klflv Civic EJ9

Re: klflv Civic EJ9

Postby Volfsburgs » 13 Jul 2014, 14:48

Man uz EH sivika ir diski ar ET30 J7 R15 ar 195/50 riepu. Diski iet arkas un braucot neks nestrīķējas.

Image
Image
User avatar
Volfsburgs
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1315
Joined: 20 Mar 2013, 12:48

Re: klflv Civic EJ9

Postby benders » 14 Jul 2014, 23:32

klflv wrote:oi, sālīti.

Man cc7 accordam ar f20z1 pirms gadiem trim siksna + rullis + sūknis ar visu darbu izmaksāja, ja pareizi atceros ~120ls, pie tam KARĀTS auto. cerēju, ka šitam mazāk varētu būt, jo tīri vizuāli izskatās, ka vieglāk tikt līdz tai siksnai klāt. bet tas jau mans neprofesionāļa murgojums :D

civikam par zobenes un ūdenspumpja maiņu laukos ~ 30ls (40-45 eināri), Rīgā, iespējams, vairāk
disku piemeklēšana - http://www.wheelfitment.eu
BLUE EG HATCH
BLACK DEL SOL
_____________
Image
User avatar
benders
----
----
 
Posts: 452
Joined: 29 Nov 2008, 22:06

Re: klflv Civic EJ9

Postby klflv » 23 Jul 2014, 09:07

pagājušas trīs nedēļas, novālēti ~2500km. esmu patīkami pārsteigts, ka nekādas jaunas problēmas laukā nelien.

paņemot auto, tika pieliets nepilns litrs eļļas, kas likās nedaudz pa traku, drusku vēlāk (pēc nobrauktiem ~300km) eļļa tika nomainīta un pēc nobrauktiem ~2k km līmenis bez izmaiņām.

pēc pacelšanas uz 90 lopiņiem nepatīkami izmainījās patēriņš, pirms tam bija ~5,5-5,6l pa šoseju, tagad novālēju tīri pa šoseju ~500km un patēriņš 6,1l. sāku štukot par tās melnās plāksnes stūķēšanu atpakaļ. jauda ir jūtami čut vairāk palikusi, bet man svarīgāka būs ekonomija, jo braukt sanāk padaudz.

joprojām palikusi klabēšana stāvot uz vietas un grozot stūri, gan pie ieslēgta motora, gan izslēgta. pēc senča taustes ieteikuma, nomainīju vienu stūres iekšējo šarnīru, bet nekas nemainījās. klaudzienus ar roku jūt uz reikas un uz pašas stūres. stūres pirksti it kā nē. uz bedrēm/bruģa arī klusums... toč reikā būs kāda brīvkustība..?

un protams pēc ilgākas braukšanas esmu pamanījis un uz nerva uzsēdušās pāris sīkas grabēšanas salonā, bet tur tik jāpagaida, kad varēšu kustēties brīvāk (pie jūras traka saule :-D ) un jāņem skrūvgrieznis rokā un jāpāriet pāri panelim un durvju abšivkām.

nāk virsū arī domas, ka pa ziemu būs jāpiestrādā pie vizuālā. jāaizvāc sīkie rūsas perēklīši pie arku stūriem, kur pakaļējais bamperis skrūvējas klāt - autiņš ir dabūjis nelielu sitienu/ieskrējis atpakaļgaitā kaut kur... un rezultātā pavisam nedaudz cietis arī bamperis (nedaudz ielocījies pie skrūvju vietām). ir doma piešpaktelēt/piekrāsot sīkos kasjakus, kas tiešām ir maz (tie stūrīši, pāris sīkas buktītes uz abām durvīm, nedaudz paņurcīta aizmugurē viena arka, un mazs stūrītis uz priekšējā spārna pie luktura, bamperi), un nolakot/sapulēt visu auto, lai ir tāds tīrs stock skats uz auto.

jautājums arī - vai ir iespējams/ir jēga atjaunot vējstiklu? (pulēt/...?). vai arī vienkāršāk/lētāk/efektīvāk vienkārši nomainīt? virsū stāv orģinālais, pieļauju, ka nu jau ar 18 gadu pieredzi. un ir sīki mikroskrāpējumi pa visu stiklu tā, ka tumsā un saulrietā braukt ir pietiekami bīstami :D

joprojām domāju par diskiem. piedāvājums virsū nekrīt kā gribētos, tāpēc sāku štukot - varbūt klusībā pa ziemu meklēt oriģinālos r15 lietos, lai būtu maksimāls stock skats uz nākošo sezonu.

Image
User avatar
klflv
----
----
 
Posts: 441
Joined: 02 Jul 2014, 15:57

Re: klflv Civic EJ9

Postby klflv » 24 Jul 2014, 07:58

kas varētu būt par gļuku, ka ļoti slikti ķer radio? usb un diski skan kā jāskan. antenu pārbaudīju - ir kontakts starp vada galu un pašu antenu, uz īso ar masu arī neiet. rādžiņš labs, no cita auto izņemts, kur viss strādāja.

mans minējums, ka ir traucējumi no elektrosistēmas. bet kas varētu tādus izraisīt?
User avatar
klflv
----
----
 
Posts: 441
Joined: 02 Jul 2014, 15:57

Re: klflv Civic EJ9

Postby Edupuiks » 24 Jul 2014, 09:04

gan jau ka antenas vads kaut kur pa ceļam ir bojāts.
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: klflv Civic EJ9

Postby klflv » 24 Jul 2014, 09:09

kontakts it kā ir un ar masu uz īso arī neiet :-k
User avatar
klflv
----
----
 
Posts: 441
Joined: 02 Jul 2014, 15:57

Re: klflv Civic EJ9

Postby whitej » 24 Jul 2014, 09:12

klflv wrote:kontakts it kā ir un ar masu uz īso arī neiet :-k

Manam civikam viņa vēl vienā vietā dalās nost, vadītāja pusē (netālu no drošinātāju kastes).
Honda Accord CG9 (F20B6)
whitej
---
---
 
Posts: 378
Joined: 16 Jun 2011, 11:38
Location: Liepāja

Re: klflv Civic EJ9

Postby mežonis » 24 Jul 2014, 12:51

Tikko pats cīnījos ar antenu. Tiku tik tālu, ka izravēju visu antenu, pārbaudīju, bet tā bija vesela, bez plaisām vai bojājumiem. Multimetra mērījumi arī ok. Saliku atpakaļ un tagad klausos diskus :D
User avatar
mežonis
--
--
 
Posts: 244
Joined: 07 Jul 2013, 14:18
Location: Rīga

Re: klflv Civic EJ9

Postby Raimonds » 24 Jul 2014, 13:32

mežonis wrote:Tikko pats cīnījos ar antenu. Tiku tik tālu, ka izravēju visu antenu, pārbaudīju, bet tā bija vesela, bez plaisām vai bojājumiem. Multimetra mērījumi arī ok. Saliku atpakaļ un tagad klausos diskus :D


Man liekas ka vispār radio pēdējā laikā švaks palicis. Man ar antenu un maģi arī viss ok, bet tāpat kaut kā negrib vairs labi skanēt :-D
User avatar
Raimonds
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 258
Joined: 19 Jun 2014, 12:42
Location: Jūrmala, Cēsis

Re: klflv Civic EJ9

Postby Volfsburgs » 24 Jul 2014, 14:42

Krievi mūs noklausas, tapēc tiek traucēti radio viļni. :)









:smt005
Image
User avatar
Volfsburgs
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1315
Joined: 20 Mar 2013, 12:48

Re: klflv Civic EJ9

Postby klflv » 26 Jul 2014, 15:33

kā ar pilošiem sajūga galvenajiem cilindriem? no tiem remkomplektiem ir jēga vai labāk mainīt uzreiz visu cilindru?

Image
User avatar
klflv
----
----
 
Posts: 441
Joined: 02 Jul 2014, 15:57

Re: klflv Civic EJ9

Postby Edupuiks » 28 Jul 2014, 08:52

nopērc kvalitatīvu remkomplektu un būs ok.
Honda Accord CC7 2.0 '95

!!! pārdodu EJ6 detaļās !!!
User avatar
Edupuiks
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4245
Joined: 17 Sep 2007, 08:46
Location: Rīga, IĻĢUCIEMS <->Rīgas raj., Ropaži

Re: klflv Civic EJ9

Postby klflv » 31 Jul 2014, 19:00

remkomplekts uzsūtīts. jāgaida un tad jau ķeršos klāt sajūgam.

kamēr vel atvaļinājums, ņemos ar sīkumiem. sakrāsoju logu tīrītāju kājas, saskrūvēju salonā pāris grabuļus un tādā garā...

pārsteigums bija rokoties pie pakaļējiem lukturiem, kas likās par slapjuma avotu bagažniekā - patiesība ir tā, ka būšu atkal ieberzies ar hondas virsbūves piemērotību mūsu klimatam. viena kabata ir ļoti pat ok, otrā perēklis, ka maz neliekas. ko vispār ar šitādu darīt? gribās tomēr pāris gadus ar šo auto noripināt. skaidrs, ka caurums kaut kur ir, bet pagaidām neesmu aizracies, kur tieši. slapjums netek ne gar lukturi, ne gar ventilāciju (ventilācijas lūka smuki nostiprināta ar hermētiķi). vietai, kas bildē, no ārpuses vispār nekādu rādītāju, ka būtu caurrūsējis, tik pati arkas kantīte. kas šādam būtu jādara? jāgriež/jāmetina... vai var mēģināt iepūst tur smilti un gruntēt/ar mastiku nomālēt?

Image
User avatar
klflv
----
----
 
Posts: 441
Joined: 02 Jul 2014, 15:57

Re: klflv Civic EJ9

Postby udensvirs22 » 02 Aug 2014, 11:15

klflv wrote:remkomplekts uzsūtīts. jāgaida un tad jau ķeršos klāt sajūgam.

kamēr vel atvaļinājums, ņemos ar sīkumiem. sakrāsoju logu tīrītāju kājas, saskrūvēju salonā pāris grabuļus un tādā garā...

pārsteigums bija rokoties pie pakaļējiem lukturiem, kas likās par slapjuma avotu bagažniekā - patiesība ir tā, ka būšu atkal ieberzies ar hondas virsbūves piemērotību mūsu klimatam. viena kabata ir ļoti pat ok, otrā perēklis, ka maz neliekas. ko vispār ar šitādu darīt? gribās tomēr pāris gadus ar šo auto noripināt. skaidrs, ka caurums kaut kur ir, bet pagaidām neesmu aizracies, kur tieši. slapjums netek ne gar lukturi, ne gar ventilāciju (ventilācijas lūka smuki nostiprināta ar hermētiķi). vietai, kas bildē, no ārpuses vispār nekādu rādītāju, ka būtu caurrūsējis, tik pati arkas kantīte. kas šādam būtu jādara? jāgriež/jāmetina... vai var mēģināt iepūst tur smilti un gruntēt/ar mastiku nomālēt?

Image

Pagaidām cik es te tusējos un lasu info.Ar smilšu strūklu vai ko ņem nost līdz metālam.Ja daudz caurumu tad griez ārā un metināt klāt jaunu daļu tev civic vēl jau ir ok aizmugurē.Man var teikt lukturi un bampers turējās uz ticības.
2007 Civic TypeR FN2
2008 Passat B6 2.0 DSG(ex)
2004 Accord CL7(ex)
2008 Leon FR(ex)
2005 Civic TypeR EP3(ex)
1997 Passat 1.8 20V(ex)
1994 BMW E36 2.0i(ex)
1997 Civic EK4 B16A2(ex)
1999 Civic EK3 D15Z6 (ex)
1999 Avensis T22 D4D 2.0 (ex)
udensvirs22
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 978
Joined: 25 Nov 2012, 19:04
Location: Rīga,Āgenskalns

Re: klflv Civic EJ9

Postby klflv » 02 Aug 2014, 22:17

Jā, es arī nobrīnijos, ka 18 gadus vecai mašīnai nav nekas tur vel metināts ne griezts ārā un mainīts. Arka no ārpuses ir var teikt konča - pats stūrītis ir izlīdis un pāris burbulīši gar malu. Sarunāju cilvēku, kas apskatīsies manu auto un ja ne piekritīs savest kārtībā tad vismaz saturīgu padomu noteikti iedos.
User avatar
klflv
----
----
 
Posts: 441
Joined: 02 Jul 2014, 15:57

PreviousNext

Return to Civic&DelSol - EG / EJ / EH / EK / MA / MB / MC ('92-2000)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron