Accord 99 BOSE sistēma

Auto audio, drošības sistēmas, video u.c. | Auto audio, security ystems, video etc.

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby slayerxx » 22 Sep 2012, 18:33

aizbaaz augshpuse skruvgriezi, nospied klipsi un velc to pogu araa...
Ex Honda Concerto 1.6i 16v SOHC (D16Z2 )
Ex Honda Concerto 1.6i 16v DOHC (D16A9)
Ex Honda Civic 1992g. 1.5 SOHC (D15Z3)
Ex Honda Civic 1997g. 1.4 SOHC (D14a4 ) RHD
Ex Honda Accord 2000g. SE 1.8vtec RHD
Vauxhall Vectra 2005g. 2.0T
slayerxx
*
*
 
Posts: 506
Joined: 12 Oct 2005, 12:19
Location: UK Wolverhampton

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby edzalv » 22 Sep 2012, 19:02

Beidzot izravu to pogu ara, cakarejot ar skruvgriezi no apakshas. Divaini, vakar cakarejos gar apakshu diezgan pailgi, lidz biki noskrapeju plastmasu, bet sodien ,knapi pieskaroties, izleca pati ara... Paldies chali par palidzibu! :smt006
User avatar
edzalv
 
Posts: 16
Joined: 12 Dec 2011, 20:53

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby slayerxx » 22 Sep 2012, 19:48

Taapat to paneli ara nedabusi :-D Man tie klipshi ir tik stingri, ka es drizaak panelii robu izlauziishu, vai vinju pashu salauziishu nekaa dabuushu araa.

P.s.

Nu gan jau Tev viss buss Ok.
Ex Honda Concerto 1.6i 16v SOHC (D16Z2 )
Ex Honda Concerto 1.6i 16v DOHC (D16A9)
Ex Honda Civic 1992g. 1.5 SOHC (D15Z3)
Ex Honda Civic 1997g. 1.4 SOHC (D14a4 ) RHD
Ex Honda Accord 2000g. SE 1.8vtec RHD
Vauxhall Vectra 2005g. 2.0T
slayerxx
*
*
 
Posts: 506
Joined: 12 Oct 2005, 12:19
Location: UK Wolverhampton

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby edzalv » 22 Sep 2012, 20:03

slayerxx wrote:Taapat to paneli ara nedabusi :-D Man tie klipshi ir tik stingri, ka es drizaak panelii robu izlauziishu, vai vinju pashu salauziishu nekaa dabuushu araa.

P.s.

Nu gan jau Tev viss buss Ok.


Loti labi saprotu tevi! Tagad visi pirksti asinjaini :shura: Dabuju paneli gan aara, jo biju uzracis shadu te vietni, kur kads labs cilveks ir paraijis kur atrodaas visi tie klipshi, lidz ar to krietni vieglak bija dabut ara to paneli. Pareizi gan, zem maga apakshaa nocakarejos normali lai dabutu 3 klipshus valaa. Biki pat plaisa aizgaja pa paneli, bet nu minimaala... Tagad gan nakamaa problema, kadu pareju lai peerk lai pieslegtu jauno magi :-k
User avatar
edzalv
 
Posts: 16
Joined: 12 Dec 2011, 20:53

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby nogurums » 22 Sep 2012, 23:04

edzalv wrote:
slayerxx wrote:Taapat to paneli ara nedabusi :-D Man tie klipshi ir tik stingri, ka es drizaak panelii robu izlauziishu, vai vinju pashu salauziishu nekaa dabuushu araa.

P.s.

Nu gan jau Tev viss buss Ok.


Loti labi saprotu tevi! Tagad visi pirksti asinjaini :shura: Dabuju paneli gan aara, jo biju uzracis shadu te vietni, kur kads labs cilveks ir paraijis kur atrodaas visi tie klipshi, lidz ar to krietni vieglak bija dabut ara to paneli. Pareizi gan, zem maga apakshaa nocakarejos normali lai dabutu 3 klipshus valaa. Biki pat plaisa aizgaja pa paneli, bet nu minimaala... Tagad gan nakamaa problema, kadu pareju lai peerk lai pieslegtu jauno magi :-k


Man laikam ir šī pāreja: http://www.12volt-shop.lv/2/product/WUVd.html

Uz vietas pateiks kādu vajag.
RL3 Odyssey 2005
nogurums
*-
*-
 
Posts: 674
Joined: 28 Feb 2006, 00:45
Location: Finland

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby edzalv » 24 Sep 2012, 22:29

nogurums wrote:
edzalv wrote:
slayerxx wrote:Taapat to paneli ara nedabusi :-D Man tie klipshi ir tik stingri, ka es drizaak panelii robu izlauziishu, vai vinju pashu salauziishu nekaa dabuushu araa.

P.s.

Nu gan jau Tev viss buss Ok.


Loti labi saprotu tevi! Tagad visi pirksti asinjaini :shura: Dabuju paneli gan aara, jo biju uzracis shadu te vietni, kur kads labs cilveks ir paraijis kur atrodaas visi tie klipshi, lidz ar to krietni vieglak bija dabut ara to paneli. Pareizi gan, zem maga apakshaa nocakarejos normali lai dabutu 3 klipshus valaa. Biki pat plaisa aizgaja pa paneli, bet nu minimaala... Tagad gan nakamaa problema, kadu pareju lai peerk lai pieslegtu jauno magi :-k


Man laikam ir šī pāreja: http://www.12volt-shop.lv/2/product/WUVd.html

Uz vietas pateiks kādu vajag.


Ideali, paldies! Tagad bus tik jaieker. Bez panela braukajot, pavaroti nestraadaa :shura: Paneli velreiz gan nelauziishu valjaa. 100% ka gabalu izlauziishu \:D/
User avatar
edzalv
 
Posts: 16
Joined: 12 Dec 2011, 20:53

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby nogurums » 24 Sep 2012, 22:32

Pagrieziena rādītāji nestrādā ja nav peivienots avārijas signāla slēdzis.
Vēl kādreiz kad civikam konsoli mainīju pāris reizes neapzināti pa bembera
metodei nācās izbraukt :lol:
RL3 Odyssey 2005
nogurums
*-
*-
 
Posts: 674
Joined: 28 Feb 2006, 00:45
Location: Finland

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby edzalv » 25 Sep 2012, 21:31

nogurums wrote:Pagrieziena rādītāji nestrādā ja nav peivienots avārijas signāla slēdzis.
Vēl kādreiz kad civikam konsoli mainīju pāris reizes neapzināti pa bembera
metodei nācās izbraukt :lol:



Man arii sanaca veselu dienu nobraukaat kaa atsaldetajam, jo nemaz nepamaniju, ka neiet pagriezieni :-D Taa jav nopratu, ka del avarijas sledza tas viss.... Saku jav pilnigi domat par pogas izraushanu no un uzkrinashanu virsu avarijas sledzim :) Sodien beeeidzot nopirku vajadzigo pareju(kas izradas bija paareja paarejai), un izraadaas, ka mana pasha magja pareja nelien iekshaa magjii, psc ](*,) tagad vel dazas dienas bez pagriezieniem jabraukaa. Es jav spoguljos skatoties pavadu vairak laika, neka skatoties uz celja :smt033
User avatar
edzalv
 
Posts: 16
Joined: 12 Dec 2011, 20:53

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby dev_hdd » 27 Sep 2012, 08:48

edzalv wrote:Man arii sanaca veselu dienu nobraukaat kaa atsaldetajam, jo nemaz nepamaniju, ka neiet pagriezieni :-D Taa jav nopratu, ka del avarijas sledza tas viss.... Saku jav pilnigi domat par pogas izraushanu no un uzkrinashanu virsu avarijas sledzim :) Sodien beeeidzot nopirku vajadzigo pareju(kas izradas bija paareja paarejai), un izraadaas, ka mana pasha magja pareja nelien iekshaa magjii, psc ](*,) tagad vel dazas dienas bez pagriezieniem jabraukaa. Es jav spoguljos skatoties pavadu vairak laika, neka skatoties uz celja :smt033


Eunu kamon, labāk riskēt ar sadauzītu autiņu un izsistiem zobiem, nekā 5 sekundes veltīt avārijas pogas izņemšanai no paneļa un piekarināšanai pravodkā??? Čaļi - es jūs nesaprotu :-k !!!!
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby nogurums » 27 Sep 2012, 12:33

dev_hdd wrote:
edzalv wrote:Man arii sanaca veselu dienu nobraukaat kaa atsaldetajam, jo nemaz nepamaniju, ka neiet pagriezieni :-D Taa jav nopratu, ka del avarijas sledza tas viss.... Saku jav pilnigi domat par pogas izraushanu no un uzkrinashanu virsu avarijas sledzim :) Sodien beeeidzot nopirku vajadzigo pareju(kas izradas bija paareja paarejai), un izraadaas, ka mana pasha magja pareja nelien iekshaa magjii, psc ](*,) tagad vel dazas dienas bez pagriezieniem jabraukaa. Es jav spoguljos skatoties pavadu vairak laika, neka skatoties uz celja :smt033


Eunu kamon, labāk riskēt ar sadauzītu autiņu un izsistiem zobiem, nekā 5 sekundes veltīt avārijas pogas izņemšanai no paneļa un piekarināšanai pravodkā??? Čaļi - es jūs nesaprotu :-k !!!!


Ne ne, man nervi netur tā braukāt, piestāju un piespraudu atpakaļ toreiz. Bet nu mazu gabaliņu tāpat sanāk izbraukt bez pagriezieniem :D
Tu baigi esi pamanījis ka tie kadri, kuri nerāda pagriezienus ir ar izsistiem zobiem vai sadauzītiem autiņiem? :lol:
RL3 Odyssey 2005
nogurums
*-
*-
 
Posts: 674
Joined: 28 Feb 2006, 00:45
Location: Finland

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby edzalv » 29 Sep 2012, 19:22

dev_hdd wrote:
edzalv wrote:Man arii sanaca veselu dienu nobraukaat kaa atsaldetajam, jo nemaz nepamaniju, ka neiet pagriezieni :-D Taa jav nopratu, ka del avarijas sledza tas viss.... Saku jav pilnigi domat par pogas izraushanu no un uzkrinashanu virsu avarijas sledzim :) Sodien beeeidzot nopirku vajadzigo pareju(kas izradas bija paareja paarejai), un izraadaas, ka mana pasha magja pareja nelien iekshaa magjii, psc ](*,) tagad vel dazas dienas bez pagriezieniem jabraukaa. Es jav spoguljos skatoties pavadu vairak laika, neka skatoties uz celja :smt033


Eunu kamon, labāk riskēt ar sadauzītu autiņu un izsistiem zobiem, nekā 5 sekundes veltīt avārijas pogas izņemšanai no paneļa un piekarināšanai pravodkā??? Čaļi - es jūs nesaprotu :-k !!!!



Bet protams, ka ebraukaju bez pagriezieniem, esmu opogu jav piespraudis atpakal. Braukaju bez viniem nezinot, ka vinu nav :D
User avatar
edzalv
 
Posts: 16
Joined: 12 Dec 2011, 20:53

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby DamagE » 17 Nov 2015, 22:13

40154_99_Accord__Civic_01_S2000_tape_players.jpg
40154_99_Accord__Civic_01_S2000_tape_players.jpg (11.73 KiB) Viewed 5825 times

man butu nepieciesams hondas originaalaa magisa - bose sistemas drosibas kodu generators vai ari palidziba ka vinju atbloket
modelis: 2SA1
Addicted To Race
DamagE
 
Posts: 17
Joined: 26 Aug 2006, 15:06
Location: Jūrmala

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby Shakālis » 18 Nov 2015, 07:55

DamagE wrote:
40154_99_Accord__Civic_01_S2000_tape_players.jpg

man butu nepieciesams hondas originaalaa magisa - bose sistemas drosibas kodu generators vai ari palidziba ka vinju atbloket
modelis: 2SA1

Mhmm, cik mekleju savam, katram individuāls kods, kas rakstīts uz kartiņas, kuru izsniedz auto iegādes brīdī salons.

Vai arī jābrauc pie dīlera, uk viņi dod kodu bez maksas.

Sent from my D2303 using Tapatalk
Image
User avatar
Shakālis
--
--
 
Posts: 292
Joined: 17 Oct 2013, 23:10
Location: Rīga

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby seisis » 18 Nov 2015, 11:58

Shakālis wrote:
DamagE wrote:
40154_99_Accord__Civic_01_S2000_tape_players.jpg

man butu nepieciesams hondas originaalaa magisa - bose sistemas drosibas kodu generators vai ari palidziba ka vinju atbloket
modelis: 2SA1

Mhmm, cik mekleju savam, katram individuāls kods, kas rakstīts uz kartiņas, kuru izsniedz auto iegādes brīdī salons.

Vai arī jābrauc pie dīlera, uk viņi dod kodu bez maksas.

Sent from my D2303 using Tapatalk

Nipponā arī iedos to kodu bezmaksas,tikai 2 dienas jāgaida,kamēr rūpnīca dod atbildi. Vismaz 2000 EJ6 tā bija.
Honda Accord Tourer '12 CW3 N22B2 215hp
Honda Civic Ep3 K20A2 Type-R Gāž minišosejā
Honda Accord Tourer '07 CN2 N22A1 140hp pārdots
Honda Civic EG6 B20 230hp (ex car)Pērnavā iznīcināts
Honda Civic EG6 VTI B16A2(ex car) Gāž minišosejā
seisis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1429
Joined: 27 Jul 2007, 13:33
Location: Rīga/Smiltene

Re: Accord 99 BOSE sistēma

Postby DamagE » 18 Nov 2015, 22:57

Paldies par atbildēm! problēma risināta! pastāstīšu un parādīšu kā man tas izdevās:
Manā gadījumā bija tā, ka ieliku kaseti maģītī, un no kasešu vāciņa atsperīte kautkā notrūka un iebira iekšā, :smt017 protams, salaidās kaut kas uz īso un maģītis nestrādā... Jaunu oriģinālo pirkt nav vērts un galīgi neizdevīgi, tadēļ ss.lv un pēc sludinājuma aizbraucu uz ikšķiles spārēm, kur šrotā viens tieši tāds kā mans atrodas. un aiz lieliem priekiem, aizmirsu kodu paprasīt. =D> Lai pie dilera dabutu to kodu, gan, jau vajag VIN numuru un arī citu info, kura man nav, pie tam vēl nav arī laika, jo mašina ir laukos un šodien dodos jau turp. Parakos internetā, un kodu ģenerators priekš šiem nemaz netiek piedāvāts. Nākamais solis - lauzt maģi... tatad uzzināt, kur tas kods glabājas. Internetā atrodu saiti ar info tieši priekš šiem iespējamiem modeļiem:
http://codedradio.info/?i=bn&st=39101-s1a kur skaidri norādīta izmantotā atmiņa EEPROM 24C01. Izjaucu maģīti, un ir!
http://hondaclub.lv/forums/download/file.php?mode=view&id=6033
sazinajos ar Robotikas klubu, bet viņiem ielasītājs nav krājumā [ar to varētu ielasīt visu info kas tajā atmiņā glabājas un tur būtu arī kods atklātā veidā ierakstīts], bet ir otra, vēl labāka iespēja, no neejošā maģa, ielikt atmiņu jaunajā maģī un oriģinālā auto kods saglabāsies, ko varēs pēc gadiem dabūt atpakaļ pat pie ražotāja! palūkojos datasheet [pielikumā .PDF] un tur uzrādās max 150*C ko tā detaļa spēj turēt, tādēļ jālodē ātri un jādzesē ātri...
http://hondaclub.lv/forums/download/file.php?mode=view&id=6035
izmantojot alvas uzsuksanas auklu un smalko lodalvu 0.5 mm ar kanifoliju, pārlodēju atmiņas vietām, saliku kā bija un viss strādā! :-" :-({|=
Tā kā, tagad man ir lieks oriģinālais maģītis kuru varu atdot kādam rezerves daļām [ja kādam izbirušas pogas, kasešu mehānisms neiet vai saplīsis ekrāniņš]. Un galvenais, nebaidaties paši remontēt!
Attachments
Atmina ar kajam.jpg
izlodeta
eeprom schematics.pdf
eeprom datasheet
(161.12 KiB) Downloaded 357 times
EEPROM.jpg
EEPROM SMD
Addicted To Race
DamagE
 
Posts: 17
Joined: 26 Aug 2006, 15:06
Location: Jūrmala

PreviousNext

Return to Audio , signalizācijas | Audio, alarms

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron