Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Sūdzības un ierosinājumi

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby Kristaps » 04 Aug 2009, 15:53

moro wrote:
Valdis wrote:vot par to es piekriitu - ja netiks lobeetas kkaadas indiviida intereses, tad viss buus ok, bet nu par to es nez :smt002

bet nu katraa gadiijumaa, ja admini buus godiigi, tad visam vajadzeetu buut ok :)


nee nee
es ne par kaada konkreeta juzera lobeeshanu

lhk forumaa tiek dzeesti daudz posti, kas ir atšķirīgā no "ai umca umca viss foršiņi" tonā

powers tiek moderēts ļoti minimāli un uzsvars ir uz to, kā apmeklētāji ir pietiekoši pieauguši cilvēki, lai paši varētu atsijāt graudus no pelavām
šeit moderatori izlemj, ko foruma dalībniekam drīkst lasīt un ko nē

uzmetēju topiks šeit manuprāt nevar darboties, jo topikā obligāti būs dīršānas un moderatori obligāti iejauksies. Ar postu dzēšanu un rediģēšanu šādā topikā uzticība viņam tiks nograuta un vērtība pazudīs.



Jā, powerā nedzēš postus, bet kādu dienu pa vismaz 20 lapām atļauj pad***ties un tad izdzēš visu topiku :-D
EDM 3rd gen Honda Prelude 2.2i 16v DOHC LSD E85 Image

Image

UK EP3 #25
LHK ziemas power Impreza GF8
Civic Aerodeck VtiS B18C4 LSD Sold3
Kristaps
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8197
Joined: 02 May 2005, 23:31
Location: Rīga/Mārupe

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby moro » 04 Aug 2009, 15:59

Kristaps wrote:Jā, powerā nedzēš postus, bet kādu dienu pa vismaz 20 lapām atļauj pad***ties un tad izdzēš visu topiku :-D
ne gluži
izdzēš pilnīgi bezjedzīgas tēmas vai offtopiku tam neparedzētās tēmās

bet nu te nav īpaši ko diskutēt - vienam power, otram hc.lv, katrs izvēlas ko patīk, ka jau cipans teica :smt002
Last edited by moro on 04 Aug 2009, 16:07, edited 1 time in total.
86 | Roadster | Type R
moro
*-
*-
 
Posts: 791
Joined: 26 Jul 2005, 12:17
Location: リガ

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby DimanC » 04 Aug 2009, 16:06

moro wrote:dažās asās diskusijās konkrēti mani un citu pazīstamu cilvēki posti tika dzēsti
Tev laikam kaut kāda liela sāpe. Varbūt hemoroīdi iemetušies?? :roll: :-k

ja tik ļoti sāp, Tu vari paprasīt jebkuram adminam/moderam, un Tev pastāstīs, kas ko ir dzēsis. protams, laicīgi, tagad jau logi var būt patīrīti. tālāk vari runāties un argumentēti paust savu viedokli par to kas/kam/ko/kāpēc ir dzēsis. pretējā gadījumā sanāk "fļurk-fļurk-te-kaut-kas-smird-bet-es-neko-neteikšu". zinu, ka arī es Tavus postus esmu dzēsis, bet nav izslēgts, ka tas noticis aiz pārskatīšanās vai bulk režīmā.

ja nesāp vai arī nav aktuāli, tad neīdi te.

Valdis wrote:vot par to es piekriitu - ja netiks lobeetas kkaadas indiviida intereses, tad viss buus ok, bet nu par to es nez :smt002
es negribu neko attiecināt uz sevi vai jebkuru citu kluba biedru/moderatoru/whatever, bet skatoties tīri vispārīgi - kamēr vietnes uzturētājs ir vienlaicīgi lapas lietotājs, interešu konflikts nevar nebūt. Es neticu, ka tad, ja kāds Power'ā ierakstīs "Bimers man pārdeva sūdainus diskus", šāds posts netiks dzēsts.


Valdis wrote:bet nu katraa gadiijumaa, ja admini buus godiigi, tad visam vajadzeetu buut ok :)
un kas tieši tad būs ok? piedod, bet tās 137 lapas iepriekšminētajā forumā, kur 1/3 postu ir a la
Lauris@BMWpower wrote:
Ugunsdzesejs@BMWpower wrote:martins999, labāk aizsūtīšu tev smadzenes pa pastu ;)
noderēs.
Atstāj vien sev , visu pasauli jau tāpat neizārstēsi :)


KM@BMWPower wrote:iedod vinam p*** nevis sheit chiksti,tas neko nedos

man nešķiet perfekti strādājošs mehānisms :-k

/izvēlēti ir nejauši citāti, man nav nekā negatīva pret to autoriem/

protams, starp pelavām ir arī graudi, moro jau teica, ka saprātīgs useris pats izfiltrēs, kas ir kas.


moro wrote:powers tiek moderēts ļoti minimāli un uzsvars ir uz to, kā apmeklētāji ir pietiekoši pieauguši cilvēki, lai paši varētu atsijāt graudus no pelavām
man power'ā ir 17 posti, bet ir bijuši vismaz 25. 30% postu pazuduši posti ir minimāla moderēšana? man pilnīgi poo, neko svarīgu tur tāpat neesmu rakstījis, un saprotu, ka tik mazi skaitļi nevar tikt izmantoti satistikai. Bet nevajag teikt, ka tur tiek minimāli moderēts, blabla.. Ir norādes uz to, ka ne šeit vien ir tendence dzēst viedokli, kas nepatīk. Un ļoti šaubos, vai kāds no šejienes adminiem/moderiem atļautos nosūtīt PM'u ar tekstu a la "Tev ir nepareizā piedziņa, tinies nah...j" :roll:

moro wrote:uzmetēju topiks šeit manuprāt nevar darboties, jo topikā obligāti būs dīršānas un moderatori obligāti iejauksies. Ar postu dzēšanu un rediģēšanu šādā topikā uzticība viņam tiks nograuta un vērtība pazudīs.
būsim godīgi - ne jau postu dzēšana ir vienīgais iemels, kāpēc šāds topiks nevar šeit darboties. power'ā tomēr grozās kvantitatīvi un kvalitatīvi cita tauta, no kuriem dažs varbūt tiešām var ko sakarīgu uzrakstīt par parādu piedziņu, pirkšanu/pārdošanu, utml.

moro wrote:lhk forumaa tiek dzeesti daudz posti, kas ir atšķirīgā no "ai umca umca viss foršiņi" tonā
[...]
šeit moderatori izlemj, ko foruma dalībniekam drīkst lasīt un ko nē
tā ir kluba, nevis foruma politika. tā kā Tev gar klubu nav nekādas saistības, neuzskatu, ka man Tev būtu jāskaidro, kāpēc tas tā ir.
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby Valdis » 04 Aug 2009, 17:14

DimanC wrote:
moro wrote:dažās asās diskusijās konkrēti mani un citu pazīstamu cilvēki posti tika dzēsti
Tev laikam kaut kāda liela sāpe. Varbūt hemoroīdi iemetušies?? :roll: :-k


DomanC - visu nelasiiju, bet nevajag braukt augumaa ar 3klases gaajieniem - tas tikai paraada liimeni :smt002


DimanC wrote:protams, starp pelavām ir arī graudi, moro jau teica, ka saprātīgs useris pats izfiltrēs, kas ir kas.



taatad, ja taa uzskati, tad kur probleema ar taadu topiku :hvz:
Image
Valdis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1970
Joined: 07 Jun 2004, 07:58
Location: Rīga

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby Valdis » 04 Aug 2009, 17:19

Cipans wrote:
Valdis wrote:nu varbuut vienreiz atveram to topiku, lai ir un viss
un neredigeejam :smt002
blj..., topiks staav atveerts jau no rīta !


nu tad viss ruljii - nemaaku vnk atrast - tagad atradu :smt002
Image
Valdis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1970
Joined: 07 Jun 2004, 07:58
Location: Rīga

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby gekons » 04 Aug 2009, 18:08

Skumjā patiesība- kultūru var redzēt jau šeit, šajā pašā topikā.
gekons
---
---
 
Posts: 308
Joined: 18 Mar 2008, 15:32
Location: Rīga

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby Nowiii » 04 Aug 2009, 23:02

gekons wrote:Skumjā patiesība- kultūru var redzēt jau šeit, šajā pašā topikā.

Ko es piemineeju jau pashaa saakumaa ...
'94 Civic K20/K24
Image
Nowiii
LHK biedrs - like a boss
LHK biedrs - like a boss
 
Posts: 4002
Joined: 13 Jan 2005, 23:15
Location: Rīga(LV)London(UK)

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby Rixis » 05 Aug 2009, 11:02

Nowiii wrote:
gekons wrote:Skumjā patiesība- kultūru var redzēt jau šeit, šajā pašā topikā.

Ko es piemineeju jau pashaa saakumaa ...

+1 :roll:
User avatar
Rixis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2774
Joined: 02 Mar 2008, 17:18
Location: Itāļu Hondā

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby samurai » 05 Aug 2009, 11:32

itkā ideja jau nav slikta, bet cik reāli ir tādu gadījumu? Labi es zinu, ka ir gadījies arī man no "Pirk pārdot" sadaļas sazvanīt vienu chali, nopirkt detaļu kura beigās nederēja. Nu i pats lohs biju, ka nepārliecinājos par saderību. :roll:
Negribās kļūt par BMW sekotājiem. Par ko tad šis forums vispār pārvērtīsies.
Reāli mums ir vairāk jāuztraucas par biedriem, ja viņiem ir šādas problēmas, nevis par nebiedriem. Tas tā, kārtējā prioritāšu spēle, lai nebūtu atkal tādas runas - par LHK biedru kļūt nav nekādas jēgas, nebiedriem ir tādas pašas iespējas...utt.
Un vēlreiz ko jau citi pieminēja - forumā visi ir runātāji, līdz ar ko beigās raksta visi sazin ko. Ši pati diskusija par topika nepieciešamību jau parāda kādas sarunas tur risināsies. Nu nezinu, nesmuki izskatās jau tagad.
:smt023 LHK filmas teaser - http://www.youtube.com/watch?v=HaX5ERw0DwE
"where an average B series setup ends, a K setup begins." :smt116
Honda Integra TypeR K24/K20 incoming..
Honda Civic EJ9 D14A3 SOHC non-VTEC TURBO (197hp) - Ex
Honda Civic EF D15B SOHC non-VTEC (102hp) - Ex
Honda Marine BF2.3B (2.3hp) - on water
samurai
LHK Biedrs - Niggačika
 
Posts: 3816
Joined: 25 Sep 2006, 16:55
Location: Somewhere Anywhere Everywhere

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby moro » 05 Aug 2009, 11:39

Subject: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

DimanC wrote:ja tik ļoti sāp

DimanC wrote:
moro wrote:lhk forumaa tiek dzeesti daudz posti, kas ir atšķirīgā no "ai umca umca viss foršiņi" tonā
[...]
šeit moderatori izlemj, ko foruma dalībniekam drīkst lasīt un ko nē
tā ir kluba, nevis foruma politika. tā kā Tev gar klubu nav nekādas saistības, neuzskatu, ka man Tev būtu jāskaidro, kāpēc tas tā ir.


pirmkārt. man nekas nesāp. cipans pajautāja, var ir konkrēti gadījumi, un es atbildēju, kā ir

otrkārt. es arī neprasu neko paskaidrot, man viss ir tāpat skaidrs. kā es jau teicu - katrs izvēlas vietni pēc saviem uzskatiem. tas, kā jums ir šāda politika, man nepatīk, bet man arī ir brīvība šeit nebūt

gar klubu man saistības protams nav, palīdzēšana ar hondu dragu u.c. ir bijis brīvprātīgs darbs un būtu stulbi uz kaut ko pretendēt
86 | Roadster | Type R
moro
*-
*-
 
Posts: 791
Joined: 26 Jul 2005, 12:17
Location: リガ

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby DimanC » 05 Aug 2009, 11:48

patiesi vārdi, moro.


tagad tikai jāsagaida, kamēr Tavs posts tiks izdzēsts, lai viss būtu "cmuki-jaukiņi" tonī :mhihi:
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby moro » 05 Aug 2009, 11:53

nu līdz šim brīdim līdzīgas diskusijas tika dzēstas
86 | Roadster | Type R
moro
*-
*-
 
Posts: 791
Joined: 26 Jul 2005, 12:17
Location: リガ

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby smaidinsh » 06 Aug 2009, 18:04

te jau ir aizgajis "biezeņubiezputrā" un kads sakars Šeit ar bmw power? tie ir citi cilveki, citas a/m un pavisam cita darishana un forums.. ka ari nau sakars kursh te ko dzesh ara jeb atstaj ka ir..tapec foruma ir attieciga sadaļa kur var pindzelēties uz nebēdu :-D ![piekritu varbut izdzesh to lai nesaktos galīgs kišmiš]... tas ta

tātad par ATSAUKSMEM! par vai pret?
sory Nowii nau nedz uzbraucies nedz ari kkas cits domats, bet tik tiri intresei..- tu par vai pret? jo no rakstita nesapratu vienreiz raksti kad ir OK otreiz kad shada lieta bus galigi garam..!

p.s. ja taisa.. tad varbut ir iespeji uztaisit lidzigi ka "ebay" kad, piemeram, darijumam var pierakstit klat atsauksimi! [protams neiznu cik daudz vieta uz servera lai tas viss varetu glabaties]

bet parlasot Dimanca rakstito pirmaja lapa lai nesaktos kišmiš.. atsauksmi var ierakstit tikai pircejs vienu un neparak garu!!

pardevejam vienigaa sape varetu but kad nau samaxata nauda! bet logiski nedod preci ja nau samaxats!!tapec uzskatu kad pardeveja atsauksme nau vispar vajadziga..!!
Caddy 8)
Tesla 8)
FD3 sold
CRV '98 - sold
EJ9 '99-Tolmets
EK4 - >B18c lsd sold
Dodge '08 8)
DC2 '93 [b18c]-sold
Mazda 323f 94/5-sold
EJ1 '94[D16]-crashed
EJ6 '97[B16]-sold
EG8 '93[D15]-sold
EF '89[ZC]-sold
EF '91[D15]-crashed
User avatar
smaidinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1574
Joined: 18 Feb 2008, 20:25
Location: Kurzeme

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby Nowiii » 06 Aug 2009, 18:20

Reāli es neatbalstu nekādas aprunāšanas utt, bet no otras puses tāds topiks tomēr varētu būt noderīgs ;)
'94 Civic K20/K24
Image
Nowiii
LHK biedrs - like a boss
LHK biedrs - like a boss
 
Posts: 4002
Joined: 13 Jan 2005, 23:15
Location: Rīga(LV)London(UK)

Re: Iesaku jaunu sadaļu - Darījumu ATSAUKSMES

Postby Cipans » 06 Aug 2009, 18:51

smaidinsh wrote:pardevejam vienigaa sape varetu but kad nau samaxata nauda! bet logiski nedod preci ja nau samaxats!!tapec uzskatu kad pardeveja atsauksme nau vispar vajadziga..!!
ja jau atsauksme , tad atsauksme . ja mērķis ir brīdināšanas funkcija lai citi neieberztos , tad pardevēja atsauksme ir tikpat svarīga cik pircēja - lai citi neuzraujas.

Ja piemēram ir atsauksme "pārdevu tādam un tādam to un to pa 100 Ls , samaksāja 50 , solija 50 atdot pēc nedēļas kad saņems algu , joprojām nav atdevis"
tad ir varbūtiba ka citus šitā "atdošu pēc nedēļas" vairs nepiečakarēs

P.S. TAJĀ topikā kas reāli darbojas (lasīt - bmwpower) , 80% cepiens un brīdinājumi ir tieši par nemaksātājiem btw
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

PreviousNext

Return to Sūdzības un ierosinājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron