Radžu riepas ?

Aptaujas | Voting polls

Re: Radžu riepas ?

Postby Usis » 16 Sep 2010, 14:37

rixxx wrote:Nu tad ko pirkt?

pērc auto ar pilnpiedziņu :-D i bēdu nezināsi.
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: Radžu riepas ?

Postby Eddy » 16 Sep 2010, 15:01

DimanC wrote:Eddy ir padzīvojis pusgadu skandināvijā un viņam pielipusi šito snobu domāšana, ka katru ziemu jābūt svežām (tiko no rūpnīcas) ziemas riepiņām, lai savu pakaļu vispār kaut kur varētu pārvietot :lol:

aizmirsis viņš gan ir dažas lietas
1) ziemas riepai nodiluma indikators ir ~4mm. tā ka "nobraukts līdz ručkai" ir tāds bābisks pārspīlējums. Eddy, Tu esi bāba :-D
2) Latvijā ziemas nemēdz būt. pagājušais gads bija izņēmums, nedomāju ka nākamais arī tāds būt.
3) ir iespējams braukt arī ar prātu, nevis nepārtraukti zaudējot saķeri un mēģinot to atgūt.
4) it's all about money.
5) Eddy ir arī šovinists un domā, ka neviena dāma nemāk braukt ziemā.

Lashara :-D
Tu pazvani manai ex cieniitajai un uzprasi, ko es 5us gadus atpakalj teicu par svariigaakajaam lietaam, kam jaabuut kaartiibaa auto...
1. Jaa, lai izietu TA. Bet 3 gadus veci sakaltushi 5.7 mm (lameles kaa taadas jau sen nodilushas) nav gluzi normaala riepa
2. Tu esi nedaudz piemirsis pa shiem paaris gadiem ziemas braukshanu LV
3. Es runaaju par to, ka ar taadaam riepaam DROSHI SEV UN CITIEM paarvietoties nav iespeejams
4. It is an issue, bet, ja Tu nevari atljauties riepas, tad njefig pirkt mashiinu, a?
5. Nee, Es personiigi un ljoti labi zinu vismaz 4 sievietes, kas jebkuros apstaakljos brauks aatraak par Tevi un 95 % shaa foruma lietotaaju - mana maate, mana bijusii, fade, K.Shtaala.

Es esmu par to, lai neviens nenomirtu shogad deelj tipinja ar DZIPU bez riepaam. Tikai un vieniigi.
Image
Eddy
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2376
Joined: 19 Apr 2005, 20:08
Location: with wide view on city

Re: Radžu riepas ?

Postby Eddy » 16 Sep 2010, 15:07

Usis wrote:
rixxx wrote:Nu tad ko pirkt?

pērc auto ar pilnpiedziņu :-D i bēdu nezināsi.

Kad Tu taadu taisies iepirkt? :?:
Atradies pilnpiedzinjnieks :-D
Image
Eddy
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2376
Joined: 19 Apr 2005, 20:08
Location: with wide view on city

Re: Radžu riepas ?

Postby Usis » 16 Sep 2010, 15:28

Eddy wrote:Es esmu par to, lai neviens nenomirtu shogad deelj tipinja ar DZIPU bez riepaam. Tikai un vieniigi.


Man liekas, ka tu pats īsti braukt neproti un ar to es nedomāju pedāļu spaidīšānu un stūres grozīšānu (kas ir labi trasē, kur tur tev neviens pretī nebrauc), bet gan sapratni par procesiem, kas notiek uz ceļa intensīvas satiksmes apstākļos. Ir jāplano ne tikai savi manevri, bet jāparedz arī citu braucēju rīcība. Ir jābrauc ar galvu nevis ar STi.

Ziemas apstākļos ir jābrauc ar tādu aprēķinu, ka tev ir uzmontētas nevis ziemas riepas, bet vasaras un tad tā riepas drošības rezerve arī izglābs tavu dzīvību kritiskā situācijā. Braucot uz riepu saķeres robežas ir ļoti liela varbūtība šo robežu pārsniegt.

P.S. manām riepām ir 6.5mm, un glabātas viņas ir atbilstošos apstākļos nevis dzīvoklī zem gultas, tā ka viss ir kārtībā un tev nav par ko satraukties. Ja mums sanāks ziemā saskrieties, tad visticamāk ne manas vainas pēc. :-D
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: Radžu riepas ?

Postby Eddy » 16 Sep 2010, 15:32

Usis wrote:
Eddy wrote:Es esmu par to, lai neviens nenomirtu shogad deelj tipinja ar DZIPU bez riepaam. Tikai un vieniigi.

Ziemas apstākļos ir jābrauc ar tādu aprēķinu, ka tev ir uzmontētas nevis ziemas riepas, bet vasaras un tad tā riepas drošības rezerve arī izglābs tavu dzīvību kritiskā situācijā.

Ah tad shaada ir motivaacija vilkties pa ielaam pie jebkuriem apstaakljiem, kas nav sauss asfalts... Skaidrs...
Image
Eddy
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2376
Joined: 19 Apr 2005, 20:08
Location: with wide view on city

Re: Radžu riepas ?

Postby Usis » 16 Sep 2010, 15:46

Eddy wrote:
Usis wrote:
Eddy wrote:Es esmu par to, lai neviens nenomirtu shogad deelj tipinja ar DZIPU bez riepaam. Tikai un vieniigi.

Ziemas apstākļos ir jābrauc ar tādu aprēķinu, ka tev ir uzmontētas nevis ziemas riepas, bet vasaras un tad tā riepas drošības rezerve arī izglābs tavu dzīvību kritiskā situācijā.

Ah tad shaada ir motivaacija vilkties pa ielaam pie jebkuriem apstaakljiem, kas nav sauss asfalts... Skaidrs...

Ja nav par daudz prasīts, cik sen tev ir vadītāja apliecība, ja vispār tāda ir?

Mans braukšanas ātrums nekad nav mazāks par vidējo plūsmas ātrumu. Un mans uzskats ir, ka katrs, kam galvā visas skrūvītes ir vietā, spēj patstāvīgi izvērtēt savas braukšanas prasmes un ceļa apstākļus, lai neiekļūtu nepatikšanās.

Par vasaras/ziemas riepām tu vienkārši nesaprati. Bieži vien uzliekot ziemas riepas mēs iegūstam pretēju efektu - cilvēkam zemapziņā iesakņojas tāda pārliecība, ka tagad, kad es esmu uzlicis ziemas riepas, es varu riktīgi vālēt pa sniegiem un lediem. Un bieži tas braukšanas stils ir pat agresīvāks kā viņš vasarā brauc ar vasaras riepām. tur tā sāls. :lol:
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: Radžu riepas ?

Postby DimanC » 16 Sep 2010, 15:49

Eddy, ja tu esi tik mega-saprātīgs un godīgs attieksmē pret sevi un citiem kā te māci citus, tad varētu Tu ņemtu vērā arī reālo situāciju (attiecībā pret cilvēku pirktspēju) un nesprēgātu, ja citi brauc atbilstoši savu riepu stāvoklim vai ar zināmu drošības rezervi.
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: Radžu riepas ?

Postby Eddy » 16 Sep 2010, 16:00

Usis wrote:Ja nav par daudz prasīts, cik sen tev ir vadītāja apliecība, ja vispār tāda ir?

Mans braukšanas ātrums nekad nav mazāks par vidējo plūsmas ātrumu. Un mans uzskats ir, ka katrs, kam galvā visas skrūvītes ir vietā, spēj patstāvīgi izvērtēt savas braukšanas prasmes un ceļa apstākļus, lai neiekļūtu nepatikšanās.

Par vasaras/ziemas riepām tu vienkārši nesaprati. Bieži vien uzliekot ziemas riepas mēs iegūstam pretēju efektu - cilvēkam zemapziņā iesakņojas tāda pārliecība, ka tagad, kad es esmu uzlicis ziemas riepas, es varu riktīgi vālēt pa sniegiem un lediem. Un bieži tas braukšanas stils ir pat agresīvāks kā viņš vasarā brauc ar vasaras riepām. tur tā sāls. :lol:

Nezinu cik sen, bet sanaak kaadus 7us gadus aptuveni.
Es visu saprotu.
Image
Eddy
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2376
Joined: 19 Apr 2005, 20:08
Location: with wide view on city

Re: Radžu riepas ?

Postby Eddy » 16 Sep 2010, 16:07

DimanC wrote:Eddy, ja tu esi tik mega-saprātīgs un godīgs attieksmē pret sevi un citiem kā te māci citus, tad varētu Tu ņemtu vērā arī reālo situāciju (attiecībā pret cilvēku pirktspēju) un nesprēgātu, ja citi brauc atbilstoši savu riepu stāvoklim vai ar zināmu drošības rezervi.

Nevienu nemaacu, izsaku viedokli.
Reaalaa situaacija pret pirktspeeju ir taada, ka, mashiinai naudas pietika, bet riepaam nee. Es, piemeeram, labaak nopeerku jaunas kumho nevis braucu ar vecaam. Vismaz es zinu, ka riepas ir labas.

Reaalaa pirktspeeja = Ai, shodien baigais sals, vakar drusku sniga + lija, Ko dariit, sabiedriskais nepatiik, jaakurbulee savs spararats, varbuut atkal izsprukshu no kjezas ar taam vecajaam riepaam... Taa sanaak Tavaa interpretaacijaa?
Image
Eddy
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2376
Joined: 19 Apr 2005, 20:08
Location: with wide view on city

Re: Radžu riepas ?

Postby Usis » 16 Sep 2010, 16:09

Eddy wrote:Es visu saprotu.

Nu ko tad lecies :wink:
Honda CR-V, 1999.g, B20Z1, automāts.
Usis
-
-
 
Posts: 169
Joined: 01 Jun 2009, 14:49

Re: Radžu riepas ?

Postby Eddy » 16 Sep 2010, 16:33

Usis wrote:
Eddy wrote:Es visu saprotu.

Nu ko tad lecies :wink:
Luudzu citaatus ar manu leciigumu.
Image
Eddy
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2376
Joined: 19 Apr 2005, 20:08
Location: with wide view on city

Previous

Return to Aptaujas | Voting polls

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron