CR-V '08 garantijas šmuce

CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Pokemons » 06 Mar 2009, 14:54

Varēšu 1dien pārbaudīt Nippona garantijas remontu (pa telefonu viņi nebija diezko atsaucīgi :-D ). Kas par vainu? Liela! Sāku piefiksēt, ka man uz aizmugurējā sēdekļa sānu drošības jostas veidojas kaukas balts (nodomāju, moš šmucīte un tā :-D ). Varbūt kaukas izbiris... Nē, paliek arvien vairāk un šonedēļ arī otrā pusē atklāju identisku skatu :shock: Nu neko, zvanu uz Nipponu, kas tas tāds balts man tur?! :-D šis saka, lai es PN un eju tīrīt, ka neko nezinot. Nu es nokautrējies eju un turpinu štukot - kaukā izdomāju nogaršot :shura: (pēc kolēģa ieteikuma) - b**, tīra sāls :shock: :shock: :shock: Skaidrs, ka tirsā, tik hvz no kurienes. Paceļu aizmugurējo beņķi augšā - jā, pizģets, tur jau dubļi sakrājušies :shock: A tur tam ūdenim žūstot tā sāls kaukā tieši drošības jostās nostājas.
1dien dzenu uz garantijas remontu - nezinu, kāpēc un kur tek iekšā, bet stienis ir baigais par šādu situāciju nepilnu gadu vecai a/m.
a/m pirkta bensonā kur arī tika uzstādīts piekabes āķis, kas varētu būt arī pie vainas, jo nav veikta rūpīga uzstādīšana.
Pieļauju, ka šāda nepilnība ir man vienīgajam, bet citi var ar iemest aci, vai viss ok :wink:
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Pokemons » 09 Mar 2009, 16:23

Šodien biju Nipponā uz apskati. Ar āķi tur nav nekāda sakara, izrādās, ka daļai 2007 gadā ražotajiem CR-V esot novērota līdzīga problēma, bet 2008.gada modeļiem tika tas novērsts, izrādās tomēr, ka nē! Vaina meklējama kaukādā šuvē pie kreisās puses aizmugurējās arkas, kura ražošanas procesā nav precīzi nostrādāta. Jebkurā gadījumā Nippons iedeva maiņas mašīnu un kopumā attieksme bija :smt023
līdz 3dienas rītam driftēšu ar Jazz'u (par nožēlu, veco modeli iedeva :-D )
Tā kā tie nedaudzie indivīdi, kam šeit ir CR-V, var drošības labad nočekot zem aizmugurējā beņķa, vai nav kādi slapjumi :wink:
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs

Postby Ellers » 12 Oct 2009, 20:15

Biju uz Nippon korozijas apskati kurā viņi piefiksē visas akmentiņu buktītes un stāvvietas saskrāpētās durvis, esot pēc ražotāja ieteikumiem jāmaina bagažnieka vāks jo aiz aizmugurējā nummura parādās rūsa ](*,)
Auto nobraucis 33k km.

Navigācija :smt005 kad būs LV karte joprojām dīleri nezin, ir doma navi mainīt pret tipa neoriģinālo navi, ko nippons piedāvā pa 800Ls, atradu ebayā pa 300Ls, vienīgi uzstādīšana Niponā 150 Ls, diez ko viņi teiks ja kāds skaņas instalātoru kantoris nomainīs pa lētākām naudām.
Bet nu vismaz tajā kastē TomToms ir, kas ir gana labs.
Ellers
LHK ex-biedrs

Postby Kasits » 12 Oct 2009, 21:18

[E] wrote:Biju uz Nippon korozijas apskati kurā viņi piefiksē visas akmentiņu buktītes un stāvvietas saskrāpētās durvis, esot pēc ražotāja ieteikumiem jāmaina bagažnieka vāks jo aiz aizmugurējā nummura parādās rūsa ](*,)
Auto nobraucis 33k km.

Navigācija :smt005 kad būs LV karte joprojām dīleri nezin, ir doma navi mainīt pret tipa neoriģinālo navi, ko nippons piedāvā pa 800Ls, atradu ebayā pa 300Ls, vienīgi uzstādīšana Niponā 150 Ls, diez ko viņi teiks ja kāds skaņas instalātoru kantoris nomainīs pa lētākām naudām.
Bet nu vismaz tajā kastē TomToms ir, kas ir gana labs.

Tāpēc vien Hyundai patīk - saprot cilvēkus un uzreiz piedāvā iebūvēto NAVI ar TomTom nevis mēģina atklāt jaunu Ameriku... :)
Image
Kasits
-
-

Postby Pooky » 19 Oct 2009, 15:19

runājot par Navi,
kādu laiku vakaros domāju, ka vajadzētu dabūt TomTom navi un kādam programmētājam iedot Hondas oriģinālo Navi disku un TomTom disku.
Cik grūti būtu pārrakstīt TomTom navigācijas disku Hondas navigācijas lasāmajā formātā?
Piedr..zt dīleri, kurš sola no 2006. gada septembra oriģinālo LV navigāciju!
Image
Pooky
LHK ex-biedrs

Postby Oto » 19 Oct 2009, 16:21

offtopic:

Aizmirsti Tomtom kartes uz Navi formātu dabūt ir nereāli, daudzi jau ir mēģinājuši un aplauzušies. Iepriekš kad šis topiks pacēlās šo jautājumu papētiju un skaidrs ir tas, ka Navi kartes var izkopēt tikai no līdzīga diska. Formāts(datubāzes apraksts) nav publiski pieejams un ir nemērā sarežģīts, lai to tāpat atkostu.

Par kartes nokopēšana - Atrodi kādu ciešamu Navteq DVD ar LV karti no vienalga kādas mašīnas un tad jau var sākt skatīties.

http://www.hondaclub.lv/forums/viewtopic.php?f=11&t=8820&p=394927&hilit=navi*#p394927
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon

Postby Pokemons » 03 Nov 2009, 16:50

[E] wrote:Biju uz Nippon korozijas apskati kurā viņi piefiksē visas akmentiņu buktītes un stāvvietas saskrāpētās durvis, esot pēc ražotāja ieteikumiem jāmaina bagažnieka vāks jo aiz aizmugurējā nummura parādās rūsa ](*,)

man gan tikai pārkrāsoja bagāžnieku :-k
60 000 km man pa garantiju nomainīja kko stūres mehānismam un priekšējos bremžu diskus, stulbums, ka uz garantijas remontu jābrauc pēc 2ām nedēļām, jo detaļas jāpasūta, respektīvi, sanāk baigā laika čakarēšana.

Man vēl paspēja sačakarēties panorāmas jumtam aizvelkamo aizkariņu mehānisms. Lai pie viņa tiktu klāt jājauc viss salons ārā.

karoč, visādu kasjaku pietiek
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs

Postby FIB_ » 12 Nov 2009, 12:09

Izklausās, ka Jums ar CR-V iet jautri... Ceru, ka jaunais 2010. gada modelis būs salāpīts...
Tajā ziņā Accord ir zelts, 68k km, neesmu izņemot apkopes neko citu taisījis, protams, neskaitot švīkas un crashus! :shock: :-D
2007 Honda Accord DOHC iVTEC HH-711
1988 Honda CRX ED9 - sold
FIB_
LHK ex-biedrs

Postby Pokemons » 17 Nov 2009, 14:15

Vakar aizdzinu uz garantijas remontu panorāmas jumtam.
Izrādās, ka panorāmas jumta "kauko" nomainīt esot ļoti grūti un vispār to dara pirmo reizi :shock: karoč beidzās ar to, ka kaukas ir salauzts un atkal detaļa jāpasūta un mans auto stāv ar izjauktu salonu. Tā kā es jau iepriekš izteicu savu neapmierinātību ar to, ka jājauc salons, attiecīgi pēc tam kkas sāks vēl grabēt (tāpat grab) :-D es kādas 10 dienas braukšu ar civic sedanu 09 a/t
Vispār ņemot vērā, to ka man regulāri sanāk kaukādas garantijas problēmas, tad es pa brīvu esmu izbraukājies gan ar jaunajiem akkordiem a/t un m/t + vēl jazziem :-D

jebkurā gadījumā man tā mašīna ir ZB (aknās sēž, visu laiku kaukāda huiņa) - karoč pēdējā honda, kaut gan es tā jau teicu pēc civica.
un jaunu mašīnu es arī vairs nepirkšu, tikai vecus šrotus, kuriem nav ko saplēst :-D `
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs

Postby jNx » 17 Nov 2009, 14:18

Pokemons wrote:tikai vecus šrotus, kuriem nav ko saplēst :-D `

kuriem pa garantiju viss sataisīts :-D :-D :-D
Image
jNx
LHK ex-biedrs

Postby Pokemons » 17 Nov 2009, 14:20

kurš teica, ka CR-V iet uz zagšanu, varu nolikt kādā klusā vietiņā, ja vajag :-D
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs

Postby Eddy » 17 Nov 2009, 16:08

Pokemons wrote:kurš teica, ka CR-V iet uz zagšanu, varu nolikt kādā klusā vietiņā, ja vajag :-D

Es teicu, bet tas bija kkad juulijaa. Ja gribi izmeegjinaat, atstaaj kaadu nakti pie areenas.
Image
Eddy

Postby FIB_ » 17 Nov 2009, 23:42

Pokemons wrote:Vakar aizdzinu uz garantijas remontu panorāmas jumtam.
Izrādās, ka panorāmas jumta "kauko" nomainīt esot ļoti grūti un vispār to dara pirmo reizi :shock: karoč beidzās ar to, ka kaukas ir salauzts un atkal detaļa jāpasūta un mans auto stāv ar izjauktu salonu. Tā kā es jau iepriekš izteicu savu neapmierinātību ar to, ka jājauc salons, attiecīgi pēc tam kkas sāks vēl grabēt (tāpat grab) :-D es kādas 10 dienas braukšu ar civic sedanu 09 a/t
Vispār ņemot vērā, to ka man regulāri sanāk kaukādas garantijas problēmas, tad es pa brīvu esmu izbraukājies gan ar jaunajiem akkordiem a/t un m/t + vēl jazziem :-D

jebkurā gadījumā man tā mašīna ir ZB (aknās sēž, visu laiku kaukāda ***ņa) - karoč pēdējā honda, kaut gan es tā jau teicu pēc civica.
un jaunu mašīnu es arī vairs nepirkšu, tikai vecus šrotus, kuriem nav ko saplēst :-D `

Njaa, izklausaas skaabi... Labi, ka es tomeer paliku pie Accord! :-"
2007 Honda Accord DOHC iVTEC HH-711
1988 Honda CRX ED9 - sold
FIB_
LHK ex-biedrs

Postby Ellers » 30 Dec 2009, 09:44

No kasko apdrošinātājiem saņemta apsveikumu vēstule ar to ka 70 CRV atraduši citus saimniekus un steidzamā kārtā jāuzstādā papildus imobilaizeris.

P.S. Panorāmas žalūzija ķērās, to arī taisīja.
Ellers
LHK ex-biedrs

Postby Ellers » 30 Dec 2009, 09:45

Vēl piedevām aizmirsu uzrakstīt ka ēļļas lampa ik pa brīdim mirgo, lai gan eļļa līmenī. KAS PAR???
Ellers
LHK ex-biedrs

Next

Return to CR-V , HR-V , FR-V