CR-V 99 eļļas patēriņš

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Usis » 30 May 2011, 13:19

Un vēl... Esmu lietojis Xeramics dzinēja eļļas piedevu. Sevišķu efektu neizjutu, vismaz, kas saistās ar parastajiem rādījumiem - jauda, dagvielas patēriņš. Eļļas zudumu tas arī neietekmēja, tāpēc arī izšķīros par vārtsu blīvslēgu maiņu. Vienīgi, kā man likās, tad klusāks gan laikam palika (bet tas jau tā subjektīvi- trokšņu līmeni nemērīju).
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Bonz » 31 May 2011, 12:16

Usis wrote: Vienīgi, kā man likās, tad klusāks gan laikam palika (bet tas jau tā subjektīvi- trokšņu līmeni nemērīju).

vārsti ar tiek pārregulēti! domāju tur tā vaina!
アウディ A4 B8
ホンダ EP2 sold
ホンダ EG3
Image
User avatar
Bonz
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 1190
Joined: 16 Mar 2010, 12:01
Location: Ryga - Bisumuiza

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Usis » 31 May 2011, 14:36

Bonz wrote:
Usis wrote: Vienīgi, kā man likās, tad klusāks gan laikam palika (bet tas jau tā subjektīvi- trokšņu līmeni nemērīju).

vārsti ar tiek pārregulēti! domāju tur tā vaina!

Vārstus domāju neviens viņam nav regulējis arī pie blīvslēgu maiņas. Turklāt es te runaju par Xeramic pieliešanu, ka pēc tam liekas, ka palika klusāks.
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Bonz » 31 May 2011, 14:48

personīgi esmu lējis x1r piedevu!
arī klusāks paliek!
アウディ A4 B8
ホンダ EP2 sold
ホンダ EG3
Image
User avatar
Bonz
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 1190
Joined: 16 Mar 2010, 12:01
Location: Ryga - Bisumuiza

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby mateuz » 01 Jun 2011, 11:08

Man ir manuālā kārba, benzīnieks/gāze

benzīns 10-11 l/100 km

gāze atkarībā no tā kur pildos, bet vidēji no 12 - 13.5 l/100km


Man Nippo serviss teica ka, vārstu blīvslēgi tie neesot, telefoniski, bet drīzāk tie virzuļu gredzeni, un ja es pamēģināšot pie eļļas maiņas izskalot ar kādu no skalojamajiem tad iespējams, kaut kas varētu uzlaboties.

es jau protams nezinu, ar ko ir zāļots motorīts kādus gadus 3 atpakaļ varbūt tur vēl kāds biezāks štrunts aizķēries kuru tiešām vajag izraut ārā kopā ar veco eļļu.

Pagaidām nav luste ~60 ls vērtu ekspermentu ar vārstu blīvslēgiem taisīt ar domu - ja nu tiešām būs effekts

Tāpēc reālāko variantu saredzu skaošanu, labu eļļu, un piedevu nodilušiem motoriem
User avatar
mateuz
_
_
 
Posts: 54
Joined: 04 Mar 2011, 12:30

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Oto » 01 Jun 2011, 16:34

nu jopcik moš ar to vajadzēja sākt, un pateikt, ka tu uz gāzes braukā.
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Usis » 01 Jun 2011, 22:21

Jā, lai nu ko te teiktu gāzinieki, bet es vēl nevienu gāzes darbināmu motoru neesmu redzējis ar kuru nebūtu problēmu. (izņemot tos kuriem nupat uzstādīta gāzes iekārta :-D ). Tad jau gan Nipponam būs laikam taisnība par tiem gredzeniem.

Vēl tikai gribēju piebilst, ka normāla piedeva tāpat maksā 25 Ls, skalošanas līdzeklis arī vismaz 5Ls. Liet kaut ko par 3 ls ir pilnīgi bezatbildīgi, baigās vēl var sanākt sliktāk, nemaz nerunājot par izmestu naudu. Tā, ka ekonomija te arī nekāda neasanāks.

Lai gan tev jau uz degvielu vajadzēja būt pietiekami ieapījušam, lai varētu tagad nomainīt motoru. :twisted:
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Oto » 02 Jun 2011, 00:25

Nē nav jau ne vainas gāzei, ja korekti sataisīts, bet nu Hondas ar to ne visai draudzējas tā kā smalkāk jāpieiet. Tipa vārstiem vēl papildus kaut kāda eļļošana nepieciešama, lai neizdeg.
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby mateuz » 02 Jun 2011, 09:32

tātad stāsts ir tāds, tā eļļas lieta ir kādu laiku...

iepriekš domāju, ka eļļa burtiski tek pa mazam bišķim ārā gar to cilindra puļķi + gar vārstu vāka blīvi


tad gad regulēja vārstus arī blīvi samainija, plus to korķi arī citu ieliku

tagad gar vāku un gar korķi nav nekādas sulošanās, bet eļļa joprojām zūd


Molilats ir latviešu manta, un laba ,manta, tāpēc, domāju šo arī iepirkt


skalotāju no LiquiMoly

Gāzē man konkrēti liekas nav tā problēma, kaut kas " no iekšām" , jo iekārta vēl ir svaiga, vēl 2 gadi garantija, iešprice uz katru cilindru ar ātrajām sprauslām...

baidos ka tie gredzeni, un tas nozīmē, ka tiešām ja remontētu tad tas būtu tā pat kā vēl 12 gadus katru menesi 1 l eļļas pieliet klāt neremontējot

ja sanāks tad tos vārstu blīvslēgus varētu nomainīt + skalošana, eļļa,filts, piedeva


bet jebkurā scenārijā jāšķiras no kāda ciparnieka


šķiet ka laikam jāsazāļo kā vecs pensionārs, lai vēl velk kādu laiku :)
User avatar
mateuz
_
_
 
Posts: 54
Joined: 04 Mar 2011, 12:30

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby dev_hdd » 08 Jun 2011, 09:25

mateuz wrote:
baidos ka tie gredzeni, un tas nozīmē, ka tiešām ja remontētu tad tas būtu tā pat kā vēl 12 gadus katru menesi 1 l eļļas pieliet klāt neremontējot


Nē tas nebūtu taspats jo gredzenu problēma ir progresējoša beigsies ar to ka pazaudēsi arī kopresiju. Tā iet kad nesaprot, kas ir gāze un bendzīns, rekur te ir vēļviens edy333, kas dievojas ka argāzi viņa autiņam ir krietni labāks cēliens nekā ar bendzīnu. Pareizi jau te rakstīja un atkārtošu vēlreiz, HONDU DZINĒJI NEDRAUDZĒJAS AR GĀZES IEKĀRTĀM. Jau iz dzīves redzēts kā izskatās gredzeni, čaulas un vārsti pēc 2-3 gadu braukāšanas ar "ekonomiski" izdevīgāku degvielu. Degmaisījums ir pārāk "saus", līdz ar to vissas no tā izrietošās sekas.
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Edžus » 04 Sep 2011, 16:58

nevar gāzi ar benzinu jaukt kopa? domāju 80% gaze un 20%bendzins.
Image
Honda civic EG4 D15/Z6 1992g 1.5 - pārdots
Honda civic EG5 D16Z6 1992g 1.6
Piedāvāju elektromontiera,elektriķa, autoelektriķa pakalpojumus un pārējo kas saistīts ar audio,video, signalizāciju)
Ka ari apsardzes signalizāciju programmēšanu PARADOX,DSC
T. 29665350
User avatar
Edžus
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 906
Joined: 03 Aug 2008, 14:34
Location: Rīga;Iļģuciems

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby mateuz » 05 Sep 2011, 10:18

UPDATE: kaut kā ziņķares mocīts pats palīdu zem auto.
:-k domāju vai nu servisā strādā ļoti gudri cilvēki vai ļoti negudri

vārdu sakot eļļas pannai mala sulo, un tur pat netālu arī viena pile karājās.

Kā minēju iepriekš nav eļļas peļķu kad auto stāv pie darba vietas vai kaut vai noparkojoties pie veikala.

Iespējams, ka tā pilēšana ir braukšanas laikā......

Nav nekādu grabēšanu vai klabēšanu, zilo dūmu nav, apgriezieni neraustās.... tāpēc man kaut kā negribās ticēt ne vārstu blīvslēgiem, ne virzuļu gredzeniem, bet gan kādai elementārai fiziskai tecēšanai.... (iespējams, ka sevi mierinu, bet kaut kā cerīgāks skats uz dzīvi pavērās, ka ieraudzīju iespējamo vainu)

Vai kādam ir kaut kāda līdzīga lieta bijusi, cik liels čakars nomainīt pašam to eļļas pannas blīvi, jāmaina blīve un skrūves, vai tikai blīve? cik saprotu jāņem nost izpūtējs, lai šo pasākumu īstenotu.
User avatar
mateuz
_
_
 
Posts: 54
Joined: 04 Mar 2011, 12:30

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Martinsh » 05 Sep 2011, 10:37

Image

jaaa ņem nost izpūtēju, nolej eļļu, un skrūvē tik nost, (iespējams jānoņem balsti uz kārbu 5 gb skrūves, un bleķis kas nosedz spararatu), skrūves vecās atstāj, blīvi pērc labu Victor reinz, un dari.
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby mateuz » 05 Sep 2011, 10:58

Paldies, bet ir vēl papildinājums...

Gar blīvi sulojās, bet reālo eļļas pili atradu cik saprotu zem eļļas spiediena senosora...

varbūt tas štrunts vispirms jānomaina?
User avatar
mateuz
_
_
 
Posts: 54
Joined: 04 Mar 2011, 12:30

Re: CR-V 99 eļļas patēriņš

Postby Oto » 05 Sep 2011, 11:05

Edžus wrote:nevar gāzi ar benzinu jaukt kopa? domāju 80% gaze un 20%bendzins.


Tā jau aptuveni sanāk, jo pie iedarbināšanas tāpat tiek benzīns lietots. Un neko tā gāze "nesausina", jo benzīns arī nav eļļa, pamēģiniet sajaukt benzīnu ar eļļu tieši otrādi visa eļļa notek. Gāzes problēma ir tikai regulācijā.
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

PreviousNext

Return to CR-V , HR-V , FR-V

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron