ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby robex » 04 Jan 2016, 21:36

ja kads zin informaciju ka "neiegrabties" noperkot anglu lukturi, ludzu padalieties ar ifnu.
konkreti man interese 99' gada accords, bet ja kadam ir informacija par citiem modeliem, ari drosi var rakstit.
robex
_
_
 
Posts: 63
Joined: 06 Aug 2013, 18:46

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby rimix » 04 Jan 2016, 21:45

Var pēc lukturu marķējuma noteikt, bulta zem vai virs burtiem HC jābūt vērstai pa labi, ja pa kreisi - anglis. Ja bultas vispār nav, tad 100 punkti nav anglis. Tikai nejaukt ar bultu virs burta A, tā būs vērsta katram lukturim uz savu pusi.
crx 1gen ZC1
civic aerodeck mc2 B18C4
civic mb3 d16z6 swaps D15Z8 dead
audi coupe 83 2.0 GT - pārdots
User avatar
rimix
----
----
 
Posts: 418
Joined: 01 Jun 2009, 16:26
Location: Krāslava

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby robex » 05 Jan 2016, 22:01

rimix wrote:Var pēc lukturu marķējuma noteikt, bulta zem vai virs burtiem HC jābūt vērstai pa labi, ja pa kreisi - anglis. Ja bultas vispār nav, tad 100 punkti nav anglis. Tikai nejaukt ar bultu virs burta A, tā būs vērsta katram lukturim uz savu pusi.

divaini, man abiem lukturiem virs HC burtiem bultinas rada uz pretejo brauksanas pusi.. tas nozime ka man abi lukturi ir anglu? bet viens lukturis veido pareizu staru, bet otram stars ir ka taisna linija bez paceluma uz apmales pusi. ja kadam ir varinati ka izdarit lai raditu staram pacelumu uz vajadzigo pusi dodiet zinu, man ir paris varianti prata, ja kas izdosies padalisos. :)
robex
_
_
 
Posts: 63
Joined: 06 Aug 2013, 18:46

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby rimix » 05 Jan 2016, 22:12

Visticamāk spuldzes šķibi saliktas, lai bojātu staru ( sabojātu angli un izveidotu ko lidzīgu mūsējām). Maini lukturus vai meklē reflektorus ar pareizo staru.
Var jau meģināt lampiņu pagrozot dabūt taisnu vai nedaudz liektu staru.
Ceļu redzēsi sūdīgāk, čakars pie lampiņas maiņas, vai tas ir to vērts.
crx 1gen ZC1
civic aerodeck mc2 B18C4
civic mb3 d16z6 swaps D15Z8 dead
audi coupe 83 2.0 GT - pārdots
User avatar
rimix
----
----
 
Posts: 418
Joined: 01 Jun 2009, 16:26
Location: Krāslava

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby robex » 05 Jan 2016, 22:30

rimix wrote:Visticamāk spuldzes šķibi saliktas, lai bojātu staru ( sabojātu angli un izveidotu ko lidzīgu mūsējām). Maini lukturus vai meklē reflektorus ar pareizo staru.
Var jau meģināt lampiņu pagrozot dabūt taisnu vai nedaudz liektu staru.
Ceļu redzēsi sūdīgāk, čakars pie lampiņas maiņas, vai tas ir to vērts.

ja ta godigi man merkis ir iziet TA ar minimaliem teriniem un pardot auto, jo esmu jau kadu laiku jauna auto meklejumos. taka deres visadi varianti kas neprasa lielus ieguldijumus. bet lai nopirktu jaunus lukturus vai ka minimums 150 euro, un tas bus depo variants.
robex
_
_
 
Posts: 63
Joined: 06 Aug 2013, 18:46

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby robex » 05 Jan 2016, 22:37

bet divainakais ir tas ka es ar so auto jau 3 reizi eju TA un pirmo reizi mani neizlaida par lukturiem. parejais sikums viena atsaite pa 8euro, un skruve truka ritenim 0.8 euro. bet ar tiem lukturiem gan saliti sanak.
robex
_
_
 
Posts: 63
Joined: 06 Aug 2013, 18:46

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby rimix » 06 Jan 2016, 07:49

Aizņemies lukturus, sarunā kādu, kas noņems no auto (reti kurš piekritis), šrota saruna kā tikai uz skati paņemsi, dārgi nebūs.
Ja jau skatē ieraudzīja, atkārtotajā skatīsies divtik.
crx 1gen ZC1
civic aerodeck mc2 B18C4
civic mb3 d16z6 swaps D15Z8 dead
audi coupe 83 2.0 GT - pārdots
User avatar
rimix
----
----
 
Posts: 418
Joined: 01 Jun 2009, 16:26
Location: Krāslava

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby Oto » 06 Jan 2016, 19:32

Pacēlums uz malu nav obligāts, jo ir pieļaujami ar arī amerikāņu lukturi ar simetrisku staru. Ieliec bildi kāds stars izskatās pret sienu.
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby robex » 06 Jan 2016, 21:37

Oto wrote:Pacēlums uz malu nav obligāts, jo ir pieļaujami ar arī amerikāņu lukturi ar simetrisku staru. Ieliec bildi kāds stars izskatās pret sienu.

bildi ieliksu rit, bet par to simetrisko staru ir kads likums? jo konkreti man tiesi ir simetrisks stars, un tads ari ieraksts 2punkti - stars neatbilst, un ar piezimi ka stars ir simetrisks nevis ar pacelumu.
robex
_
_
 
Posts: 63
Joined: 06 Aug 2013, 18:46

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby rimix » 06 Jan 2016, 22:18

Oto wrote:Pacēlums uz malu nav obligāts, jo ir pieļaujami ar arī amerikāņu lukturi ar simetrisku staru. Ieliec bildi kāds stars izskatās pret sienu.

Amerikas auto drīkst, bet Eiropas auto jābūt Eiropas lukturi. Kaut kā tā tur bija.
crx 1gen ZC1
civic aerodeck mc2 B18C4
civic mb3 d16z6 swaps D15Z8 dead
audi coupe 83 2.0 GT - pārdots
User avatar
rimix
----
----
 
Posts: 418
Joined: 01 Jun 2009, 16:26
Location: Krāslava

Re: ka atskirt acordam anglu lukturi no eiropas.

Postby Oto » 07 Jan 2016, 12:21

Nu jā tad laikam vairs nelaiž cauri. Kārtējā LV birokrātija, jo lukturis nevienu nežilbina un par līdzīgu neatbilstību, ja lukturi ir par zemu liek 1 nevis 2. Nez cik CSDD maksātu individuāla lukturu atbilstības noteikšana.
delSol 1.6 - sudraba bulta
Image
User avatar
Oto
Post limit reached -we'll ban you soon
Post limit reached -we'll ban you soon
 
Posts: 2328
Joined: 23 Jan 2007, 19:31


Return to Accord

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest