Imobilaizers un apdrošināšana

Auto audio, drošības sistēmas, video u.c. | Auto audio, security ystems, video etc.

Imobilaizers un apdrošināšana

Postby ABruweris » 09 Aug 2005, 13:41

Lai apdrošinātu sawu preludi KASKO vajag divas atslēgas. Nu tā es "gudrs" būdams :-D paņemu pa 6Ls divas pievīlēju.
Bik pārsteigums šīļot klāt- atklājās ka orģinālajā atslēgā ir imobilaizers :oops: . Tās divas kopijas varu sviest miskastē. :?

Labi ka KASKO tādi labi cilvēki strādā un apdrošinās šodien man to auto (vajagod slepeno slēdzi- man ir atsevišķi imobilaizers kurš ar derot)
ABruweris
*---
*---
 
Posts: 852
Joined: 19 Jun 2005, 22:48
Location: Teika

Re: Kam negadās

Postby Yorg » 09 Aug 2005, 13:55

ABruweris wrote:Lai apdrošinātu sawu preludi KASKO vajag divas atslēgas. Nu tā es "gudrs" būdams :-D paņemu pa 6Ls divas pievīlēju.
Bik pārsteigums šīļot klāt- atklājās ka orģinālajā atslēgā ir imobilaizers :oops: . Tās divas kopijas varu sviest miskastē. :?

Labi ka KASKO tādi labi cilvēki strādā un apdrošinās šodien man to auto (vajagod slepeno slēdzi- man ir atsevišķi imobilaizers kurš ar derot)


CIk atminu tad pirki preludi placii, ne? Tad arii ej uz placi un prasi otras atsleegas. Ja nav tad slikti, ir dzirdeeti shaadi taadi staastinji ka cileevki klauvee pie durveem un piedaava nopirkt otru atsleegu. Man mashiinai naaca 2 parastas atsleegas mella kraasaa + veina sarkanaa kraasaa, kas itkaa kalpo dublikaatu izgatavoshanai. Peec apraksta sapratu ka pieshkjiljot ar sarkano atsleegu , mellaas atsleegas neviena vairs nederees. Kautkaa taa.

Katraa zinjaa ipashi neieteiktu bez kasko vandiities ar to auto apkaart
Honda Civic '13 1.8AT
ex Honda NC700X '12MT
ex Honda Civic '03 1.4MT
ex Honda Accord '06 2.0AT
ex Honda Accord '96 1.8MT
Yorg
--
--
 
Posts: 209
Joined: 12 Jan 2005, 16:38
Location: Rīga/Mežciems

Re: Kam negadās

Postby ABruweris » 09 Aug 2005, 14:22

Yorg wrote:
ABruweris wrote:Lai apdrošinātu sawu preludi KASKO vajag divas atslēgas. Nu tā es "gudrs" būdams :-D paņemu pa 6Ls divas pievīlēju.
Bik pārsteigums šīļot klāt- atklājās ka orģinālajā atslēgā ir imobilaizers :oops: . Tās divas kopijas varu sviest miskastē. :?

Labi ka KASKO tādi labi cilvēki strādā un apdrošinās šodien man to auto (vajagod slepeno slēdzi- man ir atsevišķi imobilaizers kurš ar derot)


CIk atminu tad pirki preludi placii, ne? Tad arii ej uz placi un prasi otras atsleegas. Ja nav tad slikti, ir dzirdeeti shaadi taadi staastinji ka cileevki klauvee pie durveem un piedaava nopirkt otru atsleegu. Man mashiinai naaca 2 parastas atsleegas mella kraasaa + veina sarkanaa kraasaa, kas itkaa kalpo dublikaatu izgatavoshanai. Peec apraksta sapratu ka pieshkjiljot ar sarkano atsleegu , mellaas atsleegas neviena vairs nederees. Kautkaa taa.

Katraa zinjaa ipashi neieteiktu bez kasko vandiities ar to auto apkaart


Mani ri viena pelēka atslēga- grāmatiņā ir zīmētas 3! Pārdevējs dievojās ka viņam tikai viena. Automobilim ir uzstādīts papildus imobilaizers un šodien būs KASKO! Un tad jau tā būs parexa problēma 8-)
Un pietam ar to atslēgu es varu atslēgt durvis un iedarbināt automobili- atslēgt bagažnieku varu tikai no salona (atslēga nelien iekšā un no salona aizslēgt ar nevaru (laikam cimdu nodalījumu ar nevaru aizslēgt) Iespējams atslēga ir mainīta. :?
ABruweris
*---
*---
 
Posts: 852
Joined: 19 Jun 2005, 22:48
Location: Teika

Postby Cipans » 09 Aug 2005, 14:29

V preludem ir OBD2 kompis ar ruupniicas imobilaizeru

Aizdedzes atsleegu bez paarprogrammeeshanas nomainiit nevar

Man skjiet ka tu biji tas kursh satraucaas ka mashiina vareetu but sista - tad nu iesaku paarliecinaaties vai tavam auto savulaik nav noskjilta aizmugure un nomainiits bagaazhnieka vaaks ar visu sledzeni .
Image Image Image Image
Cipans
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 10394
Joined: 27 Jul 2003, 14:47
Location: Pardaugava , Riga, Latvia

Postby ABruweris » 09 Aug 2005, 14:48

Cipans wrote:V preludem ir OBD2 kompis ar ruupniicas imobilaizeru

Aizdedzes atsleegu bez paarprogrammeeshanas nomainiit nevar

Man skjiet ka tu biji tas kursh satraucaas ka mashiina vareetu but sista - tad nu iesaku paarliecinaaties vai tavam auto savulaik nav noskjilta aizmugure un nomainiits bagaazhnieka vaaks ar visu sledzeni .


Satraucies :-D Tas ir iespējams par to sišanu, jo sprauga starp aizmugurējo bamperi un korpusu ir bik lielāka nekā vajadzētu būt 8-) Bet tas jau nemazina ātrumu :-D :-D :-D
ABruweris
*---
*---
 
Posts: 852
Joined: 19 Jun 2005, 22:48
Location: Teika

Postby MAD ED » 09 Aug 2005, 15:09

palasi apdr. ligumu, parasti iestajoties apdr. gadijumam prasa DIVUS atslegu komplektus, ja nav, ir iemesls atteikt veikt izmaksas.
X3M Racing Club, http://king.dragrace.lv
Prelude 2.2 DOHC Vtec 4ws - SOLD...
Family cars: 2007 Honda CR-V Executive - SOLD..., 2007 CR-V Elegance
Drivin supercharged roadster SLK and turbocharged STi
MAD ED
LHK ex-biedrs
 
Posts: 1027
Joined: 28 Jul 2003, 09:08
Location: Jurmala-Riga

Postby ABruweris » 09 Aug 2005, 15:15

MAD ED wrote:palasi apdr. ligumu, parasti iestajoties apdr. gadijumam prasa DIVUS atslegu komplektus, ja nav, ir iemesls atteikt veikt izmaksas.

Pirms piecām minūtēm pie manis bija apdrošināšanas aģents un pieteikumā ierakstījām- viena aizdedzes atslēga, divas signalizācijas pultis, divas imbolaizera pultis 8-) Neko man neprasīs- vienīgi uz cik brauci :-D
ABruweris
*---
*---
 
Posts: 852
Joined: 19 Jun 2005, 22:48
Location: Teika

Postby gateris » 09 Aug 2005, 15:49

ABruweris wrote:
MAD ED wrote:palasi apdr. ligumu, parasti iestajoties apdr. gadijumam prasa DIVUS atslegu komplektus, ja nav, ir iemesls atteikt veikt izmaksas.

Pirms piecām minūtēm pie manis bija apdrošināšanas aģents un pieteikumā ierakstījām- viena aizdedzes atslēga, divas signalizācijas pultis, divas imbolaizera pultis 8-) Neko man neprasīs- vienīgi uz cik brauci :-D

Tas ka draugi tjipa "pa draugam" ieraxta ka viss kaartiibaa (2 puultis utt) var nospeeleet "laacha pakalpojumu" gadiijumaa, ja auto aiziet (aizdzen) - apdroshinaataajs prasiis uzraadiit VISAS atsleegas, kuras nevarees uzraadiit un tad draugs vairs nevarees paliidzeet un naudinja netix izmaxaata.
(ja ir punkts par 50%, tad tie ir 50% nevis 100% :!: )
gateris
 

Postby ABruweris » 09 Aug 2005, 16:24

gateris wrote:
ABruweris wrote:
MAD ED wrote:palasi apdr. ligumu, parasti iestajoties apdr. gadijumam prasa DIVUS atslegu komplektus, ja nav, ir iemesls atteikt veikt izmaksas.

Pirms piecām minūtēm pie manis bija apdrošināšanas aģents un pieteikumā ierakstījām- viena aizdedzes atslēga, divas signalizācijas pultis, divas imbolaizera pultis 8-) Neko man neprasīs- vienīgi uz cik brauci :-D

Tas ka draugi tjipa "pa draugam" ieraxta ka viss kaartiibaa (2 puultis utt) var nospeeleet "laacha pakalpojumu" gadiijumaa, ja auto aiziet (aizdzen) - apdroshinaataajs prasiis uzraadiit VISAS atsleegas, kuras nevarees uzraadiit un tad draugs vairs nevarees paliidzeet un naudinja netix izmaxaata.
(ja ir punkts par 50%, tad tie ir 50% nevis 100% :!: )

Saprotu, saprotu, bet nav man ne draugs nekas. Pēc noteikumiem ir paredzēts ka var nebūt tā atslēga ja ir tas slēdzis vai imbolaizers! Nu varu (un vajag) izgatavot to kopiju par 30 Ls Bensonā un paziņot ka tagad ir 2 atslēgas. Bet tas tā- galvenais ka ir apdrošināts un mazāk kreņķu 8-)
ABruweris
*---
*---
 
Posts: 852
Joined: 19 Jun 2005, 22:48
Location: Teika

Postby Mikimausis » 09 Aug 2005, 16:47

kad apdroshinaaja tad 2 acleegu taa issti neprasiija, kad vajadzees naudinju no vinjie dabuut, tici, tad gan uzprasiis. riskants pasaakums
'99 Jeep Grand Cherokee 4.7 V8
'97 Accord coupe 2.2 ES
bijushais - '86 B20A1 2gen Prelude
User avatar
Mikimausis
--
--
 
Posts: 291
Joined: 08 Aug 2005, 17:02
Location: Riiga

Postby Frozen » 09 Aug 2005, 20:56

ABruweris wrote: Nu varu (un vajag) izgatavot to kopiju par 30 Ls Bensonā un paziņot ka tagad ir 2 atslēgas. Bet tas tā- galvenais ka ir apdrošināts un mazāk kreņķu 8-)


nichego ti v bensone ne sdelaeshj.....tebja poshljut bez krasnogo kljuchika podaljshe....
Frozen
 
Posts: 41
Joined: 02 Aug 2003, 22:30

Re: Kam negadās

Postby Frozen » 09 Aug 2005, 20:57

ABruweris wrote:Un pietam ar to atslēgu es varu atslēgt durvis un iedarbināt automobili- atslēgt bagažnieku varu tikai no salona (atslēga nelien iekšā un no salona aizslēgt ar nevaru (laikam cimdu nodalījumu ar nevaru aizslēgt) Iespējams atslēga ir mainīta. :?


vse praviljno.....bagazhik i baradachok.....idet otdelnij malenkij kljuchik..... :twisted:
Frozen
 
Posts: 41
Joined: 02 Aug 2003, 22:30

Re: Kam negadās

Postby Frozen » 09 Aug 2005, 20:59

Yorg wrote: Man mashiinai naaca 2 parastas atsleegas mella kraasaa + veina sarkanaa kraasaa, kas itkaa kalpo dublikaatu izgatavoshanai. Peec apraksta sapratu ka pieshkjiljot ar sarkano atsleegu , mellaas atsleegas neviena vairs nederees. Kautkaa taa.



vse praviljno.....
Kopiju mozhno sdelatj toljko s krasnogo kljucha.....
I krasnij kljuchj ubivaet vse drugije kljuchi.....
Frozen
 
Posts: 41
Joined: 02 Aug 2003, 22:30

Postby Daugaviņš » 09 Aug 2005, 22:14

var ari bez sarkanas atslegas , ir Riga viens kantoris kas paris h laika pieprogramme jaunu atslegu.
Image

Daugavins Team !
Daugaviņš
LHK ex-biedrs
 
Posts: 587
Joined: 27 Jul 2003, 18:45
Location: Latvija

Postby ROOT » 09 Aug 2005, 23:13

Pie Zemitāna tilat ja nemaldos. Vienam klientam 5 prelūde no ASV atnāca vispār bez atslēgām. Brauc, tikai tur nebija pāris stundas, bet pāris nedēļas, ja nemaldos. Kamēr tika galā ar imobelaizera bloku un centrālo atslēgu. Jo kompim vienlaga kāds imobelaizera bloks viņu atbloķē, "atslēga". Tā ir kā melnā kaste. Tāpēc var mainīt OBD-2 vadības blokus, bet ne atslēgas un to blokus atsevišķi.

Atslēga piesasitīta imobelaizera blokam nevis lielajam dzinēja kontroles ECU.
Hondai jaudu var iegādāties šeit:
http://www.sourcemotorsports.lv
Honda motoru tunings un remonts
Honda OEM daļas
Honda preformance daļas
ROOT
LHK ex-biedrs
 
Posts: 1027
Joined: 28 Jul 2003, 14:05
Location: Riga

Next

Return to Audio , signalizācijas | Audio, alarms

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron