chrysler voyager vs crv or hrv

chrysler voyager vs crv or hrv

Postby renoo » 19 Nov 2014, 21:24

Sveiciens! Lieta sekojoša..braucu ar chrysler voyager ap 2000 gadu,pamazām sāku mest aci un crv vai hrv ap 2000 gadu,tik vajadzētu kādu,kas prastu salīdzināt. Skatoties sludinājumus rodas iespaids,ka šiem tendence un arku uz sliekšņu rūsēšanu-vai tā ir? Kā ar rezerves daļām un apkopēm salīdzinot ar cv? Degvielas patēriņš? Vai atpakalgaitā arī darbojas awd? Un vai šie auto ir augstāki,platāki par CV? Sorry,zinu,ka jautājumu ir daudz,bet,ticiet man,man to ir ļooti daudz :roll: Tomēr auto jau nemainam reizi nedēļā..vnk gribas dažreiz iebraukt mežā..kaut vai pasēņot..vai pēc eglītes :lol: ceru uz Jūsu atsaucību =;
User avatar
renoo
 
Posts: 3
Joined: 19 Nov 2014, 21:08

Re: chrysler voyager vs crv or hrv

Postby dev_hdd » 20 Nov 2014, 10:31

Priekš šēnēm un eglītēm neviens no viņiem tev nederēs - priekš tādiem pasākumiem kā minimums ir X5 :-D :-D :-D

Kapēc mežā nevar iebraukt ar priekšpiedziņu - man tas katru gadu izdodas bez iespringuma :-k !!
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: chrysler voyager vs crv or hrv

Postby renoo » 21 Nov 2014, 21:18

Priekš šēnēm un eglītēm neviens no viņiem tev nederēs - priekš tādiem pasākumiem kā minimums ir X5 :-D :-D :-D

Kapēc mežā nevar iebraukt ar priekšpiedziņu - man tas katru gadu izdodas bez iespringuma
Hmm..kā minimums x5?? Kā tad pats ar priekšpiedziņu tur tiki bez iespringuma? :) Tavējais droši vien nav automāts un 1800 pašmasā :) Mjāā..visi tik palasa,bet atbildes nekādas..domāju, ka hondas īpašnieki būs pārliecinošaki , lai pulciņam pierunātu vēl kādu..
User avatar
renoo
 
Posts: 3
Joined: 19 Nov 2014, 21:08

Re: chrysler voyager vs crv or hrv

Postby dev_hdd » 02 Dec 2014, 15:43

Nēnu nevajag apvainoties. Neviens arī tevi nepierunās pirkt Hondu, jo tas ir dārgs Japānis ar sarežģītu elektroniku un daudz rūsē un bieži plīst :-D :-D ! Tapēc visi klusē lai izvairītos no atbildības :-D ! Un konkrētais modelītis nav īpaši izplatīts šajā iestādē, te pārsvarā vīlē sivēnus :-D ! Kas attiecas uz CR-V un kas ir dzirdēts no visādām tantēm, kas aiz sētas runā, tad tavām vajadzībām derēs visi CR-V izņemot šo

Watch on youtube.com



HR-V ir 4vietīgs siviks ar paaugstinātu klīrensu. Par caurgājību un AWD darbību lai stāsta zinātāji.

Kas attiecas uz dzinējiem visi bendzīna dzinēji būs rijīgi, stipri šaubos ka ārpus pilsētas ielīdīsi zem 10L, pa pilsētu - :lol: !! Nu varbūt HR-V tas izdosies! Dīzeļi cik zinu tad laikam visi braukā N sērijas GM opeļu dīzeļiem, izņēmot augstāk video redzamo kam ir DTECs. N sērija varētu kādos 7-8 pilsētā ielīst, ja protams jau nav noklabināts. Mna FR-V pa pilsētu artopašu N22 ~6L, ārpus pilsētas maz :-D . Tākā daudz braukāju ārpus poilsētas - man izdevīgi, bet visulaiku kāre uz K20 :twisted: !
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: chrysler voyager vs crv or hrv

Postby dev_hdd » 03 Dec 2014, 03:07

Uz 2. paaudzes nekādu probēmu

Watch on youtube.com
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona


Return to CR-V , HR-V , FR-V

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron