Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāšanai?

Aptaujas | Voting polls

Kāpēc nepieteicies pasākumam?

Poll ended at 13 May 2015, 13:55

Pārāk dārgi
1
4%
Neinteresanta programma
1
4%
konkrētais datums bija jau aizņemts
7
28%
Cits variants (rakstam komentāros)
16
64%
 
Total votes : 25

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby Darkijs » 30 Apr 2015, 10:46

Es labprāt piedalītos ,bet Honda nav braucama. :(
User avatar
Darkijs
 
Posts: 45
Joined: 24 Mar 2015, 23:34
Location: Rīga,Purvciems

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby PELMĒNS » 30 Apr 2015, 12:11

Es visticamaak arii buutu bijis.
Vnk arii nezinaaju kas ar darbu
eg4 hatch- summer car
e36 - sold
opel omega 3.0 manual+lpg - winter car
Image
PELMĒNS
--
--
 
Posts: 243
Joined: 20 Aug 2013, 12:14
Location: Jelgava

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby snowbrd » 30 Apr 2015, 12:53

Man ir Roberta variants un tā tas ir parasti. Arī būtu piedalījies! Gribētos vairāk arī čekpointa daļu, vnk vajag sākt agrāk, jo parasti visi sāk vākties ap 10 un ja 11 ir izbraukšana, tad parasti tā ir ar 1h nokavēšanos un visa dienas daļa saīsinās.

ps. domāju, ka tieši šoreiz par iemeslu mazajai aktivitātei ir vēlā pasākuma reklamēšana un naudas vākšana! Parasti laikam bija 2 nedēļas katrai summai un kopā 4 tādas (parasti vairāk kā menesis ir laiks kamēr cenas pamazām ceļas). Daudzi noteikti atliek uz pēdējo lētākajam maksājumam, šoreiz tas ir tikai nedēļu pirms paša pasākuma, tapē arī daudzi vēl nav samaksājuši.
Honda Accord CL9
Mitsubishi Evolution 8 MR
Honda Civic Shuttle Beagle 4WD 1996

Izstrādāju būvprojektus (rekonstrukcijas, renovācijas, jaunbūves utt.) PM
snowbrd
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1188
Joined: 29 Apr 2008, 16:51
Location: Cēsis/Rīga

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby Cipans » 30 Apr 2015, 13:05

Oto wrote:Šādu aptauju vajadzēja pirms pasākuma rīkošanas gan par datumu, gan formātu, lai vismaz aptuveni skaidrs cik ir dalībnieku protams ņemot vērā ka būs "kritušie". Personīgi man visi formāti der, tas neattur.

Datumu nolemj un apstiprina kluba biedri, jo šis tomēr ir kluba pasākums, un līdz šim (n gadus) ar to nav bijis problēmu
Man ir dati par pasākumu organizēšanu kopš 2006.g., kad tie kļuva pieejami ne-biedriem (arī par agrākiem gadiem ir bet tas nav par tēmu) un pēc tiem arī tika veikti aprēķini un prognozes.
Statistiski vienmēr ir bijis tā ka 2/3 (kas ir +/- 36~40 cilvēki) samaksā lētajā periodā, un maksājumu grafiks ir samērā vienmērīgs ar nelielu pīķi pēdējos datumos. 3 nedēļas izskatās aptuveni tā - 1. nedēļa ~12, 2. nedēļa ~10, 3. nedēļa ~16

Šoreiz - 1. nedēļa - 4 , 2. nedēļa - 4, 3 nedēļa - 2.
Kāds ir pamats domāt ka pēkšņi 3 dienās samaksas vēl 25+ cilvēki?

Piedevām bija domāts arī tas, ka aktivitāte varētu būt pat lielāka, par cik šoreiz viss ir ļoti tuvu, trase Rīgā, viesu nams Pierīgā, braukāšanas maz, nav jātērē nauda degvielai čekpointā utml., un sarosīsies aī tie kam parasti ir "tālu", "par dārgu" utt.
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby Cipans » 30 Apr 2015, 13:20

citi klubi vispār nosaka vienu cenu un nav nekādu periodu, kā viņi savāc naudu ?
tavs arguments īsti neiztur kritiku.
Un par pasākumu tika regulāri atgādināts.
snowbrd wrote:ps. domāju, ka tieši šoreiz par iemeslu mazajai aktivitātei ir vēlā pasākuma reklamēšana un naudas vākšana! Parasti laikam bija 2 nedēļas katrai summai un kopā 4 tādas (parasti vairāk kā menesis ir laiks kamēr cenas pamazām ceļas). Daudzi noteikti atliek uz pēdējo lētākajam maksājumam, šoreiz tas ir tikai nedēļu pirms paša pasākuma, tapē arī daudzi vēl nav samaksājuši.
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby snowbrd » 30 Apr 2015, 13:24

Cipans wrote:citi klubi vispār nosaka vienu cenu un nav nekādu periodu, kā viņi savāc naudu ?


Drošvien tur tā ir bijis visu laiku un visi pie tā pieraduši, bet te iegājies, ka cenas ir dalītas.. Man liekas, ka šī ir pirmā reize, kad lētais maksājums ir tik tuvu deadline'am.
Honda Accord CL9
Mitsubishi Evolution 8 MR
Honda Civic Shuttle Beagle 4WD 1996

Izstrādāju būvprojektus (rekonstrukcijas, renovācijas, jaunbūves utt.) PM
snowbrd
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1188
Joined: 29 Apr 2008, 16:51
Location: Cēsis/Rīga

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby rrobis » 30 Apr 2015, 15:16

cits variants - maksājumu atliku dēļ citiem lieliem tēriņiem aprīļa otrajā pusē (kāzas)

šoreiz piekrītu cipanam par to, ka tomēr bija vairāk vai mazāk viss kā vajag un kompakti, lai nav liela braukāšana.

tiem, kam Honda nav gatava - nu, parasti tā ir biežākā atruna, jo visiem laikam ar auto ir kā ar Rīgu :-D
bet ja nopietni, tad arī pa trasi braukt iepriekšējie pasākumi parādīja, ka var arī ar ģimenes auto un pat ja nekonkurē par ātrākajiem laikiem ,tad jebkurā gadījumā iepazīsti savu auto vairāk un gūsti pozitīvas emocijas, kas arī ir galvenais.
EP3 TypeR; GL-676 Accord CM1 Type-F
-_-_-_-_-_- Image
Sortaflush. offset is something
User avatar
rrobis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2308
Joined: 17 Jun 2009, 23:06
Location: Rīga, Valdlauči

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby udensvirs22 » 30 Apr 2015, 18:48

Uz tusu braucis būtu pat ja būtu LV otrā galā.Tam aito domāts lai brauktu.Bet tākā visi zin ka man auto nav tagad ne grīdas ne salona tad viss ir slikti.Ĺoti ceru vismaz uz noslēguma balli tikt :plusviens:
04 BMW E60 530
07 Civic TypeR FN2(ex)
08 Passat B6 2.0 DSG(ex)
04 Accord CL7(ex)
08 Leon FR(ex)
05 Civic TypeR EP3(ex)
97 Passat 1.8 20V(ex)
94 BMW E36 2.0i(ex)
97 Civic EK4 B16A2(ex)
99 Civic EK3 D15Z6 (ex)
99 Avensis T22 D4D 2.0 (ex)
udensvirs22
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 978
Joined: 25 Nov 2012, 19:04
Location: Rīga,Āgenskalns

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby soldier » 01 May 2015, 15:43

Īstenībā kauns lasīt jūsu atrunas kā piem. labāk nopirkt sēdinātas atsperes nekā apmeklēt atklāšanas pasākumu, nu tas skan vispār psc, alko pudele maksa dargak ka pasakums, kā arī atruna ka auto nav uz to brīdi ejošs vai talu jabrauc utt neiztur kritikas vispar, man tā ka liekas ka var ierasties ar kādu citu kopā vai ar citu auto! es piemeram ari trase nebrauktu ar savu 1,4 , bet tas man neliedz apmeklet pasakumu, jo man likas ka tas ir domats lai satiktu lidzigi domajošos hondas entuziastus un iepazities ar foruma juzeriem un biedriem utt. un nevis lai wooow izbrauktu trassi vai pazimetos, atraditos ar auto, to vares paspet vienmer jo pastav sapulces un sporta speles utt. utjp loti daudz pasakumu sezonas garuma. Un vissliktak ir tas ka samaksajuso saraksta neredz biedrus, ilgus un aktivus kluba biedrus! vismaz uz atklašanas un noslēguma pasakumiem jau nu var ierasties un ieplanot, un visi zin kad apmeram vinji notiek, ta ka veltigi taisits topiks, uzskatu ka vajag stingrak izvertet biedru uznemsanu un aktivu piedalisanos pasakumos kas rikojas LV, un parcik atklasanas pasakums ir izgazies, piedavaju visiem sanemties un uzrikot pasakumu piemeram pirms Jāņiem, uzaicinot Igauņus un Leišus un varbūt vēl kādu, un rīkot tikai biedriem, es personigi esmu ar mieru maksat dārgak un iztikt bez foruma spammeriem, savadāk biedru jūra, bet aktivitātes nulle, varbut tapec ka parak viegli tiek uznemti visi kas veelas?? Īsāk sakot piedavaju rikot pasakumu tiesam Honda klubiem baltijas meroga vai plašāk un tikai biedriem, lai parejiem butu uz ko tiekties! ceru valde par to padomas, esmu gatavs ari aktivi palidzet ar pasakuma rikosanu un atbalstit ka vien varetu!
EJ9 D14 HE 8779 A>>>B
EJ9/b20 FZ 4895. ex
EG9/b20. HA 423. ex
soldier
LHK ex-biedrs
 
Posts: 353
Joined: 24 Mar 2008, 15:30
Location: Ādaži

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby Mikus » 01 May 2015, 16:34

Jāraksta bakalaura darbs.
Īstenībā, ja tas nebūtu, šogad biju nopietni apsvēris aizbraukt, lai arī man pat vairs nav honda... žēl ka šādi pajuka...
Peugeot Partner `16, 1.6HDi
exNissan Almera N16 facelift 1.5 LPG
exHonda Concerto `93 D15B2 LPG
User avatar
Mikus
----
----
 
Posts: 456
Joined: 29 Nov 2011, 19:37

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby KKTK » 02 May 2015, 16:51

Tā ir, tāpēc, piemēram, nemaz nedomāju pieteikties par biedru, jo zinu, ka mana artava nebūs tik liela, lai man pašam liktos, ka esmu kluba biedrs...

Bet par pasākuma atcelšanu. Es domāju, ja nesavācās dalības maksas, tad varēja vismaz atstāt savākšanos vienkopus pa dienu (vakari pie Lulu nav plaši īpaši apmeklēti)! Varbūt tiem, kas baigi grib varēja arī trasi (par attiecīgu samaksu) ļaut izbraukt. Tātad vienkārši atceļot pirti un dzeršanu.

Ja laiks nav labs vai čatiņš ieilgst - vienmēr var aizbraukt uz kādu palielu ēstuvi un pie kvasa izrunāt līdz galam runājamo. Dzirdēt no kluba vadības sezonas plānus, jaunumus.
Tā kā daudzus vēl nepazīstu es šādas savākšanās reāli izmantotu sautīgos mērķos - bez maz katram pajautāt - ko esi izdarījis, ko māki izdarīt un kāds no tevīm labums šaisaulē :-D
Kur trimmeri remontēt es jau zinu, kur krāsot bamperi arī un smilšustrūklu speciālisti arī atrasti, bet vēl ir daudz citas jomas. Pat ne ar auto saistītas. Vēl ir daži forumā esoši cilvēki, no kuriem domāju ļoti daudz zināšanas var smelties tieši Hondu lietās, bet cik esmu bijis, atklāšanas un noslēgumu tusiņos viņi nav redzēti. Kāpēc? Tieši tādiem "zinu, varu un daru" cilvēkiem būtu jābūt goda viesiem te. Tā es domāju pasākumos varētu aplipināt lielāku pūli.

Jā, čekpointu neesamība domāju "atsita" diezgan lielu līdzbraucēju vēlmi.
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby smaidinsh » 03 May 2015, 00:19

es vienu gadu tiri del čīkstuļiem iepr vakara parputu civicu ar flakoniem !! izskatijas pec ekhm bet aizbraucu nu un ka nav spiiz*iiiga?? pasakums prieksh cilvekiem... tolmets ir pasakums prieksh dzelziem!..

p.s. patikami ka balvinju vel sanjemu protams runataka bet vai uz labu vai pa sliktu pofig.. pasakums bija forsh!...

piemetos vel pie "soldier" sarasktitas graamatas..
Caddy 8)
Tesla 8)
FD3 sold
CRV '98 - sold
EJ9 '99-Tolmets
EK4 - >B18c lsd sold
Dodge '08 8)
DC2 '93 [b18c]-sold
Mazda 323f 94/5-sold
EJ1 '94[D16]-crashed
EJ6 '97[B16]-sold
EG8 '93[D15]-sold
EF '89[ZC]-sold
EF '91[D15]-crashed
User avatar
smaidinsh
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1574
Joined: 18 Feb 2008, 20:25
Location: Kurzeme

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby Kristaps » 05 May 2015, 07:54

Šeit arī var redzēt,ka daļēji nostrādāja arī komunikācijas kļūda,dēļ kuras daļa potenciālo dalībnieku domāja,ka līdzbraucējiem uz Biķerniekiem ir jāmaksā.
EDM 3rd gen Honda Prelude 2.2i 16v DOHC LSD E85 Image

Image

UK EP3 #25
LHK ziemas power Impreza GF8
Civic Aerodeck VtiS B18C4 LSD Sold3
Kristaps
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8197
Joined: 02 May 2005, 23:31
Location: Rīga/Mārupe

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby Cipans » 05 May 2015, 11:20

Kristaps wrote:Šeit arī var redzēt,ka daļēji nostrādāja arī komunikācijas kļūda,dēļ kuras daļa potenciālo dalībnieku domāja,ka līdzbraucējiem uz Biķerniekiem ir jāmaksā.

Cik tādi bija ? 1? 2?
Piemēram, kāpēc tu pats nesamaksāji laicīgi?
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Re: Kāds iemesls, kāpēc laicīgi nepieteicies sezonas atklāša

Postby dipo » 05 May 2015, 21:53

Cits variants - tieši, kad grasījos pastāstīt par gribētājiem piedalīties trases daļā un samaksāt par sevi un saviem līdzbraucējiem - no sejasgrāmatas izleca paziņojums par pasākuma atcelšanu :?
Accord Tourer '03 CM2 K24A3 LPG
Accord Tourer '03 CM2 K24A3 LPG
Civic Aerodeck '99 MC2 B18C4 LPG
Civic '01 EP1
Civic Shuttle RT4WD '93 EE4 D16Z2 LPG
Civic '94 EH9 D16Z6 LPG
Civic '90 ED6 D15B2 MPFI
User avatar
dipo
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 650
Joined: 25 Sep 2011, 17:01
Location: Ogre - Rīga

PreviousNext

Return to Aptaujas | Voting polls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron