Izspolējot sāk vibrēt.

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby kokkss » 16 Jul 2015, 07:46

Hm, vakar sanāca piespiedu kārtā uzsākt straujāk nekā ierasts, man likās ka mašīna sadalīsies. Priekšā lēkāja tā kā maz neliekās. VSA izslēgts bija. Piekare stock, nekas negrab, nekustās lieki. Pameklējot tirnetā sapratu, ka tā ir profesionāla slimība plus stock piekares īpatnības, ceļa segums, riepu profils, nodilums un protams launching fail. Izmantojot atslēgas vārdus "wheel hop" redzami daudz video ar šo lēkāšanas efektu.
CL9 K24A3 2006
Reflashed by ReflashTeam™
User avatar
kokkss
---
---
 
Posts: 331
Joined: 29 Apr 2015, 09:01
Location: Liepāja

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby Shakālis » 16 Jul 2015, 08:17

kokkss wrote:Hm, vakar sanāca piespiedu kārtā uzsākt straujāk nekā ierasts, man likās ka mašīna sadalīsies. Priekšā lēkāja tā kā maz neliekās. VSA izslēgts bija. Piekare stock, nekas negrab, nekustās lieki. Pameklējot tirnetā sapratu, ka tā ir profesionāla slimība plus stock piekares īpatnības, ceļa segums, riepu profils, nodilums un protams launching fail. Izmantojot atslēgas vārdus "wheel hop" redzami daudz video ar šo lēkāšanas efektu.

Nav bloķa + par maz jaudas, lai kārtīgi izspoletu.
Image
User avatar
Shakālis
--
--
 
Posts: 292
Joined: 17 Oct 2013, 23:10
Location: Rīga

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby kokkss » 16 Jul 2015, 08:28

Shakālis wrote:
kokkss wrote:Hm, vakar sanāca piespiedu kārtā uzsākt straujāk nekā ierasts, man likās ka mašīna sadalīsies. Priekšā lēkāja tā kā maz neliekās. VSA izslēgts bija. Piekare stock, nekas negrab, nekustās lieki. Pameklējot tirnetā sapratu, ka tā ir profesionāla slimība plus stock piekares īpatnības, ceļa segums, riepu profils, nodilums un protams launching fail. Izmantojot atslēgas vārdus "wheel hop" redzami daudz video ar šo lēkāšanas efektu.

Nav bloķa + par maz jaudas, lai kārtīgi izspoletu.

Jā, jau sagāzētu kārtīgi tad noteikti ka burnout garantēts, bet biju šokā par šādu uzvedību. Jaudas jau 2.4 motoram ir diezgan. Jāpameklē tirnetā, varbūt ir kāds risinājums, nemainot amīšus un nesēdinot atsperes padarīt to lietu saturīgāku. A bloķis tā ir kā ekstra, ir arī cl9 ar zavoda LSD?
CL9 K24A3 2006
Reflashed by ReflashTeam™
User avatar
kokkss
---
---
 
Posts: 331
Joined: 29 Apr 2015, 09:01
Location: Liepāja

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby Shakālis » 16 Jul 2015, 08:32

kokkss wrote:
Shakālis wrote:
kokkss wrote:Hm, vakar sanāca piespiedu kārtā uzsākt straujāk nekā ierasts, man likās ka mašīna sadalīsies. Priekšā lēkāja tā kā maz neliekās. VSA izslēgts bija. Piekare stock, nekas negrab, nekustās lieki. Pameklējot tirnetā sapratu, ka tā ir profesionāla slimība plus stock piekares īpatnības, ceļa segums, riepu profils, nodilums un protams launching fail. Izmantojot atslēgas vārdus "wheel hop" redzami daudz video ar šo lēkāšanas efektu.

Nav bloķa + par maz jaudas, lai kārtīgi izspoletu.

Jā, jau sagāzētu kārtīgi tad noteikti ka burnout garantēts, bet biju šokā par šādu uzvedību. Jaudas jau 2.4 motoram ir diezgan. Jāpameklē tirnetā, varbūt ir kāds risinājums, nemainot amīšus un nesēdinot atsperes padarīt to lietu saturīgāku. A bloķis tā ir kā ekstra, ir arī cl9 ar zavoda LSD?

Nav ne jausmas, tikai zinu atšķirību izspolējot ar un bez bloķa.
Nu, tu vari riepas uzlikt cietākas un parpumpet viņas, bet tad asas izjūtas straujos pagriezienos garantētas. Man ar ludi tas pats ir, ja nedaudz pargaze uzsākot. jāiemācās akseleratora pedāli izjust.
Image
User avatar
Shakālis
--
--
 
Posts: 292
Joined: 17 Oct 2013, 23:10
Location: Rīga

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby kokkss » 16 Jul 2015, 08:36

Shakālis wrote:
kokkss wrote:
Shakālis wrote:
kokkss wrote:Hm, vakar sanāca piespiedu kārtā uzsākt straujāk nekā ierasts, man likās ka mašīna sadalīsies. Priekšā lēkāja tā kā maz neliekās. VSA izslēgts bija. Piekare stock, nekas negrab, nekustās lieki. Pameklējot tirnetā sapratu, ka tā ir profesionāla slimība plus stock piekares īpatnības, ceļa segums, riepu profils, nodilums un protams launching fail. Izmantojot atslēgas vārdus "wheel hop" redzami daudz video ar šo lēkāšanas efektu.

Nav bloķa + par maz jaudas, lai kārtīgi izspoletu.

Jā, jau sagāzētu kārtīgi tad noteikti ka burnout garantēts, bet biju šokā par šādu uzvedību. Jaudas jau 2.4 motoram ir diezgan. Jāpameklē tirnetā, varbūt ir kāds risinājums, nemainot amīšus un nesēdinot atsperes padarīt to lietu saturīgāku. A bloķis tā ir kā ekstra, ir arī cl9 ar zavoda LSD?

Nav ne jausmas, tikai zinu atšķirību izspolējot ar un bez bloķa.
Nu, tu vari riepas uzlikt cietākas un parpumpet viņas, bet tad asas izjūtas straujos pagriezienos garantētas. Man ar ludi tas pats ir, ja nedaudz pargaze uzsākot. jāiemācās akseleratora pedāli izjust.

To jau esmu sapratis, kad gāzes pedāļis kļūs par 6 labās kājas pirkstu, lēkāšanas problēma pazudīs. Mērķis jau nav kūpināt riepas, bet gan lietas būtības saprašana. Paldies ka padalījies ar info.
CL9 K24A3 2006
Reflashed by ReflashTeam™
User avatar
kokkss
---
---
 
Posts: 331
Joined: 29 Apr 2015, 09:01
Location: Liepāja

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby Dainis » 16 Jul 2015, 09:57

Pofig bloķis, tāpat lēkā riepas, ja saspolē bez pilnas ručkas. Vienīgi ar bloķi nevar baigi garo gumijas sliedi atstāt.. :-D
User avatar
Dainis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1536
Joined: 28 Nov 2006, 14:02
Location: Usa

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby rrobis » 16 Jul 2015, 11:15

Dainis wrote:Pofig bloķis, tāpat lēkā riepas, ja saspolē bez pilnas ručkas. Vienīgi ar bloķi nevar baigi garo gumijas sliedi atstāt.. :-D

+1 par spolēšanu bez pilnas ručkas. Arī par bloķi taisnība.
Ar stock piekari arī biju novērojis šādu lekasanu, tagad arī ir, bet mazāk
Tas gan uz preludes.

Sent from my HTC One using Tapatalk
EP3 TypeR; GL-676 Accord CM1 Type-F
-_-_-_-_-_- Image
Sortaflush. offset is something
User avatar
rrobis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2308
Joined: 17 Jun 2009, 23:06
Location: Rīga, Valdlauči

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby Dainis » 17 Jul 2015, 09:09

Vakar tieši pamēģināju ar pilnu ručku uz asfalta. Ar visu bloķi sākumā nekratās, kā parādās lielāka saķere, pēc pāris metriem, tā viss lēkā uz vella paraušanu. :roll:
User avatar
Dainis
Redline achieved !!!
Redline achieved !!!
 
Posts: 1536
Joined: 28 Nov 2006, 14:02
Location: Usa

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby DimanC » 17 Jul 2015, 09:31

vpelns wrote:
Bandenieks wrote:Tur viss var būt kārtībā, vnk uz standarta amīšiem un atsperēm, un ja vēl ir riepas ar normālu profilu, tad tas tā vnk ir. Viņš ir pa mīkstu. + vēl to visu padarīšanu pastiprina pretspolēšana.
Pāris reizes esmu mēģinājis ar mātes akordu CL8, laikam bet ar 2.0. un tas pats stāsts... :-D :-D

CL8 ir pilnpiedziņa, dīvaini, ka sanāca nospolēt.
pilnpiedziņas accord? :roll: es kaut ko būtu palaidis garām? :-s
Prelude 5th gen ('98 ) 2.2 VTEC VTI S (H22A5) 8)
Image

Prelude 3rd gen ('88 ) 4WS 2.0i 16v (B20A5) - ex
DimanC
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 8263
Joined: 19 May 2005, 16:08
Location: Linda saka,ka Berlin

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby kokkss » 17 Jul 2015, 09:41

DimanC wrote:
vpelns wrote:
Bandenieks wrote:Tur viss var būt kārtībā, vnk uz standarta amīšiem un atsperēm, un ja vēl ir riepas ar normālu profilu, tad tas tā vnk ir. Viņš ir pa mīkstu. + vēl to visu padarīšanu pastiprina pretspolēšana.
Pāris reizes esmu mēģinājis ar mātes akordu CL8, laikam bet ar 2.0. un tas pats stāsts... :-D :-D

CL8 ir pilnpiedziņa, dīvaini, ka sanāca nospolēt.
pilnpiedziņas accord? :roll: es kaut ko būtu palaidis garām? :-s

Būsi gan palaidis garām. Ir tāds brīnums
CL9 K24A3 2006
Reflashed by ReflashTeam™
User avatar
kokkss
---
---
 
Posts: 331
Joined: 29 Apr 2015, 09:01
Location: Liepāja

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby vpelns » 18 Jul 2015, 00:46

Brīnums viņam būtu īstais nosaukums, meklējot mobile.de 1 tādu esmu redzējis. :lol:
Ir daži video youtube, kā slidinās pa kupenām. :-"
User avatar
vpelns
*-
*-
 
Posts: 771
Joined: 20 Aug 2014, 10:14
Location: Liepāja

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby dev_hdd » 20 Jul 2015, 09:59

rrobis wrote:
Dainis wrote:Pofig bloķis, tāpat lēkā riepas, ja saspolē bez pilnas ručkas. Vienīgi ar bloķi nevar baigi garo gumijas sliedi atstāt.. :-D

+1 par spolēšanu bez pilnas ručkas. Arī par bloķi taisnība.
Ar stock piekari arī biju novērojis šādu lekasanu, tagad arī ir, bet mazāk
Tas gan uz preludes.

Sent from my HTC One using Tapatalk


+1 Prelude bez LSD ar stock hadeni lēkāja traki, ar modiem un LSD purina pavisam minimāli, ja paspēlējas ar gāzi viss ir smuki. FR-V ar 2.2 traktoru bez modiem un LSD - pilnīgi necik.

Mana doma - dzinēja spilveni - vajag cietākus.
Last edited by dev_hdd on 20 Jul 2015, 10:01, edited 1 time in total.
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby dev_hdd » 20 Jul 2015, 10:00

DimanC wrote:
vpelns wrote:
Bandenieks wrote:Tur viss var būt kārtībā, vnk uz standarta amīšiem un atsperēm, un ja vēl ir riepas ar normālu profilu, tad tas tā vnk ir. Viņš ir pa mīkstu. + vēl to visu padarīšanu pastiprina pretspolēšana.
Pāris reizes esmu mēģinājis ar mātes akordu CL8, laikam bet ar 2.0. un tas pats stāsts... :-D :-D

CL8 ir pilnpiedziņa, dīvaini, ka sanāca nospolēt.
pilnpiedziņas accord? :roll: es kaut ko būtu palaidis garām? :-s

Urrrrā ir lietas ko tu nezini :-D :-D :-D !!!
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: Izspolējot sāk vibrēt.

Postby Rixis » 20 Jul 2015, 10:25

vpelns wrote:Brīnums viņam būtu īstais nosaukums, meklējot mobile.de 1 tādu esmu redzējis. :lol:
Ir daži video youtube, kā slidinās pa kupenām. :-"

Nu problēma tik tāda, ka tie ir JDM only, Eiropā tādus netirgoja :preluditta:
User avatar
Rixis
LHK biedrs
LHK biedrs
 
Posts: 2774
Joined: 02 Mar 2008, 17:18
Location: Itāļu Hondā

Previous

Return to Accord

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron