gaisa baloni - LV versus LT

Sarunas par jeb ko, beztolkšovs, anekdotes, u.t.t. | Everything else goes here.

gaisa baloni - LV versus LT

Postby pilorija » 26 Sep 2018, 10:11

Labdien! Man ir nestandarta un gana specifisks jautājums. Gribu pārsteigt savu draudzeni un pavizināt viņu ar gaisa balonu, kamēr vēl nav iestājusies ziema un var to zelta rudeni apskatīties no putnu lidojuma. Atrādu vairākus variantus te https://www.davanuserviss.lv/lidojumi/l ... isa-balonu un man radās jautājums par cenu - kāpēc kaimiņu Lietuvā ir gandrīz uz pusi lētāk? Vai tiešām tur ir divreiz sliktāk jeb lielos vilcienos viss ir vienāds? Sanāk, ka par šo naudu mēs varam aizšaut līdz Lietuvai, palikt tur pa nakti un ēst vakariņās cepelīnus pa to pašu naudu :) Kas jau mēģinājis šo gaisa balonus vai kam ir kāda pieredze vai dzirdēšana? Ļoti novērtēšu jebkādu papildus info :)
pilorija
 
Posts: 4
Joined: 26 Sep 2018, 09:55

Re: gaisa baloni - LV versus LT

Postby Nowiii » 26 Sep 2018, 16:48

Varbūt viņiem daudz gribētāju, tāpēc lētāk :roll:
'94 Civic K20/K24
Image
Nowiii
LHK biedrs - like a boss
LHK biedrs - like a boss
 
Posts: 4002
Joined: 13 Jan 2005, 23:15
Location: Rīga(LV)London(UK)

Re: gaisa baloni - LV versus LT

Postby BirkoWs » 26 Sep 2018, 20:38

Dzirdēts, ka izpletņu lēkšana arī daudz lētāka nekā LV
User avatar
BirkoWs
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 4118
Joined: 15 May 2006, 12:29
Location: Riga/Iļguciems

Re: gaisa baloni - LV versus LT

Postby pilorija » 27 Sep 2018, 14:18

parasti tie leiši ir tik viltīgi - tapēc arī gaidu no viņiem kaķi maisā :-D Bet cena gan pievelk!
pilorija
 
Posts: 4
Joined: 26 Sep 2018, 09:55

Re: gaisa baloni - LV versus LT

Postby KKTK » 27 Sep 2018, 22:00

Kāpēc vēl starpniekiem jāmaksā? Pajautā pa tiešo cik 1h lidojums būtu. Piem: http://naclidot.lv

Gan jau visa cenas starpība aprobežojas ar drošības kontroli. Es arī reiz pa dažiem latiem izlēcu no lidmašīnas ar izpletni. Pēc pāris gadiem to kantori aizklapēja ciet, jo izpletņi bija veci militārie un kopā viņus locīja cilvēki kas paši trenējas izpletņlekšanā, nevis instruktori, kas toč māk. Tā teikt apvienoja ;)
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde

Re: gaisa baloni - LV versus LT

Postby dev_hdd » 27 Sep 2018, 23:37

KKTK wrote:Kāpēc vēl starpniekiem jāmaksā? Pajautā pa tiešo cik 1h lidojums būtu. Piem: http://naclidot.lv

Gan jau visa cenas starpība aprobežojas ar drošības kontroli. Es arī reiz pa dažiem latiem izlēcu no lidmašīnas ar izpletni. Pēc pāris gadiem to kantori aizklapēja ciet, jo izpletņi bija veci militārie un kopā viņus locīja cilvēki kas paši trenējas izpletņlekšanā, nevis instruktori, kas toč māk. Tā teikt apvienoja ;)


Bet tak esi dzīvs. Tātad labi loka un atvērās. Neredzu cepienam iemeslu :-D !!!
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona


Return to Viskas | Stuff

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron