Forums

Sūdzības un ierosinājumi

Forums

Postby .MR2. » 01 Oct 2005, 20:11

A nevar pamainiit kaut kadus skinus Forumam.
Bish jau piegriezies tas peleekais fons.
Nu piemeeram tak telefonam, monitoram un dajebkam,
tak pamainam background vairaak vai mazaak meenesii kaut reizi. :roll:
Nothing special™
.MR2.
LHK ex-biedrs
 
Posts: 1113
Joined: 15 May 2004, 19:45

Re: Forums

Postby orcan » 01 Oct 2005, 20:30

.MR2. [Māris] ('',) wrote:A nevar pamainiit kaut kadus skinus Forumam.
Bish jau piegriezies tas peleekais fons.
Nu piemeeram tak telefonam, monitoram un dajebkam,
tak pamainam background vairaak vai mazaak meenesii kaut reizi. :roll:

ja paliks bildi backgroundaa buus gruuti lasiit
Civic EJ1Image
BMW E91 318d Image
orcan
LHK biedrs - Rafšan
LHK biedrs  -  Rafšan
 
Posts: 3417
Joined: 28 Apr 2005, 15:32
Location: Banānu republika

Postby ivars » 02 Oct 2005, 03:41

godiigi sakot, manupraat, reizi meenesii mainiit bildi telefonaa ir diezgan beernishkjiigi, bet es no taadiem cilveekiem varu labu naudu nopelniit :P

man kompii desktopaa ir smuka vienmeeriigi zalja bilde (saucaas windows classic) un taada jau 5 gadus tur staav nemainiigi, jau no tiem laikiem, kad lietoju win98 :D no taa ieguustu:
1) nedaudz labaaku aatrdarbiibu, jo nav katreiz jaaielaadee bilde kad tiek paraadiits desktop;
2) negurst acis - pierasts, mieriigs tonis utt.
3) var labaak saskatiit ikonas un izlasiit kas zem taam rakstiits. censhos gan taas arii uz ekraana glabaat peec iespeejas mazaak.

bet vispaar man nav nekaadu pretenziju pret skina maiņu, ja pogas paliek vecajaas vietaas un nemainaas taam uzraksti - man labaak patiik ierastas lietas, nevis no jauna apguut forumu.
ivars
LHK ex-biedrs
 
Posts: 190
Joined: 03 Aug 2003, 17:21
Location: Rīga

Postby Cipans » 02 Oct 2005, 09:59

Principaa skinus var mainiit savaa profilaa. Bija jau uzllikti kaadi 10 skinii , tikai ar pasha foruma updeitiem , skini ir pazudushi. Veelaak mosh uzlikshu atpakalj.
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Postby ivars » 02 Oct 2005, 10:06

Cipans wrote:Principaa skinus var mainiit savaa profilaa. Bija jau uzllikti kaadi 10 skinii , tikai ar pasha foruma updeitiem , skini ir pazudushi. Veelaak mosh uzlikshu atpakalj.


nu šitāds variants jau izklausās OK, tad MR2 var pac sev skinu uztaisīt :D pārtaisīt kādu gatavu skinu nemaz nebūtu tik grūti :wink:
ivars
LHK ex-biedrs
 
Posts: 190
Joined: 03 Aug 2003, 17:21
Location: Rīga

Postby .MR2. » 02 Oct 2005, 11:19

ivars wrote:godiigi sakot, manupraat, reizi meenesii mainiit bildi telefonaa ir diezgan beernishkjiigi, bet es no taadiem cilveekiem varu labu naudu nopelniit :P


NU ne gluzhi telefonam, bet nu pc gan man katru meenesi randomaa pamainaas smuka mashiina /smuka meitene/ vnk smuksbackground. 8-)
Nothing special™
.MR2.
LHK ex-biedrs
 
Posts: 1113
Joined: 15 May 2004, 19:45

Postby ABruweris » 11 Oct 2005, 10:46

ivars wrote:godiigi sakot, manupraat, reizi meenesii mainiit bildi telefonaa ir diezgan beernishkjiigi, bet es no taadiem cilveekiem varu labu naudu nopelniit :P

man kompii desktopaa ir smuka vienmeeriigi zalja bilde (saucaas windows classic) un taada jau 5 gadus tur staav nemainiigi, jau no tiem laikiem, kad lietoju win98 :D no taa ieguustu:
1) nedaudz labaaku aatrdarbiibu, jo nav katreiz jaaielaadee bilde kad tiek paraadiits desktop;
2) negurst acis - pierasts, mieriigs tonis utt.
3) var labaak saskatiit ikonas un izlasiit kas zem taam rakstiits. censhos gan taas arii uz ekraana glabaat peec iespeejas mazaak.

bet vispaar man nav nekaadu pretenziju pret skina maiņu, ja pogas paliek vecajaas vietaas un nemainaas taam uzraksti - man labaak patiik ierastas lietas, nevis no jauna apguut forumu.

Ja datoram noņem nost background bildi pieaug ZS vai izmainās jaudas un svara attiecība tādejādi rodoties lielākam uzrāvienam- es tā arī nesapratu? :-D
ABruweris
*---
*---
 
Posts: 852
Joined: 19 Jun 2005, 22:48
Location: Teika

Postby orcan » 11 Oct 2005, 10:54

ABruweris wrote:
ivars wrote:godiigi sakot, manupraat, reizi meenesii mainiit bildi telefonaa ir diezgan beernishkjiigi, bet es no taadiem cilveekiem varu labu naudu nopelniit :P

man kompii desktopaa ir smuka vienmeeriigi zalja bilde (saucaas windows classic) un taada jau 5 gadus tur staav nemainiigi, jau no tiem laikiem, kad lietoju win98 :D no taa ieguustu:
1) nedaudz labaaku aatrdarbiibu, jo nav katreiz jaaielaadee bilde kad tiek paraadiits desktop;
2) negurst acis - pierasts, mieriigs tonis utt.
3) var labaak saskatiit ikonas un izlasiit kas zem taam rakstiits. censhos gan taas arii uz ekraana glabaat peec iespeejas mazaak.

bet vispaar man nav nekaadu pretenziju pret skina maiņu, ja pogas paliek vecajaas vietaas un nemainaas taam uzraksti - man labaak patiik ierastas lietas, nevis no jauna apguut forumu.

Ja datoram noņem nost background bildi pieaug ZS vai izmainās jaudas un svara attiecība tādejādi rodoties lielākam uzrāvienam- es tā arī nesapratu? :-D

Background nedaudz noslogu komja operatīvo atminu bet tas ir loti minimāli Uz vecajiem komjiem to varēja sajustu (PI vai PII)
Civic EJ1Image
BMW E91 318d Image
orcan
LHK biedrs - Rafšan
LHK biedrs  -  Rafšan
 
Posts: 3417
Joined: 28 Apr 2005, 15:32
Location: Banānu republika

Postby ivars » 12 Oct 2005, 12:46

tici man, jūt arī uz jauniem kompjiem, ja pietiekami to noslogo. rakstot wordā protams nekādas problēmas nebūs. bet nu skaistums prasa upurus, ja vien tas šķiet skaisti :? :-D
ivars
LHK ex-biedrs
 
Posts: 190
Joined: 03 Aug 2003, 17:21
Location: Rīga

Postby orcan » 12 Oct 2005, 12:51

ivars wrote:tici man, jūt arī uz jauniem kompjiem, ja pietiekami to noslogo. rakstot wordā protams nekādas problēmas nebūs. bet nu skaistums prasa upurus, ja vien tas šķiet skaisti :? :-D

pamēģini atvērt 5 word dokumentus ar kādām 80Lpp katru kompis nogruzīsies ar 512 RAM tā ka nemetas (jābūt uzliktam autocheck vai kā viņs tur saucas tas, kas labo kļūdas) + vēl Winamp background
Civic EJ1Image
BMW E91 318d Image
orcan
LHK biedrs - Rafšan
LHK biedrs  -  Rafšan
 
Posts: 3417
Joined: 28 Apr 2005, 15:32
Location: Banānu republika

Postby ReinStorm » 12 Oct 2005, 13:01

orcan wrote:
ivars wrote:tici man, jūt arī uz jauniem kompjiem, ja pietiekami to noslogo. rakstot wordā protams nekādas problēmas nebūs. bet nu skaistums prasa upurus, ja vien tas šķiet skaisti :? :-D

pamēģini atvērt 5 word dokumentus ar kādām 80Lpp katru kompis nogruzīsies ar 512 RAM tā ka nemetas (jābūt uzliktam autocheck vai kā viņs tur saucas tas, kas labo kļūdas) + vēl Winamp background


Iipashu noslogojumu nejuutu...ja nu vieniigi ir bik mok 2-3sec kameer paariet no vien dokja uz otra un arii apmeeram tikpat ilgi kameer vinam no try palaizh :wink:
Image
ReinStorm
pučīte
 
Posts: 562
Joined: 10 Apr 2004, 20:13
Location: Ventspils

Postby .MR2. » 12 Oct 2005, 16:07

ReinStorm wrote:
orcan wrote:
ivars wrote:tici man, jūt arī uz jauniem kompjiem, ja pietiekami to noslogo. rakstot wordā protams nekādas problēmas nebūs. bet nu skaistums prasa upurus, ja vien tas šķiet skaisti :? :-D

pamēģini atvērt 5 word dokumentus ar kādām 80Lpp katru kompis nogruzīsies ar 512 RAM tā ka nemetas (jābūt uzliktam autocheck vai kā viņs tur saucas tas, kas labo kļūdas) + vēl Winamp background


Iipashu noslogojumu nejuutu...ja nu vieniigi ir bik mok 2-3sec kameer paariet no vien dokja uz otra un arii apmeeram tikpat ilgi kameer vinam no try palaizh :wink:


Vienreiz testeeju savu PC maajaas.

Iesleedzu laikam 22 divx Player ar ~700Mb filmaam... Tad saaka raustiities 22aa filma. :-D


(Negribu samelot, patesteeshu maajaa veelreiz.. 22 vai 12)
Nothing special™
.MR2.
LHK ex-biedrs
 
Posts: 1113
Joined: 15 May 2004, 19:45

Postby ReinStorm » 12 Oct 2005, 18:44

Skanja tad laikam bij iipashi labi saprotama :) katraa filmaa kaukas cic runaajas un kopaa sanaak jauna sveshvaloda :-D Bet patestee gan jaa...melot naf labi :wink:
Image
ReinStorm
pučīte
 
Posts: 562
Joined: 10 Apr 2004, 20:13
Location: Ventspils

Postby jNx » 13 Oct 2005, 15:42

kapēc kādu laiku nenāca uz mailu ziņa kad atnāk PM


tagad nezcik īsziņas jādzēš no telona :evil:
Image
jNx
LHK ex-biedrs
 
Posts: 3882
Joined: 29 Mar 2005, 09:13
Location: Bauska

Postby Cipans » 13 Oct 2005, 15:49

taapeec ka uz latnet servera kur stav forums , bija kopsh 7dienas "aizkritis" meilserveris . Sodien izskataas ka dzeki atjeedzaas un piestarteeja , un visi meili kas staaveeja rindaa izsuutijaas :wink:
jNx wrote:kapēc kādu laiku nenāca uz mailu ziņa kad atnāk PM


tagad nezcik īsziņas jādzēš no telona :evil:
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Next

Return to Sūdzības un ierosinājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron