FORUMA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

FORUMA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Postby Admins » 11 Jan 2005, 16:46

Foruma pamatnoteikumi .
A. Pirms uzsākt jaunu topiku , pārliecinies ka tas jau netiek apspriests citur forumā. Lieto "search" un sadaļu FAQ

B. topika nosaukumam ir jābut skaidri saprotamam un attiecīgajā sadaļā , lai uzreiz ir saprotams piemeeram - nepareizi topika nosaukumi - "help !!!" , "problema" , "ko darīt ?" , "apskatieties" , pareizi - "čīkst priekšas kreisais gultnis" , "kur civicam ir lambda zonde" utt

C. Moderatoriem un administratoriem vienmēr ir taisnība

--------------------------
Foruma noteikumi :
#1 Uzbrukšana personālam
Nesūdzies, neuzbrūc, nekaitini, neaizskar, neizrādi necieņu, neveido aptaujas par foruma personālu! Mums nav vajadzīga nicinoša izturēšanās tāpēc vien, ka esam personāls un cenšamies uzturēt šo vietu patīkamu visiem. Regulatori tavā vietā paveic visu netīro darbu!
Ja esi neapmierināts ar kāda personāla biedra rīcību vai to, kā forums tiek vadīts, lūdzu, atrodi citu forumu vai arī mierīgi un argumentēti ziņo par šo lietu administratoram vai attiecīgajam regulatoram ar privāto ziņnesi; nedari to forumā!

#2 Lamāšanās
Nav pieļaujama nekāda veida lamāšanās un biedru aizskaršana. Aizliegta apsaukāšanās, apvainošana, lamāšanās, apvainojošas piezīmes. Nav atļauta arī uz lamāšanos uzvedinošu piezīmju izteikšana.
Ja, tavuprāt, kāds tevi apvainojis, vai mēģina uzsākt ķīviņu, neatbildi ar to pašu - arī tas ir aizliegts. Sazinies ar kādu personāla biedru, norādot saiti uz pavedienu! Bet, pirms to dari, pārliecinies, ka neesi strīdu pats aizsācis, neesi mēģinājis to turpināt, iedrošināt. Esi pats rīkojies atbilstoši noteikumiem un mēģinājis apvainošanu mierīgi novērst. Vai, ja tas nav bijis iespējams, vienkārši neesi turpinājis iesūtīt attiecīgajā pavedienā.

#3 Apvainošana
Izturies ar cieņu pret katru foruma biedru! Nav pieļaujama uzbrūkoša un aizskaroša tipa rakstu iesūtīšana, diskriminējošas, pazemojošas, rasistiskas piezīmes, noniecinoši izteikumi par kādu reliģiju, ticību, etnisko izcelsmi, valsti, kultūru, seksuālo orientāciju, invaliditāti. Aizliegts iesūtīt apmelojošu, apvainojošu, rupju, naidpilnu, zaimojošu, draudošu, likumu pārkāpjošu materiālu. Aizliegts arī ievietot saites uz lapām ar šādu materiālu.
Mēs necietīsim aizvainojošu, rupju, naidīgu vai iebiedējošu izturēšanos. Visas sūdzības par biedriem vai personālu iesniedz ar privāto ziņnesi, nevis forumā!

#4 Privātums un uzmākšanās
Aizliegts izplatīt privātu (saņemtu privātajā ziņnesī, pa e-pastu) vai biedru identificējamu informāciju publiski forumā kā arī ārpus šīs vietnes bez attiecīgā biedra vai sākotnējā informācijas nosūtītāja atļaujas. Aizliegts citur izplatīt šajā forumā iegūtu privātu informāciju. Forumā aizliegts iesūtīt ar autortiesībām aizsargātu materiālu, ja vien autortiesības nepieder tev vai šim forumam.
Aizliegts draudēt, uzmākties foruma biedriem; sazināties ar biedriem, ja viņi norādījuši, ka to nevēlas.

#5 Novirzīšanās no temata
Tīšām vai atkārtoti neiesūti pavedienus neatbilstošos forumos! Katram rakstam ir jābūt atbilstošam konkrētajam pavedienam un forumam. Pavedienam jānorāda tā saturam atbilstošs un skaidri saprotams nosaukums. Neiesūti atkārtoti vienu un to pašu vai līdzīgu informāciju! Pirms veido jaunu pavedienu, pārliecinies, ka šo tēmu jau neapspriež citur forumā!
Sarunas gaitā nemaini pavediena tematu! Ja vēlies turpināt apspriest kādu citu tēmu vai runāt ar konkrētu biedru, izmanto privāto ziņnesi vai aizsāc jaunu pavedienu!


#6 Traucējoši un postoši raksti
Nav atļautas darbības, kas traucē normālu sarunas norisi un darbošanos forumā vispār. Neveido rakstus, kas ir tukši, bezjēdzīgi, nesaprotami, grūti lasāmi, bojā foruma izkārtojumu! Neievieto saites, kas var kaitēt lietotāja izmantotajai tehnikai vai programmatūrai, saites uz kaitinošām lapām (ar daudziem uznirstošiem logiem u.tml.)!

#7 Surogātraksti un reklāma
Forumā aizliegta citu vietņu reklāma, izņemot attiecīgo lauku profilā un parakstu. Ne rakstos, ne PM, ne forumā nosūtītā e-pastā nav atļauts izplatīt reklāmu, surogātpastu, veiksmes vēstules u.tml. uzmācošus materiālus.
Par surogātpastu tiek uzskatīti arī īsi raksti, kas satur tikai pāris vārdu, kādu saīsinājumu, smaidiņu u.tml.
Tāpat arī garu rakstu/attēlu citēšana (quote)


#8 Neatļauta pieeja
Ir aizliegts pieteikties vai mēģināt pieteikties kontam, kas nepieder tev. Aizliegts atdarināt foruma personāla (regulatoru) identitātes (ar tādiem pašiem vai līdzīgiem lietotājvārdiem, avatariem (izņemot foruma galerijas attēlus), baneriem, parakstiem).

#9 Avatari
• Avatara bildes izmērs nedrīkst būt lielāks par 100x100 pikseļiem.
• Avatara datnes izmēram jābūt ne lielākam kā 10KB.
• Avatars drīkst saturēt tikai vizuālu informāciju Vienkāršāk - tam jābūt tikai attēlam vai attēlu animācijai un nekam vairāk.

#10 Paraksti
• Attēla/u paraksts nedrīkst būt:
• platāks par 500 pikseļiem;
• augstāks par 150 pikseļiem;
• aizņemt laukumu lielāku par 50 000 kvadrātpikseļiem.
• Attēla/u datnes kopējam izmēram jābūt ne lielākam kā 60KB.
• Teksta paraksts nedrīkst būt garāks par 8 rindiņām;

#11 Lietotājvārdi
• Par apvainojošiem lietotājvārdiem. Aizliegts izveidot lietotājvārdus, kas acīmredzami domāti apvainojoši, kas aizskar, kaitina citus foruma biedrus.
• Par atveidošanu. Aizliegts izveidot lietotājvārdus, kas atdarina vai apsmej citus foruma biedrus.

#12 Foruma tēma
Foruma tēma pamatā ir Honda ir viss kas ir saistīts ar Hondam.

Forums ir domāts tiem, kam patīk Honda, vai kuriem tā liekas pietiekami interesanta apspriešanai. Šeit nav atbalstāma ne Honda, ne citu auto noniecināšana kā arī neargumentēta kritizēšana.

Atceries, ka mēs neesam atbildīgi ne par vienu iesūtīto ziņu! Mēs negarantējam un negalvojam par nevienas ziņas pareizību, pilnību vai derīgumu, un neesam atbildīgi ne par vienas ziņas saturu. Katra ziņa izsaka tā autora uzskatu, nevis šī foruma viedokli.
Jekurš lietotājs, kuram(ai) šķiet, ka kāds iesūtītais raksts nav pieņemams, tiek aicināts nekavējoties sūtīt mums attiecīgu e-vēstuli. Mēs varam noņemt nepieņemamas ziņas, un, ja atzīstam, ka ziņa ir jāizņem, saprātīgā laika periodā mēs to arī centīsimies izdarīt.

Par noteikumu neievērošanu foruma moderatori var piemērot sodu/brīdinājumu, pieliekot brīdinājuma procentus, uz noteiktu vai visu laiku nosakot biedram rakstu priekšskati vai izraidot no foruma. Noteikumiem neatbilstošus rakstus moderatoriem ir tiesības izdzēst bez iepriekšēja brīdinājuma.

Ja radušies iebildumi par moderatoru darbību, neatbilstošu foruma noteikumiem, lūdzu, tos izteikt un šo problēmu risināt ar attiecīgo moderatoru, autoru vai/un foruma administratoru privāti (ar privāto ziņnesi un/vai e-pastu).
Neargumentētas, rupjas pretenzijas netiks ņemtas vērā.


Lietotāji, kuri pēdējos 6 mēnešus nav izrādījuši nekādu aktivitāti tiek dzēsti.

Ja kādi jautājumi, ieteikumi vai sūdzības sūtīt e-pastu honda ( at ) hondaclub.lv

Adminiistratori: Cipans , DimanC

Moderatori: Gatis , Nowiii, orcan, Samurai, Bo, jNx

Foruma administrācija
Image
Admins
 

Postby MAD ED » 01 Apr 2010, 18:22

Ierosinu ievest vel vienu noteikumu:

- Topika nosaukumam jabut tadam, lai no ta saprastu par ko iet runa. (varat parfrazet)

nepareizi rakstit:
- help!
- nu vot ...
- ??????
- prelude
- ko jus domajiet?
- nu re ....
- afiget' !!!
- stikls
- Help ar padomu!

pareizi:
- help ar ritenja nomainishanu
- nu vot nepaveicas ar mentiem
- problema ar metalisko skanju motora
- pardod 94 prelude 2.0 - 3000EUR
- nepieciesams viedoklis par jaunu civic
- domas par jauno accordu
- help ar padomu par bundula izveli
un etc...
X3M Racing Club, http://king.dragrace.lv
Prelude 2.2 DOHC Vtec 4ws - SOLD...
Family cars: 2007 Honda CR-V Executive - SOLD..., 2007 CR-V Elegance
Drivin supercharged roadster SLK and turbocharged STi
MAD ED
LHK ex-biedrs
 
Posts: 1027
Joined: 28 Jul 2003, 09:08
Location: Jurmala-Riga


Return to FORUMA LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron