Pirmais Acura NSX sērijveida produkcijas eksemplārs izsolē tiek pārdots par desmitkāršu rūpnīcas cenu

Posted on by

Š.g. 29.janvārī notikušajā  Barrett-Jackson Scottsdale 2016 izsolē izliktais Acura NSX eksemplārs tika pārdots NASCAR komandas Hendrick Motorsports īpašniekam Rikam Hendrikam (Rick Hendrick) par 1,2 miljoniem ASV dolāru, kas ir gandrīz desmit reizes vairāk par auto rūpnīcas cenu. Auto VIN numurs ir 001, kas nozīmē, ka tas ir pirmais no konveijera nonākušais eksemplārs.

First production model of all-new Acura NSX fetches almost ten times its book price at auctionKatrs izsolē nopelnītais dolārs tika novirzīts bērnu labdarības fondiem ASV.

Izsole bija zīmīga ar to, ka pirmo reizi izsoļu nama 45 gadu vēsturē auto ar VIN numuru 001 cena pārsniedza 1 miljona ASV dolāru atzīmi.

Riks Hendriks plāno izvietot jauniegūto auto savā superauto kolekcijā, kas atrodas Charlotte pilsētā Ziemeļkarolīnā.

First production model of all-new Acura NSX fetches almost ten times its book price at auctionAcura NSX būs pirmais rūpnīcā ražotais auto, kas tiek piegādāts pēc pasūtījuma. Plānots, ka tā cena būs sākot no 157 800 ASV dolāri un pasūtījumu pieņemšana sākies š.g. 25.februārī.

Tāpat kā pirms 25 gadiem, kad tika izlaists pirmās paaudzes NSX modelis, arī jaunais NSX tika izstrādāts ar domu ieviest savas korekcijas superauto segmentā. Šī filozofija ir realizēta pilnīgi no jauna izstrādātajā trīs elektrisko hibrīdmotoru sistēmā, twin-turbo V6 dzinējā, 9 pārnesumu DCT transmisijā un daudzo materiālu pielietojumā auto virsbūves ražošanā.

V6 3,5 litru DOHC dzinējs ir izvietots auto vidū. Tā jauda ir 500ZS. Dzinējs sadarbojas ar 9 pārnesumu divu sajūgu transmisiju un papildus 3 elektromotoriem. Kopējā motoru jauda ir 573ZS un ieskrējiens 0-100km/h aizņem tikai 2,9s, bet maksimālais sasniedzamais ātrums ir 307km/h. 2017-acura-nsx-price

 

 

 

Category: Aktualitātes
Comments are disabled