CR-V '08 garantijas šmuce

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Pooky » 30 Dec 2009, 11:42

[E] wrote:Vēl piedevām aizmirsu uzrakstīt ka ēļļas lampa ik pa brīdim mirgo, lai gan eļļa līmenī. KAS PAR???

Tas pats kas manm Civic'am. Man izlec eļļas līmeņa lampa info displejā, bet ar līmeni ir viss kārtībā. Tāds joks ir bijis kādas reizes 3 vai 4, 3.5 gadu laikā
Image
Pooky
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2418
Joined: 02 Sep 2006, 15:32
Location: 32[20]

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby DimanC » 31 Dec 2009, 11:52

Pooky wrote:
[E] wrote:Vēl piedevām aizmirsu uzrakstīt ka ēļļas lampa ik pa brīdim mirgo, lai gan eļļa līmenī. KAS PAR???

Tas pats kas manm Civic'am. Man izlec eļļas līmeņa lampa info displejā, bet ar līmeni ir viss kārtībā. Tāds joks ir bijis kādas reizes 3 vai 4, 3.5 gadu laikā
manā lāmera saprašanā tā lampiņa informē par zemu eļļas spiedienu, nevis par līmeni.
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby janni » 02 Jan 2010, 23:12

[E] wrote:No kasko apdrošinātājiem saņemta apsveikumu vēstule ar to ka 70 CRV atraduši citus saimniekus un steidzamā kārtā jāuzstādā papildus imobilaizeris.

un nebija arī kaut kas par kaut kādas elektriskās ķēdes atvienošanu durvīs?! :D

mums septembrī darbā viens CR-V (exclusive) aizgāja pusdienas laikā apmēram 30 minūšu laikā, kamēr šefs pusdienas ēda kaut kur pļavniekos.. bet uz ziemassvētkiem atnāca tāds pats apsveikums, lai arī atlīdzības nauda no BTA jau bija saņemta.. :lol:
ex Honda driver
janni
 
Posts: 7
Joined: 07 Oct 2007, 20:43
Location: Rīga

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Pokemons » 04 Jan 2010, 09:50

pa svētkiem secināts, ka Niponna serviss strādā pilnīgā pofigā...
Iepriekš minēju, ka dēļ panorāmas jumta, jauca ārā salonu un pēcāk arī salika, tas ievilkās uz nedēļu, jo viņi kko saplēsa (ok, kam negadās, bet šis tomēr ir oficiāls dīleris, nevis kaimiņu saša), uzreiz pēc salona salikšanas pustumsā rūpīgi visu izskatīju vai nav kkas sasmērēts un tā, bet to nepamanīju - b*e, kā var salikt otrādāk jumta rokturus (tie kas atrodas salonā virs durvīm) - 3 ieliek pareizi, ceturto uzliek otrādāk... ja pret niponnu mēģināju ieturēt jebkādu cieņas minimumu, tad pēc šī izgājieni man nav uzticības piedāvātajiem servisa pakalpojumiem. (jā, es varu pats viņu nomainīt pareizi, bet šis ir principa jautājums un man ņefig nekas pašam nav jāmaina 1,5 gadu vecia a/m, kuru izdzinu no salona un visas apkopes/garantijas veiktas pie "oficiālā" dīlera)
šis nav pirmais garantijas remonts, pēc kura man jābrauc atkārtoti, lai viņi izlabotu kļūdas.

Jebkurā gadījumā - nevienam neieteikšu saistīties ar nipponu! Šī IR mana pēdējā honda :-D Gati, točna! :-D
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 704
Joined: 25 Apr 2007, 06:55
Location: Pokebumba

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Pokemons » 06 Jan 2010, 08:13

vakar būts nipponā, izstāstīju savu sāpi un ko es domāju par šādu attieksmi :evil: bet domāju, ka tāpat nevienu tas īpaši neaizķēra. Par nepareizi pielikto rokturi man uzsauca gabarīta lampiņas maiņu :-D wiiii....
bet ar to viss nebeidzās :shock: :-D
pēc visu kļūmju novēršanas es, nu jau kā "pieredzējis" specs, apskatos, kādā kvalitātē ir veikta roktura maiņa - protams, ka netīrām rokām pa gaišo jumta apšuvumu :smt082 :smt082 :smt082
man nolaižas rokas, jo jau pāris mēnešus atpakaļ, kad pirmo reizi man mēģināja neveiksmīgi sataisīt panorāmas jumta aizvērtņus, uz jumta apšuvuma parādījās netīri (dirty sanchez, b*e :shura: ) nospiedumu.
Eju atpakaļ, atkal dzen manu autiņu servisā, mēģina tīrīt, to var izdarīt tikai daļēji tāpēc tiks viekta salonam ķīmiskā tīrīšana (nesapratu vai visam, vai tikai jumtam! Gan jau tikai jumtam).

Pēc dažiem mēnešiem 80 000 km apkope, gaidāmi jauni piedzīvojumi :-D
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 704
Joined: 25 Apr 2007, 06:55
Location: Pokebumba

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby crashiks » 06 Jan 2010, 08:46

Pamēģini aizbraukt uz berģiem - uz Wess. šie ar ir oficiālais Honda dīlerserviss
Honda Accord Tourer AT 2.0iVTEC
crashiks
----
----
 
Posts: 404
Joined: 05 Sep 2005, 10:17
Location: Rīga

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Pokemons » 13 Jan 2010, 10:40

crashiks wrote:Pamēģini aizbraukt uz berģiem - uz Wess. šie ar ir oficiālais Honda dīlerserviss

Tu domāji SanMotors? Neesmu drošs, ka viņi man veiks arī garantijas remontus.
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 704
Joined: 25 Apr 2007, 06:55
Location: Pokebumba

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby crashiks » 13 Jan 2010, 12:47

Pokemons wrote:
crashiks wrote:Pamēģini aizbraukt uz berģiem - uz Wess. šie ar ir oficiālais Honda dīlerserviss

Tu domāji SanMotors? Neesmu drošs, ka viņi man veiks arī garantijas remontus.

viņiem ir jāveic.
Par garantiju tāpat maksā man liekas ka ražotājs, gan darbu gan detaļas.
Honda Accord Tourer AT 2.0iVTEC
crashiks
----
----
 
Posts: 404
Joined: 05 Sep 2005, 10:17
Location: Rīga

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Pokemons » 13 Jan 2010, 13:28

tev taisnība, biju palaidis garām ziņu, ka san motors ir kļuvis par honda autorizēto servisu.
Image
Pokemons
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 704
Joined: 25 Apr 2007, 06:55
Location: Pokebumba

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Nefane » 05 Feb 2012, 15:43

KĀ ESMU VĪLUSIES HONDĀ CRV 2007! Otra mašīna man ir RAV4 2006.gada un nav nekādu problēmu, bet ar Hondu un Nipponu - nav spēka vairs no tiem murgiem, kaut ņem un raksti uz Anglijas rūpnīcu.
User avatar
Nefane
 
Posts: 4
Joined: 05 Feb 2012, 15:21

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Edupuiks » 05 Feb 2012, 15:51

Nefane wrote:KĀ ESMU VĪLUSIES HONDĀ CRV 2007! Otra mašīna man ir RAV4 2006.gada un nav nekādu problēmu, bet ar Hondu un Nipponu - nav spēka vairs no tiem murgiem, kaut ņem un raksti uz Anglijas rūpnīcu.


argumentētāk, lūdzu!

kur problēma? :-D
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Nefane » 06 Feb 2012, 09:20

Kāpēc vīlusies Nippon servisā?
Kad biju ar Honda CRV 2007 (benzīns/automāts) uz tehn.apkopi 100t.km pajautāju, ko darīs 120t.km apkopē un cik tas izmaksās? Atbildēja - eļļas maiņa+filtri, zobsiksnas maiņa, kopā 280 Ls.
Draugs nolēma pārjautāt pa e-mailu Nipponam. Saņēma atbildi -
2011. gada 7. decembris 15:06 Valters Sulcs <valters.sulcs@nipponauto.lv> rakstīja: Labdien, Ar zobsiksnu ir aprīkoti tikai 1. paaudzes CRV ( līdz 2002. g.) , zobsiksna jāmaina ik pa 105.000 km, pārējie CRV ir aprīkoti ar dzinēja ķēdi ( maiņa nav paredzēta).
Ok, zvanīju jautāju, ko tad īsti darīs uz 120t.km? Šoreiz atbildēja - eļļa+filtri, sveču maiņa, degvielas filtra maiņa - kopā 380Ls.
Neko vairs nesaprotu, kas tur notiek?! Jāpiezvana uz Berģu servisu, varbūt tur vēl ko citu man sastāstīs! /
User avatar
Nefane
 
Posts: 4
Joined: 05 Feb 2012, 15:21

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Nefane » 06 Feb 2012, 09:37

Kāpēc vīlusies Honda CRV 2007.( benz./automāts) ?
Jo ir iespēja salīdzināt ar RAV4 2006. (benz./automāts)...
Abas tiek lietotas vienādi.
Hondai 2011.janvārī nomainīju akumulatoru, jo ziemā nobeidzās, bet jau atkal 2012.janvārī nevaru iedarbināt.
Rav4 vēl ne reizi nav mainīts akumulators un var iedarbināt katru rītu bez problēmām.
Hondai 2010.vasarā salūza kondicionieris (vai kas tur taisa to auksto gaisu :roll: ) Rav4 viss darbojas ideāli.
Hondai aizmugurē sēžot pūš vējš gar sāniem, jo ir šķirbas starp sēdekļiem, Rav4 - silts un nekas nepūš.
Un vēl citas lietas.
Kā tā var būt, ka par gadu vecākai mašīnai viss ir labāk nekā šai jaunajai nervu maitātājai?
User avatar
Nefane
 
Posts: 4
Joined: 05 Feb 2012, 15:21

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Edupuiks » 06 Feb 2012, 09:50

Nefane wrote:Kāpēc vīlusies Honda CRV 2007.( benz./automāts) ?
Jo ir iespēja salīdzināt ar RAV4 2006. (benz./automāts)...
Abas tiek lietotas vienādi.
Hondai 2011.janvārī nomainīju akumulatoru, jo ziemā nobeidzās, bet jau atkal 2012.janvārī nevaru iedarbināt.
Rav4 vēl ne reizi nav mainīts akumulators un var iedarbināt katru rītu bez problēmām.
Hondai 2010.vasarā salūza kondicionieris (vai kas tur taisa to auksto gaisu :roll: ) Rav4 viss darbojas ideāli.
Hondai aizmugurē sēžot pūš vējš gar sāniem, jo ir šķirbas starp sēdekļiem, Rav4 - silts un nekas nepūš.
Un vēl citas lietas.
Kā tā var būt, ka par gadu vecākai mašīnai viss ir labāk nekā šai jaunajai nervu maitātājai?


acīmredzot honda Tev vienkārši nav piemērota :mhihi:

ja nopietni, tad visticamāk nav paveicies ar konkrēto eksemplāru. tā mēdz būt. arī ar citu marku auto ;)
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: CR-V '08 garantijas šmuce

Postby Rixis » 06 Feb 2012, 11:11

Valter, Valter :-D
User avatar
Rixis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2774
Joined: 02 Mar 2008, 17:18
Location: Itāļu Hondā

PreviousNext

Return to CR-V , HR-V , FR-V

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron