Fotoradari un viss ap tiem 2011/2012

Sarunas par jeb ko, beztolkšovs, anekdotes, u.t.t. | Everything else goes here.

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Oto » 26 Sep 2011, 15:16

tāpēc ka kaitina bremzētāji :D
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Oto » 26 Sep 2011, 15:22

Edupuiks wrote:pārvelc ar 50kmh pāri sliedēm, kas pie forum cinemas


Nedaudz slīpi un uz 40km/h viss ok, zobi vietā. Lēnāk gan ir traki :smt120 , tad nekas cits neatliek, kā pārvilkties pāri. Ir jau vietas, kur tiešām nav citu variantu.
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Pakalns » 26 Sep 2011, 15:46

nu piemeram brugjis vnk tirsaa besii. bet nav varianti citreiz.. brasas vai vef tilts . aatraak pa 20km/h nebraucu jo zb taa kratiishanaas , nokaitinaatajiem kas mani apdzen vnk smuki pamaaju :-D
Honda civic sedan Ed4 - summer party car
Honda crx ed9 B16A1 - iedod kārbu
Kymco super 9 50 LC - drink & drive
Toyota carina 2.0D - (kaput)??????
VAZ 2103 1.6 1974.g - marineejaas
User avatar
Pakalns
LHK biedrs - maigais zefīriņš
LHK biedrs - maigais zefīriņš
 
Posts: 3441
Joined: 12 Sep 2005, 12:08
Location: Brasalona, Vijciems

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Bo » 26 Sep 2011, 16:15

Alberts wrote:Šitais man vislabāk patīk:
radara fiksētā ātruma tiks atskaitīta tikai 3% kļūda

Nekur Eiropā tā nav - visur limits ir 10 km/h pilsētās un uz šosejām vispār 15 km/h var pārsniegt un Tevi nefočēs... ](*,)
Tik naudu grib sapelnīt kuces tādas! :evil:

Nav vis nekādi 10kmph... Man darbā ir piesūtīti rēķini arī par 5mph (kas ir aptuveni 8kmph). Uz bāņiem kameru nav tik daudz - tur vairāk melnie m5 siro. Tie gan mazliet brīvāk skatās - par 80mph (atļauto 70 vietā) neko neteiks. Par 90 gan nodzīs malā, lekciju nolasīt un punktus iedalīt.
Tā kā teikt, ka Eiropā tāds likums, manuprāt, ir nepamatoti un mazliet ar muļķīgi. Drīzāk tas ir policistu subjektīvais uzskats par drošu un vienmērīgu satiksmi
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Oto » 26 Sep 2011, 16:43

Pakalns wrote:nu piemeram brugjis vnk tirsaa besii. bet nav varianti citreiz.. brasas vai vef tilts . aatraak pa 20km/h nebraucu jo zb taa kratiishanaas , nokaitinaatajiem kas mani apdzen vnk smuki pamaaju :-D


nu nez man labāk patīk ātri pārbraukt uz kādi 40-50km/h nekā "izbaudīt" to kratīšanos, tad vismaz ir ciešami(nekratās) un ātrāk tiek pāri. Katram savs.

Vienu bremzētāju pārmācījuši - http://www.apollo.lv/portal/news/articles/251007/galery/5/article
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Alberts » 27 Sep 2011, 09:06

Bo wrote:
Alberts wrote:Šitais man vislabāk patīk:
radara fiksētā ātruma tiks atskaitīta tikai 3% kļūda

Nekur Eiropā tā nav - visur limits ir 10 km/h pilsētās un uz šosejām vispār 15 km/h var pārsniegt un Tevi nefočēs... ](*,)
Tik naudu grib sapelnīt kuces tādas! :evil:

Nav vis nekādi 10kmph... Man darbā ir piesūtīti rēķini arī par 5mph (kas ir aptuveni 8kmph). Uz bāņiem kameru nav tik daudz - tur vairāk melnie m5 siro. Tie gan mazliet brīvāk skatās - par 80mph (atļauto 70 vietā) neko neteiks. Par 90 gan nodzīs malā, lekciju nolasīt un punktus iedalīt.
Tā kā teikt, ka Eiropā tāds likums, manuprāt, ir nepamatoti un mazliet ar muļķīgi. Drīzāk tas ir policistu subjektīvais uzskats par drošu un vienmērīgu satiksmi

Redzi, UK ir mph, kas uzreiz maina pieļaujamās normas...
DimanC wrote:
Alberts wrote:Šitais man vislabāk patīk:
radara fiksētā ātruma tiks atskaitīta tikai 3% kļūda

Nekur Eiropā tā nav - visur limits ir 10 km/h pilsētās un uz šosejām vispār 15 km/h var pārsniegt un Tevi nefočēs... ](*,)
Tik naudu grib sapelnīt kuces tādas! :evil:
KO TU VARI MULDĒT??? ](*,) ](*,) ](*,)
kaut kādu ūberpētījumu esi veicis, lai varētu šādi apgalvot? #-o
tukšpļūtis tāds.


pats zinu cilvēku Norvēģijā, kurš saņēmis kvīti par 53km/h ātrumu vietā, kur jābūt 50km/h. ap 50 lvl sods mūsu naudiņās.
un neko, maksā.
ja ir teikts, ka NEVAR BRAUKT ātrāk par 50km/h, tad arī NEVAR.

Ko tu pats vari muldēt!?! Cik zinu Norvēģija nav Eiropas savienībā un tai ir savi likumi un noteikumi! ](*,) (Ka tik uzdirst kaut ko virsū...)
Jā, esmu izbraukājis ar mašīnu gandrīz visu Rietumeiropu un esmu dzīvojis Vācijā un braukājis diendienā ar auto, un esmu runājis ar daudzu valstu iedzīvotājiem par to kā viņiem ir ar fotoradariem un mentiem! :finga:

P.S. Offtopiku gan jūs te normālu uzcepāt!
"Go for it. Fcuk Yourself"

Katram pa fetišam! :aiwa:
User avatar
Alberts
LHK biedrs - Kolkas gangsteris
LHK biedrs - Kolkas gangsteris
 
Posts: 1841
Joined: 11 Jun 2008, 13:30
Location: Latvija, Rīga, Pārdaugava

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby DimanC » 27 Sep 2011, 09:48

Alberts wrote:Ko tu pats vari muldēt!?! Cik zinu Norvēģija nav Eiropas savienībā un tai ir savi likumi un noteikumi! ](*,) (Ka tik uzdirst kaut ko virsū...)

Jā, esmu izbraukājis ar mašīnu gandrīz visu Rietumeiropu un esmu dzīvojis Vācijā un braukājis diendienā ar auto, un esmu runājis ar daudzu valstu iedzīvotājiem par to kā viņiem ir ar fotoradariem un mentiem! :finga:

nu tad varbūt tiec skaidrībā, par ko īsti runā - Eiropu vai ES?
un, CIK ES ZINU, arī ES valstis pašas nosaka savus CSN un CP darbības kodeksus, ES tur teikšana ir diezgan virspusēja.

Alberts wrote:Nekur Eiropā tā nav - visur limits ir 10 km/h pilsētās un uz šosejām vispār 15 km/h var pārsniegt un Tevi nefočēs... ](*,)
un stipri šaubos, vai tai pat principiālajā Somijā ir "legālais +10km/h". ir tomēr zemes, kur likumi ir, lai tos ievērotu, nevis mūžīgi appistu un izdomātu kaut kāda atkāpes.

no Borisa par jūdzēm vēl dabūsi bietē :twisted:

vienkārši nevajag plātīties ar tik principiāliem (un nepatiesiem) apgalvojumiem, tad neviens virsū Tev ned1rsīs.
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Alberts » 27 Sep 2011, 10:52

DimanC wrote:
Alberts wrote:Ko tu pats vari muldēt!?! Cik zinu Norvēģija nav Eiropas savienībā un tai ir savi likumi un noteikumi! ](*,) (Ka tik uzdirst kaut ko virsū...)

Jā, esmu izbraukājis ar mašīnu gandrīz visu Rietumeiropu un esmu dzīvojis Vācijā un braukājis diendienā ar auto, un esmu runājis ar daudzu valstu iedzīvotājiem par to kā viņiem ir ar fotoradariem un mentiem! :finga:

nu tad varbūt tiec skaidrībā, par ko īsti runā - Eiropu vai ES?
un, CIK ES ZINU, arī ES valstis pašas nosaka savus CSN un CP darbības kodeksus, ES tur teikšana ir diezgan virspusēja.

Alberts wrote:Nekur Eiropā tā nav - visur limits ir 10 km/h pilsētās un uz šosejām vispār 15 km/h var pārsniegt un Tevi nefočēs... ](*,)
un stipri šaubos, vai tai pat principiālajā Somijā ir "legālais +10km/h". ir tomēr zemes, kur likumi ir, lai tos ievērotu, nevis mūžīgi appistu un izdomātu kaut kāda atkāpes.

no Borisa par jūdzēm vēl dabūsi bietē :twisted:

vienkārši nevajag plātīties ar tik principiāliem (un nepatiesiem) apgalvojumiem, tad neviens virsū Tev ned1rsīs.

Tu man d1rsīsi virsū arī, kad runāšu pamatotus un arī zinātniski pētnieciski pierādītus faktus! :aiwa: :naac:
Šogad izbraucu cauri visai Somijai ar ātrumu +10km/h un neviens neapstādināja un nefočēja! :preluditta:
+ esmu pats pabraucis garām LV tagadējiem fotoradariem ar ātrumu 58 km/h un bildi neesmu saņēmis! :smt006
"Go for it. Fcuk Yourself"

Katram pa fetišam! :aiwa:
User avatar
Alberts
LHK biedrs - Kolkas gangsteris
LHK biedrs - Kolkas gangsteris
 
Posts: 1841
Joined: 11 Jun 2008, 13:30
Location: Latvija, Rīga, Pārdaugava

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Bo » 27 Sep 2011, 10:57

Alberts wrote:
Bo wrote:
Alberts wrote:Šitais man vislabāk patīk:
radara fiksētā ātruma tiks atskaitīta tikai 3% kļūda

Nekur Eiropā tā nav - visur limits ir 10 km/h pilsētās un uz šosejām vispār 15 km/h var pārsniegt un Tevi nefočēs... ](*,)
Tik naudu grib sapelnīt kuces tādas! :evil:

Nav vis nekādi 10kmph... Man darbā ir piesūtīti rēķini arī par 5mph (kas ir aptuveni 8kmph). Uz bāņiem kameru nav tik daudz - tur vairāk melnie m5 siro. Tie gan mazliet brīvāk skatās - par 80mph (atļauto 70 vietā) neko neteiks. Par 90 gan nodzīs malā, lekciju nolasīt un punktus iedalīt.
Tā kā teikt, ka Eiropā tāds likums, manuprāt, ir nepamatoti un mazliet ar muļķīgi. Drīzāk tas ir policistu subjektīvais uzskats par drošu un vienmērīgu satiksmi

Redzi, UK ir mph, kas uzreiz maina pieļaujamās normas...


Gribi teikt, ka UK nevar tikt ņemts kā piemērs tikai tāpēc, ka te ir jūdzēs? :-D
5mph = 8kmph, kas ir mazāk par Tevis sludinātajiem 10kmph, kur visus (it kā) liek mierā.
Tajā pašā mirklī 10mph ir 16kmph, kas savukārt ir vairāk, bet neviens tomēr neaiztiek (dīvaini, vai ne?).
Ko tagad teixi? :roll:
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Bo » 27 Sep 2011, 10:58

DimanC wrote:no Borisa par jūdzēm vēl dabūsi bietē :twisted:


:mhihi:
Civic FN2
ex. Accord CN1 N22A
ex. Civic EG8 D15Z3
ex. Accord CC7 F20Z1
borissb[at]inbox.lv
------------------------
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stacionary, that's what gets you. (c)Clarkson
User avatar
Bo
LHK ex-biedrs
 
Posts: 2785
Joined: 01 Jun 2005, 17:17
Location: UK's greatest city

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby DimanC » 27 Sep 2011, 11:07

Alberts wrote:Tu man d1rsīsi virsū arī, kad runāšu pamatotus un arī zinātniski pētnieciski pierādītus faktus! :aiwa: :naac:
Šogad izbraucu cauri visai Somijai ar ātrumu +10km/h un neviens neapstādināja un nefočēja! :preluditta:
+ esmu pats pabraucis garām LV tagadējiem fotoradariem ar ātrumu 58 km/h un bildi neesmu saņēmis! :smt006
man žēl, ka Tu nesaproti atšķirību starp ZINĀTNISKU (vai teorētiski pamatotu) pētījumu un EMPĪRISKU pētījumu.
muļķis Tu esi.
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Elan » 27 Sep 2011, 11:09

DimanC valdies :-D
'04 Accord 2.2 i-CTDI
User avatar
Elan
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1603
Joined: 07 Jun 2006, 22:22
Location: Rīga, Centrs

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby DimanC » 27 Sep 2011, 11:09

Elan wrote:DimanC valdies :-D
ALL IN :naac:
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Volviz » 27 Sep 2011, 12:30

esat aizrakušies līdz saknei vai nē? :-D

1. DimanCam taisnība nav tāda eiropas likuma un normas, kas noteiktu nesodāmības robežu.
2. Alberta empīriskais pētījums pa eiropas valstīm - atsevišķās valstīs ieskaitot LV mazo sodu, kas uzliekams pārkāpjot ātrumu +5, +8,+10kmh nav finansiāli izdevīgi noformēt (jādrukā protokoli, jāalgo 5x vairāk sekretāres, pastnieki utt.) izdevumi pārsniedz ieņēmumus.
3. Valstīs, kur ir attiecīga politika, kā piemēram, Austrālija, var atrauties pēc pilnas programmas arī par +1km/h, nezinu gan kā viņi tur ar mērījumu nenoteiktībām tiek galā.
ImageImage
Sky is the limit - team Volviz R33
Volviz
Dlūmaiz dzeks (turbo olas)
 
Posts: 3874
Joined: 10 Mar 2004, 09:09
Location: Zentrz

Re: Fotoradari - jau līdz gada beigām

Postby Alberts » 27 Sep 2011, 14:00

Bo wrote:
Alberts wrote:
Bo wrote:Nekur Eiropā tā nav - visur limits ir 10 km/h pilsētās un uz šosejām vispār 15 km/h var pārsniegt un Tevi nefočēs... ](*,)
Tik naudu grib sapelnīt kuces tādas! :evil:

Nav vis nekādi 10kmph... Man darbā ir piesūtīti rēķini arī par 5mph (kas ir aptuveni 8kmph). Uz bāņiem kameru nav tik daudz - tur vairāk melnie m5 siro. Tie gan mazliet brīvāk skatās - par 80mph (atļauto 70 vietā) neko neteiks. Par 90 gan nodzīs malā, lekciju nolasīt un punktus iedalīt.
Tā kā teikt, ka Eiropā tāds likums, manuprāt, ir nepamatoti un mazliet ar muļķīgi. Drīzāk tas ir policistu subjektīvais uzskats par drošu un vienmērīgu satiksmi

Redzi, UK ir mph, kas uzreiz maina pieļaujamās normas...


Redzi, Tu pats tikko apstiprināji manis teikto - uz šosejas liek mierā par +10 mp/h, kas ir 16 km/h, kas principā ir tie paši 15 km/h, ko minēju iepriekš par šosejām...
Nav runa par likumu, bet principu pēc kāda strādā fotoradari! ;)

DimanC, ja Tev galvenais paspīdēt ar savu nolikšanu, lūdzu, man ir pie kājas vai Tu mani uzskati par muļķi, vai nē!

+ cik ir oficiālā pieļaujamā kļūda spidometram pēc LV CSN? 10 km/h ... Un kā viņi drīkst sodīt par ātruma pārsniegšanu par 3km/h, ja oficiāli Tu vari braukt ar 5-6km/h pārsniegumu, ja Tavs spidometrs rāda 49 km/h...

P.S. Tu pats DimanC apstrīdi jebko, ko pasaka cilvēks, kas Tev nepatīk, nepārbaudot vai viņam ir taisnība! :naac:
Gribi teikt, ka UK nevar tikt ņemts kā piemērs tikai tāpēc, ka te ir jūdzēs? :-D
5mph = 8kmph, kas ir mazāk par Tevis sludinātajiem 10kmph, kur visus (it kā) liek mierā.
Tajā pašā mirklī 10mph ir 16kmph, kas savukārt ir vairāk, bet neviens tomēr neaiztiek (dīvaini, vai ne?).
Ko tagad teixi? :roll:[/quote]
"Go for it. Fcuk Yourself"

Katram pa fetišam! :aiwa:
User avatar
Alberts
LHK biedrs - Kolkas gangsteris
LHK biedrs - Kolkas gangsteris
 
Posts: 1841
Joined: 11 Jun 2008, 13:30
Location: Latvija, Rīga, Pārdaugava

PreviousNext

Return to Viskas | Stuff

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron