Parunāsim par 2014 noslēgumu

Viskautkādi pasākumi ar fotoreportāžām utt

Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby Martinsh » 20 Oct 2014, 09:41

Tātad, gribu dzirdēt ,kas patika ,kas nepatika, ko vajadzētu savādāk, kā patika ēdamais, kā viesu nams, kā jaunā uzvarētāja noskaidrošana, kā dienas daļa. Rakstam un neklusējam. :smt002
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby snowbrd » 20 Oct 2014, 10:46

Es jau domāju, kur šitais kavējas! :D
Es jau tev visu izstāstīju viesu namā :D

Kopumā bija labi, šoreiz varbūt nedaudz paviršāk nekā citas reizes tas viss sanācis. Domāju, ka daudzi piekritīs, ka daži no uzdevumiem nebija līdz galam saprotami (piemēram "reklāmas") :wink:
Patika trase protams, čekpoints varēja būt nedaudz garāks un ne tik sasteigts, jo pa tumsu būtu interesanti meklēt punktus, tikai žēl, ka pietrūka laiks.. Daudz laika no dienas (gaismas) paņēma arī rindas pie uzdevumiem..
Tā alus atpazīšana bija "laba", man kā nedzērājam, ja es minētu nokreisās uz labo - 1. rūgts, 2. vēl rūgtāks, 3. arī rūgts, 4. kvass :-D
Viesu namam jāpiedomā par apkuri, visi noteikti bija biš nosaluši čekpointa laikā un pie kamīna visiem nebija vietas :D :wink:
Par to uzvarētāju noskaidrošanu: man ne visai, jo ja cilvēks čekpointā brauc viens un tiek finālā, tad uz to lapiņu jautājumiem vienam ir grūti paspēt atbildēt uz visiem jautājumiem 1 minūtē, tur pretī 4 cilvēki komandā viņu izpildīs pus minūtē :D

ps. tu ieminējies, ka mums jārīko nākošais, padomāju un man jau ir vairākas idejas, labprāt pārrunātu ar kādu, kurš ir gatavs arī pievienoties rīkot atklāšanas čekpointu.. (vai tas jau ir bijis vai nav utt...)

pps. kas vispār notiek hondu paaudžu vidū :shock: kapēc mēs ar Walchu bijām vienīgie ar 6. paaudzi? :smt017 un kur pazuda visi EP? forums tagad pilns, bet visi kko slinko..
Honda Accord CL9
Mitsubishi Evolution 8 MR
Honda Civic Shuttle Beagle 4WD 1996

Izstrādāju būvprojektus (rekonstrukcijas, renovācijas, jaunbūves utt.) PM
snowbrd
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1188
Joined: 29 Apr 2008, 16:51
Location: Cēsis/Rīga

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby Martinsh » 20 Oct 2014, 10:55

jā atdzīstu bij paviršāk, bet nu 3 cilvēku kopdarbs, viesu nami mainās, par pusfinālu tur aizgāja galīgi geizi, paredzēts bija viens no komandas, sasēdina visus pie galda, un uz 1 min mauc, tur karoč viss sanāca rasolā. par nākošo pasākumu vari šodien ierasties uz apspriedi Rīgā?
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby Uldis » 20 Oct 2014, 11:11

Martinsh wrote:karoč viss sanāca rasolā


Rasols aizgāja grabēdams :-D

Ja pa tēmu, tad protams bija nedaudz sasteigtības sajūta, bet es zinu kā ir noorganizēt tādu pasākumu, bez kļūdām neiztikt, tāpēc saku, ka kopumā bija labi.

Trase super, obligāti jāiekļauj nākamgad!
Man personīgi čekpointu neprasījās garāku, 3 stundas ir īstais garums.
Tie, kuri sildījās iekšķīgi, vēsumu pirtī pat nejuta :mhihi:
Image
Honda Prelude 4th gen H22 LSD
Uldis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1067
Joined: 21 Apr 2008, 08:11

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby snowbrd » 20 Oct 2014, 11:32

Martinsh wrote:jā atdzīstu bij paviršāk, bet nu 3 cilvēku kopdarbs, viesu nami mainās, par pusfinālu tur aizgāja galīgi geizi, paredzēts bija viens no komandas, sasēdina visus pie galda, un uz 1 min mauc, tur karoč viss sanāca rasolā. par nākošo pasākumu vari šodien ierasties uz apspriedi Rīgā?

Šitas jau der, jo es tāpat viens visu darīju :D

Uz rīgu es noteikti netieku, pa Cēsīm visu laiku dzīvojos, varu whatsappaa noziņot, kad būšu Rīgā un tad saskrieties, kas nu tiks..
Honda Accord CL9
Mitsubishi Evolution 8 MR
Honda Civic Shuttle Beagle 4WD 1996

Izstrādāju būvprojektus (rekonstrukcijas, renovācijas, jaunbūves utt.) PM
snowbrd
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1188
Joined: 29 Apr 2008, 16:51
Location: Cēsis/Rīga

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby Martinsh » 20 Oct 2014, 15:10

snowbrd wrote:
Martinsh wrote:jā atdzīstu bij paviršāk, bet nu 3 cilvēku kopdarbs, viesu nami mainās, par pusfinālu tur aizgāja galīgi geizi, paredzēts bija viens no komandas, sasēdina visus pie galda, un uz 1 min mauc, tur karoč viss sanāca rasolā. par nākošo pasākumu vari šodien ierasties uz apspriedi Rīgā?

Šitas jau der, jo es tāpat viens visu darīju :D

Uz rīgu es noteikti netieku, pa Cēsīm visu laiku dzīvojos, varu whatsappaa noziņot, kad būšu Rīgā un tad saskrieties, kas nu tiks..


der, iepriekš vajag saskaņot ar andriiti un mani, bet labaak zvanot, mana nokia grib uz pensiju :-D
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby Martinsh » 20 Oct 2014, 15:56

Ak jā jāuzraksta, kas vinnējis:

Rullītis jeb trase - Kukaiņi (taapeec ka sliki :-D )
Piepumpēšanās uz laiku 20 sek 31 reize - Caurā gofra (edupuiks teicās ka tiiri liidz galam taapat nebij) :-D
Uzdevumi kas bija trasē - Kukaiņi (ar viena punkta pārsvaru pieveica vagonu)
Alus testēšana - Kukaiņi (rolis vienīgais pateica kas ir kas chetri no chetriem)
Zīmēšana ar Ingas zīmuli pa seju :-D - es un uldis (izpaudās pa birkowu)
rata skrūvēšana - es un uldis
Auto vilkšana - es un uldis (Birkows spinātus sarijies)
atrakcijas ar Taktika inventāru - Vagons
Notika kkāda nesaprašanās ar strajanu un 4 balvu vietā sanāca 2 balvas:
Apvienotās balvas Muļļa(dienas neveiksme) un Būtu labāk gulējis(vakara nagla) - pakalns
Apvienotās balvas Dienas lamata(dienas honda) un Pārsteigums(pēdējās vietas balva) - Danis

Dienas uzvarētāja noteikšanā paņēmām sešus labākos uz atlasi finālam, un tie ir ezereži/smaidīgie zariņi/es un uldis/vagons/kukaiņi/istie kukaiņi. Ar 6 klases jautājumiem izcili tika galā tikai trīs komandas (tieši tik vajadzēja :-D ) vagons/smaidīgie zariņi/ezereži.
Fināla uzdevumus vissātrāk izpildīja Lelde (vagons), ieliekot kloķi 2 čaļiem Un galu galā balva nonāca balvu taisītāja strajana rokās :smt043

Ps. rezultātus neprasiet, tie vnk nav, lapas sadedzinājām kamīnā, excel tabulu no kompja izdzēsām, labi ka mapē palika lapa ar kas, ko vinnējis textu :smt002
ps. var droši teikt visi gali uudeniii :smt042 :smt043
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby snowbrd » 20 Oct 2014, 16:24

Bāc, gribējās trases laikus redzēt :melnaa:
Honda Accord CL9
Mitsubishi Evolution 8 MR
Honda Civic Shuttle Beagle 4WD 1996

Izstrādāju būvprojektus (rekonstrukcijas, renovācijas, jaunbūves utt.) PM
snowbrd
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1188
Joined: 29 Apr 2008, 16:51
Location: Cēsis/Rīga

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby Martinsh » 20 Oct 2014, 16:36

snowbrd wrote:Bāc, gribējās trases laikus redzēt :melnaa:

tur bija kktā
rolis b16
prezidents b16
vienīgā sestās paaudzes lamata ar turbo
Pakalns d16
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby dipo » 20 Oct 2014, 17:19

Man gan liekas, ka supermegafinālā es "cīnījos" pret 2 dāmām :lol:
Accord Tourer '03 CM2 K24A3 LPG
Accord Tourer '03 CM2 K24A3 LPG
Civic Aerodeck '99 MC2 B18C4 LPG
Civic '01 EP1
Civic Shuttle RT4WD '93 EE4 D16Z2 LPG
Civic '94 EH9 D16Z6 LPG
Civic '90 ED6 D15B2 MPFI
User avatar
dipo
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 650
Joined: 25 Sep 2011, 17:01
Location: Ogre - Rīga

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby Martinsh » 20 Oct 2014, 17:25

Ah taatad bija santa, pat nepiefikseeju


Sent from my iPad using Tapatalk
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby rrobis » 20 Oct 2014, 18:36

Turpmāko tekstu lūdzu uztvert bez naida un mērķa tikai visu pakritizēt.
Tātad ņemot vērā paša pieredzi gan esot pie LHK pasākumu organizēšanas stūres, gan arī kā palīgam, gan kā dalībniekam.

Bija labi:

- Trase
- Atjautības uzdevumi trasē
- Alus darītava
- Ideja (izpildījums, kā paši atzināt, sagāja rosolā), ka uzvarētājus nosaka ar pārbaudījumiem viesu namā
- Tas, ka tomēŗ gultasvietas bija sadalītas pa kompānijām un bija kur nokrist pēc garās dienas

Ne tik labi:

- Ķiveres (ok, tiem, kam ir, lai ņem paši, bet ja organizē trasi, tad būtu jānodrošina vismaz pārītis, lai vismaz tie divi, kas atrodas aplī būtu ar kaut kādu aizsardzību galvai. Ja ķiveres vilkšana nav obligāts nosacījums, tad to neviens speciāli arī nedarīs, kamēr kaut kas neatgadīsies)
- Atjautības uzdevumu izpilde trasē (derētu piedomāt lai nav tā, ka visi sēž savās mašīnās un googlē rezultātus. tad tādam pasākumam zūd jēga)
- Čekpointa noteikumi (parasti tos uzraksta galvenajā lapā ar skaidru punktu skaitīšanas sistēmu, uzdevumu aprakstu un kontakttelefoniem, ja apmaldās utt utjp. Nebija arī skaidrs par tām reklāmām, vai stabiem - kas tad īsti bija jāmeklē. atradām daudz stabus, kā bija aprakstīts noteikumos, neviens nederēja - izrādās reklāmas vajadzēja bildēt, nu labi, tas tā.)
- Čekpointa garums un organizācija (principā tiem, kas startē pēdējie - 80% bija pa tumsu un finiša laiks tāpat aizstiepās salīdzinoši tālu, pat norēķinot visas gaidīšanas minūtes, kas atsevišķām komandām sasniedza ap stundu)
- Pārtikas (ne)daudzums viesu namā. (Ap pusdesmitiem-desmitiem ēdiena izvēle sastāvēja no 2 gaļmaizītēm, pāris siera minibulciņām un sāļā pīrāga gabaliem. Brokastīm palicis bija apmēram nekas un kafija/tēja/cukurs izskatījās viesu nama "iebūvētais". Ir bijis labāk.)
- Uzdzeramie (bija?)
- Telpu temperatūra viesu namā (ok, bija minēts, ka būs vēsi, bet telpās bija tiešām auksts un iesila tikai jau uz ballītes beigām)
- Rīta DJ (piedod, Pakaln :-D )

Pieņemu, ka varbūt tikai es esmu komforta ērglis un viss augstāk minētais ir klaja izlaidība, taču esmu diezgan pārliecināts, ka ar mani vienās domās būs vēl kāds ;)

Kopumā par pasākumu - orgiem idejas bija labas, cenšoties izkāpt nu jau iestagnējušā standarta formāta, par izpildījumu gan - ir palicis daudz vietas, kur augt un mācīties no savām un citu kļūdām :wink:

Katrā ziņā prieks, ka parādās jaunas sejas organizatoru sarakstā, citādi visu laiku vieni un tie paši grozās :-D
Patika tas, ka varēja izbraukāties pa trasi, jo bija pietiekami daudz laiks un segums bija pietiekami brīvs, lai visi gribētāji tiktu pagāzt.

Kaut kā tā.

PS. Liels paldies Edžum, kurš izpalīdzēja tumsā kaut kur Aucē ar bremžu eļļas kanniņu mūsu komandas otrai mašīnai. Citādi būtu palikuši uz ceļa bez sajūga :smt006
EP3 TypeR; GL-676 Accord CM1 Type-F
-_-_-_-_-_- Image
Sortaflush. offset is something
User avatar
rrobis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2308
Joined: 17 Jun 2009, 23:06
Location: Rīga, Valdlauči

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby snowbrd » 20 Oct 2014, 19:16

Edžus ir dieva pirksts, viņam, man liekas, vienmēr viss ir līdzi :-D

ps. Robi, principā es tev piekrītu, man negribējās tik gari izplūst :D

pps. Baily, vietas es apmēram zinu, bet tieši laiki interesēja! Ja nav, tad būs pavasarī :twisted:
Honda Accord CL9
Mitsubishi Evolution 8 MR
Honda Civic Shuttle Beagle 4WD 1996

Izstrādāju būvprojektus (rekonstrukcijas, renovācijas, jaunbūves utt.) PM
snowbrd
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1188
Joined: 29 Apr 2008, 16:51
Location: Cēsis/Rīga

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby Martinsh » 20 Oct 2014, 19:53

atbildes robim par slikto:
1. ķiveres uz vietas trasē bija iznomājamas, tas jau bija tofikā atrunāts, par lietosanu bija #-o , nepietika ne cilveeku ne laika
2. cilvēkresursu trūkums, bet nu jeega maza no taa neta ja jau trešdaļu tik māk atrast :-D (tas par veiksmiigaakajiem)
3.tur piekliboja jā. otto gan reklāmas atrada (varbūt viņš vienīgais piegāja un apskatījās)
4. startus sākām dot 17,27, piecpadsmit komandas ar intervaalu 1-2 min, par to gaidiisanu punktos meees esam 3 orgi, beene paliidzeeja inga un danis
5. ar 150 eiro budžetu ir maz priekš galda, bija maz toties kvalitatīvi.
6. bija 2 sešpakas kolas un 2 kastes cido sulas
7. triis nedeelas pirms pasaakuma labaaku nevareeja atrast, neenu vareeja ,bet nevareeja pacelt
8. pakalns ir mīļš :smt002
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00

Re: Parunāsim par 2014 noslēgumu

Postby Oķis » 20 Oct 2014, 19:55

Piekrītu par vēsumu telpās, no sākuma bija neomulīgi, vēlāk jau iekšējā siltināšana darīja savu un viss bij ok :-D
Par čekpointu, salīdzinot ar atklāšanu man patika labāk, jo nebij tik garš un nogurdinošs, par tām reklāmām gan tomēr uzskatu, ka nebij pārāk saprotami uzrakstīts, kas tieši jābildē.
Parējais pa lielam patika un apmierināja, neizplūstot sīkumos ;)
Lielākā škrobe ka nevarēju braukt ar Hondu :( Snwbrd, viens no taiperiem būtu bijis 100%, ja iepriekšējā vakarā netiktu atstāta piekare pret bordu... ](*,) Bet piekrītu, arī biju cerējis, ka būs kāds ep3 parcik forumā tiešām daudz saradušies.
Trases daļu bija visgrūtāk pārdzīvot, skatoties un klausoties kā visi štepselē.

Paši savā starpā runājoties nonācām pie tā, ka hondu pasākumos trase ir kā punkts uz i, un es personīgi gribētu ka trasi iekļauj abos sezonas lielajos pasākumos, pievēršot čekpointam tieši tik daudz uzmanības kā bija tagad, jo bija taisni laikā ;)
Lexus GS300 '97 daily with LPG
CTR EP3 '02 - ex
Civic Aerodeck '99 MC2 VTi B18C4 LSD - ex
Civic '97 MB6 VTi B18C4 LSD - ex
Civic '99 EK4 VTi - ex
Prelude IV '93 H22A2 - ex
Accord Coupe '94 2.2i - ex
Accord '90 2.0i - ex
Oķis
*-
*-
 
Posts: 697
Joined: 10 Jul 2008, 14:04
Location: Smiltene

Next

Return to LHK piedzīvojumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron