CaraCal jaunā CR-V mini test drive

Viskautkādi pasākumi ar fotoreportāžām utt

CaraCal jaunā CR-V mini test drive

Postby CaraCal » 06 Apr 2013, 13:49

Šodien sakarā ar STOKKER klinetu dienām Jelgavā, kas sadarbojas arī ar Honda pārstāvniecību Latvijā sanāca iespēja veikt mazu testa izbraucienu ar jauno Honda CR-V

Image

Domāju, ka pa vizuālo nav īpaši ko izpausties, to brīvi var ievērtēt internetā kā arī uz ielas.

Šis konkrētais modelis ar kuru sanāca izbraukt bija diezgan papliks, nav GPS un daudz citu pogu un pļurķu.
2.0 i-VTec dzinējs, ar priekšpiedziņu. Manuālā sešu ātrumu ātrumkārba.

Es jau kā atpalicis 4.paudzē :D īsti nevarēšu advekvāti novērtēt šo auto.
Vispār uz jauniem auto esmu uz Jūs.
Baigi spolēt man neļāva. Bet pa lielam auto patīkams. Diezgan pastingrs Latvijas bedres, bet nesalīdzināmi maigāks par sēdinātu Civic. Dinamikas ziņā pašvaks. Lai gan ar 150 zs uz 2 tonnām, neko dižu arī nevaretu gaidīt. Auto kluss, lai gan ieliekot dzinēju slodzē, tas diezgan labi dzirdams.

Salons pievilcīgs, labi nostrādāts, manai gaumei tīkams. Kā jau švakai kompletācijai, pat sēdekļi uz kloķiem, bet manā skatījumā tas nav īpaši būtiski. Ar kompletācijas iespējam vairāk var iepazīties internetā.

Image

Patikās augtāka pārnesuma ieteikšanas signallapiņa panelī. Diezgan tendēts auto uz ekonomiku, kā jau lielāka daļa mūsdienu jaunie aparāti. Pirmo reizi mūžā sanāca ietestēt parkošanās sensorus kas ir gan priekšā gan aizmugurē un atpakaļskata kameru. Šī sistēm CR-V precīza un ērta.

Palielam tādi mani secinājumi. Ja būtu daudz naudas, kā ikdienas bubināmais nebūtu ne vainas. Drīzāk gan ja diezgan regulāri brauc vairāki cilvēki, vienītī ar tādu pa pilsētu, neuzskatu, ka ir liela jēga braukāt. Mežā dzīt šo konkrētu ar nevarēs, bet tam var izvēlēties AWD modeli.

Paldies!
ED 6 - spolē
ED 2/4 - pašam savs šrots
CA5 Aerodeck
CA5 Accord EX
EE5 4WD
FRV 1.7
FRV 2.0
Stream RN3
Poliuretāna izstrādājumi
Metināšanas un smilšu strūklas pakalpojumi
CaraCal
LHK biedrs - Saimnieces meklētājs
LHK biedrs - Saimnieces meklētājs
 
Posts: 699
Joined: 02 Nov 2009, 20:57
Location: Jelgava

Re: CaraCal jaunā CR-V mini test drive

Postby Kristaps » 08 Apr 2013, 09:00

Igaunijā sanāca salīdzināt ar citiem tās pašas klases pārstāvjiem pa sniegotiem un līkumainiem ceļiem.

Lielākais un līdz ar to arī līganākais no savas klases. Pasportot pa līkumiem kā ar Tiguan nevarēs :-D

Ar panorāmas lūku, lielo navigāciju un pierasto salona izkārtojumu no iekšpuses patika.

Interesanti, ka visiem dažādu ražotāju testētajiem auto ar benzīna un dīzeļa dzinējiem sportiskā režīmā patēriņi atšķīrās tikai 0,5 l robežās.
EDM 3rd gen Honda Prelude 2.2i 16v DOHC LSD E85 Image

Image

UK EP3 #25
LHK ziemas power Impreza GF8
Civic Aerodeck VtiS B18C4 LSD Sold3
Kristaps
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8197
Joined: 02 May 2005, 23:31
Location: Rīga/Mārupe

Re: CaraCal jaunā CR-V mini test drive

Postby Cipans » 08 Apr 2013, 09:26

Kristaps wrote:Lielākais un līdz ar to arī līganākais no savas klases. Pasportot pa līkumiem kā ar Tiguan nevarēs :-D
Nu, Tiguan jau ir maziņš Touareg :) Salīdzinjums kā CR-V pret HR-V :)
Lai nu kā, pēc komforta varbūt ir OK, bet besī ka jaunie CR-V palikuši tik zemi, brīžiem šķiet ka es ar savu accord izbraukšu tur kur jaunais CRV uzkārsies :D
1. paaudze ir normāls klīrenss un riepas, pārējie ir tīri pilsētas braucamie, labākajā gadījumā iebraukt 200m no šosejas merža ceļā pēc sēnēm.
imho. 8-[
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: CaraCal jaunā CR-V mini test drive

Postby Martinsh » 08 Apr 2013, 09:37

Cipans wrote:
Kristaps wrote:Lielākais un līdz ar to arī līganākais no savas klases. Pasportot pa līkumiem kā ar Tiguan nevarēs :-D
Nu, Tiguan jau ir maziņš Touareg :) Salīdzinjums kā CR-V pret HR-V :)
Lai nu kā, pēc komforta varbūt ir OK, bet besī ka jaunie CR-V palikuši tik zemi, brīžiem šķiet ka es ar savu accord izbraukšu tur kur jaunais CRV uzkārsies :D
1. paaudze ir normāls klīrenss un riepas, pārējie ir tīri pilsētas braucamie, labākajā gadījumā iebraukt 200m no šosejas merža ceļā pēc sēnēm.
imho. 8-[

ar evo tādu problēmu nav
Save the SOHC...
VANDALISM: Beautiful as a rock in a cop's face!
http://eu.art.com/
Martinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2752
Joined: 26 Aug 2007, 20:00


Return to LHK piedzīvojumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron