Honda Ženēvas auto šovā

Posted on by

Honda Civic Hatchback prototips tiks prezentēts 2016. gada Ženēvas auto šovā.

Honda ir paziņojusi, ka 2016. gada Ženēvas auto šovā tiks prezentēti jaunie Eiropas tirgum paredzētie Honda modeļi. Pirmo reizi tiks prezentēts arī Honda Civic Hatchback prototips, kuru plānots laist produkcijā 2017. gada sākumā.

Civic Hatchback Prototype

Auto plānots ražot Honda of the UK Manufacturing (HUM) rūpnīcā un tos paredzēts eksportēt globālajā tirgū, ieskaitot ASV.

 Honda Clarity Fuel Cell

Global debut of Honda’s all new FCV vehicle

Ar ūdeņradi darbināmais eletroauto Honda Clarity Fuel Cell Ženēvā piedzīvos savu Eiropas debiju. Clarity Fuel Cell spēj nobraukt līdz pat 700km ar vienu uzpildi, kas ir labākais sniegums klasē. Tāpat tas ir pirmais šāda veida auto, kurā ir piecas pilnvērtīgas sēdvietas.

Honda_Clarity_FCV_rear-626x417

NSX

Honda apstiprina, ka pirmās NSX piegādes Eiropas klientiem uzsāks 2016. gadā.

New Honda NSX

Jaunais auto būs zema profila un ar platu virsbūvi, kas veidota no modernām un izteikti aerodinamiskām līnijām, agresīvu priekšas dizainu un aizmuguri, kas atgādina iepriekšējās paaudzes NSX. Jaunais hibrīdauto būs aprīkots ar auto vidū izvietotu DOHC V6 dzinēju ar twin turbo, kas sadarbojas ar 9 pārnesumu divu sajūgu transmisiju un papildus 3 elektromotoriem.

Jazz ‘Keenlight’ Concept

Tāpat Honda plāno demonstrēt populārā modeļa Jazz jaunā dizaina konceptu. Jaunajā Keenlight konceptā tiks izcelts Jazz tūninga potenciāls. Auto eksterjerā plānots izmantot jaunus dizaina elementus, speciālas uzlīmes, kā arī īpašu krāsojumu ar nosaukumu “Keenlight”.

Category: Auto ziņas
Comments are disabled