzliks citu ģenerātoru izmetīs kādu loku.

Plānā nobeigt paris iesāktos projektus tad čubināt augšā šo, šobrīd ir doma iet offroad virzienā. Uz liftēšanu neiesprings, bet riepas būs jaliek Maksimums kas lien arkās. Nav ko ar 4wd šļūkt pār guļošajiem, dos iekšā dūkstī.
ED 6 - spolē
ED 2/4 - pašam savs šrots
CA5 Aerodeck
CA5 Accord EX
EE5 4WD
FRV 1.7
FRV 2.0
Stream RN3
Poliuretāna izstrādājumi
Metināšanas un smilšu strūklas pakalpojumi
CaraCal
LHK biedrs - Saimnieces meklētājs
LHK biedrs - Saimnieces meklētājs
 
Posts: 699
Joined: 02 Nov 2009, 20:57
Location: Jelgava


Return to Civic&CRX - EC / ED / EE / u.c. (līdz '91)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron