Ko teiksiet par CR-V

Postby Neo » 20 Nov 2007, 16:02

Man personīgi ir 98 gada CRV un viss ir ok tagad tikai jāmaina stūres pirksti, kas jau būs ceļiem ir diezgan ok, bet sūdzību pagaidām nav, tikai fakts ka priekšā pirmā ziema un tad jau redzēs kā būs, bet liekas ka ir ok, kā iedod džasā tā iet lopā :lol:
User avatar
Neo
 
Posts: 2
Joined: 20 Nov 2007, 15:57

Postby hrg » 22 Nov 2007, 11:23

Eddy wrote: ... japāņu salons vispār izraisa asociācijas ar žiguli...


nu Tu pateici :-D man 93 gada akordam dizains ir ergonomiskāks un modernāks nekā dažam labam šitā gada autiņam. nevar salīdzināt ar tā paša gada vācu vai skandināvu autiņiem, kuros vēl ilgi valdīja 'ikarusa dizains' :twisted:
hrg
 
Posts: 20
Joined: 13 Mar 2007, 16:56
Location: tā blīve starp sēdekli un datoru

Postby Slavixs » 10 Dec 2007, 20:20

nu nez! ar 2.0 manuaalo braucot neesmu domaajis par bendziinu! vispaar ja peerc auto un domaa par to ka daudz eed tad kapec vispaar peerc auto? nepeerc! nebusu probzu! ziemaa ar sho ir taa kaa ir! sliid jau taapat! nedaudz stabilaak jau ir bet ka saak sliideet nekas neliidz.. massa tomeer arii ir! ;)
Slavixs
---
---
 
Posts: 308
Joined: 28 Oct 2007, 18:40
Location: Rīga / Purvciems

Postby Eddy » 11 Dec 2007, 08:31

Slavixs wrote:nu nez! ar 2.0 manuaalo braucot neesmu domaajis par bendziinu! vispaar ja peerc auto un domaa par to ka daudz eed tad kapec vispaar peerc auto? nepeerc! nebusu probzu! ziemaa ar sho ir taa kaa ir! sliid jau taapat! nedaudz stabilaak jau ir bet ka saak sliideet nekas neliidz.. massa tomeer arii ir! ;)

Tad jau labi, ka slīd, vot ja neslīdētu.... :roll:
Un vispār, iet runa par to, ka tā grabošā plastmasa bundža daudz tērē :evil:
Jo, piemēram, gadījās ar x5 4,4 pavizināties (protams, nevajag salīdzināt dažādas lietas) bet uz šosejas viņš tērē kādus 8-9 litrus un pilsētā normāli (priekš hondista) ap 14-15L. Nu un p,rotams, iekāpjot tanī žigulī crv, nav saprotams, kur tas benziņs paliek... Par to iet runa :wink:
Image
Eddy
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2376
Joined: 19 Apr 2005, 20:08
Location: with wide view on city

Postby DELTA » 11 Dec 2007, 18:46

Slavixs wrote:nu nez! ar 2.0 manuaalo braucot neesmu domaajis par bendziinu! vispaar ja peerc auto un domaa par to ka daudz eed tad kapec vispaar peerc auto? nepeerc! nebusu probzu! ziemaa ar sho ir taa kaa ir! sliid jau taapat! nedaudz stabilaak jau ir bet ka saak sliideet nekas neliidz.. massa tomeer arii ir! ;)


tev laikam nau krtiibaa kautkas ar galvu :shock:
kas es esmu?!?!
DELTA
 
Posts: 12
Joined: 18 Apr 2007, 17:48

Postby vilkacis » 24 Mar 2008, 11:10

Briesmīgi......
Iepriekš pateicos par labiem atsaucīgiem un tehniski izglitojoshiem komentāriem par CRV 98-02 gadam ar 2.0 mehaniku laikam
saku nopietni apsvert sitaada vella iegaadi, luudzu raksturot konkreeti bez liekas muuldeeshanas un saliidzinaajuma ar citaam , man vajadzeetu tieshi konkreeti kaukaadu info par sitaadu autinju
cik ir jeedziigaa sakuma cena daudzmaz nenojaatam autinjam LV tirguu
kaadas izredzes daudz maz normaali pabraukt ja ir iestampaats modernaa gaazes iekaarta, lasiiju ka taa jau esot dzineejs mazliet pa svaku.....kam pieverst uzmaniibu pie pirkshanas
kaa ar to abu tiltu savstarpeejo sleegshanos
vai ir taa ka braucot pa celju straadaa tikai viens un kad saak sliideet tad tikai piesleedzas otrs tilts vai tie abi krukjijaas visu laiku
kaa ar elektroniku nebirst??? ja birst tad kas un pa cik naudinjaam
un tt
mani neinteresee ne interjeers ne izskats salonaa ne citas izskata fiicjas
interesee tiiri tehniska informaacija
ieprieks paldies par sapratni
User avatar
vilkacis
 
Posts: 1
Joined: 24 Mar 2008, 11:01

Postby hrg » 24 Mar 2008, 13:12

es teiktu, ka nav vērts vairs ņemt uz līzinga '98tā gada CRV :twisted:
mož ka pārrēķini kā Tev ar maciņu, un ņem 2003 CRV modeli ;)
Image
Honda Accord - sexy_ass_car since 1993
hrg
 
Posts: 20
Joined: 13 Mar 2007, 16:56
Location: tā blīve starp sēdekli un datoru

Postby Neo » 18 Jun 2008, 16:57

Kāds var sniegt info cik reāli ir CRV 1998 gadam, ielikt 6 pakāpju manuālo kārbu? Ja var tad cik tas varētu vilkt naudas ziņā un kur to varētu izdarīt???
User avatar
Neo
 
Posts: 2
Joined: 20 Nov 2007, 15:57

Re:

Postby Archy » 04 Oct 2008, 16:20

Sveiki!!!! Varbūt kāds no Jums man var sniegt tehnisku konsultāciju. Nesen iegādājos CRV 99. gada, nu jau kādu pusotru mēnesi braucu un viss ir OK, bet šodien aizbraucu uz Ādažu poligonu tā kārtīgi un no sirds :-D iztestēt šī vāģa caurgājamības īpašības - biju patīkami pārsteigts, nebija daudz tādu vietu, kur nevarētu izkārpīties, BET manu uzmanību pievērsa čīkstoša skaņa, kura nāca no pakaļējā tilta rajona, it kā strīķētos kalodkas, bet tur šī vaina laikam tomēr nebūs meklējama, jo tas parādījās tikai pie lielas slodzes, piemēram, mēģinot uzbraukt kādā pārāk stāvā kalna, jau tad kad abi tilti sāk ierakties, arī ļoti dziļās smiltīs, kad tik tikko vairs var pabraukt.
Nu tā, kas tā par šaizi un ko tas varētu nozīmēt, tas ir "efekts" vai "defekts", varbūt varat ieteikt kādu kvalificētu specu, kurš varētu šo problēmu man nodiagnosticēt?
P.S. Būšu ļoti pateicīgs par kādu padomu un bez spama, please :-k
User avatar
Archy
 
Posts: 2
Joined: 04 Oct 2008, 16:04

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby Pokemons » 07 Oct 2008, 07:00

šķiet, ka tas nekas nopietns nav, jo kolēģis brauc ar tādu pašu CR-V un teica, ka normāli ieminot un noslogojot, ir dzirdami dažādi trokšņi no aizmugures, kas saistīti ar pakaļas pislēgšanos darbībā. pats neesmu nekādos baigāgajos neceļos savējo iedzinis, tāpēc no sava viedokļa atturos
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 704
Joined: 25 Apr 2007, 06:55
Location: Pokebumba

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby S.R.A.M » 11 Oct 2008, 13:35

jaskalo reduktors un janomaina eļļa taja tad nebus taas skaņas man hrv bija taada pati vaina...
EG9 H22 Boosted soon
04' GH4 4WD D16W1 - sold
09' CW1 A/T R20A3 - dailly use
ek4 - pa veliem vakariem
S.R.A.M
---
---
 
Posts: 369
Joined: 21 Sep 2004, 08:04
Location: paarduagavaa - maarupee

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby Archy » 11 Oct 2008, 18:41

S.R.A.M wrote:jaskalo reduktors un janomaina eļļa taja tad nebus taas skaņas man hrv bija taada pati vaina...


Eļļu nesen nomainīju, tur viss izskatījās OK.
User avatar
Archy
 
Posts: 2
Joined: 04 Oct 2008, 16:04

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby skorpixx » 22 Mar 2009, 14:46

viss lieliski... bet gribētos uzzināt par izmaksām... ir vēlēšanās iegādāties 98-00 gada CR-V jeb HR-V...ļoti gribētos uzzināt par izmaksām hadenei... un varbūt vēl kaut ko var iebilst... jau iepriekš liels paldies...
User avatar
skorpixx
 
Posts: 5
Joined: 22 Mar 2009, 14:38

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby S.R.A.M » 22 Mar 2009, 19:13

man ir 05 gada hrw 4wd......hadenei kops dzimsanas mainiiti 2 reiz guultni un viena bukse...vairkaa nekaa pa 150 .000 km nobrauktiem....
EG9 H22 Boosted soon
04' GH4 4WD D16W1 - sold
09' CW1 A/T R20A3 - dailly use
ek4 - pa veliem vakariem
S.R.A.M
---
---
 
Posts: 369
Joined: 21 Sep 2004, 08:04
Location: paarduagavaa - maarupee

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby Usis » 03 Jun 2009, 14:46

Nopirku 1,5 gadus atpakaļ ar 205 tk uz spidometra. Patēriņš ap 11 ltr./100km. Šis rādījums nav 100% objektīvs, jo ikdienā sanāk braukt ļoti īsus gabaliņus ~2-3 km. Esmu mainījis priekšējo gultni 30 (gultnis) + 20(darbs) Ls. Visas bukses priekšējiem plauktiem un atsaites - par detaļām sanāca ~35, ņēmu nost un liku virsū pats, pārpresēja paziņa par polšu. Tad vēl 14 (termostats) + 15 (darbs) + 15(antifreeze). Metināju izpūtēju 30 Ls. Mainīju lodbalstu 12 + darbs(neatceros tur vēl pēc tam nāca klāt savirzes regulēšana). Mainīju visas bremžu uzlikas ~20 pr. + ~10 aizm. Nu tā pat jau visu laiku kaut kur roka jāpieliek, tas nevienmēr tev prasa līdzekļus, bet laiciņš paiet. Ā kad nopirku uztaisīju pilno apkopi t.i. nomainīju visu ko var nomainīt (filtri, eļļas, siksnas, šķidrumi) un tas man sanāca uz 250 Ls tur gan 140 paņēma par darbu. Tagad vēl būs jāmaina radiators, tam ir plaisa augša - tā netek, bet kad uzkarst tad sāk spiest ārā. Tas man maksās 50 Ls + darbs.
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

PreviousNext

Return to CR-V , HR-V , FR-V

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron