Honda Accord 2.4 AT gāzes patēriņš

Honda Accord 2.4 AT gāzes patēriņš

Postby Oberts » 29 Mar 2015, 16:02

Labdien visiem Hondas braucējiem! Tiek meklēts jauns ģimenes auto un kā TOP 3 līderis ir izfiltrējies Accords 2003- 2008. Ir jau dzīvē izbraukts ar 2.0 MT un 2.4 AT. Kā favorītu gribētos atzīmēt 2.4 motoru, bet pameklējot vairāk info. kā nepatīkamu faktu lietotāji min lielo degvielas patēriņu - līdz pat 18l/100. Protams viss atkarīgs no braukšanas stila, bet jebkurā gadījumā tas būs krietni lielāks par mazā brāļa 2.0 patēriņu. Tātad jautājums - vai kāds no lietotājiem ir uzstādījis gāzes iekārtu uz 2.4 motora un varētu padalīties ar patēriņu? Varbūt kāds var padalīties ar gāzes patēriņu 2.0 motoram? Esmu arī secinājis, ka tirgū ir diezgan pašķidrs 2.4 piedāvājums, kas droši vien pēc ilgiem meklējumiem liks pievērsties 2.0, bet nu pagaidām gribētos ticēt, ka pa LV ceļiem braukā Honda ar 2.4 motoru, kas drīzumā nonāks manā īpašumā :) Vēl jautājums ar forumos bieži pieminēto stūres reikas problēmu - cik aptuveni izmaksā tās maiņa/remonts/restaurāciija?
User avatar
Oberts
 
Posts: 12
Joined: 25 Mar 2015, 21:57

Re: Honda Accord 2.4 AT gāzes patēriņš

Postby vpelns » 30 Mar 2015, 00:04

Man ir 2.0 MT 2005. gads (nav borta dators :( ) bez gāzes iekārtas, pa šoseju tērē ap 7-8l/100km braucot 90-110km/h (110km/h=3k rpm), par pilsētu grūti spriest, jo dzīvoju mazā pilsētā un distances pārsvarā ir ļoti īsas (1-5km) ziemā patēriņš grozījās ap 11-12,5L/100km, vasarā ap 10-11l 100km (piedomājot pie braukšanas, moška, varētu dabūt zem 10l/100km, ja nebūtu R17 diski vai būtu kādi vieglāki). Leju 98 benzīnu. Uzliekot R17, kas ir jūtami smagāki par maniem ziemas R16, pazudis daļa asuma pie uzrāviena/atsaucības.

Joprojām paskatos šad tad sludinājumus ss.lv un tiešām ir šķidrs piedāvājums 2.4 motoriem. šis tas patīkams sāk parādīties pie 7k Eur. Ja skaties universāli, tad NOTEIKTI ņem 2.4, lielā pakaļa ir smaga.
User avatar
vpelns
*-
*-
 
Posts: 771
Joined: 20 Aug 2014, 10:14
Location: Liepāja

Re: Honda Accord 2.4 AT gāzes patēriņš

Postby Janchux » 01 Apr 2015, 07:54

Nu jau 1,5 gadus lietoju tieši šādu modeli. Accord, Sedans, 2006. gads (facelift), 2.4 motors un automāts un ar gāzi gandrīz no pirmās dienas.

Ja godīgi, tad precīzu gāzes patēriņu neesmu rēķinājis, jo tas nav tik vienkārši. Skaidrs ir tas, ka tas ir vismaz par 10-20% lielāks, kā borta kompis rāda benzīna patēriņu.
Vidējais benzīna patēriņš man ir liels, jo pusi no kopējā nobraukuma nobraukāju pa pilsētu un nevis pa kautkādu piepilsētu, bet reāli pa pašu Rīgas centru. Dzīvoju centrā, strādāju Pārdaugavā, draudzene strādā Teikā un klienti arī atrodas centrā. Nu tad starp šiem četriem punktiem riņķojot, man vidējais patēriņš benzīnam tiek attēlots kā ~16 l/100km. Esmu no tiem apzinīgajiem autovadītājiem, kurš savu mašīnu pirms braukšanas silda, kas arī būtiski ietekmē vidējo patēriņu. Otru pusi nobraukuma es nobraucu brīvdienās pa Latvijas ceļiem, izbraucot uz kādu no Latvijas attālākajām pilsētām. Ārpus pilsētas braucot esmu dabūjis ka brauciena (Rīga- Saldus) vidējais patēriņš ir 7,8 l/100 km, bet tas bija braucot ļoti pieklājīgi. Parasti tas ir virs 9 l/100km.
Līdz ar to absolūtais vidējais patēriņš ko rāda kompis ir 11,3 l/100km vasarā un 12,2 l/100km ziemā.
Kā jau teicu, ka gāzes patēriņu neesmu mērījis, bet ir bijušas situācijas, ka esmu nobraucis ~200 km. Borta kompis degvielas patēriņu rāda ~11 l/100km, kas nozīmētu ka brauciena laikā esmu iztērējis 22 l benzīna. reāli gāzi varu iepildīt daudz vairāk. Bet kā jau zinām, tad iepildītās gāzes apjoms ir atkarīgs no katra tanka un gaisa temperatūras. Tādēļ, nekad precīzi neko neesmu rēķinājis, jo precīzi neko izrēķināt nevar. Bet tendence ir skaidra. Gāzes patēriņš ir lielāks par benzīna patēriņu.

No nopirkšanas brīža, pirmo gadu apkopoju visus datus par gāzes iekārtas uzstādīšanu un apkopi, kā arī visu par iepildīto gāzi un benzīnu. Gāzes iekārta man atmaksājās pēc 7 mēnešiem un gada laikā, braucot ar gāzi (iekļaujot visas gāzes iekārtas uzstādīšanas un apkopes izmaksas) es esmu ietaupījis 30 % no izmaksām, salīdzinot ja es būtu braucis tikai uz benzīnu.
User avatar
Janchux
----
----
 
Posts: 477
Joined: 28 Apr 2004, 20:11
Location: Rīga

Re: Honda Accord 2.4 AT gāzes patēriņš

Postby Janchux » 01 Apr 2015, 12:19

Un rekur ir labs piedāvājums: https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... flofp.html

Nobraukums ir labs;
Nobraukums ir pārbaudāms, jo pirkta Latvijā.
Aprīkojums arī ir labs.

Krāsa gan ir gaumes jautājums.
User avatar
Janchux
----
----
 
Posts: 477
Joined: 28 Apr 2004, 20:11
Location: Rīga

Re: Honda Accord 2.4 AT gāzes patēriņš

Postby Helmitis » 02 Apr 2015, 23:00

Nezinu par gāzi jo gāze man nav. Ir 2.4 type- S drusku reprogrammēts - Euro R sprauslas no Mugen un Launch controls , kā arī 6 - robu kārba, rij 25. litri uz 100 ja dod grīdā - arī ārpus pilsētas max ātrums ar ko ir braukts - diviceņi virs tā ko tur rāda+ 160/mph. Riepas pareizas 235?45 17. Ja uz darbu braucot sēņo - tad ar 7 - 9 litri uz simts laikam, jo visu nedēļu ripinos ar 20 litri bākā var 150 miles mobraukt, bet tas ir bez Vtec . Neesmu tur neko mērījis... mezinu, kāda jēga pirkt normālu mašīnu un sajāt to ar gāzi - ja ņem tad tikai ne 2.0. Un arī prefacelift dīzeli nu nē. Jo tas divi litri ēdīs tikpat =cik 2,4, ja sperīsi garām fūrei - tik 2.4 žirgtāks drusku. Ja dribi dīzel auto = paprasi dev_hdd whats upp? Nu un automāts manuprāt garām - manuālī vismaz atslēdzot VSA var riepas dzirdēt
User avatar
Helmitis
---
---
 
Posts: 311
Joined: 09 Feb 2008, 16:48
Location: Boston U.K.

Re: Honda Accord 2.4 AT gāzes patēriņš

Postby dev_hdd » 09 Apr 2015, 09:46

Neprasiet man neko par dīzeļiem #-o !!!! Briesmīgākā lieta, kas ar Hondu var notikt.
In Da Honda Sound ....
*Prelude IV gen. H22A JDM, 200hp, LSD
*Daily car FR-V '06 N22A1

My Prelude Story
Smilšu strūklas pakalpojumi, restaurācijas darbi
User avatar
dev_hdd
Built, not bought.
 
Posts: 4556
Joined: 16 Oct 2007, 21:58
Location: Riga/Madona

Re: Honda Accord 2.4 AT gāzes patēriņš

Postby Nowiii » 10 Apr 2015, 22:12

Nu kas par fufeli te sarakstīts ...Man 2.4 Accords (MT) ir ap diviem gadiem un labākais, kas viņam ir uztūnēts ir gāzes iekārta ;) Jaudas tāda pati kā uz benzīna, izmaksas trīs reizes mazākas.
'94 Civic K20/K24
Image
Nowiii
LHK biedrs - like a boss
LHK biedrs - like a boss
 
Posts: 4002
Joined: 13 Jan 2005, 23:15
Location: Rīga(LV)London(UK)


Return to Accord

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron