Volfsburgs | Honda Civic EH3

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Volfsburgs » 30 Aug 2014, 17:17

Tikko noņēmu pagarinatos atbalstus un augšējais pmaukts vairs nesitas pret burku. Mana gadijuma, ta atbalsta pagarinašan padarija zemāku hondu. Kad būšu pie PC uzrakstīšu pēdejo 2 dienu pišu dēļ atbalstiem.
Image
User avatar
Volfsburgs
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1315
Joined: 20 Mar 2013, 12:48

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Volfsburgs » 01 Sep 2014, 07:51

Uzlikti aizmugure jauni bremžu diski, jauni bremžu kluči, remkomplekts suportiem un vienam suportam jauns virzulītis. Tagad ručņiks uz 100km/h ņēm. :shura: :sutiners_approved:

Image

Tad ar nopirkts no Sstemmera ieplūdes truba un sajūga komplekts. 8) Tagad viss ir un kadu dienu janokrāso zirneklis ar ieplūdes trubu melna krasa.

Image

Tad ar beidzot mašīna ir vecaja augstuma, jo bija pārak zema un pabraukt nebija iespējams. Augšejie plaukti sitas pret virsbūvi.

Biju uzlicis pagarinātos atbalstus, citus amīšus un parlicis amortizātora kajas atrašanos vietu augstak par 18mm. Tāka bija pārak zemu, tad nacas atlikt atpakaļ OEM vieta amortizatora kāju.
Nakošāja diena atliekot, mašīna augstak nepacēlas. Palika tik pat zemu. Domāju, ka MR man iemsērejis neigtus amīšus. :shura: Tapēc liku atpakaļ savus iepriekšejos. Uzliekot tos atpakaļ, mašīna tik pat zema bija un parbaudot ar roku amīša cietumu. Viņi bija abi vienādi. Man bišk cietāki.
Tad jau saku besīties, kas pa vainu vel var būt. Vai neesmu kko hadene saplēsis.
Nakošāja diena izdomāju atlikt atpakaļ parastos atblastus. Uzliekot viena puse, jau mašīna palika augstaka. Nomainot abus atbalstus, viss bija ok. Mašīna atpakaļ savā vecaja augstuma. :emo: Izradas, tad atbalstu pagarināšana tomēr pazemina mašīnu. :mrgreen: Un tada gadijuma vajag regulējamus koilus, lai var uzskruvet augstak pec atbalstu uzlikšānas. Tagad viņi stav garažā. Viss ticamak tiks sagraizīti, lai aizmugure amortizatora glāzem var uztaisī atsaitei korenšteinus vai japerk atkal divas atsperes un japiezāģe pareizais augstums, kad nav par zemu un nesītīsies augšejie plaukti pret virsbūvi. Trīs dienu čakaru man viņi uztaisiju. Jo galīgi nevarejū iedomāties par to.. :shura:

Image
Image
User avatar
Volfsburgs
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1315
Joined: 20 Mar 2013, 12:48

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Volfsburgs » 01 Sep 2014, 19:08

Nokrasota ieplūdes truba. Izplūdnieku janokraso, kad mainīs sajūgu. Rīt atnāks pusas blīveslēgi, tad ar vares gatavoties uz sajūga maiņu. :)

Image
Image
User avatar
Volfsburgs
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1315
Joined: 20 Mar 2013, 12:48

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Krisiks » 01 Sep 2014, 19:15

Volfsburgs wrote:Nokrasota ieplūdes truba. Izplūdnieku janokraso, kad mainīs sajūgu. Rīt atnāks pusas blīveslēgi, tad ar vares gatavoties uz sajūga maiņu. :)

Image


Atliek paslēpt aķīti un vadus.. tad būs zbis :)
Bet protams jau ir labi :-"
Ex. CD7 '97 F22B5 LPG :mhihi:
Ex. EG3 '94 D13B2
Ex. CD7 '94 F22B5
User avatar
Krisiks
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 946
Joined: 20 Feb 2012, 16:18
Location: Iecava, Rīga

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby BirkoWs » 01 Sep 2014, 19:17

Volfsburgs wrote:Biju uzlicis pagarinātos atbalstus, citus amīšus un parlicis amortizātora kajas atrašanos vietu augstak par 18mm. Tāka bija pārak zemu, tad nacas atlikt atpakaļ OEM vieta amortizatora kāju.
Nakošāja diena atliekot, mašīna augstak nepacēlas. Palika tik pat zemu. Domāju, ka MR man iemsērejis neigtus amīšus. :shura: Tapēc liku atpakaļ savus iepriekšejos. Uzliekot tos atpakaļ, mašīna tik pat zema bija un parbaudot ar roku amīša cietumu. Viņi bija abi vienādi. Man bišk cietāki.
Tad jau saku besīties, kas pa vainu vel var būt. Vai neesmu kko hadene saplēsis.
Nakošāja diena izdomāju atlikt atpakaļ parastos atblastus. Uzliekot viena puse, jau mašīna palika augstaka. Nomainot abus atbalstus, viss bija ok. Mašīna atpakaļ savā vecaja augstuma. :emo: Izradas, tad atbalstu pagarināšana tomēr pazemina mašīnu. :mrgreen: Un tada gadijuma vajag regulējamus koilus, lai var uzskruvet augstak pec atbalstu uzlikšānas. Tagad viņi stav garažā. Viss ticamak tiks sagraizīti, lai aizmugure amortizatora glāzem var uztaisī atsaitei korenšteinus vai japerk atkal divas atsperes un japiezāģe pareizais augstums, kad nav par zemu un nesītīsies augšejie plaukti pret virsbūvi. Trīs dienu čakaru man viņi uztaisiju. Jo galīgi nevarejū iedomāties par to.. :shura:


Sapratu kur fiška. Mēģināšu paskaidrot.
Stockā = būtībā atsperojums (atsperes garums) nosaka auto augstumu, bet amortizātors uzņem un slāpē asās kustības (gan augšupejošās, gan lejupejošās) tās "nomierinot" jeb padarot "lēnākas".
Amortizātora darbībai ir savas robežas, no kurām zemākā robeža tiek "sargāta" ar atsitējgumiju.
Tev atsperes ir tik īsas, ka mašīna īstenībā balstās uz pašu amortizātoru (atsitsitējgumijām, vai, ja to nav, tad konstrukciju...) un atsperes vairs jau nekalpo kā reālais (īstais) atbalsts, kam būtu jānosaka augstums.
Šis fakts apstiprinās, ja tu saki, ka uzliekot atpakaļ parastos atbalstus tev auto palika augstāks.
Labam (pareizākam) sēdinājumam iesaku nopirkt coiloveru "vītnes" (2x man ir :-D ) un augstumu saregulēt tieši tādu lai mašīna vismaz sāk balstīties uz atsperi nevis amīti.
Ja tev mašīna jau tagad balstās uz amīti un tu gribi zemāk, tad mainot atbalstus vai saīsinot amortizātora stieņa garumu tu nepanāksi vēlamo. Tev vajag lai pats amortizātora kopruss ir īsāks, kas visvieglāk panākams ir nopērkot citus (īsākus) amīšus.

P.S. šis ir topiks, kam regulāri sekoju līdzi :smt023
User avatar
BirkoWs
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4118
Joined: 15 May 2006, 12:29
Location: Riga/Iļguciems

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Volfsburgs » 01 Sep 2014, 19:22

Arī par to domāju. Bet nu uz atsitien gumijām braukšana būtu neizturama. Man viņa ir tīri patīkama. :-D Janoņem būs nost sparns un jaievērte situācija, kas notiek ar atsitien gumiju. :-D
Image
User avatar
Volfsburgs
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1315
Joined: 20 Mar 2013, 12:48

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Volfsburgs » 01 Sep 2014, 19:25

Krisiks wrote:
Volfsburgs wrote:Nokrasota ieplūdes truba. Izplūdnieku janokraso, kad mainīs sajūgu. Rīt atnāks pusas blīveslēgi, tad ar vares gatavoties uz sajūga maiņu. :)

http://content31-foto.inbox.lv/albums/v/volfsburgs/Sudi/AdobePhotoshopExpress-6875adf2dc3f4d5a90473f143d813428.sized.jpg?1409590825


Atliek paslēpt aķīti un vadus.. tad būs zbis :)
Bet protams jau ir labi :-"

Vēteks man visu laiku bļāuj un lai sāku ar kruīza kasti. :smt005 Varbū vadus parvilkšu, bet viss parejais paliks pa vietam. Tā vismaz pagaidām domāju :)
Image
User avatar
Volfsburgs
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1315
Joined: 20 Mar 2013, 12:48

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Krisiks » 01 Sep 2014, 20:14

Volfsburgs wrote:
Krisiks wrote:
Volfsburgs wrote:Nokrasota ieplūdes truba. Izplūdnieku janokraso, kad mainīs sajūgu. Rīt atnāks pusas blīveslēgi, tad ar vares gatavoties uz sajūga maiņu. :)

http://content31-foto.inbox.lv/albums/v/volfsburgs/Sudi/AdobePhotoshopExpress-6875adf2dc3f4d5a90473f143d813428.sized.jpg?1409590825


Atliek paslēpt aķīti un vadus.. tad būs zbis :)
Bet protams jau ir labi :-"

Vēteks man visu laiku bļāuj un lai sāku ar kruīza kasti. :smt005 Varbū vadus parvilkšu, bet viss parejais paliks pa vietam. Tā vismaz pagaidām domāju :)


arto arī būtu jāsāk, tālāk aķis ar drošinātājiem, tad tosola pārplūdes bačoks, lapmu pravodka, kreisai pusei, sajūga šķ. bačoks, lielāks un smukāks radiators ar ventilatoru priekšā, vai bez un pa lielam būs kā pienākas :d
Ex. CD7 '97 F22B5 LPG :mhihi:
Ex. EG3 '94 D13B2
Ex. CD7 '94 F22B5
User avatar
Krisiks
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 946
Joined: 20 Feb 2012, 16:18
Location: Iecava, Rīga

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby snowbrd » 01 Sep 2014, 20:19

Volfsburgs wrote:Arī par to domāju. Bet nu uz atsitien gumijām braukšana būtu neizturama. Man viņa ir tīri patīkama. :-D Janoņem būs nost sparns un jaievērte situācija, kas notiek ar atsitien gumiju. :-D

Tas bija pirmais ko izravēju, lai dabūtu vēl gājienu amīšiem! Nav nekādas problēmas ar braukšanu! Man ir pliki štoki ar atsperēm un viss.. (nekādas atsitiena gumijas vai putekļu sargi)
Honda Accord CL9
Mitsubishi Evolution 8 MR
Honda Civic Shuttle Beagle 4WD 1996

Izstrādāju būvprojektus (rekonstrukcijas, renovācijas, jaunbūves utt.) PM
snowbrd
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1188
Joined: 29 Apr 2008, 16:51
Location: Cēsis/Rīga

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Krisiks » 01 Sep 2014, 21:04

BirkoWs wrote:Sapratu kur fiška. Mēģināšu paskaidrot.
Stockā = būtībā atsperojums (atsperes garums) nosaka auto augstumu, bet amortizātors uzņem un slāpē asās kustības (gan augšupejošās, gan lejupejošās) tās "nomierinot" jeb padarot "lēnākas".
Amortizātora darbībai ir savas robežas, no kurām zemākā robeža tiek "sargāta" ar atsitējgumiju.
Tev atsperes ir tik īsas, ka mašīna īstenībā balstās uz pašu amortizātoru (atsitsitējgumijām, vai, ja to nav, tad konstrukciju...) un atsperes vairs jau nekalpo kā reālais (īstais) atbalsts, kam būtu jānosaka augstums.
Šis fakts apstiprinās, ja tu saki, ka uzliekot atpakaļ parastos atbalstus tev auto palika augstāks.
Labam (pareizākam) sēdinājumam iesaku nopirkt coiloveru "vītnes" (2x man ir :-D ) un augstumu saregulēt tieši tādu lai mašīna vismaz sāk balstīties uz atsperi nevis amīti.
Ja tev mašīna jau tagad balstās uz amīti un tu gribi zemāk, tad mainot atbalstus vai saīsinot amortizātora stieņa garumu tu nepanāksi vēlamo. Tev vajag lai pats amortizātora kopruss ir īsāks, kas visvieglāk panākams ir nopērkot citus (īsākus) amīšus.

P.S. šis ir topiks, kam regulāri sekoju līdzi :smt023


Bet vai šis ir labs risinājums? Itkā citi nesūdzās, bet tie kam nav - noliek! :D
Itkā nav dārgs prieks, apēram 100eiras komplekts..

P.S. arī es regulāri sekoju līdzi :smt023
Ex. CD7 '97 F22B5 LPG :mhihi:
Ex. EG3 '94 D13B2
Ex. CD7 '94 F22B5
User avatar
Krisiks
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 946
Joined: 20 Feb 2012, 16:18
Location: Iecava, Rīga

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Edupuiks » 01 Sep 2014, 21:37

no tām coiloveru vītnēm izmantojamas ir tikai vītnes :-D tās atsperes ir super cietas.
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Krisiks » 01 Sep 2014, 22:15

Edupuiks wrote:no tām coiloveru vītnēm izmantojamas ir tikai vītnes :-D tās atsperes ir super cietas.


tā tad, jāfleksē orģinālā atspere? :smt017
un krāsa ir dizains, vai cietība? :-D
- sry par nelielo spamu tava topikā :)
Ex. CD7 '97 F22B5 LPG :mhihi:
Ex. EG3 '94 D13B2
Ex. CD7 '94 F22B5
User avatar
Krisiks
spamer trying to get 1000 ?
spamer trying to get 1000 ?
 
Posts: 946
Joined: 20 Feb 2012, 16:18
Location: Iecava, Rīga

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby ARGO8 » 01 Sep 2014, 22:30

Krisiks wrote:
Edupuiks wrote:no tām coiloveru vītnēm izmantojamas ir tikai vītnes :-D tās atsperes ir super cietas.


tā tad, jāfleksē orģinālā atspere? :smt017
un krāsa ir dizains, vai cietība? :-D
- sry par nelielo spamu tava topikā :)

nav nemaz tik dārgi
http://www.racerbits.com/servlet/Detail?no=47

veiksmi Volfsburg tik ar sēdinājumu galā.
Civic 95 EG4 D15B2 - UK slowly
Civic 89 ED7 B16A SIR - Reborn
Civic 91 EC9 D14A1 - UK Sold
Accord 99 CG9 F20B6 - UK Sold
Civic 88 ED6 D14A1 - SOLD
BMW 92 ,E36 -crashed,sold
User avatar
ARGO8
---
---
 
Posts: 366
Joined: 02 Apr 2012, 16:52
Location: Madona, Uk

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby snowbrd » 01 Sep 2014, 23:07

Krisiks wrote:
Edupuiks wrote:no tām coiloveru vītnēm izmantojamas ir tikai vītnes :-D tās atsperes ir super cietas.


tā tad, jāfleksē orģinālā atspere? :smt017
un krāsa ir dizains, vai cietība? :-D
- sry par nelielo spamu tava topikā :)


Runājot par ebay coil kitiem:

Bračkas autiņam ir uz orģinālajiem amjiem (zilas).. Ļoti ērti un tai pašā laikā pietiekami cietas, lai brauktu pa trasi ;)

Man ir (sarkanas) uz KONI amortizātoriem, amīšus esmu uzgriezis uz cietāko, nedaudz lēkājoša braukšana pa sliktu ceļu, pa viduvēju ceļu nav ne vainas!

Krāsai domāju, ka nav nozīme! Nozīme ir tam, cik smags auto, jo vieglāks, jo autiņš vairāk lēkās un kratīsies (zero komforts) :wink:
Honda Accord CL9
Mitsubishi Evolution 8 MR
Honda Civic Shuttle Beagle 4WD 1996

Izstrādāju būvprojektus (rekonstrukcijas, renovācijas, jaunbūves utt.) PM
snowbrd
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1188
Joined: 29 Apr 2008, 16:51
Location: Cēsis/Rīga

Re: Volfsburgs | Honda Civic EH3

Postby Edupuiks » 02 Sep 2014, 07:33

Cc7 accords ar šīm atsperēm lēkāja kā ķengurs :-D
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

PreviousNext

Return to Civic&DelSol - EG / EJ / EH / EK / MA / MB / MC ('92-2000)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron