Ko teiksiet par CR-V

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby Deivids » 21 Aug 2009, 16:59

Usis wrote:Nopirku 1,5 gadus atpakaļ ar 205 tk uz spidometra. Patēriņš ap 11 ltr./100km. Šis rādījums nav 100% objektīvs, jo ikdienā sanāk braukt ļoti īsus gabaliņus ~2-3 km. Esmu mainījis priekšējo gultni 30 (gultnis) + 20(darbs) Ls. Visas bukses priekšējiem plauktiem un atsaites - par detaļām sanāca ~35, ņēmu nost un liku virsū pats, pārpresēja paziņa par polšu. Tad vēl 14 (termostats) + 15 (darbs) + 15(antifreeze). Metināju izpūtēju 30 Ls. Mainīju lodbalstu 12 + darbs(neatceros tur vēl pēc tam nāca klāt savirzes regulēšana). Mainīju visas bremžu uzlikas ~20 pr. + ~10 aizm. Nu tā pat jau visu laiku kaut kur roka jāpieliek, tas nevienmēr tev prasa līdzekļus, bet laiciņš paiet. Ā kad nopirku uztaisīju pilno apkopi t.i. nomainīju visu ko var nomainīt (filtri, eļļas, siksnas, šķidrumi) un tas man sanāca uz 250 Ls tur gan 140 paņēma par darbu. Tagad vēl būs jāmaina radiators, tam ir plaisa augša - tā netek, bet kad uzkarst tad sāk spiest ārā. Tas man maksās 50 Ls + darbs.


Uzliec savam CRV B16 Vtec galvu :) buus labs aparats ar 200HP 8-)
ImageImageImage
User avatar
Deivids
----
----
 
Posts: 449
Joined: 07 Dec 2007, 17:53
Location: Silver Engine

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby renoo » 19 Nov 2014, 21:45

Sveiciens! Lieta sekojoša..braucu ar chrysler voyager ap 2000 gadu,pamazām sāku mest aci un crv vai hrv ap 2000 gadu,tik vajadzētu kādu,kas prastu salīdzināt. Skatoties sludinājumus rodas iespaids,ka šiem tendence un arku uz sliekšņu rūsēšanu-vai tā ir? Kā ar rezerves daļām un apkopēm salīdzinot ar cv? Degvielas patēriņš? Vai atpakalgaitā arī darbojas awd? Un vai šie auto ir augstāki,platāki par CV? Sorry,zinu,ka jautājumu ir daudz,bet,ticiet man,man to ir ļooti daudz :roll: Tomēr auto jau nemainam reizi nedēļā..vnk gribas dažreiz iebraukt mežā..kaut vai pasēņot..vai pēc eglītes :lol: ceru uz Jūsu atsaucību =;
User avatar
renoo
 
Posts: 3
Joined: 19 Nov 2014, 21:08

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby BirkoWs » 06 Jan 2015, 11:20

Honda CR-V iegūst svaigu izskatu un jaunas tehnoloģijas
Image

http://www.tvnet.lv/auto/jaunumi/542098 ... hnologijas
User avatar
BirkoWs
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4118
Joined: 15 May 2006, 12:29
Location: Riga/Iļguciems

Re: Ko teiksiet par CR-V

Postby dev_hdd » 07 Jan 2015, 19:08

kautkur pazuduši pousti :smt017 ?! Pēdējā tīri sakarīgi centos izskaidrot un kautko ieteikt!

P.S. Birkow - cerams ka faceliftam pilnpiedziņa arī beidzot pilda savu funkciju :mhihi: :mhihi: :mhihi:
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Previous

Return to CR-V , HR-V , FR-V

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron