Video no trases ar RPM, karti, utt.

Auto audio, drošības sistēmas, video u.c. | Auto audio, security ystems, video etc.

Video no trases ar RPM, karti, utt.

Postby KKTK » 13 Oct 2014, 11:49

Pēc daudzajiem interesentu jautājumiem kā veidots video sapratu, ka jāveido topiks :smt006

Tātad šinī variantā nepieciešamās lietas un izmaksas ir šādas:
  1. Android 4.0 un uz augšu
  2. RaceChrono Pro - 18€
  3. Bluetooth OBD2 lasītājs - ~9$
  4. Kāda video filmēšanas iekārta - ???

Visu statistiku vāc RaceChrono. Tas caur bluetooth spēj lasīt ODB2 rādījumus, pēc telefonā iebūvētā GPS saprot atrašanās vietu un nosaka ātrumu. Video var filmēt gan ar telefonā iebūvēto karmeru, gan ar kādu ārējo kameru.
Ja video ir uzfilmēts ar ārējo kameru, tad video ir jāimportē Android iekārā (RaceChrono Pro viedo folderī) un tad ar programmas iebūvēto editoru jāsalāgo video ar RaceChrono datiem. Tad RaceChrono renderē video ar visiem izvēlētajiem rādītājiem. Plaša pamācība video salāgošanai RaceChrono oficiālajā lapā.

Nianes:
+ RaceChrono ir sava trašu DB, ir arī Biķernieki un 333. Bet var veidot arī savas trases atzīmējot startu finišu un segmentus.
+ RaceChrono bezmaksas versija ODB2 lasa tikai 5min, tas lai pārliecinātos, ka strādā pirms pirkšanas.
+ Ja neinteresē ODB2 dati vai video, tad šķiet nav nepieciešama maksas vesija. Apļa un splitu laiki dabūjami bez maksas.
+ Pašā RaceChrono ir ļoti plašas iespējas redzēt segmentu laikus, attēlot uz kartes trajektorijas ar krāsojumu pēc ātruma vai kādiem citiem ODB2 datiem.
- Neesmu atradis kur exportēt RaceChrono datus uz kādu ne-telefona applikāciju. Cik tur tajā telefonā var redzēt... tas laikam būs aktuāli, kad tiešām interesēs datu analīze.
- Telefonu iebūvētie GPS ir ļoti lēni un neprecīzi - video redzams, ka atpaliek no reālās situācijas. Tāpēc ieteicams ir izmantot kādu ārējo. Neesmu pētījis, bet laikam arī caur bluetooth. Tad tikai jāskatās vai abas bluetooth iekārtas atkal nesāk viena otrai traucēt.
- Man bija milzīgas problēmas salāgot vide ar RaceChrono datiem. Man nezināmu iemeslu pēc video bija it kā lēnāks. Vienam aplim OK, diviem apmēram, bet kā ir vairāk tā nobīde kļūst ar vien neciešamāka. Neesmu vēl sakontaktējies ar izstrādātāju, lai rastu risinājumu. Vispirms laikam jāuzņem kāda sava maza "trasīte" ar izteiktiem rādījumiem, lai labāk varētu redzēt nobīdi.
+ Cik es sapratu trase kas rādās video ir zīmēta no nobrauktajām trajektorijām nevis trašu DB, tātad ja pamainās trases konfigurācija, viss ir redzams arī video.

ImageImageImage
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde

Re: Video no trases ar RPM, karti, utt.

Postby Nowiii » 13 Oct 2014, 13:42

Paldies, par info! Mums ar Roli b ija ļoti interesanti uzzināt :D
'94 Civic K20/K24
Image
Nowiii
LHK biedrs - like a boss
LHK biedrs - like a boss
 
Posts: 4002
Joined: 13 Jan 2005, 23:15
Location: Rīga(LV)London(UK)

Re: Video no trases ar RPM, karti, utt.

Postby snowbrd » 13 Oct 2014, 15:05

Trakie reiseri :D

A ja man ir obd1 ?
Honda Accord CL9
Mitsubishi Evolution 8 MR
Honda Civic Shuttle Beagle 4WD 1996

Izstrādāju būvprojektus (rekonstrukcijas, renovācijas, jaunbūves utt.) PM
snowbrd
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1188
Joined: 29 Apr 2008, 16:51
Location: Cēsis/Rīga

Re: Video no trases ar RPM, karti, utt.

Postby KKTK » 13 Oct 2014, 15:19

snowbrd wrote:A ja man ir obd1 ?

Tad laikam nevar. Rekur bilde pie kā šis konektējas

Image
EU8: Image EP3: Image
User avatar
KKTK
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 1480
Joined: 22 Jan 2007, 09:33
Location: Lielvārde


Return to Audio , signalizācijas | Audio, alarms

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron