Drošības problēmas

Sūdzības un ierosinājumi

Drošības problēmas

Postby Usis » 30 May 2011, 17:16

Jums vajadzētu padomāt, kā nodrošināt forumu pret visādiem ļaundariem, kas te uzdarbojas. Es ilgāku laiku nenācu, jo baidījos, ka mans dators varētu tikt sabojāts. Kaut kad maija sākumā, ienākot forumā, dators uzreiz saķēra kaut kādus trojanus. Nākamajā dienā no darba datora tas pats, nu tad es nolēmu nogaidīt. Pēc nedēļas vēl joprojām tas pats. Nu tad tagad, pēc mēneša, beidzot....
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: Drošības problēmas

Postby Bonz » 30 May 2011, 17:19

Usis wrote:Jums vajadzētu padomāt, kā nodrošināt forumu pret visādiem ļaundariem, kas te uzdarbojas. Es ilgāku laiku nenācu, jo baidījos, ka mans dators varētu tikt sabojāts. Kaut kad maija sākumā, ienākot forumā, dators uzreiz saķēra kaut kādus trojanus. Nākamajā dienā no darba datora tas pats, nu tad es nolēmu nogaidīt. Pēc nedēļas vēl joprojām tas pats. Nu tad tagad, pēc mēneša, beidzot....


man bij ar mājaslapu bet ar forumu nekāda problēma!
アウディ A4 B8
ホンダ EP2 sold
ホンダ EG3
Image
User avatar
Bonz
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 1190
Joined: 16 Mar 2010, 12:01
Location: Ryga - Bisumuiza

Re: Drošības problēmas

Postby Oto » 30 May 2011, 21:53

Windows Update tiek lietots?
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: Drošības problēmas

Postby KEPKE » 31 May 2011, 07:30

Gandrīz sasmējos ;)
Dziļi apšaubu, ka HondaClub lapai ir saistību ar tiem taviem trojāniem, iesaku pārbaudīt savu datoru, jo pēc tevis teiktā domāju, ka viņā jau dzīvo parazīti un spiegu programmas, kas neatkarīgi no lapas tev šaus vaļā uzlecošos logus.
KEPKE
 
Posts: 5
Joined: 09 Apr 2010, 08:53

Re: Drošības problēmas

Postby KKTK » 31 May 2011, 07:42

Usis wrote:... vajadzētu padomāt, ... pret visādiem ļaundariem...

http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool/
Palaid linku, uzinstalē šito kasperski (kam jau ir iekšā visas jaunākās vīrusu bāzes) un pārbaudi visu savu cieto disku. Tad arī redzēsi kas tev tur par zvēru zārzu dzīvo :twisted:
Pēc programmas, beigām viņa prasās atinstalēties, tā arī dari, jo tā nav pilnvērtīga vīrusu aizsardzības programma, ko darbināt fonā, tā ir tikai vīrusu izķeršanai. Fona antivīrusu iesaku http://personalfirewall.comodo.com/free-download.html bet to jau tikai tad, kad pēc atkārtotas kasperski pārbaudes nekas nav atrasts...
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde

Re: Drošības problēmas

Postby Usis » 31 May 2011, 08:09

KKTK wrote:
Usis wrote:... vajadzētu padomāt, ... pret visādiem ļaundariem...

http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool/
Palaid linku, uzinstalē šito kasperski (kam jau ir iekšā visas jaunākās vīrusu bāzes) un pārbaudi visu savu cieto disku. Tad arī redzēsi kas tev tur par zvēru zārzu dzīvo :twisted:
Pēc programmas, beigām viņa prasās atinstalēties, tā arī dari, jo tā nav pilnvērtīga vīrusu aizsardzības programma, ko darbināt fonā, tā ir tikai vīrusu izķeršanai. Fona antivīrusu iesaku http://personalfirewall.comodo.com/free-download.html bet to jau tikai tad, kad pēc atkārtotas kasperski pārbaudes nekas nav atrasts...

To es varētu pamēģināt tikai uz mājas datora, jo darba datoram man nav admin tiesību un neko instalēt nevaru. Bet vispār es apšaubu, ka man tur (darba datorā) kaut kas tāds varētu atklāties, jo atškirībā no mājas datora, kur man ir AVG Free edition, darba kompis tiek sargāts ar kādu tur korporatīvo virus scan, kas, kā man teica, ir diezgan kruts, un tas katru piektdienas pēcpusdienu noskanē visu kompi. turklāt mums ir ierobežotas tiesības lai vispār kaut ko paši darītu. Mēs pat nevaram atvērt kalendāru un pulksteni, kur nu vēl palaist repair funkciju, tajā gadījumā, kad tīklam kaut kas nepatīk. nemaz nerunājot par kaut ko krutāku.

Tā, ka es nedomāju, ka tā bija kompja problēma. Padomā - divās dienās uz diviem atšķirīgiem datoriem, viens un tas pats - kā ver vaļā hondaclub tā bāc, atkal vīruss. un pēc nedēļas vēl joprojām tas pats.
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: Drošības problēmas

Postby KKTK » 31 May 2011, 09:07

Kāds browseris?
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde

Re: Drošības problēmas

Postby Bonz » 31 May 2011, 09:12

personīgi man chrome!
bet problēma vairs nepastāv!
アウディ A4 B8
ホンダ EP2 sold
ホンダ EG3
Image
User avatar
Bonz
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 1190
Joined: 16 Mar 2010, 12:01
Location: Ryga - Bisumuiza

Re: Drošības problēmas

Postby Cipans » 31 May 2011, 09:17

tāda nu diemžēl ir publisko forumu/lapu specifika .
Ir kas meklē caurumus sistēmā un cenšas to sačakarēt, un izstrādātāji, kas labo caurumus .
Honda klubs nevar garantēt pilnīgu drošību citu izstrādātajos produktos.
Tikai to ka maksimāli ātri iespēju robežās viss tiek savests kārtībā, ja kaut kas tāds atgadās.
P.S.vajag lietot normālu antivīrusu, kas nemaz nelaiž lapā ja tur ir vīruss, tad arī izbēgsi no tamlīdzīgiem pārsteigumiem.
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: Drošības problēmas

Postby Elan » 31 May 2011, 09:24

Piekrītu Cipānam. Maija sākumā, kad bija tas starpgadījums, tad man brīdināja, ka lapā nevajadzētu iet un lapu vaļā nevēra. Nākamajā dienā viss bija ok. :)
'04 Accord 2.2 i-CTDI
User avatar
Elan
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1603
Joined: 07 Jun 2006, 22:22
Location: Rīga, Centrs

Re: Drošības problēmas

Postby Usis » 31 May 2011, 11:24

Droši vien, ka anti vīrusam ir izšķirošan nozīme, bet kāds nu viņš ir tāds ir. Es te vienkārši domāju par lapas viesiem - ja kas tāds atgadās, viņš taču vairs nenāks. Bet tas būtu labs veids kā popularizēt hodnaclub ne tikai aprobežoties ar jau esošiem lasītājiem.
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: Drošības problēmas

Postby Oto » 31 May 2011, 13:27

Izšķiroša nozīme ir lai Windows ir salāpīts tikai pēc tam antivīruss. Antivīruss nepalīdzēs, ja pa zināmu caurumu līdīs nepārtraukti jauni trojāņi un diemžēl ir tāda lieta kā "rootkit" tipa vīrusi, kas palaižas pirms Windows ir iestartējies un antivīruss tādus arī neredz. Tā kā ja ir aizdomas par vīrusiem tad vai nu disks jāsprauž pie cita kompja vai jābūtojas no live-CD un tad jāskenē disks.
AVG antivīrusu vari izdzēst uzreiz, neko tas nepasargā. No bezmaksas tad jau labāk Microsofta MSE vai Comodo antivīrusu.

Kāds OS ir mājās un darbā?
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: Drošības problēmas

Postby Usis » 31 May 2011, 14:40

Re5pect wrote:Izšķiroša nozīme ir lai Windows ir salāpīts tikai pēc tam antivīruss. Antivīruss nepalīdzēs, ja pa zināmu caurumu līdīs nepārtraukti jauni trojāņi un diemžēl ir tāda lieta kā "rootkit" tipa vīrusi, kas palaižas pirms Windows ir iestartējies un antivīruss tādus arī neredz. Tā kā ja ir aizdomas par vīrusiem tad vai nu disks jāsprauž pie cita kompja vai jābūtojas no live-CD un tad jāskenē disks.
AVG antivīrusu vari izdzēst uzreiz, neko tas nepasargā. No bezmaksas tad jau labāk Microsofta MSE vai Comodo antivīrusu.

Kāds OS ir mājās un darbā?

Mājās Win7, darbā XP

Starp citu tikko stundu atpakaļ kad gribeju ienākt atkal parādījās paziņojums par virusu, bet lapā arī neielaida , teica, ka nedroša...
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: Drošības problēmas

Postby Cipans » 31 May 2011, 14:52

nu , itin bieži grēko arī antivīrusi / blacklisti , kas mazāka čakara dēļ iemauc sarakstā veselus subnetus (kā tas bija iepriekšējā reizē, kad vīrusa nemaz nebija )
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: Drošības problēmas

Postby Oto » 31 May 2011, 15:13

Ieliec bildi kā tas izskatās, gan jau kāds antivīrusa vai pārlūka gļuks.

Šī arī uzrādās, kā slikta lapa? http://www.mozilla.com/firefox/its-an-attack.html

edit: iemesls visticamāk ir šitais http://stopbadware.org/reports/1f766e621601a99c8729c91be978f5fa

Kāds pārlūks tiek lietots? Firefox, Chrome, Opera, IE?
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Next

Return to Sūdzības un ierosinājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron