Nelec...

Nelec...

Postby ValdisOz » 15 Jun 2018, 16:40

Sveiki !

Accord 2.2 dizelis, 2004.
Tagad sāka negribīgi pielekt. Iedarbināstik pēc mazas "zāģēšanas".
Blakus mājas garāžas servisā pielika diagnostiku un saka, ka nekas nerādoties un deva padomu doties uz dizeļcentru, jo iespejams, kautkas nav lāgā ar augstspiediena sūkni...
Man gan lāgā nav vēlēšanās apmeklēt viņus, jo man ir klišejiskā domāšanā iespiedies, ka tas jebkurā gadījumā rezultesies ar pusmotora maiņu (sūknis, sprauslas utt), pat ja tas nebūs īsti nepieciešams... jo kā man vienreiz teica - lielajam firmam arī pelnit gribas...

Kā būtu pareizāk rīkoties un cik/kada, teroetiski, tā skāde varētu būt...?
ValdisOz
 
Posts: 4
Joined: 15 Jun 2018, 16:24

Re: Nelec...

Postby UNDO » 15 Jun 2018, 23:20

Pamatproblēmas pie iedarbināšanas:
1. Dzirkstele = sveces, svečvadi, sadalìtājs (spole)
2. Degvielas padeve = sprauslas, filtri, sūknis
3. Masas vadi = apsūbējis, nekontakts utt..

Izej cauri šim, paskaties, kur kaut kas liekas "aizdomīgs" un tad darbojies tālāk.

Ja ko vajag no 2.2 dīzeļa detaļām, tad vērsies pie manis :smt006
Ir pieejami 3 dzinēji :-D
No stress, No problems!
Lietotas un jaunas Honda rezerves daļas. PM!
HONDA ACCORD COUPE 2.2i ES CD7
1996 g. F22B5 Full extras
Kopdzīve kopš 2007. g. Jūlija
User avatar
UNDO
LHK ex-biedrs
 
Posts: 875
Joined: 12 Jul 2007, 11:33
Location: Rīga

Re: Nelec...

Postby circenis » 15 Jun 2018, 23:28

UNDO wrote:Pamatproblēmas pie iedarbināšanas:
1. Dzirkstele = sveces, svečvadi, sadalìtājs (spole)
2. Degvielas padeve = sprauslas, filtri, sūknis
3. Masas vadi = apsūbējis, nekontakts utt..

Izej cauri šim, paskaties, kur kaut kas liekas "aizdomīgs" un tad darbojies tālāk.

Ja ko vajag no 2.2 dīzeļa detaļām, tad vērsies pie manis :smt006
Ir pieejami 3 dzinēji :-D

juu, noteiki pārbaudi dīzelim dzirskteli =D>
Honda Civic EG3 '95 D15B2
Honda Civic EG4 '92 D15B7
User avatar
circenis
 
Posts: 11
Joined: 23 Jan 2016, 16:35

Re: Nelec...

Postby seisis » 18 Jun 2018, 07:24

Paskaties bākā sūkņa sietiņu,paceļot aizmugurējo krēslu,dažas skrūves,izņem ārā un izpūt,iespējams,ka tas ir ciet!
Degvielas filtrs kad mainīts?
Honda Accord Tourer '12 CW3 N22B2 215hp
Honda Civic Ep3 K20A2 Type-R Gāž minišosejā
Honda Accord Tourer '07 CN2 N22A1 140hp pārdots
Honda Civic EG6 B20 230hp (ex car)Pērnavā iznīcināts
Honda Civic EG6 VTI B16A2(ex car) Gāž minišosejā
seisis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1429
Joined: 27 Jul 2007, 13:33
Location: Rīga/Smiltene

Re: Nelec...

Postby dev_hdd » 19 Jun 2018, 08:28

common rail sūknis būs beidzamais kas nosprāgs šitiem dzinējiem. Sāc ar degvielas filtriem un sāc no bākas. Pie uztvērēja bākā ir "zeķe" kas var netīšām parādīt cik kvalitatīvs soļķis ir liets bākā. Ja tur viss ir smuks balts, tad nākošais ir degvielas filtrs motortelpā. Nu un ja tad nekā - tad sprauslas un dačiki, bet tie parasti dod ārā kļūdas. Tāka visticamāk filtri. Tieši tapat kā bendzīna dzinējiem ar šiem dzinējiem (Undo jau minēja) ir vitāli svarīga kvalitatīva masa.
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: Nelec...

Postby ValdisOz » 08 Sep 2018, 08:55

Sveiki. Pagajis nu jau kads laicins ...Gribeju padalities, ka ir gajis un ka iet :)))

Pec ieprieksejas reizes, notikumu gaita secigi:

1. Sanmotors diagnostika - pirms tas prasiju, cik precizi vini noteiks , kas varetu but par vainu uz ko dabuju atbildi, ka diezgan precizi. Akurat nepateiks, kura sprausla, bet uz mezglu noradisost precizi. Uztaisja diagnostiku - atbildi sanemu mutiski, bez izdrukam, bez neka - "vai nu sprauslas, vai suknis, vai reils - neesot degvielas spiediena". Braucot turp, darba pusdienas kopa edot dzeks draudzibas varda teica to pasu - tikai bez reila :D ....
2. Uzliku lietotu sukni, nonemto sukni aizvedu uz Neringu parbaudit. Uzliekot citu sukni uzlabojumi bija. Suknis , kurs bija iedot uz parbaudi, tika atzits par labu esam. Apm pec nedelas pec sukna mainas atkal vecas vainas saka paradities - karsts lec ilgi zagejot. Auksts - ka nu kuro reizi...
3. Sprauslas nost nenemu parbaudei - parbaudiju pec "obratkas", ta trim sprauslam vienada, 4 sprausla mazliet vairak.
4. Vel tika iemeginati citi spiediena kontroleteji un spiediena regulatori.
5. Piesledzas dzeks ar Delphi - spiediens labs, kludas - gazu recirkulacija. Nonemam EGR (elektrisko) - izskalojam, iztirijam... Tomer skiet, ka vins netaisas lidz galam ciet. Varbut tur ir ta vaina ? Iedarbinot, jau vinam jabut ciet, ne ?


Pasa sakuma tika ari iztirits filtrs baka, kurs starp citu nemaz tik aizkakats nebija :)))
ValdisOz
 
Posts: 4
Joined: 15 Jun 2018, 16:24

Re: Nelec...

Postby ValdisOz » 08 Sep 2018, 08:56

Ak ja, degvielas filtrs ari tika mainits. Kkad maija
ValdisOz
 
Posts: 4
Joined: 15 Jun 2018, 16:24

Re: Nelec...

Postby seisis » 10 Sep 2018, 11:46

Cik kpa spiediens rādījās?
Honda Accord Tourer '12 CW3 N22B2 215hp
Honda Civic Ep3 K20A2 Type-R Gāž minišosejā
Honda Accord Tourer '07 CN2 N22A1 140hp pārdots
Honda Civic EG6 B20 230hp (ex car)Pērnavā iznīcināts
Honda Civic EG6 VTI B16A2(ex car) Gāž minišosejā
seisis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1429
Joined: 27 Jul 2007, 13:33
Location: Rīga/Smiltene

Re: Nelec...

Postby dev_hdd » 13 Sep 2018, 22:57

seisis wrote:Cik kpa spiediens rādījās?

Seisi domāja, kādu spiedienu uzradija galvenajā maģistrālē? EGRs dod ārā kļūdas pie mehāniskām problēmām.

Sana defektācija bij "ļoti" precīza :mhihi:
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: Nelec...

Postby #MR » 24 Sep 2018, 14:22

neapgalvoju, ka tā pati problēma, bet d5 volvo bija ļoti līdzīgi, ka ilgāk jāstartē. kad laiks palika vēsāks, pielaist jau bija arvien grūtāk, ziemā, mīnusos var teikt nereāli. pie vainas sprasulas, kas neturēja spiedienu.

līdz tam labu laiku tika sponsorētas meistaru idejas un mainīts viss pēc kārtas- kvēlsveces, devēji, filtri utt
ej2 d16z6
Legacy 3.0R
User avatar
#MR
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1363
Joined: 12 Feb 2007, 20:07
Location: Ventspils

Re: Nelec...

Postby ValdisOz » 24 Sep 2018, 21:29

Taaks !

Pienacis bridis , kad ir mazliet laiks iefludot …
Taa, prieks un laime ! Masina ripo, motors "lec" labi utt.

Kad es jau biju gandriz padevies, tad Jelgava dabuju vienu numuru. Tjip "pie Jankas"... Es sazvaniju un man pateica- zvani pirmdien, sarunas kad un ka. Es jau pie sevis iepiku - saksies karteja kepasanas nedelu garuma ... Pirmdien piezvaniju, uz ko dabuju atbildi - ved to autinu rit pecpusdiena surp. Ta ka man vinu bija zel "zaget", tad Accord's tika aizvilkts no Rigas uz Jelgavu (paldies sievai, kura pacietigi sedeja pie Accord' a stures braucot jau septembra tumsaja vakara. Otrdien auto tika nogadats pie dzekiem un devos prom, pie viena dzeka Jelgava. Kamer aizbraucu, tad pastavejam pie vina auto, parunajam par laiku utt. Kops auto atdosanas briza pagajusi max apm 30 min. Iekapu masina, skatos - neatbildets zvans pirms 5 minutem no dzeka, kam atstaju auto... Atzvanu un klausos - viss, mes noskaidrojam kas par vainu. Maksa tik un tik. Ja saki savu "javardu" summai un remontam, tad rit masina jau Tev sataisita atpakal atdota taps ... Ok. Un ta ari bija ! Nakama diena aizmaucu ar aizlieneto auto uz majam (Riga) tad ar vilcienu atpakal un priecigs ar Accord' u majup.


Vainigs bija "mehaniskais parpludes (?) varsts". Veci no noteica 15 minutes. SanMotors... nu ja, mazliet savadak noteica. Lai gan manuprat vajadzetu but savadak - dodies pie vechiem, aplauzies un saproti, ka oficialajam Honda dilerim Tava auto kibeles nekadas problemas nesagadas ... Bet ne. Ir tiesi otradi. KAPEC !??



Mazliet par SanMotors.
1. Kad devos pie viniem, vispirms pajautaju cik precizi vini noteiks problemu (jo man nav velmes maksat par visparejo diagnostiku, pec tam citu diagnostiku un tad vel citu un tad vel sito un tad vil so, bet nu pavisam pedejo). Atbildi sanemu, ka vienigi ko nespes (gadijuma, ja tas ir sprauslas) - paradit ar pirkstu, kura sprausla vainiga. Bet to, ka sprauslas- vares.

2. Pec diagnostikas SanMotora jautaju, ko talak... Talak ? Talak nemsim nost visus minetos mezglus un parbaudisim. hmm, ok... Cik maksas ? Ne, to nezinu, jo parbaudot vini pie partneriem (gan jau dizelcentrs kads). WTF !? Es saprotu, ka nezini, cik maksas remonts, bet ka nevari pateikt, cik maksas parbaudes ... Ka to var dabut gatavu ?

3. Ak ja, un lai visu to daritu, ir pierakstins. To gan es saprotu, ja serviss labi strada, tad protams vinam ir klienti rinda ... Bet saja gadijuma.... saja gadijuma es ari varu but loti labs serviss - sukni nonemt maaku, nosutit pie partneriem uz parbaudi -ari tiksu gala (un noteikti par nogadasanu uzsviedisu vel kadus eur pie parbaudes izmaksam).



Vienigi man zel, ka es parverteju oficiala servisa iespejas un uz dzekiem Jelgava "izgaju" neuzreiz. Butu ietaupijis. Bet ! Es tikunta ar visu "jasanos" samaksaju mazak, ka butu samaksajis SanMotora, ja visu remontetu vini. Vinu pakalpojumu izmaksas, es pienemu, butu vismaz 450 eur +...


Ar ko atskiras oficialais serviss no "onkula Jankas!" ? Maarrutks (iztulkot krieviski) vinu zin...
Lai gan zinu... pirmaja ir smuki kresli, kuros var pasedet, ja nu jagaida ... :))).


P.S ja nu kads serviss apvainojas, ka es sadi... neko darit. Es uzrakstiju visu, ka bija.
ValdisOz
 
Posts: 4
Joined: 15 Jun 2018, 16:24

Re: Nelec...

Postby jfk » 21 Oct 2018, 11:44

Par SanMotors.
Šie čali ne īpaši grib iedzīlināties honda vāģu problēmās, tas ir tikai nosaukums ka SAN motors nodarbojas ar honda auto tehnisko atbalstu, bieži vien var kārtīgi tikai sataisīt vienkāršas lielas: eļļas maiņa, piekares remonts, bet sarežģītus darbus tiem uzticēt nevar..
Nipponā taisa remontu daudz kvalitatīvāk, un džeki tu ir sakarīgāk (protams, tas ir mans personiskai viedoklis).
User avatar
jfk
_
_
 
Posts: 69
Joined: 16 Jun 2005, 15:58


Return to Accord

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron