Honda EG 1994 problēmas

Honda EG 1994 problēmas

Postby Devlin » 16 May 2018, 23:27

Sveiki hondas cienītāji!
Ir jautājums.
Tātad, nopirku hondu 2004 gada, mašīnas bildi var redzēt signature.
Mašīnu nopirku oktobrī. Man viņa ir nedaudz pāri pusgadam, bet esmu jau izmetusi mašīnā ap 700€, neskaitot naudu, pa kuru nopirku viņu. Vienmēr vēlējos tieši šo mašīnu. Arī biju mītingā Juglā, pie lulu, daži atcerēsies.

Tātad mašīnai jau līdz šim esmu vedusi mašīnai mainīt eļļu, ko man teica, kas ir vecāka par mani, tosolu, kas esot no pagājušā gadsimta (tur pat bija nogulsnes), stikla tīrītāja kloķi, riepas, pagrieziena lukturi (abi krita ārā, bet vienu vēl varēja pieskrūvēt kaut kā), paneļa visas gaismiņas (un pa šo laiku viena jau ir paspējusi izdegt), sveces, sveču vadus, degvielas filtru, kaut kādu skrūvi tieši pie riepas dēļ kuras man mašīna brīdināja par bremžu problēmām), gultni vienu, bremžu diskus, logu tīrītāju motoru, akumulatoru, bagāžnieka problēmas, aiz magnetafona vadus, un pats trakākais - dienu pirms jaunā gada mašīna gandrīz nodega dēļ sliktiem subwoofer vadiem, kurus nemaz neizmantoju, mašīnas bagāžnieks sāka kūpēt. Un vēl daudzas lietas, kuras pat vairs neatceros.

Nu tas tāds garš apraksts par maniem pārdzīvojumiem. Galvenais jautājums - ja esmu TIK DAUDZ naudu izmetusi, uz savu mašīnu, vai tiešām 2004 gada EG hondām ir vienmēr kādas problēmas? Mašīna ļoti patīk bet man bail ka tā iztērētā summa neaiziet tūkstošos.
Vai tas ir raksturīgi tādām hondām šādas problēmas vai arī pie vainas ir iepriekšējie saimnieki? Jo man tagad ir beigusies hondai OCTA un es pat nezinu vai ir jēga braukt, ja katru nedēļu vai katru otro uzrodas kāda problēma.
Man pirkt varbūt citu hondu vai mocības varētu beigties?
Vai arī varbūt ir kāds kas tiešām lēti var palīdzēt man šajās visās trakajās mašīnas problēmās?
Mana mazulīte.
Image
User avatar
Devlin
 
Posts: 6
Joined: 25 Jan 2018, 09:57

Re: Honda EG 2004 problēmas

Postby klflv » 17 May 2018, 06:03

Ja auto tiešām ir 2004.gada (visdrīzāk EP, nevis EG), auto ir ~14 gadi, visdrīzāk nobraukums arī ir virs 250k un viss izklausās pēc tā, ka iepriekšējie saimnieki nav kopuši. Varbūt esmu aizspriedumains, bet fakts, ka bagažniekā bija sūdīgi noizolēti/neatvienoti subwoofer vadi varētu liecināt, ka kādu laiku pie stūres ir bijis arī kāds rajona pacančiks.... Es minētu, ka nopirkts nobraukts/nomocīts eksemplārs.
User avatar
klflv
----
----
 
Posts: 441
Joined: 02 Jul 2014, 15:57

Re: Honda EG 2004 problēmas

Postby seisis » 17 May 2018, 07:39

Izklausās,ka nopirkts ļoti nobraukts un nekopts eksemplārs.Nākamreiz,pirms pirkt,ja nav saprašanas par tehniskajām lietām,labāk noziedot naudu un aizvest uz kādu servisu pārbaudīt,vai paņemt līdzi kādu šīs markas entuziastu,kas pārzin lielākās šo medeļu problēmas.Normāli hondai ir liet degvielu un braukt,mainīt eļļas.Bet tagad jau būs viss samainīts un varēs braukt.
Honda Accord Tourer '12 CW3 N22B2 215hp
Honda Civic Ep3 K20A2 Type-R Gāž minišosejā
Honda Accord Tourer '07 CN2 N22A1 140hp pārdots
Honda Civic EG6 B20 230hp (ex car)Pērnavā iznīcināts
Honda Civic EG6 VTI B16A2(ex car) Gāž minišosejā
seisis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1429
Joined: 27 Jul 2007, 13:33
Location: Rīga/Smiltene

Re: Honda EG 2004 problēmas

Postby Umbro » 17 May 2018, 10:19

Cik no iepriekšējiem postiem varēja saprast, tad runa īstenībā ir par 94 nevis 04 gada EG. ;)
Mašīnai kā nekā 24 gadi, un noteikti pirms tam nebija braucis pensionārs, bet kāds, kas auto stāvoklim nepieversis uzmanību vai licis detaļas no lētā gala. Tāpēc nav brīnums ka vienu brīdi viss sāk plīst.
EG jau būtībā nav tas dārgākais uzturēšanā auto, bet ja detaļas pērk mazumtirdzniecībā un maksā servisā par darbu, tādas summas sanāk.
Devlin wrote:Man pirkt varbūt citu hondu vai mocības varētu beigties?

Ja esošai bundžas stāvoklis ir labs, tad vienkārši jāpārcieš un jālikvidē tās problēmas, iznākumā būs kārtīgi sataisīts aparāts.
'05 Civic Type-R EP3
'94 Civic EJ2
'97 Civic EJ9
User avatar
Umbro
----
----
 
Posts: 462
Joined: 14 Apr 2008, 16:40
Location: Riga

Re: Honda EG 2004 problēmas

Postby spuris » 17 May 2018, 11:13

Hmmm, tajā sarakstā lielāka daļa ir standarta apkopes lietas, eļļa, tosols, bremzes, sveces, riepas u.t.t. Tas viss būs jāmaina jebkurai mašīnai.
No offence, bet ja šādas lietas šķiet kā kaut kas ārpus kārtas, tad laikam labākais risinājums ir pārsēsties uz rīgas satiksmi vai velosipēdu. :wink:

+ lielākā daļa šejieniešu tomēr paši skrūvē savus drapakus, uz tā rēķina ieekonomējas ļōti labas naudas summas. Cik esmu pamanījis tad servisi Latvijā prasa daudz, bet dara caur pakaļu, viens cipars man, pilnīgi cits, kad iesēdini draudzeni un aizsūti uz servisu. Ieteiktu atrast kādu pazīstamu cilvēku, kas skrūvē mašīnas un kuram pati uzticies, bet pēc tam pārbaudi padarītos darbus pie kāda no šejienes.

Jautājums pa cik iegādājies to EG vai EP?
User avatar
spuris
 
Posts: 20
Joined: 20 May 2009, 19:23
Location: Riga


Return to Civic&DelSol - EG / EJ / EH / EK / MA / MB / MC ('92-2000)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron