Honda atzīmē savu Kanādas autorūpniecības 30 gadu jubileju ar Monopola spēli!

Posted on by

1986. gadā Honda kļuva par pirmo autoražotāju, kas būvē savus automobīļus Kanādā. Pirmie dienasgaismu Allistonas, Ontario rūpnīcā ieraudzīja Accord modeļi, vēlāk sekoja Civic, un 1989.gadā tika uzbūvēta otra rūpnīca, kurā tika komplektēti Odyssey un CR-V modeļi. Lai atzīmētu Honda Kanādas ražotnes 30 gadu jubileju, tika radīta Monopola spēle ar Honda tematiku.

Hmonopoly

Klasiskās cepurītes un gludekļa vietā, spēlētāju kauliņi ir Honda automobīļi – CA Accord, EF Civic, RA Odyssey, YF Pilot, YK Ridgeline, kā arī RM Cr-V. Tāpat kā klasiskajā Monopolā, īpašumu vērtība pieaug dodoties pulksteņrādītāja virzienā, sākot ar Honda spēka agregātiem – zāles pļāvējiem, beidzot ar NSX un HondaJet, kas ir dārgākais lauciņš Honda Monopolā.
Hmonopoly2

Spēļu komplekti bija pieejami tikai Honda darbiniekiem, taču daži no tiem atraduši savu ceļu eBay. Cenas svārstās no 90 līdz 500 Kanādas dolāriem(aptuveni 65-360EUR). Tie nav lēti, taču, ja vēlaties Honda formāta Monopolu, tad 2003. gadā arī Johnny Lightning izlaida metāla modelīšu komplektu ar spēles kārtīm, kas ietvēra piektās paaudzes Accord(CD). Vai, varbūt “Game of Life” ir tas, ko kārojat? Tad reiz Honda Japan izlaida šo spēli, protams, tikai Japānas tirgum(ironiskā kārtā spēlē bija Honda StepWagon, nevis Life).

*Raksts tulkots no angļu valodas, oriģinālraksts: http://japanesenostalgiccar.com/honda-marks-30th-anniversary-of-canada-manufacturing-with-monopoly/

Category: Auto ziņas
Comments are disabled